Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ilusaim kupee Eestis?
#1
Auto 24 link

Mina isiklikult olen näinud Pirital üht musta kupeed mullel 17-18" poleeritud metallist CL (?) veljed all. Oli ulleminini ära lakutud kui minu oma. Ma suisa ehmatasin. Tavaliselt on kõik ikka pannid. See esimeses postituses mainitu on vist ka vanast foorumist läbi käinud kui kõvasti pauke ja nuuti saanud pill

stiilinäide:
[Pilt: c215.jpg]
...
#2
Väga kena isend ju...aga vist tagalaksuga -vana tüübi stange on küljes.
MB C320CDI
#3
auto24`s on paljudel CE`del olnud kirje: ilusaim kupee Eestis. Eks ilu on vaataja(omaniku) silmades, see konkreetne masin on ilus küll.
Edit: Ja ega ainult velje järgi minu meelest auto ilu ei hinnata, selliste velgede jaoks peaks pidurikettad kah suuremad panema, muidu riivab jubedalt silma. Minu silmis on SEC ilusam kupee kui CE. Mingi aasta tagasi oli üks väga ilus beez 420 SEC auto24`s müügis.
Kõige koledam kupee Eestis??, kui kapott ära vahetada, siis võib see masin väga kena olla.
#4
Oliverk Kirjutas:Väga kena isend ju...aga vist tagalaksuga -vana tüübi stange on küljes.

mitte ühe vaid mitme!

edit: võtan sõnad tagasi, ajasin segi sellega:

[Pilt: clients_03.jpg]

see on küll pann.

aga seega siis jääme selle juurde, et ühe tagaosa laksuga Smile
...
#5
Oliverk Kirjutas:Väga kena isend ju...aga vist tagalaksuga -vana tüübi stange on küljes.

Ei usu et ta lakse on saanud-auto ju riste ja ikoone täis!
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
#6
Need, millel kuulutuses - eesti ilusaim kupee- on ühest kohast pärit kõik, sama seltskond, samad tegelased...Ühest kindlast L tähega riigist toodud enamuses need.......

Anc? Sa ei saa ikka rahu? Sa ikka kohe nuiad, et keegi ütleks, et sinu oma on ilusaim? Rahu, on, on, on ilus kupee sul....teame...(: (:
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
#7
ei ole. fakt et ei ole. ma olen ise ilusamat näinud. ja mul on seal tegemisi küll.
talvel külmaga ei jäänud kapott kinni. istusin veidi mölki suure vihaga (aga kinni sai nii). -25 juures eriti kaua paljaste kätega ei tahtnud seda talutada. lõpuks läks närv mustaks. aga seda ei näe eriti. ta on kivitäkkeid ka seal kust ratas välja kaabib - valge krunt väljas. esivõre katki veidi. sees nahad vajavad veidi paika venitamist - lahti läinud mõned ääred päikese käes. salungi ooldus tegemata, tehnilise poole pealt tööd. ma ei julgeks üldse mitte väita seda Smile

teema püstitus tulenes sellest, et ajasin kaks varem lingitud autot segamini.

ja irmsasti tahaks teada kelle see must iludus oli. tahaks ka esiotsa näha ja ilma kollaste tagatuledeta katsuda Wink
...
#8
Mind hakkas see teema päris huvitama, kellel siis on Eestis kõige ilusam kupee!? Lahe oleks korraldada mingi konkurss koos ennustusvõistlusega - "härrased palun tehke panused"Confusedmash:. Ainult ma küll ei kujuta ette mille järgi käib kõige ilusama valimine??? Minule pakuti minu autost eelmisel nädalal võhivõõra inimese poolt 85000 eeki aga ma ei nõustunud müüma kuna mulle meeldib minu auto. Samas teine üritab müüa väidetavalt nagu uut ja värskema aastaarvuga ja ei saa müüdud - miks ? Milles seisneb auto ilu? Kas on need lisad, maksumus, a-varuosad või hoopis üldine väljanägemine vähemalt 10 meetri kauguselt. Sõltub vist kas hindaja on täielik autopede või suvaline inimene meie seast. Mina küll ei tea mis oleks kõige õiglasem hindamisviis ilma kellegile liiga tegemata???
#9
kes tuunitud autot tahab hinnata mingi carratingu üritustele või tuuninguvõistlustele. Täiesti erinevad asjad on taastatud auto ja "timmitud". Minu oma on praktiliselt originaalkorras (pisiasjad takistaksid mustade numbrimärkide saamist kui oleks piisavalt vanust).

Hetkel aga ei suuda ma mingiski klassis võistelda Smile Ei taha ka. Aastake veel ja ehk siis?

Aga hindama võin ma tulla kui keegi ürituse peaks korraldama. Ma suht tean 124 tüüpasju ja kvalifitseerun sinna autopede alla.
...
#10
Kuidas saab selline hindamine üldse objektiivne olla? Ilu pidi ju vaataja silmades olema ehk kellele ema,kellele tütar.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
#11
Karl Kirjutas:Kuidas saab selline hindamine üldse objektiivne olla? Ilu pidi ju vaataja silmades olema ehk kellele ema,kellele tütar.

Auto ei saa olla iilagi ilus!!!!Naine on ilus.Auto on maitsekas...UZI
56562200
#12
muig... saab auto ka olla Tongue

hinnata saab kas a) orig. kriteeriumide järgi mille järgi uunikume hinnatakse (st klassikuid jms. on olemas üritused) või b) tuuninguvõistluste kriteeriumide järgi (ka NEED võistlused on olemas ning vastupidiselt esimesele punktile ka kodumaal).

Nt mis ilmneks minu auto kohta:

-Esimeste aknapiilarite nahkkatted on alumistest otstest lahti (vaja nahk uuesti liimida)
-Turvavöö käppade juurest vaja nahk tagasi venitada (päike on oma töö teinud ja naha äär lahti
-ajastule sobimatu Beckeri makk
-tagumist aknalauda on rüvetatud ja augud on originaalust suuremaks tehtud - 165mm kõlarid sees. mitteoriginaalid. näha küll pole aga ei sobi.
-ees Peerlessi koaksiaalid. ei ole orig.
-Käetoe õmbluseid kattev plastikrant pragunenud
-põhjakate puudu
-jagajaid juhtmeid ja küünlaid katva kaane poldid ei ole kinni (tüüpviga nendel motodel, vaja 3mm pikemaid polte)
-esivõrel täke
-tagamise ratta juurest on plastikuringil veidi värvi maha tulnud (ratta alt tulnud kivi on otsa lahti teinud?) ja krunt paistab. pisike koht.
-tungrauaaukude juures kerge rooste. vajab roostesurma
-jalamatis ei ole beezid, vaid on tumedad. beeze enam ei toodeta Sad
-orig. võtmekomplekt (osaliselt) ja tulekustuti puudu.
-immo ja signa. immo peidus aga signa on kapoti all nähtav
-orig. handsfree on kadunud, järel augud aftermarket asjast (3 täppi) ja mikker laes. + mingi asi mille olemust pole tunnistada suutnud. lihtne eemaldada
-tehnilise poole pealt uuesti vaja tagaamordid vahetada ja uued mootoripadjad ehk.
- ning keegi idioot on pagassi luugist augu läbi teinud ja sinna antenni pannud. masendav.


Huvitav kas kellelgi on originaalkonditsioonist rohkem järgi? Smile
...
#13
Karl Kirjutas:Kuidas saab selline hindamine üldse objektiivne olla? Ilu pidi ju vaataja silmades olema ehk kellele ema,kellele tütar.

iluuisutamist kah hinnatakse, isegi medaleid antakse :bash:
#14
Eesti ilusama kupee teemast sai mis asi peale esimest paari posti ??
Andres sul on oma autole juba teema olemas kas sellest ei piisa ???
Peale selle link esimeses postituses näitab Audi S2-te.



-immo ja signa. immo peidus aga signa on kapoti all nähtav

Pärast ära kurda kui jala pead käima lobamokk.
#15
uvitav kellel see signa kõlar peidus oleks? põle mina veel näinud.

mina pole teemat ära ajanud. jutt oli KONKREETSEST AUTOST MIDA MA AJASIN SEGI ÜHE TEISE PANNIGA.

Mis te ilgute siin.

ja kui 1. postis on link muutunud siis asi lukku
...


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  W124 kupee käigukasti sobivus cobravello 3 3,507 16-04-2015, 11:11 AM
Viimane postitus: hannes_s
  W124 Kupee vidinad nöbsu 4 3,197 21-02-2012, 03:14 PM
Viimane postitus: arturmalcik
  Uus E-klassi kupee C207 soul 5 3,056 30-06-2009, 12:52 PM
Viimane postitus: Karl
  w124 kupee el.kala "kutsikas" 7 5,800 07-11-2008, 09:29 PM
Viimane postitus: väikemees
  jama w124 kupee originaalvedrudega Atman67 3 2,309 30-06-2008, 02:41 PM
Viimane postitus: v6sa
  124 kupee klaasid Nustu826 0 1,296 25-06-2008, 10:07 AM
Viimane postitus: Nustu826
  w124 kupee massu 6 3,754 29-05-2008, 09:22 AM
Viimane postitus: Nustu826
  124 kupee uksepolster ce300 7 3,965 05-05-2008, 05:15 PM
Viimane postitus: "kutsikas"
  K: kupee turvavöö söötja soo 12 4,971 24-12-2007, 02:51 PM
Viimane postitus: marko300ce
  124 kupee elektri akna mootorid. marko300ce 1 1,866 24-12-2007, 01:50 PM
Viimane postitus: Andres



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne