Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Keegi mulle õigekirja ei taha õpetada?
#1
Tunnetan ise,et mul päris raske lauseid koostada ja saan isegi aru,et need pole õiged ja juba ka administraatorid on pahased ja lubavad hakkata minu poste kustutama kui ma paremini kirjutama ei õpi.
Keegi äkki oskab mind õpetada ja aidata.Minu kirjavead vast leiab kõige paremini kui hakkata vaatama mu varasemaid poste profiili all.Kõik soovitused ja õpetused teretulnud.
Vasta
#2
Eestis on päris palju häid koole, kuhu võiksid pöörduda, osad on isegi täiesti tasuta. Aga soovitaks alustada üsna alt poolt, siis ehk lootustki.

Aga kohtumiseni üheksa aasta pärast.
Vasta
#3
Oli siis seda postitust vaja? Nüüd sa näed veel lollim välja kui enne.
Vaevalt keegi foorumlastest sulle õigekirja õpetama hakkab.
Lase enne igat postituse tegemist mõnel targemal tekst läbi lugeda ja vead ära parandada vms.
Vasta
#4
google tranlatorist laseks teksti läbi?
Vasta
#5
Minu viga ei ole õigesti kirjutamine vaid lause ehituse teema.Meeldib ühes lauses palju ja-si kasutada ja jne.
Vasta
#6
Ja sulle ei meeldi tühikuid peale punkti ning koma panna. Aga nagu ütlesin - vut vut kooli ja kohtume üheksa aasta pärast.
Vasta
#7
Milleks tühik peale punkti või koma hea on???
Sellist asja kuulen täitsa esimest korda,et peab peale punkti mingi vahe jätma.
Taandridades jah jäetakse suurem vahe sisse.
Vasta
#8
Kui läbitud keskkool sulle ei suutnud õigekirja selgeks teha, siis kuidas seda suudame meie? Icon_twisted
Vasta
#9
Ei ma tahan teada miks ma pean koma või punkti järel vahe sisse jätma?
Paberile kirjutades küll see mingi viga ei ole miks siis siin internetis või trükimasinaga kirjutades see viga on ?
Vasta
#10
Tead auto1, siin pole asi hariduses vaid harituses. Loe raamatuid (alates 9. klassi soovituslikust kirjandusest) ning hakkab see jutt sul paremini jooksma ka.
Vasta
#11
auto1 Kirjutas:Ei ma tahan teada miks ma pean koma või punkti järel vahe sisse jätma?
Paberile kirjutades küll see mingi viga ei ole miks siis siin internetis või trükimasinaga kirjutades see viga on ?

[Pilt: WorfisFrustrated.gif]
Vasta
#12
auto1 Kirjutas:Ei ma tahan teada miks ma pean koma või punkti järel vahe sisse jätma?
Paberile kirjutades küll see mingi viga ei ole miks siis siin internetis või trükimasinaga kirjutades see viga on ?

Arvutikeskkonnas on tekstitöötluse standarditega paika pandud, et enne kirjavahemärki pole ning peale märki on tühik. Nii on asjad aastaid toiminud ja kui sinule see ei meeldi, siis võidki kangekaelselt selle vastu olla. Meil kehtib sõnavabadus - kirjuta mida tahad ja kuidas tahad. Iseasi, mida teised sinu kirjutatu kohta arvama hakkavad.RolleyesIcon_rolleyes
Vasta
#13
See on sama süsteemiga nagu kahe sõna vahelegi pannakse tühik.
Vasta
#14
Tore , et seletasite ära aga Karl pani offtopicut :S.
Mis pärakas peas tüüp see seal pildil üritab olla muidu üldse ? Mõni õigekirja filoloog ?
Vasta
#15
Las ma teen proovi siis .
Tere , mina olen auto1 . Elan Eestis , meeldivad Mercedes-Benzid .
Nii siis on õigesti .
Vasta
#16
auto1 Kirjutas:Las ma teen proovi siis .
Tere , mina olen auto1 . Elan Eestis , meeldivad Mercedes-Benzid .
Nii siis on õigesti .

Tule Ansip appi........
Vasta
#17
auto1 Kirjutas:Las ma teen proovi siis .
Tere , mina olen auto1 . Elan Eestis , meeldivad Mercedes-Benzid .
Nii siis on õigesti .

ei just punkti öeldi ja ära koma sulle ette selle ei ole kohta vaja ju vahet :S jätta
Vasta
#18
liisel, kas sa oled naisterahvas? Kas sul pilti kah endast on? Tahan kah näha kui kena sa oled ja äkki hakkad meeldima mulle?
Nii on siis õigesti? Smile
Vasta
#19
auto1 Kirjutas:liisel, kas sa oled naisterahvas? Kas sul pilti kah endast on? Tahan kah näha kui kena sa oled ja äkki hakkad meeldima mulle?
Nii on siis õigesti?  Smile

Ma oskan selle teksti peale öelda vaid üht - postcount +1Icon_twistedIcon_twisted
Vasta
#20
auto1 Kirjutas:liisel, kas sa oled naisterahvas? Kas sul pilti kah endast on? Tahan kah näha kui kena sa oled ja äkki hakkad meeldima mulle?
Nii on siis õigesti?  Smile

Näe ma leidsin ühe lehekülje kuhu sa oled kindlasti teretulnud : http://www.lastekas.ee/
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas keegi klubi rallikat saaks see nädal vedada Sõjamäelt Tondile indrek 1 2,375 09-05-2018, 03:22 PM
Viimane postitus: indrek
  Loll küsimus, kuid ehk keegi oskab aidata toix88 11 7,975 18-12-2016, 01:49 AM
Viimane postitus: kaupo51
  On keegi enda autol "Meyle" varuosasid kasutanud? 124STD 3 3,779 09-05-2016, 06:20 AM
Viimane postitus: 124STD
Question Kas keegi paigaldab elektrilist toonkilet? SGM 2 3,565 13-01-2016, 01:33 PM
Viimane postitus: SGM
  Keegi Tartus Mercedes-Benz mootorite remondiga tegeleb? Mell83 5 6,377 08-06-2015, 11:01 PM
Viimane postitus: trtpunk
  kas keegi teab sellest autost midagi apaal 3 4,103 23-05-2014, 03:31 PM
Viimane postitus: Lahekas
  Kas keegi tea, kes pakub liivapritsi teenuseid? Rolz 13 13,200 17-04-2014, 11:39 AM
Viimane postitus: Gandiline
  K:Kas keegi tunneb kedagi,kes tegeleb Boschi tööriistade müügi või maaletoomisega? Muhulane 5 5,432 21-02-2014, 11:52 AM
Viimane postitus: Muhulane
  Mootorsaed, keegi pakub? Karl 7 7,255 25-10-2012, 11:14 AM
Viimane postitus: Karl
  Kas siin keegi autkeemiaga ka tegeleb? Teie kogemused? Rolz 6 5,413 21-04-2012, 08:48 PM
Viimane postitus: väikemees



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne