Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odav aga väga hea "alarm" autole
#1
Märkasin et kõnekaart "ZEN" pakub tasuta teenust "positsioneerimine". Teisisõnu on internetis võimalik jälgida mobiiltelefoni kaardil. Ka emt pakub sarnast teenust, kuid minu teada peab olema lepinguline klient ja positsioneerimine on tasuline.
Autole on selle süsteemi paigaldamine lihtne:
1. Ostad odava telefoni millel on pikk ooterežiimi aeg ja ka autolaadija telefonile.
2. Ostad 50 krooni eest ZEN-i stardipaketi.
3. Paned SIM-kaardi telefoni ja registreerid end www.pling.ee keskkonnas.
4. Ühendad telefoni autolaadiaga ja paned autosse peitu.
5. Kui auto pannakse pihta või soovid autot lihtsalt jälgida logid sisse www.pling.ee -s ja vajutad nuppu positsioneeri. Ja saadki auto asukoha teada, mitte just kõige täpsemalt kuna mobiilne positsioneerimine on nagu ta on(500m täpsusesga), kuid siiski saab auto kätte.

ZEN-i peab muidugi iga 7 kuu tagant laadima 50 kr eest, muidu kaotab kehtivuse. Hoolimata sellest peaks hind tulema oluliselt odavam kui mistahes muu auto järelvalve süsteem. GPS süsteemil põhinevad on muidugi palju täpsemad (kuni 5-6 meetrit), kuid ka see ajab asja häda korral ära.
Vasta
#2
Hea ideeBig Grin
Vasta
#3
petronas Kirjutas:Märkasin et kõnekaart "ZEN" pakub tasuta teenust "positsioneerimine". Teisisõnu on internetis võimalik jälgida mobiiltelefoni kaardil. Ka emt pakub sarnast teenust, kuid minu teada peab olema lepinguline klient ja positsioneerimine on tasuline.
Autole on selle süsteemi paigaldamine lihtne:
1. Ostad odava telefoni millel on pikk ooterežiimi aeg ja ka autolaadija telefonile.
2. Ostad 50 krooni eest ZEN-i stardipaketi.
3. Paned SIM-kaardi telefoni ja registreerid end www.pling.ee keskkonnas.
4. Ühendad telefoni autolaadiaga ja paned autosse peitu.
5. Kui auto pannakse pihta või soovid autot lihtsalt jälgida logid sisse www.pling.ee -s ja vajutad nuppu positsioneeri. Ja saadki auto asukoha teada, mitte just kõige täpsemalt kuna mobiilne positsioneerimine on nagu ta on(500m täpsusesga), kuid siiski saab auto kätte.

ZEN-i peab muidugi iga 7 kuu tagant laadima 50 kr eest, muidu kaotab kehtivuse. Hoolimata sellest peaks hind tulema oluliselt odavam kui mistahes muu auto järelvalve süsteem. GPS süsteemil põhinevad on muidugi palju täpsemad (kuni 5-6 meetrit), kuid ka see ajab asja häda korral ära.
proovi kas zen ka reaalselt nii töötab Big GrinBig GrinBig Grin . Ise olen proovinud enda zen-i seal positsioneerida ja näitab eksimust tavaliselt ikka 3-4km-i ja rohkemgi veel.
Vasta
#4
Süsteem on auto peal ja näitab umbes 300 meetriga puusse.
Vasta
#5
petronas Kirjutas:Süsteem on auto peal ja näitab umbes 300 meetriga puusse.
seda kuidas kunagi......
Vasta
#6
Võib proovida paremat antenni, siis näeb rohkem maste ja asukoht täpsem... Teoorias. Smile
Vasta
#7
Ainult selliste ilmadega eriti ei saa seda teha, nagu praegu onBig Grin....selliste külmadega annab telefon seal autos otsadBig Grin
Vasta
#8
Noh üldjuhul, kui sa auto rotti pannakse ja kuskile mustaka garaazidesse viiakse, siis selle 500M ringiga pole midagi peale hakata. Aga samas on olukordi, kus varastatud auto jäetakse lihtsalt alguses kuskile linnaossa vedelema ja nö "maha jahtuma" Siis vast on abi kül. Aga kui teoritiseerida, siis mina juba paneks GPS i ka sisse, mis saadab mulle iga 1 minut tagant kogu aeg kuskile netti koordinate ja teekonda. Niiviisi kuluks mul interneti teenustele kuus alla 25 krooni, kui segagi ja asukoht on oluliselt täpsem. Iseenesest olen seda testinud ja töötab, muidugi saab ka GSM positsioneerimise juurde lisada, kui kuskile garaazi lükatakse.

Aga GSM positsioneerimisega tekib probleem just maapiirkondades, kus positsioneerimise raadiuseks tuleb teinekord isegi 3 km, kuna tugijaamu on oluliselt vähem ja need on suurema võimsusega, kui linnades asetsevad.

Aga kui juba hakkaks aretama, siis juba paneks korralikku immo ja auto jääb alles, muret vähem ja ei pea kuskil linapeal taga ajama hiljem.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Hea uus ja vähetuntud vana muusika. Werewolf 45 33,980 26-07-2020, 03:36 PM
Viimane postitus: Werewolf
  Hea pigi- ja soolaeemaldusvahend + pihusti + sampoon isepesulas kasutamiseks? nostromo 11 5,040 23-02-2019, 05:00 PM
Viimane postitus: nostromo
  On vaga vaja Teie arvamus... VitalityEE 0 1,906 14-03-2016, 05:11 PM
Viimane postitus: VitalityEE
  Summutid väga soodsalt!!! Werewolf 24 23,179 23-03-2014, 01:27 AM
Viimane postitus: Werewolf
  Soome ja rootsi hea hinnaga Sheik 6 5,608 05-02-2014, 09:11 AM
Viimane postitus: indrek
  Hea mootoripuhastusvahend? nostromo 4 3,592 21-05-2012, 12:16 AM
Viimane postitus: Rolz
  Kust saaks autole tõstukil põhja pesu teha? denis23 2 4,348 10-08-2011, 10:33 AM
Viimane postitus: kaupo51
  Navigatsiooni CD - plaadid teie autole! Sulo 10 10,044 13-11-2009, 11:47 PM
Viimane postitus: breakdaice
  Autole nahksisu vendik 2 3,426 17-09-2009, 11:45 PM
Viimane postitus: Rolz
  Üks hea pilt. T6nu 19 15,070 16-08-2009, 08:57 PM
Viimane postitus: hents99



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne