Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Negatiivne kogemus Gremy Luxiga
#1
Sad 
Möödunud neljapäeval vahetasin vastavalt siit foorumist saadud soovitusele W124 E220 94.a. esiklaasi Gremy Lux-s. Klaas vahetatud, sõitsin koju ja auto jäi garaaži seisma.

Täna jäi autot välja ajades pilk peale klaasi allosas olevale kummiliistule, mis kaitseb kapotialust elektroonikat jms vee eest. Silma jäi, et liist pole korralikult kinni vajutatud ja kojamehe ajami piirkonnas lokib.

Hakkasin siis lähemalt uurima ja selgus kurb tõsiasi, et kojamehe ajami all pole kummiliistu soon klaasi alaliistu soones, vaid liistu all ning kummiliistu soon on puruks lõigatud :bash: :pissed2: UZI Ikka selleks, et nähtaval alal üldse liistu paika saaks. Fakt on see, et lõikejälg on värske, tihend pole kojamehe ajami juures soones ning autol oli enne ees originaalklaas, seega kindlalt tegu just Gremy Luxi meistrimeeste tööga.

Eks homme suhtlen juba firmaga edasi. Kas keegi teab, kui palju Silberis see kummiliist maksab?
Vasta
#2
Sellist juttu ennem ma ei kuulnud
Meie foorumis käisid mõned mehed ja oli kõik ok kuid hästi et sa sellest kirjutad et me kõik peavad olema ettevaatlikut.
Vasta
#3
eDiCk Kirjutas:Sellist juttu ennem ma ei kuulnud
Meie foorumis käisid mõned mehed ja oli kõik ok kuid hästi et sa sellest kirjutad et me kõik peavad olema ettevaatlikut.

Polnud mõeldud etteheitena Sulle ega kellelegi teisele.

Iseenesest jäi kohast ja töömeestest positiivne mulje kuni tänaseni. Mul on väga kahtlane tunne, et klaas paigaldati kojameest maha võtmata (ma ei tea muidugi, kas peab või mitte) ja tagasi pannes märgati liiga hilja, et kojamehe all pole tihend soones. Krt oleks siis lihtsalt lipendama jäetud. Praegu võib juhtuda, et uus tihend + minu bensiin + paigaldus (mujal) võib minna kallimaks kui oli klaas koos vahetusega.

Annan kindlasti foorumisse teada, kuidas firma poolt selline jama lahendatakse.
Vasta
#4
W124 klaasi vahetamisel võetakse kojamees maha, vähemalt Windroxis küll.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#5
Karl Kirjutas:W124 klaasi vahetamisel võetakse kojamees maha, vähemalt Windroxis küll.

Öeldi, et kojamees võeti maha, aga ma ei usu seda. Eks uuesti lahti võttes on näha, kas on lahti võetud või mitte.

GremyLux suhtles viisakalt ja vaatame mis lahenduse leiame. Tihendi hind on Silberautos 1664 krooni, nii et ainuüksi tihend maksab sama palju kui klaas koos paigaldusega.

P.s. Klaasi allserva pandi tagasi vana plastikust liist, öeldi, et pole vaja vahetada. See vana liist klaasi küljes aga liigub (väsinud?). Kas peaksin ikkagi selle ka uue ostma?
Vasta
#6
Big Grin 
Palju aega on mööda läinud, aga täna sai asi lahenduse. Firma kompenseeris mulle Silberist ostetud uue tihendi maksumuse. Ise ostsin juurde uue klaasi alumise liistu (ja minu arust on uue panemine igal juhul vajalik, kui just hiljuti klaasi vahetatud pole).

Tihendi tagasi panemiseks oli vaja reduktor laiali kistuda, mida paigaldaja ega ma ise varem teinud polnud, aga lõpuks saime hakkama. Kuna kohapeal polnud määret võtta, siis tuleb mul veel üks kord lammutamine ette võtta, sest reduktor tahab puhastamist ja määrimist lähiajal, et mitte riskida kojamehe äkksurmaga. :evil:

Mis puudutab tihendi paigaldamist, siis tahaks näha, kuidas seda tehases tehakse. Ei tulnud ühegi loogilise töövõtte peale, kuidas seda kojamehe ümbruses (all) normaalselt teha. Kojamehe all tihendi soonde saamine meenutas P... kaudu hammaste ravimist :bigsmile:

Lõpp hea, kõik hea. Teema lukku.
Vasta
#7
Panin teema ennatlikult lukku.

Vaatasin täna igaks juhuks tihendialuste plastmassosade paigalduse veel kord üle (nende juppide paigaldust teeninduses tõesti ei jälginud) ja tulemusena kiskusin kõik uuesti lahti ja panin ise tagasi. Ventikamootorit katva ja kummiliistu aluse plastmassimajanduse paigaldamisel oli tehtud ligi 10 viga, st - otsad ühendustappidest või liidetest mööda pandud, poldid avadest mööda keeratud (eest kattest läheb vendi õhuvõtuavade korpuse külge kaks plastmasspolti, tilbendasid niisama) jne. St kõik on näiliselt nagu paigas, aga tegelikult ei ole. Kuigi mul pole suhtlemise osas midagi ette heita, siis töökultuur on UZI Ma olen kindel, et seda kohta rohkem ei külasta (st kui peale 1600 kroonist "laksu" jätkatakse ikka täpselt samas vaimus, siis on minu jaoks juhtum lootusetu).


tõstsin teemad kokku. jansa
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Võrratu kogemus! onuleho 5 721 04-01-2022, 12:56 AM
Viimane postitus: Lauri57
  "Meeldiv" Kogemus Lesven OÜ-ga. OttTamb 39 30,961 30-12-2020, 08:42 AM
Viimane postitus: funky
  Meeldiv kogemus aare 8 6,014 02-02-2010, 09:46 PM
Viimane postitus: jansa



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne