Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uues esiklaasis pragu, keegi oskab aidata?
#1
Tegemist pole küll MB marki autoga, kuid vähemalt Saksa masinaga (sõna "auto" ei paendu keel ütlema).

Umbes kuu aega tagasi sai pandud uus esiklaas ja üleeile Haljala vahel lendas vastutuleva auto rataste alt kivi aknasse, täpselt klaasi serva väike täke.
Täna avastasin, et täkkest siiski hakkas jooksma pragu, salamisi lootsin seda mitte tulema. Selgitav pilt ka:

[Pilt: b349d9d610bf.jpg]

Mida teha, puurida või pole mõtet? Ise pole kokku puutunud, kuid jutte olen nii ja naa kuulnud. Mõni ütleb, et hakkab ikkagi edasi jooksma, mõne väitel väga hea jääb, ei hakka jooksma. Mis selline teenus maksab? Kas Rakvere kandis keegi pakub sellist teenust?

Mõtteid, kogemusi, ideid?

Tänud ette!
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#2
targem on vqtta vaike kruvikas surem aamer ja luuja vaike täkke sisse aitam midagi et ei lahe nii ruttu edasi aga uldiselt kull pikema aja jooksul laheb ta niguinii edasi
Vasta
#3
Pane uus klaas. Puurimine on nii ja naa, aga samas see puurimisele kulutatud raha on kasulikum kulutada uue klaasi peale osamakseks...
Vasta
#4
eks neid meetodeid on igasuguseid, aga igal juhul kasvab see praegu suuremaks. parem lase tal olla ja kui tõsiselt häirima hakkab, siis osta uus klaas asemele.
Vasta
#5
Saan aru jah, et uus klaas kõige õigem, kuid krt just sai vahetatud :-(
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#6
vastikus kohas on pragu ka pealekauba. äkki mingi poleerimise vahendiga annaks viga pisut leevendada?
http://www.youtube.com/watch?v=P7-LyOVwtM0&NR=1
Vasta
#7
Lasin enda esiklaasis olevat mõra Võrus eelmine aasta puurida kummastki otsast. Hinda küsiti ligi 300kr. Üks ots mõrast keeras otsa alla ja liigub vaikselt vaikselt järjest edasi. Teine ots jäi tänu puurimisele esialgu pidama.
Vasta
#8
(11-03-2010, 05:50 PM)Karl Kirjutas: Tegemist pole küll MB marki autoga, kuid vähemalt Saksa masinaga (sõna "auto" ei paendu keel ütlema).

Mis saksa masin, pilti vaadates paistab minu arust puhas USA raud ju? või ennast pead Saksaks Smile

Aga puurimine õigustab siis kui klaasi pealmiseskihis pragu, kui mõlemad kihid katki siis puurimine ei aita.
Vasta
#9
Kuna kive lendab momendil usinasti,siis puuri auk ja vaheta suve alguses.Endal T4-jal(tundub sama mark) sama keiss ja auk jäi pidama.
CL500 & ML500
Ameerikaautode lammutus Eestis.
http://www.v8import.com/SWE/?group=5

Vasta
#10
Eusa_whistle OT: Kuid see tundub nii väga ju Passat olema.?

Ja mina soovitan ka pigem pidada aasta vastu ja siis tuleb niikuiniii ära vahetada klaas... Karta on et TÜV ei lase seda läbiIcon_cool
Vasta
#11
(12-03-2010, 10:12 AM)Reddog Kirjutas: Eusa_whistle OT: Kuid see tundub nii väga ju Passat olema.?

...........aga ei ole Icon_twisted
asjast kah, mul juhtus üks auto olema milel oli praole augud ette puuritud, mõnda aega pidas, siis läks pragu ikka edasi.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#12
Igal juhul puuri ära see auguke.

Endal oli samamoodi , lõi laksust sellise prao sisse. Paari tunni pärast läksin puurima - 150.-

Nüüd juba 3 kuud nii sõitnud ja mitte millimeetritki pole edasi jooksnud Eusa_pray
Vasta
#13
Minu töö Zafiral all servas samuti kivi täkkest pragu mis sai lastud puurida ja täkkeauku ka veidi liimida. Juba 2 aastat ja ei ainsatki märget et midagi edasi jookseks. Seega võid katsetada. Iseasi, et ülevaatusel klaasipuhastaja piirkonnas pragu küll näha ei taheta, vähemalt Pärnus mitte.
Odavalt aga mugavalt - selleks sobib diisel kurbik täiesti.
Vasta
#14
Mina prooviks puurimise variandi ära. Ja pakuks, et tegemist fordiga Big Grin
Vasta
#15
Irw, teema pealkiri oleks nagu a´la arva ära mis auto pildil Unibrow

Tegemist jah Sirje karavaniga aastast 1992, ema auto. Pagan, ei suuda leida Rakverest firmat kes tegeleks sellega....Icon_sad
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#16
Rakveres küll ei asu aga ehk teevad seal kandis autoklaasidega tegelevad firmad midagi sellist. http://www.klaasiteenindus.ee/index.php?main=32
Vasta
#17
(12-03-2010, 11:20 PM)kuld Kirjutas: Rakveres küll ei asu aga ehk teevad seal kandis autoklaasidega tegelevad firmad midagi sellist. http://www.klaasiteenindus.ee/index.php?main=32

Paraku mitte, need uuritud, seal sai ka klaas paigaldatud.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas keegi klubi rallikat saaks see nädal vedada Sõjamäelt Tondile indrek 1 2,380 09-05-2018, 03:22 PM
Viimane postitus: indrek
  Loll küsimus, kuid ehk keegi oskab aidata toix88 11 8,005 18-12-2016, 01:49 AM
Viimane postitus: kaupo51
  On keegi enda autol "Meyle" varuosasid kasutanud? 124STD 3 3,789 09-05-2016, 06:20 AM
Viimane postitus: 124STD
Question Kas keegi paigaldab elektrilist toonkilet? SGM 2 3,573 13-01-2016, 01:33 PM
Viimane postitus: SGM
  Keegi Tartus Mercedes-Benz mootorite remondiga tegeleb? Mell83 5 6,378 08-06-2015, 11:01 PM
Viimane postitus: trtpunk
  kas keegi teab sellest autost midagi apaal 3 4,117 23-05-2014, 03:31 PM
Viimane postitus: Lahekas
  Kas keegi tea, kes pakub liivapritsi teenuseid? Rolz 13 13,237 17-04-2014, 11:39 AM
Viimane postitus: Gandiline
  K:Kas keegi tunneb kedagi,kes tegeleb Boschi tööriistade müügi või maaletoomisega? Muhulane 5 5,443 21-02-2014, 11:52 AM
Viimane postitus: Muhulane
  Keegi mulle õigekirja ei taha õpetada? auto1 59 49,469 27-04-2013, 09:58 AM
Viimane postitus: Silvester
  Mootorsaed, keegi pakub? Karl 7 7,272 25-10-2012, 11:14 AM
Viimane postitus: Karl



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne