Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Meeldiv kogemus
#1
Tere Rahvas !
Sain täna ülimeeldiva kogemuse võrra rikkamaks: nimelt sattusin Kadaka tee MB varuosade poodi. Küsisin sõbra W124 jaoks süüteluku südamikku, leti tagant tõusis väga meeldiv naisterahvas- VILJA ning uuris et kas saame vahetusega ise hakkama . Omal muidugi selline nägu peas, et tema teab kuidas see tõõ käib. meil muidugi suu ammuli ning lubasime lahkelt tal ennast abistada! Sellel võluval Naisterahval kulus loetud minutid ja oligi asi tehtud- meie vaatasime vaid suu ammuli tema tegemisi.
niiet tuhat tänu mb poe tublile ja abivalmis klieni teenindajale-VILJALE
terv.aare
Vasta
#2
Rõõm kuulda, et ta millegagi hästi hakkama saab. Korra filtrite müügiga jäi jänni.
Muidu selle poega enamasti meeldivad kogemused.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#3
Hea, kui keegi ka kiitvat juttu kirjutab...

Minulgi on selle poega kehvad kogemused...Icon_cry Harpoga harukontorist olen seni hästi jutule saanud.Thumbsup
Vasta
#4
Samas oskab keegi öelda mis kujutab endast mustamäe teel olev mb varuosade müük?
Vasta
#5
kadakast välja kasvanud nagu teeme ja lesvengi.
Ma ei mäleta selle tüübi nime hetkel, aga nägupidi tunneb vist igaüks, kes kunagi kadaka hiilgeaegadel seal käinud. See habemik Smile
kompetentsis ei maksa kahelda.
Vasta
#6
jansa Kirjutas:Ma ei mäleta selle tüübi nime hetkel, aga nägupidi tunneb vist igaüks, kes kunagi kadaka hiilgeaegadel seal käinud. See habemik Smile
Kunn ehk Gunnar?
Vasta
#7
just Smile
Vasta
#8
Minu autole on seal poes korra ilma küsimata uued kojamehed ette pandud.
Ostsin uued luuad ja müüja koos sõbraga tulid välja suitsetama ja samas ka autot vaatama (praegune Hentsi liikur). Jutu käigus pandi sujuvalt ka uued kojamehed siis ette Icon_biggrin
Vasta
#9
Juhtusin täna mustamäe teed mööda sõitma ning juhtusin seal veel üht mb varuosade poodi nägema Smile mis ei ole see, mida mina paar posti tagasi mõtlesin Smile
Mina pidasid silmas seda, mis teemega ühes majas on (oli?), too tänane on kadaka ristist nats maad linna poole, kus saslõkki, riise ja fiatte müüakse.
Nii et vabandust segaduse pärast!
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Võrratu kogemus! onuleho 5 721 04-01-2022, 12:56 AM
Viimane postitus: Lauri57
  "Meeldiv" Kogemus Lesven OÜ-ga. OttTamb 39 30,984 30-12-2020, 08:42 AM
Viimane postitus: funky
Sad Negatiivne kogemus Gremy Luxiga Priit 6 3,982 28-06-2008, 05:44 PM
Viimane postitus: Priit



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne