Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jäärajasõit 13.02 Haapsalus koos SmartClubiga
#41
Sõidad korra talve jooksul mere peal jäärada ja kevadel rebased jooksevad mööda autot? No vabandust......kas rebaste peal oli tõendid, et merejää süüdi? Pealegi taevast väga suur hulk magedat lund tulnud, vaevalt see rada 100% soolane on. Pealegi on see lapsepiss võrreldes selle keemiaga mis teedele topitakse. Ei mina usu iial, et see kerele mingit kahju teeb kui korra sõita ja kui ikka hing rahu ei anna, siis või ju lasta pärast autole korralik käsipesu teha.
Vasta
#42
no seda ma räägingi et käsipesu oleks teretulnud nähe peale jäärada merel.................. Smile

Ps! Karlile ja teistele veel niipalju et kuna Hiiumaal tollal eriti teid ei soolatatud ja sõidetud sai vähe siis korduv jäärajakasutamine merel oli selle rebase põhjuseks. Aga eks ta üks suur auto lõhkumine ole kui jää veel ebatasane!
Vasta
#43
Eelmine nädal siis ei jõudnudki jäärada vaatama, kuid tegelesin terve nädala oma autoga ja sain nüüd ASD toimima. 2-rattavedu on ikka teine tera kohe. See nv vaatan raja üle igatahes.
Vasta
#44
Et, siis tasuta jäärajad Tallinna lähiümbrusest lükati kavast välja ja minnakse Haapsallu raha eest sõitmaIcon_eek
Tore otsus.
W123 230E igapäevatöös.

Sigmar Avald
56 913 150
Vasta
#45
Mis selles otsuses imelikku on?
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#46
tank Kirjutas:Et, siis tasuta jäärajad Tallinna lähiümbrusest lükati kavast välja ja minnakse Haapsallu raha eest sõitmaIcon_eek
Tore otsus.

See on küll nüüd teemast välja, aga...

Ole hea, hr. Sigmar Avald ja hakka järgmist rajapäeva orgunnima. Lepi Indrekuga ja valitud raja haldajaga kokku päev ja koht (ära unusta, et klubiüritus kui organiseeritud tegevus tuleb vähemalt KOV tasandil kooskõlastada!) ning tee uus teema selle kohtaThumbsup. Vaatame, palju tulijaid on...

Niisama viriseda oskab igaüks ja Sina oled selle tegevusega foorumis silma jäänud. Mida ma aga pole märganud, on Sinu aktiivsust üritsute organiseerimisel. Ole hea ja lükka mu väide oma tegevusega ümber...

Jah, see rajapäev on tasuline. Jah, see on Tallinnast kaugel (kole küll, seekord peavad hoopis pealinlased sõitmaIcon_eek). Jah, seal on lisaks meile ka muid. Aga selline ettepanek tehti ja nagu näha, on tulijaidki. Seega...
Vasta
#47
v6sa Kirjutas:
tank Kirjutas:Et, siis tasuta jäärajad Tallinna lähiümbrusest lükati kavast välja ja minnakse Haapsallu raha eest sõitmaIcon_eek
Tore otsus.

See on küll nüüd teemast välja, aga...

Ole hea, hr. Sigmar Avald ja hakka järgmist rajapäeva orgunnima. Lepi Indrekuga ja valitud raja haldajaga kokku päev ja koht (ära unusta, et klubiüritus kui organiseeritud tegevus tuleb vähemalt KOV tasandil kooskõlastada!) ning tee uus teema selle kohtaThumbsup. Vaatame, palju tulijaid on...

Niisama viriseda oskab igaüks ja Sina oled selle tegevusega foorumis silma jäänud. Mida ma aga pole märganud, on Sinu aktiivsust üritsute organiseerimisel. Ole hea ja lükka mu väide oma tegevusega ümber...

Jah, see rajapäev on tasuline. Jah, see on Tallinnast kaugel (kole küll, seekord peavad hoopis pealinlased sõitmaIcon_eek). Jah, seal on lisaks meile ka muid. Aga selline ettepanek tehti ja nagu näha, on tulijaidki. Seega...

Seega ...lisakulu 200 eeki jäälemineku eest + 300-500eeki lisaks kütusele, et kohale jõuda sulle midagi ei loe, on ju tore. Minu perele kahjuks selline sõit eelarvesse ei mahu.

Siinsamas teemas pakuti välja sile eramaale lükatud rada, pole vaja mingit kooskõlastuse juttu ajada.
Ja männikul samuti tasuta rada. Sõidame palju jõuame ja karjääri servas juttu puhuda ei keela keegi.

Ja see konkreetne üritus pole kuidagi seotud mersuklubiga. Ega kellegi ilge orgunnimisega. Smartide jäärajapäev ju.

Olen teises teemas konkreetselt mitu ideed välja kirjutanud. Mersuklubiliste passiivsus on kahjuks teada tuntud. Ideed polnud halvad, arad on inimesed.

Jah mul on oma arvamus asjadest ja ma ei karda seda välja öelda. Sina nimetad seda virisemiseks. Minu arust on palju hullem vinguda selle üle, et keegi ei lasknud suvisel joomapeol öösiti magada.
Sorry, et üldistan, aga sina oled väga vana tegija ja tead kuidas asjad on.
Ma olen oma arvamuse väljaütlemiste eest ennegi verbaalselt peksa saanud-kahjuks peksjatel asjalikke vastuargumente pole olnud.

Peace ja ohutud liiklemist.
W123 230E igapäevatöös.

Sigmar Avald
56 913 150
Vasta
#48
Härra tank!

Mersuklubiliste passiivsus on kahjuks teada tuntud?!?
Mida tead sina sellest rääkida? Sina, kes pole iial ühelgi üritusel käinud ja näinud, palju rahvast koos on ja millega tegeletakse? Ausalt, su virisemine ajab läilaks juba. See nagu kujunenud sul mingiks elueesmärgiks, ehk aitab.

Männiku rada on avatud rada, pole just tore kärutada kui suvalised vennad võivad ka iga hetk rajale tulla, avatud rajal ju teadupärast kinnist üritust teha ei saa. Haapsalu on selles mõttes ok, et siiani paratamatult enamus üritusi pealinnas või vahetus läheduses olnud, nüüd ehk vähe ausam ka muu kandi inimeste suhtes.
Üritus koos Smartidega? Mis sellest siis hullu kui mõne teise margiga koos? Seda enam, et Smart ka ju otsapidi MB.

Sa ei karda oma arvamust välja öelda ja siin nimetatakse seda virisemiseks?
See ongi sulaselge virin, mis muu? Kui sa oleks klubi raames midagi korraldanud või aidanud korraldada ja sul oleks selle näol olemas kogemused, siis on see oma arvamus. Hetkel on see sulaselge virin ja ma ei väsi kordamast, mitte keegi ei käsi sul siin passiivses ja argade inimeste foorumis käia. Tee selline klubi kus pidevalt vahvad üritused ja rahvas aktiivne ja julge ning tõesta sellega, et see on parem klubi ja üldse kõvem koht. Seniks, palun ära virise!!!


P.S. Ma ei ole antud üritusega kuidagi seotud ja pole ka mineja, kuid su jutt on läila.
Vasta
#49
allan1 Kirjutas:Reeglina oma autost lugu pidavad ja hoolivad Mercedes-Benz omanikud eriti jäärajale ei kipu kuna väikse eksimuse tõttu võib sõit lõppeda vallis vms, põhjustades kulukaid remondiarveid. Libedasõitu saab ka tänaval sundkorras harrastatud.

Ma ei tea küll antud raja olukorda, kuid reeglina jäärajal ohutum välja sõita kui seda tänaval teha. Normaasel rajal lõhkuvad vallid ideaalis puuduvad ja saab suht rahulikult otse panna kui vaja. Nõus, risk midagi ära lõhkuda on olemas, kuigi õnneks siiani ei mäleta ühtegi üritust kus oleks nii läinud. Andres vist lõhkus kunagi oma C klassil Käesalu rajal natuke stange ära, kuid see oli ka sulaselge oma viga.
Vasta
#50
Täna toimus Haapsalu jääraja võistluste 4 etapp ja piltide järgi saate otsusta kuidas rada tundub:

http://www.rally.ee/?a=a021&b=4484

Ja asukoht ei ole mitte raudtee lähedal vaid Lahe ja Uus sadama ristmiku äärde jäävas lahesopis vana Hako kalatööstuse juures:

http://kaart.otsing.delfi.ee/index.php?i...099953#tc3
Vasta
#51
tank Kirjutas:Et, siis tasuta jäärajad Tallinna lähiümbrusest lükati kavast välja ja minnakse Haapsallu raha eest sõitmaIcon_eek
Tore otsus.

http://www.reporter.ee/2010/02/07/liiklu...bedasoitu/

Siin on näha, mis tasuta tähendab!
Vasta
#52
Werewolf Kirjutas:Täna toimus Haapsalu jääraja võistluste 4 etapp ja piltide järgi saate otsusta kuidas rada tundub:

http://www.rally.ee/?a=a021&b=4484

Ja asukoht ei ole mitte raudtee lähedal vaid Lahe ja Uus sadama ristmiku äärde jäävas lahesopis vana Hako kalatööstuse juures:

http://kaart.otsing.delfi.ee/index.php?i...099953#tc3

...ruumi nüüd üleliia pole kui pilte vaadata, loodetavasti mahume ikka äraIcon_lol
Vasta
#53
Tundub, et tuleb vahva seltskond kokkuIcon_biggrin
 
Haapsalu poole hakkaks liikuma 11st Laagri Maksimarketi parklast, samal ajal lähevad liikvele ka Smardid samast kohast. Praegu plaaniks koos kolonnis liikuma hakata...
Põhjast kaugem rahvas aga leiab endale ise sobiva tee. Kui hädas jääraja leidmisega saab minult ( 51 988 131) või Indrekult telefonitsi teed küsida ;-)

Smartlasi tulemas praeguse seisuga 7 ning meid praeguse arvestuse kohaselt 6 osavõtjat.

Kes sõita ei soovi aga oleks niisama huvitatud talvist päeva Klubilistega veeta on ainult teretulnud!

Siin ka esialgne päevakava SmartClubi samanimelisest teemast:

...
Bitbull:
Üldine päevakava.
Prooviks siis olla kella 12:00 paiku Haapsalus
Leiaks ülesse jääraja sätiks endeid rajale ning peaks väikese loengu ohutusest.
Teeks mõned soojendusringid...
Alustaks rallit ja ajavõttu.

Lõuna:1h Kes soovib saab söönuks mõnes kohalikus kohvikus v mis neil seal on...

Peale söömisorgiat koguneks tagasi rajale.
Prooviks ringiaegade põhjal oletada kes sõi kõige rohkem.
Autasusatamine.

Kellel veel jäärajast jaksu siis võib hiljem koguneda Kamikazes ja muljetada.

Soojad riided,termos teega on teretulnud.
SmartClubi- Jäärajasõit 2010 13 veebruar Haapsalus
...

Indrek lubas kaasa võtta ka videotehnika ning sündmus saab seega ka video peale jäädvustatud.
Vasta
#54
Sulo Kirjutas:
jansa48 Kirjutas:
essu77 Kirjutas:
Sulo Kirjutas:Kas teie armukesed soola ei karda???

Pelgavad ikka...Igapäevasõite teen aga niikuinii ning jäärajale keegi nagu soola ei pane UnibrowEusa_doh
Lotos võitnud pole ja seetõttu uut osta ei jaksa ning mõlemad mersud peres pidevas kasutuses...

Merevesi ju soolane, see jää siis ka ikka ju kõrge soolasisaldusega või mis?

Nii ta on jah et merejää on kõrge soolasisaldusega ja paneb autole plekkidele ja kerele päris hea põntsu. Endal kogemus olemas aastast 1999. Kevadeks oli suht rebane!!!

Tere
Jäärada on soola sisaldusega 3-6% nagu seda on merevesi vedelas olekus.
Koolipingist peaks meeles olema....
-2 ja merejää veel ei sula.
-10 ja tänavale laotatav keemia veel sulatab lund jääd.
Väike vahe on ?
Merejää on nagu puhkus autole teel velelevast keemiast.
Ära keela seda oma autole Big Grin
Karta jääd v soola pole sünnis!
Laup.näeme libedat rehvi ;P
Vasta
#55
Minu nime võite maha tõmmata. Olen sunnitud samal ajal hoopis Viljandisse minema. Nagu ikka kogunevad kõik kuradima maailma asjad ühele ja samale päevale. Kui selle Murphy ,kes oma seadusi tegi, praegu kätte saaks...
Vasta
#56
Miks ei osale.

Kurb muidugi, et klubilisi vähe.
Tallinnas turismimess samal ajal. Pühapäeval sõbrapäev, Haapsallu pole muud põhjust sõita ja minna masuudivõrriga - no mida tegema? Enda huvid jääraja vastu saan lähemal ja odavamalt täiega ja rohkem rahuldatud. Võidu eest võistlema - selleks on teised margid ja mootorid.

Igatahes hoian klubilistele pöialt ja ehk näeb talvepäevadel ka mõne mehe korralikku sõitu merejääl.

(pöial peos) Andres
Vasta
#57
Eluga tagasi...külm ära ei võtnud, läbi jää ei vajunud.

Sai kõvasti jäärajal hullatud, õnneks jäin mina SELliga kogu jäärajasõidu ajal, vastupidiselt mõnele teisele :-P, ikka rajale...

Üks päeva alguse pilt ka...ülejäänutega läheb veidi aega nagu ka videogagi

   
Vasta
#58
Ka kohal käidud.
Küll mitte rajal, aga siiski kohal.
Kahjuks pikalt ei saanud viibida seal aga no paar tundi ikkagi julgelt ja meeldis.Nod
Lahe mõte oli mu arust see üritus korraldada.Eusa_danceThumbsup

Priit
Vasta
#59
Ajad ka olemas SmartClubi foorumist :

Avo F2 diisel 3,29,68 / 3,26,77 = 6,56,45 Esikoht
Reakas F2 diisel 3,48,25 / 3,31,11 = 7,19,36 Teine
Jaarek F2 bens 3,52,59 / 3,50,47 = 7,43,06 Kolmas
Rolandinho Rotu 4,09,74 / 3,59,71 = 8,09,45
Henry Rotu 4,02,97 / 5,43,13 = 9,45,10
Fatdoog Rotu 8,05,52 / 3,37,10 = 11,42,62
Maarja F2 bens 4,16,45 / 7,36,88 = 11,53,33

Mersud:

Toomas 226 THN 3,28,55 / 3,19,78 = 6,48,33 Esikoht
Indrek 222 TFU 3,37,42 / 3,32,04 = 7,09,46 Teine
Petri (Werewolf) 418 AMO 3,42,17 / 3,34,52 = 7,16,69 Kolmas
Ester (essu77) 619 TEI 3,47,13 / 3,35,37 = 7,22,50
Taavi (v6sa) 637 AVD 3,56,64 / 3,48,82 = 7,45,46
Vasta
#60
Mersud ikka käbedamad kui Smart'idIcon_razz
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Grill / Saunaõhtu koos Jahilaskmise võistlusega 20. Oktoober indrek 3 4,333 15-10-2018, 09:08 AM
Viimane postitus: indrek
  Kevadgrill Haapsalus Jaanalinnufarmis 22.05 indrek 37 27,649 14-06-2011, 06:26 PM
Viimane postitus: ZE_KA
Brick RAIDO RÜÜTLI  SÕIDUKOOLITUS ! ! ! GRUPP KOOS!!! Sulo 31 14,373 16-10-2007, 03:52 PM
Viimane postitus: Sulo
  Tartu koos istumine Imret 4 3,579 26-09-2007, 04:40 PM
Viimane postitus: v6sa
Exclamation Rapla kardirajal 02.09 koos B klassi MB ga indrek 56 22,985 02-09-2007, 09:15 PM
Viimane postitus: Karl



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne