Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uus või vanem Mercedes-Benz, selles on küsimus...???
#41
T6nu kirjutas: ei kirjutanud: kirjutas: ei kirjutanud: kirjutas: ei kirnutanud: Kirjutas:bla
jälle su "kui saaks, siis ma alles" seeriast postitus. räägime sellest lähemalt aprillis. tahaks vaadata, mis siis saab. naudi seni head, värsket, mugavat, mahukat ja ökot 1989 ce-d, mis mul muud öelda. Icon_biggrin
Vasta
#42
see teema on oma fundamentaalsel tasandil juba arusaamatu. kas see on mingi kõva häälega unistamise teema? sesuhtes et oleme ausad kõik oleneb sissetulekust. kui sa oled piisavalt jõukas et osta omale uus s klass siis vaevalt sa mõtled et 'ostaks igapäeva sõiduks ühe vana hea 190' (juhul kui sa muidugi hents või mõni muu elukutseline autohomo pole).
kui on olemas väljend et 'uus auto on ikka uus auto' siis pole kaugele vaja mõelda. ise oman 300CE'd ja meeldib see masin väga, pole mõelnud üle omaenda varju hüpata ja mingite liisingutega võtta omale mingi ilge esindusauto. kui nii palju pappi peaks tekkima üks hetk mida kõikide muude kulutuste kõrvalt auto alla panna siis võtaks ikka mingi uuema mugava saani kruiisimiseks. Icon_cool
Vasta
#43
Ma juba seda ööld, et rahakoti kõige hullemad mõrvarid on vana auto ja noor naine. Icon_lol

Erilist vahet ju pole kas vahetad küljest kukkuvaid detaile või maksad liisingut. Ainult aega hoiad kokku ja töökodade asemel toetad pankureid. Aga üldiselt ei soovita liisingut võtta, enne kui liisingut võtma lähete, arvutage mis summa pangad selle teenuse eest küsivad. Retard
Vasta
#44
Igapäevaseks liikumiseks peaks ikka käesoleva sajandi auto olema ja pühapäevaautoks mingi eelmise sajandi oma, seda ka muidugi aastatest 1960-70.
Vasta
#45
põhh Kirjutas:
T6nu kirjutas: ei kirjutanud: kirjutas: ei kirjutanud: kirjutas: ei kirnutanud: Kirjutas:bla
jälle su "kui saaks, siis ma alles" seeriast postitus. räägime sellest lähemalt aprillis. tahaks vaadata, mis siis saab. naudi seni head, värsket, mugavat, mahukat ja ökot 1989 ce-d, mis mul muud öelda. Icon_biggrin

Eks kui mõistusest jääb puudu, tulebki isiklikuks minnaSmile
See jama, mis sa w211 ostmisest rääkisid veel mõned nädalad tagasi, oli puhas õhk ühesõnaga?

Sinu õnn ainult, et eelmine omanik hoidis sinu kutsikat prillikivina, paigaldas karterikaitsme jne- ilma selleta oleks auto ammuilma emexis juba.

Kui midagi teemasse pole lisada, siis mõtetut ila ajada pole ka mõtet.
Vasta
#46
T6nu Kirjutas:Eks kui mõistusest jääb puudu, tulebki isiklikuks minnaSmile
See jama, mis sa w211 ostmisest rääkisid veel mõned nädalad tagasi, oli puhas õhk ühesõnaga?

Sinu õnn ainult, et eelmine omanik hoidis sinu kutsikat prillikivina, paigaldas karterikaitsme jne- ilma selleta oleks auto ammuilma emexis juba.

Kui midagi teemasse pole lisada, siis mõtetut ila ajada pole ka mõtet.
lol iga auto24 linki, mida sulle annan, pean kommenteerima sõnadega: ou tseki seda autot, täiega äge, aga minul ei ole üldse plaani seda osta, ausalt? kutsikas tõesti hea, eestis parimas korras tänase seisuga.
jällegi, ma kordan kolmandat korda - uus auto on parem, kui sul on raha selle jaoks. tegelt ka, sa ju ei osta omale 2005 c-d või 2003 e-d. tuleb mingi 96 525tdi või e220 heal juhul. ja need pole ammugi uued.
ja mida kauem sa vaidled, seda vähem pappi saad sa oma ce eest. aeg tiksub.
Vasta
#47
T6nu Kirjutas:Sai siin Täpiga tõsisem lahing maha peetud teemal, kumb õigem- kas vanem või uuem Mercedes.

Natuke kummaline teema tundub küll, kuid arutamist jätkuks ilmselt pikemakski. Argumendid, miks vanem võiks parem olla:

*odavad varuosad
*eakaaslastest teistest automarkidest aastaid ees
*väga mugav
*...

Uuema auto argumendid:

*ökonoomsed diiselmootorid
*mugavad või mugavamad vanematest
*"värskemad"
*...

Tean, et siin foorumis on ka varem sel teemal vaidlusi esinenud, aga nüüd siis selline kummaline teema ka Icon_biggrin
teemasse tagasi..
mina väidan, et uus on parem - töökindlam, säästlikum, innovatiivsem, kiirem, mugavam jne.Icon_cool siin ei ole teist varianti. vana saab olla ainult stiilsem, muud ei midagi.
Vasta
#48
Oeh - iga sellise vaidlemise lahenduseks on definitsioonide paikapanek. Mis asi on parem - pane definitsioon enda jaoks paika ja korras.
Aadu ütleb et parem on see mis vähem maksab
Paabu ütleb et parem on see mis kiiremini sõidab.

Väitlus Aadu ja Paabu vahel kestab 94a Peebu surmaga kuid lahendusele jõudmata.

Tegelt ei ole foorumi eesmärk absoluutselt igasugu möla jagada - viimased mõnikümmend postitust ERINEVATES teie (ja mõni mees veel lisaks) väitlus/vaidlus teemades tunduvad mulle sellistena. Kas ka teistele? Aga noh see toob jälle ringiga tagasi - mis tundub mõne jaoks möla tundub teisele arukas ja vajalik foorumijutt jne.
Masu värk vist - enamus teemasid alagavad M, V, O tähega - ja need mis pealkirjade kaudu vägegi lugemist kannatavad on nüüd ka suht sellise, minule mitte huvitava, jutuga üle ujutatud. OK laske edasi omal teemal.
Vasta
#49
R129 Kirjutas:Oeh - iga sellise vaidlemise lahenduseks on definitsioonide paikapanek. Mis asi on parem - pane definitsioon enda jaoks paika ja korras.
Aadu ütleb et parem on see mis vähem maksab
Paabu ütleb et parem on see mis kiiremini sõidab.

Väitlus Aadu ja Paabu vahel kestab 94a Peebu surmaga kuid lahendusele jõudmata.

Tegelt ei ole foorumi eesmärk absoluutselt igasugu möla jagada - viimased mõnikümmend postitust ERINEVATES teie (ja mõni mees veel lisaks) väitlus/vaidlus teemades tunduvad mulle sellistena. Kas ka teistele? Aga noh see toob jälle ringiga tagasi - mis tundub mõne jaoks möla tundub teisele arukas ja vajalik foorumijutt jne.
Masu värk vist - enamus teemasid alagavad M, V, O tähega - ja need mis pealkirjade kaudu vägegi lugemist kannatavad on nüüd ka suht sellise, minule mitte huvitava, jutuga üle ujutatud. OK laske edasi omal teemal.

Kui küsida tohib, siis millistel teemadel foorumites rääkida üldse tohib/tohiks?
Vasta
#50
R129 Kirjutas:Oeh - iga sellise vaidlemise lahenduseks on definitsioonide paikapanek. Mis asi on parem - pane definitsioon enda jaoks paika ja korras.
Aadu ütleb et parem on see mis vähem maksab
Paabu ütleb et parem on see mis kiiremini sõidab.

Väitlus Aadu ja Paabu vahel kestab 94a Peebu surmaga kuid lahendusele jõudmata.

Tegelt ei ole foorumi eesmärk absoluutselt igasugu möla jagada - viimased mõnikümmend postitust ERINEVATES teie (ja mõni mees veel lisaks) väitlus/vaidlus teemades tunduvad mulle sellistena. Kas ka teistele? Aga noh see toob jälle ringiga tagasi - mis tundub mõne jaoks möla tundub teisele arukas ja vajalik foorumijutt jne.
Masu värk vist - enamus teemasid alagavad M, V, O tähega - ja need mis pealkirjade kaudu vägegi lugemist kannatavad on nüüd ka suht sellise, minule mitte huvitava, jutuga üle ujutatud. OK laske edasi omal teemal.

Kui küsida tohib, siis millistel teemadel foorumites rääkida üldse tohib/tohiks?
Vasta
#51
Foorum (ladina keeles forum ('turuplats')) oli vanaaja linnades rahva kogunemiseks määratud väljak. Foorum oli linna poliitiline ja ärikeskus ning kohtu asupaik. Eriti tuntud on Rooma foorum.
Tänapäeval nimetatakse foorumiks esindajate koosolekut.

Vikipeedia
Ostan vanu münte ja muud vanakraami.
Vasta
#52
taaviw126 Kirjutas:Foorum (ladina keeles forum ('turuplats')) oli vanaaja linnades rahva kogunemiseks määratud väljak. Foorum oli linna poliitiline ja ärikeskus ning kohtu asupaik. Eriti tuntud on Rooma foorum.
Tänapäeval nimetatakse foorumiks esindajate koosolekut.

Vikipeedia
sa eksid, Eusa_snooty http://www.google.ee/search?q=define:forum Eusa_snooty
"an online discussion site. It is the modern equivalent of a traditional bulletin board, and a technological evolution of the dialup bulletin board system" näiteks.
Vasta
#53
No aga post posti järel sitta ajada on ju kaa mõtetu. Siin pole ainult teie kaks, kolmandad ja neljandadki on veel, kes sooviks sõna sekka öelda, sinu postide vahel jäävad vähe asjalikumad postitused sootuks märkamatuks.

Anna ruumi teisele kui ise teistest parem oled, keela rõõmu!Eusa_think
Vasta
#54
Renkju Kirjutas:No aga post posti järel sitta ajada on ju kaa mõtetu. Siin pole ainult teie kaks, kolmandad ja neljandadki on veel, kes sooviks sõna sekka öelda, sinu postide vahel jäävad vähe asjalikumad postitused sootuks märkamatuks.

Anna ruumi teisele kui ise teistest parem oled, keela rõõmu!Eusa_think

Kuidas su enda post teemasse läks praegu? Ja mille alla enda posti liigitaksid siisWink?
Vasta
#55
see teema ongi üks spämmiauk. me ei saa vaielda, kas parem on sinine või roosa. sest need seostuvad inimestel erinevate asjadega, osadele meeldivad pastelsed toonid jne. maitse asi.
Vasta
#56
T6nu Kirjutas:
Renkju Kirjutas:No aga post posti järel sitta ajada on ju kaa mõtetu. Siin pole ainult teie kaks, kolmandad ja neljandadki on veel, kes sooviks sõna sekka öelda, sinu postide vahel jäävad vähe asjalikumad postitused sootuks märkamatuks.

Anna ruumi teisele kui ise teistest parem oled, keela rõõmu!Eusa_think

Kuidas su enda post teemasse läks praegu? Ja mille alla enda posti liigitaksid siisWink?


Ma olen oma arvamuse juba ees pool ära maininud.

Järgnev post oli korrale kutsuv või siis seda üritav, aga võrreldes koguseid, siis mai tea...ma julgen väita. et enda post on igati etemWink
Vasta
#57
põhh Kirjutas:see teema ongi üks spämmiauk. me ei saa vaielda, kas parem on sinine või roosa. sest need seostuvad inimestel erinevate asjadega, osadele meeldivad pastelsed toonid jne. maitse asi.

Sa ise alustasid läbustamisega pihta oma msn-i vestluste väljamõtlemisega jne. Ei ole vaja nüüd nutma hakata.

Ja renkju jutust ei saa mitte sittagi aru. Kui OT ei meeldi, siis miks seda juurde tekitada? Ja loogiline, et ot kasvatab ikka ot-d. Maailma parandamist peaks alustama ikka peeglisse vaatamisest.

Kui natuke süveneda ja lugeda seda teemat ka, siis on näha, et olen üritanud igorit korrale kutsuda- aga spämmboti ei peata keegi.
Vasta
#58
ma lasen sul endal sind paika panna.Icon_biggrin
T6nu Kirjutas:Sa ise alustasid läbustamisega pihta oma msn-i vestluste väljamõtlemisega jne. Ei ole vaja nüüd nutma hakata.

Ja renkju jutust ei saa mitte sittagi aru. Kui OT ei meeldi, siis miks seda juurde tekitada? Ja loogiline, et ot kasvatab ikka ot-d. Maailma parandamist peaks alustama ikka peeglisse vaatamisest.

Kui natuke süveneda ja lugeda seda teemat ka, siis on näha, et olen üritanud igorit korrale kutsuda- aga spämmboti ei peata keegi.
T6nu Kirjutas:Kuidas su enda post teemasse läks praegu? Ja mille alla enda posti liigitaksid siisWink?

ontopic: mida siis uut juurde õppisid? kumb on parem?
Vasta
#59
V@hh Kirjutas:Mitmetes postides lööb välja eht eestlaslik joon. A la - Kui oleks palju raha ostaks selle ja selle auto.
Kui minul oleks palju raha ostaks omale korraliku maja, et oleks turvaline koht vanaduspäevil.
Ja kui jääks raha üle sõidaks edasi 124 ga ja otsiks saksast või mikidemaalt korraliku originaalse 300SDL i.
PS. Minu jaoks kõik MB d mis tulid peale W140 ja W124 vaimustust ei ärata, ehk teisiti öeldes- emotsioone= null.

Ning ei maksa seda postitust kellelgi isiklikult võtta Icon_smile

Sekundeerin. Keegi juhtus nägema dokumentaalfilmi Swedbanki tegemistest Baltikumis? Vahepeal oli küll päris humoorikas näha, kuidas tüübid endale Porschesid kokku ostsid. Võiks teha saate "Naabrist parem", kus siis üks tropp saab teisele tropile öelda - mul on liising suurem kui sul.
Välismaal seisab väga palju vähekasutatud vanemaid autosid. Alles siin huvi pärast uurisin mobile.de'st 5. seeria E39 kerega BMW-sid. Kuskil 7000EUR eest saaks kätte hooldusajalooga salongis seisva 1996 523iA, läbisõiduks 59000 km. Mis sellisel autol viga oleks? Mitte midagi.
Kui paljud selliseid toovad? Väga vähesed. Parem on vinguda oma 500000 km sõitnud endise takso üle ning unistada uuest Toyotast. Paljudele on palju lahedam sõita UUE odava autoga, sest see on ju nii "vaikne", "mugav" ja "pommikindel". Keegi ei taha Saksamaalt korraliku kasutatud autot tuua.

Autotööstus on viimase kümnendi jooksul drastiliselt muutunud. Nüüd on kõik üles ehitatud varuosade tootmisele, mitte vastupidavusele. See pole mingi "naised saunas rääkisid" jutt, seda võid kuulda pea iga remondimehe käest. Olete ju lugenud küll, kuidas MB asjapulgad kunagi "kurtsid", et W126/W201 jt mudelid olid liiga hästi tehtud. Enam sellist asja ei juhtu. Vaadake, kui vähe on uusi autosid, mida saab tõesti vastupidavaks pidada. Mudelid vahetuvad tihti - kui vanasti lasti uus mudel välja ca 8-10 aasta tagant, siis nüüd on see aeg 2x, äärmiselt juhul 3x lühem. Tehke omad järeldused.
Nimi ja reputatsioon müüvad. Ja kui nad müüvad piisavalt hästi, võib selle arvelt kvaliteedikontrolli natuke lõdvemaks lasta. Tootja ei pea ennast enam inimestele tõestama, et nad kvaliteetset kraami teevad - neil on pikk ajalugu ja palju legendaarseid mudeleid ette näidata.
Ja see ei käi sugugi ainult Mercedes-Benzi kohta.
Vasta
#60
õige jutt! Thumbsup
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mercedes erakogu MAV 3 592 17-05-2023, 07:43 AM
Viimane postitus: v6sa
  Uus Autoseikluse Karikasari – Kesk-Eesti Karikas 2022 Minister 4 621 10-12-2022, 02:35 PM
Viimane postitus: Minister
  Hartan Mercedes-Benz Collection lapsevanker ignar 0 318 27-01-2022, 07:26 PM
Viimane postitus: ignar
  Kumb siis on, kas 59kw või 65kw Lepz 11 1,147 04-12-2021, 03:33 PM
Viimane postitus: Lepz
  Uus autoseikluste sari Tallinnas - Missioon #1 alustab! Minister 0 655 04-10-2021, 09:25 PM
Viimane postitus: Minister
  Mercedes GP Petronas F1 Team Ott 38 28,339 01-11-2020, 04:59 PM
Viimane postitus: Ott
  Hea uus ja vähetuntud vana muusika. Werewolf 45 34,090 26-07-2020, 03:36 PM
Viimane postitus: Werewolf
  Uus sõidukite tehnonõuete määrus sm. pelle 2 2,492 28-08-2019, 07:23 AM
Viimane postitus: indrek
  Filmivõteteks vaja W140, C140, W220, C215 või W124 mersusid Joel. 4 3,369 25-05-2019, 01:06 PM
Viimane postitus: väikemees
  14.05 Linnaseiklus - "Selles majas" (kaart/tulemused/träkid) Minister 1 1,937 14-05-2019, 11:14 PM
Viimane postitus: Minister



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne