Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tuledega vilgutus ehk "diskorid" on teel!
#41
Indrek Kirjutas:
cornah Kirjutas:Jap, mulle näiteks üks trahv tehti täiesti lambist..

MIks ma seda ei usu. Ja kui tehtigi, miks sa siis ei vaidlustanud, kui nii kindel asjas oled.

Olen pea 100% kindel, et need, kes liikluses trahvi saavad on selle ka välja teeninud. See, et liikleja arvates liiga tehti, kuna kuskil põõsas passiti, pole argument.

Räägin siis loo ära. Rapla politseipatrull peatas mind Viljandi mnt-l peale Raplat. Vaadati kõik vajalikud asjad üle, et need olid korras, siis kästi pagasiruum avada. Turvavarustus oli ka korras. Mõtlesin juba, et jätavad rahule, aga ei. Tulekustuti oli 2 kuud tagasi aegunud ja neile ei meeldinud, et Soomest ostetud (soome keelsete kirjadega). Niisiis, turvavarustus ei olnud korras. Trahvi lubati teha 900. Istusin siis politseiautosse ja uurisin, et miks nii suur summa, sest enamasti saab terve varustuse puudumise eest mingi 600. Asi läks päris vaidluseks ja äkki hakkab ment rääkima, et ma tekitasin liiklusohtliku olukorra, kui viljandi mnt-le välja keerasin ja nüüd on trahvisumma 3000.-. Hakkasin naerma ja ütlesin, et ei ole ju mingit ohtliku olukorda olnud ja et miks te mind kiusate niimoodi? Siis öeldi, et kui mulle 3000.- ei meeldi, siis võivad 6000.- ka teha. Niisiis ei jäänudki muud üle, viskasin allkirja alla. Pärast veel ment irvitas ja ütles: "kui jõuad nii võimsa mersuga sõita, siis jõuad trahvi ka maksta".
Vasta
#42
Tuledeta/täistuledega sõitjale vilgutan, samal eesmärgil mulle vilgutajat tänan. Möödasõiduks suunda näitajat tänan(kas ohutulede või vasak-parem suunaga), ise ka näitan kui sõidan ettenähtust aeglasemalt mingil põhjusel. Politsei kohta vilgutan ehk vaid rekkameestele.
Politsei prioriteedid on nagu on, aga lubade taotlemisega on kõik liiklejad võtnud kohustuse järgida ka liikluseeskirja. Ja LE on mõeldud ju kõigi liikluses osalejate ohutuse tagamiseks. Ja kui politsei teeb 50km/h märgi all seistes 70ga sõitjale trahvi, ei näe põhjust kaebusteks. Ja kas oleks parem kui politsei seisaks piirangu lõpualas või keskel, minu arust pole vahet. Ja kiiruspiirangud on enamasti ikka asja pärast pandud, mitte lihtsalt sõitjate tüütamiseks. Vb mina leiangi, et võiks siin-seal sõita kiiremini, aga kui seadus ütleb et ei tohi, siis ei saa ka politseile pahaks panna, kui nad mind seaduserikkumise eest karistavad.
No offence ..
Vasta
#43
cornah Kirjutas:
Indrek Kirjutas:
cornah Kirjutas:Jap, mulle näiteks üks trahv tehti täiesti lambist..

MIks ma seda ei usu. Ja kui tehtigi, miks sa siis ei vaidlustanud, kui nii kindel asjas oled.

Olen pea 100% kindel, et need, kes liikluses trahvi saavad on selle ka välja teeninud. See, et liikleja arvates liiga tehti, kuna kuskil põõsas passiti, pole argument.

Räägin siis loo ära. Rapla politseipatrull peatas mind Viljandi mnt-l peale Raplat. Vaadati kõik vajalikud asjad üle, et need olid korras, siis kästi pagasiruum avada. Turvavarustus oli ka korras. Mõtlesin juba, et jätavad rahule, aga ei. Tulekustuti oli 2 kuud tagasi aegunud ja neile ei meeldinud, et Soomest ostetud (soome keelsete kirjadega). Niisiis, turvavarustus ei olnud korras. Trahvi lubati teha 900. Istusin siis politseiautosse ja uurisin, et miks nii suur summa, sest enamasti saab terve varustuse puudumise eest mingi 600. Asi läks päris vaidluseks ja äkki hakkab ment rääkima, et ma tekitasin liiklusohtliku olukorra, kui viljandi mnt-le välja keerasin ja nüüd on trahvisumma 3000.-. Hakkasin naerma ja ütlesin, et ei ole ju mingit ohtliku olukorda olnud ja et miks te mind kiusate niimoodi? Siis öeldi, et kui mulle 3000.- ei meeldi, siis võivad 6000.- ka teha. Niisiis ei jäänudki muud üle, viskasin allkirja alla. Pärast veel ment irvitas ja ütles: "kui jõuad nii võimsa mersuga sõita, siis jõuad trahvi ka maksta".

Oma viga, kui arvad et tehakse liiga siis alati keeldu alkkirja andmast ja kirjuta sinan selle tavalise teksti : olen nõus ...jne asemel, et MA EI OLE NÕUS JA EI MINGIT ALKKIRJA! See kui Politsei ütleb, et kirjuta siia, et oled nõus ja anna oma alkkirji siis ütle., et ega ikka ei ole küll ja palu ka vestlus salvestada ja uuri ka ikka salvestus toimib autos. Et kui hiljem on kuulda, et politsei hakkas nähvama, et teevad nii ja naa veel ära siis kohtus võid peo maha pidada ja neid kahte tüüpi enam tööle ei lasta. Tuttav ka keeldus Alkirja andmast kuna ei olnud politsei jutuga nõus. Pikkalt üritati teda veel autos ringi veenda, et hiljem saad veel rohkem jne.. Tüüp võtis ise LE välja ja hindas olukorra üle ning kirjutas vastu hoopis kui palju politsei seal samas murdis ja kuidas tema vaid kaasliiklejate ohutust tagada üritas. Politsei saatis peese.. andis kohtu ja nüüd sai alles hiljaaega võidu. Nüüd nõuab et politsei peab vabandama eriti linti võetud lause : BMW-ga sõidavad vaid debiilikud kes udutulesi ei oska kasutada. Politseile ei meeldinud, et sõber sõitis tuisu ajal udutuledega. Kuigi nähtavus oli alla 300 m Smile)
JÕudu ja jaksu ning ärge laske endale pähe istuda.
Vasta
#44
cornah Kirjutas:
Indrek Kirjutas:
cornah Kirjutas:Jap, mulle näiteks üks trahv tehti täiesti lambist..

MIks ma seda ei usu. Ja kui tehtigi, miks sa siis ei vaidlustanud, kui nii kindel asjas oled.

Olen pea 100% kindel, et need, kes liikluses trahvi saavad on selle ka välja teeninud. See, et liikleja arvates liiga tehti, kuna kuskil põõsas passiti, pole argument.

Räägin siis loo ära. Rapla politseipatrull peatas mind Viljandi mnt-l peale Raplat. Vaadati kõik vajalikud asjad üle, et need olid korras, siis kästi pagasiruum avada. Turvavarustus oli ka korras. Mõtlesin juba, et jätavad rahule, aga ei. Tulekustuti oli 2 kuud tagasi aegunud ja neile ei meeldinud, et Soomest ostetud (soome keelsete kirjadega). Niisiis, turvavarustus ei olnud korras. Trahvi lubati teha 900. Istusin siis politseiautosse ja uurisin, et miks nii suur summa, sest enamasti saab terve varustuse puudumise eest mingi 600. Asi läks päris vaidluseks ja äkki hakkab ment rääkima, et ma tekitasin liiklusohtliku olukorra, kui viljandi mnt-le välja keerasin ja nüüd on trahvisumma 3000.-. Hakkasin naerma ja ütlesin, et ei ole ju mingit ohtliku olukorda olnud ja et miks te mind kiusate niimoodi? Siis öeldi, et kui mulle 3000.- ei meeldi, siis võivad 6000.- ka teha. Niisiis ei jäänudki muud üle, viskasin allkirja alla. Pärast veel ment irvitas ja ütles: "kui jõuad nii võimsa mersuga sõita, siis jõuad trahvi ka maksta".


Sõber sai sama maantee peal ja isegi kusagil samas kandis trahvi u 600 krooni ja protokolli kirjutati paragrahv, mis on aegunud või ei eksisteeri vms. Ta ei teadnud ka alguses seda, hiljem hakkas asja uurima ja vaidlustas. Tulemust ei tea. Nüüdsest kannab liiklusseadustikku ise ka kaasasBig Grin


Endal mõõdeti suvel kiiruseks suht kõrvalisel maanteel 120 midagi, kusjuures mul oli veel käru taga jne ja ise tean raudselt, et oli 90-95, GPS ka ei teinud kiiruseületamise peale kisa jne. Vaidlesime tükk aega, me väitsime, et ei saanud kiirus 120 olla ja nemad, et oli küll jne. Tegime veel isegi testi, mille käigus läksin veits tagasi ja siis kiirendasin sinnamaani, kui politsei radariga 90 sai. Siis vilgutas tulesid. Nii spidomeeter kui minu gps jne näitasid samuti 90. Kohapeal millegagi ei nõustunud aga trahvi saime hiljem sellegipoolest, kuid jah, see olukord jäi väga arusaamatuks.

EDIT: Ülejäänud korrad, niipalju kui kokkupuuteid on olnud, pole pretensioone tekkinud.
Vasta
#45
cornah Kirjutas:
Indrek Kirjutas:
cornah Kirjutas:Jap, mulle näiteks üks trahv tehti täiesti lambist..

MIks ma seda ei usu. Ja kui tehtigi, miks sa siis ei vaidlustanud, kui nii kindel asjas oled.

Olen pea 100% kindel, et need, kes liikluses trahvi saavad on selle ka välja teeninud. See, et liikleja arvates liiga tehti, kuna kuskil põõsas passiti, pole argument.

Räägin siis loo ära. Rapla politseipatrull peatas mind Viljandi mnt-l peale Raplat. Vaadati kõik vajalikud asjad üle, et need olid korras, siis kästi pagasiruum avada. Turvavarustus oli ka korras. Mõtlesin juba, et jätavad rahule, aga ei. Tulekustuti oli 2 kuud tagasi aegunud ja neile ei meeldinud, et Soomest ostetud (soome keelsete kirjadega). Niisiis, turvavarustus ei olnud korras. Trahvi lubati teha 900. Istusin siis politseiautosse ja uurisin, et miks nii suur summa, sest enamasti saab terve varustuse puudumise eest mingi 600. Asi läks päris vaidluseks ja äkki hakkab ment rääkima, et ma tekitasin liiklusohtliku olukorra, kui viljandi mnt-le välja keerasin ja nüüd on trahvisumma 3000.-. Hakkasin naerma ja ütlesin, et ei ole ju mingit ohtliku olukorda olnud ja et miks te mind kiusate niimoodi? Siis öeldi, et kui mulle 3000.- ei meeldi, siis võivad 6000.- ka teha. Niisiis ei jäänudki muud üle, viskasin allkirja alla. Pärast veel ment irvitas ja ütles: "kui jõuad nii võimsa mersuga sõita, siis jõuad trahvi ka maksta".

Rapla politsei ongi omaette üksus, sinna ei võeta ilmselt politseikoolist vaid kuskilt põllupealt. Seega saavad sinna kibestunud inimesed keda omalajal kiusati ja kes saavad nüüd võimu näidata. Olen kokku puutunud palju ja trahvi saanud ka, muidugi asja eest. Igaljuhul tean et kipuvad nokkima asjade üle mis ei ole seda väärt.(jutt käis liiklusjärelvalvet tegevate ametnike kohta)
Igaljuhul viimase rikkumise andsin kohtusse ning kohtunik tõmbas trahvisumma poole väiksemaks. Teepeal hakkasid ka udujuttu puhuma aga kuna mul on õnneks inimene kellele helistada alati ja uurida siis tegin seda ka tookord kui tagaistmel neil istusin. (kohtus oli aru saada, et kohtunik mõistis mind ning sai aru minust ning mainis ka politseinikele).

Teemasse ka, vahest vilgutan vahest mitte ei ole aru ise ka saanud millest see tuleb(Kui polop on siis ei vilguta).
Vasta
#46
cornah Kirjutas:
Indrek Kirjutas:
cornah Kirjutas:Jap, mulle näiteks üks trahv tehti täiesti lambist..

MIks ma seda ei usu. Ja kui tehtigi, miks sa siis ei vaidlustanud, kui nii kindel asjas oled.

Olen pea 100% kindel, et need, kes liikluses trahvi saavad on selle ka välja teeninud. See, et liikleja arvates liiga tehti, kuna kuskil põõsas passiti, pole argument.

Räägin siis loo ära. Rapla politseipatrull peatas mind Viljandi mnt-l peale Raplat. Vaadati kõik vajalikud asjad üle, et need olid korras, siis kästi pagasiruum avada. Turvavarustus oli ka korras. Mõtlesin juba, et jätavad rahule, aga ei. Tulekustuti oli 2 kuud tagasi aegunud ja neile ei meeldinud, et Soomest ostetud (soome keelsete kirjadega). Niisiis, turvavarustus ei olnud korras. Trahvi lubati teha 900. Istusin siis politseiautosse ja uurisin, et miks nii suur summa, sest enamasti saab terve varustuse puudumise eest mingi 600. Asi läks päris vaidluseks ja äkki hakkab ment rääkima, et ma tekitasin liiklusohtliku olukorra, kui viljandi mnt-le välja keerasin ja nüüd on trahvisumma 3000.-. Hakkasin naerma ja ütlesin, et ei ole ju mingit ohtliku olukorda olnud ja et miks te mind kiusate niimoodi? Siis öeldi, et kui mulle 3000.- ei meeldi, siis võivad 6000.- ka teha. Niisiis ei jäänudki muud üle, viskasin allkirja alla. Pärast veel ment irvitas ja ütles: "kui jõuad nii võimsa mersuga sõita, siis jõuad trahvi ka maksta".
Veits said lüpstaSmile Ma sõitsin Honda cr-v-ga millel puudusid numbrimärgid ja mul puudus volitus, samuti ei olnud mul õrna aimugi kes omanik on . Lisaks puudusid algaja juhi tunnused ja koju olid jäänud ka loadBig Grin
Kinni võttis mind Võrus peakonstaabel Teppo ja oli päris kohkunud ja arvas, et auto on varastatud. Tegelikult oli lugu selline, et autol puudusid numbrid sellepärast, et olin autoaias eemaldanud numbrid pildistamiseks ja see auto toodi ühe bemmi sissemaksuks ja hui ma mäletasin selle inimese nimeSmile
Auto taheti parklasse viia, kuid sain nendega kaubale. Trahvi oleks saanud 3200 vist, kuid ei nõustunud kiirmenetlusega ja pidin hiljem seletuse viima peakonstaablile ja see läbi oleks trahv poole väiksem olnud.
Kahjuks juhtus nii, et Lgp. Härra Teppo(peakonstaabel) hukkus Viljandi rallil kaks päeva hiljem ja ma ei osanud kellegile seletust viia ja leppisin 3200 kroonise trahviga.
Ostan vanu münte ja muud vanakraami.
Vasta
#47
Mul on tegelikult paar lugu veel, aga see pole vist siin õige teema rääkimiseks. Näiteks ühekorra varastas Kehtna konstaabel mul autovõtme ära. Aga see selleks.
Vasta
#48
eriti meeldib kui maanteel sõites näed enda ees suurt ummikut, mis see tähendab? ei, ei ole rekka, see on patrull sõidab 80kmt ja kõik kardavad ümber sõita, tegelikult need asjad on ohtlikumad kui 10kmt piirkiirusest üle sõita
Vasta
#49
ParaadSmile
Ostan vanu münte ja muud vanakraami.
Vasta
#50
cornah Kirjutas:
Indrek Kirjutas:
cornah Kirjutas:Jap, mulle näiteks üks trahv tehti täiesti lambist..

MIks ma seda ei usu. Ja kui tehtigi, miks sa siis ei vaidlustanud, kui nii kindel asjas oled.

Olen pea 100% kindel, et need, kes liikluses trahvi saavad on selle ka välja teeninud. See, et liikleja arvates liiga tehti, kuna kuskil põõsas passiti, pole argument.

Räägin siis loo ära. Rapla politseipatrull peatas mind Viljandi mnt-l peale Raplat. Vaadati kõik vajalikud asjad üle, et need olid korras, siis kästi pagasiruum avada. Turvavarustus oli ka korras. Mõtlesin juba, et jätavad rahule, aga ei. Tulekustuti oli 2 kuud tagasi aegunud ja neile ei meeldinud, et Soomest ostetud (soome keelsete kirjadega). Niisiis, turvavarustus ei olnud korras. Trahvi lubati teha 900. Istusin siis politseiautosse ja uurisin, et miks nii suur summa, sest enamasti saab terve varustuse puudumise eest mingi 600. Asi läks päris vaidluseks ja äkki hakkab ment rääkima, et ma tekitasin liiklusohtliku olukorra, kui viljandi mnt-le välja keerasin ja nüüd on trahvisumma 3000.-. Hakkasin naerma ja ütlesin, et ei ole ju mingit ohtliku olukorda olnud ja et miks te mind kiusate niimoodi? Siis öeldi, et kui mulle 3000.- ei meeldi, siis võivad 6000.- ka teha. Niisiis ei jäänudki muud üle, viskasin allkirja alla. Pärast veel ment irvitas ja ütles: "kui jõuad nii võimsa mersuga sõita, siis jõuad trahvi ka maksta".

liiklusohtliku olukorda siis ei olnudgi tegelt mingisugust?
Vasta
#51
cornah Kirjutas:Räägin siis loo ära. Rapla politseipatrull peatas mind Viljandi mnt-l peale Raplat. Vaadati kõik vajalikud asjad üle, et need olid korras, siis kästi pagasiruum avada. Turvavarustus oli ka korras. Mõtlesin juba, et jätavad rahule, aga ei. Tulekustuti oli 2 kuud tagasi aegunud ja neile ei meeldinud, et Soomest ostetud (soome keelsete kirjadega). Niisiis, turvavarustus ei olnud korras. Trahvi lubati teha 900. Istusin siis politseiautosse ja uurisin, et miks nii suur summa, sest enamasti saab terve varustuse puudumise eest mingi 600. Asi läks päris vaidluseks ja äkki hakkab ment rääkima, et ma tekitasin liiklusohtliku olukorra, kui viljandi mnt-le välja keerasin ja nüüd on trahvisumma 3000.-. Hakkasin naerma ja ütlesin, et ei ole ju mingit ohtliku olukorda olnud ja et miks te mind kiusate niimoodi? Siis öeldi, et kui mulle 3000.- ei meeldi, siis võivad 6000.- ka teha. Niisiis ei jäänudki muud üle, viskasin allkirja alla. Pärast veel ment irvitas ja ütles: "kui jõuad nii võimsa mersuga sõita, siis jõuad trahvi ka maksta".

Miks sind siis kinni peeti?
Mercedes-Benz varuosad, remont, hooldus, diagnostika, tarkvara uuendused, SCN kodeeringud jne
LESVEN OÜ Suur-Sõjamäe 30F Tallinn
www.lesven.ee
Vasta
#52
Ei olnud mingit liiklusohtliku olukorda ja tegemist oli nö. rutiinse kontrolliga. See kes mulle trahvi tegi oli Raplas teada tuntnud "mittemillegi eest tegija".
Vasta
#53
Ega jahh,Rapla mendid on nokkimises teisel kohal Eestis,nr.1 on Paide.
Vasta
#54
Ei oska öelda, olen Raplast läbi sõitnud sadu ja sadu kordi, pole kordagi mind kinni peetud ega ka trahvi tehtud. Sama lugu on ka Paidega.  Ehkki üle ühe korra sealt läbi sõites ma näen värvilist masinat kuskil toimetamas.

Lihtsalt ei jää kellegile silma ebaloomuliku sõidustiili või krt teab millega. Ja kui ongi kinni peetud, siis vastu võitlemini suure tõenäosusega viibki kergema rahakotini ja SMS laenudeni.
Vasta
#55
Vilgutan silmnähtavalt üle lubatud kiirusega sõitvale autole, ohtlikku möödasõitu harrastavale autojuhile ja ka siis kui on näha, et patrull sohki teeb(liiga hästi varjunud on vms).
Vasta
#56
veekaheksa Kirjutas:Vilgutan silmnähtavalt üle lubatud kiirusega sõitvale autole, ohtlikku möödasõitu harrastavale autojuhile ja ka siis kui on näha, et patrull sohki teeb(liiga hästi varjunud on vms).

kuidas ta sohki teeb patrull?nende jaoks teeb kes liiklust rikuvad, kiirust ületavad? kui sa näed kaugelt ära, et teeääres passib... miks sa seda tahad? tahad, et teaks kunas hoog maha võtta? miks ta peab nähtav olema?selleks, et muidu jääd vahele kiirusega? minuarust selles asja mõte ongi, et ta peab varjatud olema, et kiiruseületaja kätte saada muidu kui ära nähakse siis võetakse kiirus maha ju ja vahele ei jäägi aga kiirus peab koguaeg olema lubatud piirides... rohkem peaks varjatud pollereid kontrollimas olema!
Vasta
#57
täiesti öigus sul indrek!
Vasta
#58
S300 Kirjutas:miks ta peab nähtav olema?selleks, et muidu jääd vahele kiirusega? minuarust selles asja mõte ongi, et ta peab varjatud olema, et kiiruseületaja kätte saada muidu kui ära nähakse siis võetakse kiirus maha ju ja vahele ei jäägi aga kiirus peab koguaeg olema lubatud piirides... rohkem peaks varjatud pollereid kontrollimas olema!
Tüüpiline eestlane, sooviks teisele ainult halba või sitta keerata.

What goes around, comes around.
Vasta
#59
marek Kirjutas:
S300 Kirjutas:miks ta peab nähtav olema?selleks, et muidu jääd vahele kiirusega? minuarust selles asja mõte ongi, et ta peab varjatud olema, et kiiruseületaja kätte saada muidu kui ära nähakse siis võetakse kiirus maha ju ja vahele ei jäägi aga kiirus peab koguaeg olema lubatud piirides... rohkem peaks varjatud pollereid kontrollimas olema!
Tüüpiline eestlane, sooviks teisele ainult halba või sitta keerata.

What goes around, comes around.

mismoodi sitta keerata? sitta keeravad need kihutajad kes kõik tuleks vahele tõmmata. kihutamiseks on ikka rallirada.
äkki on sitakeeramine ka see kui purjuspeaga sõitja politseisse annad?
Vasta
#60
S300 Kirjutas:
veekaheksa Kirjutas:Vilgutan silmnähtavalt üle lubatud kiirusega sõitvale autole, ohtlikku möödasõitu harrastavale autojuhile ja ka siis kui on näha, et patrull sohki teeb(liiga hästi varjunud on vms).

kuidas ta sohki teeb patrull?nende jaoks teeb kes liiklust rikuvad, kiirust ületavad? kui sa näed kaugelt ära, et teeääres passib... miks sa seda tahad? tahad, et teaks kunas hoog maha võtta? miks ta peab nähtav olema?selleks, et muidu jääd vahele kiirusega? minuarust selles asja mõte ongi, et ta peab varjatud olema, et kiiruseületaja kätte saada muidu kui ära nähakse siis võetakse kiirus maha ju ja vahele ei jäägi aga kiirus peab koguaeg olema lubatud piirides... rohkem peaks varjatud pollereid kontrollimas olema!

miks siis soomes ja inglismaal ja paljudes teistes riikides on pandud kiirusekaamerad ja märk et nad seal seisavad? v-o selleks et said ju teada et seal on vaja hoogu maha võtta ja sõita korralikult, nad ei ole peitud ju põsades, seisavad avatud kohas kus kõik hästi näha. (isegi meil on sama variant), miks siis politsei peab teistmoodi tegema?
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Loll küsimus, kuid ehk keegi oskab aidata toix88 11 8,077 18-12-2016, 01:49 AM
Viimane postitus: kaupo51
  LE §180 ehk udutulede kasutamine? marek 34 31,021 27-05-2015, 03:59 PM
Viimane postitus: kaur112
  Pirita teel Selveri vastas kiiruskaamera? nostromo 6 4,726 20-06-2014, 09:29 PM
Viimane postitus: martiini
  Mercedes-Benz Welt Berlin ehk Mersumaailm Berliinis Packman 10 9,956 31-10-2013, 10:19 PM
Viimane postitus: Packman
Big Grin Leidsin aardelaeka, kuidas edasi toimetada ehk kuidas münte puhastada? Karl 18 22,322 22-04-2011, 12:41 AM
Viimane postitus: siku77
  MB Nightmare ehk kohutavad MB'd Harry 60 60,987 27-02-2011, 11:52 AM
Viimane postitus: fromtallinn
  Minu eksirännakud ehk kuidas ma jõudsin Mercedeseni. puruvana 27 22,264 30-01-2011, 10:50 PM
Viimane postitus: cornah
  MB Klubi garaaz, ehk koht, kus saad ise oma autot järele aidata. Kalev 26 20,218 27-01-2009, 12:43 PM
Viimane postitus: kalacompany
  Palun laenuks MB Comand 2,0 ehk DXII Navi paati Norra ja Rootsi Rolz 0 2,282 21-10-2008, 12:10 AM
Viimane postitus: Rolz
  K: Oskab ehk keegi midagi arvata? Janter 2 2,636 04-09-2007, 11:55 AM
Viimane postitus: v6sa



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 3 külali(st)ne