Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uus või vanem Mercedes-Benz, selles on küsimus...???
#1
Sai siin Täpiga tõsisem lahing maha peetud teemal, kumb õigem- kas vanem või uuem Mercedes.

Natuke kummaline teema tundub küll, kuid arutamist jätkuks ilmselt pikemakski. Argumendid, miks vanem võiks parem olla:

*odavad varuosad
*eakaaslastest teistest automarkidest aastaid ees
*väga mugav
*...

Uuema auto argumendid:

*ökonoomsed diiselmootorid
*mugavad või mugavamad vanematest
*"värskemad"
*...

Tean, et siin foorumis on ka varem sel teemal vaidlusi esinenud, aga nüüd siis selline kummaline teema ka Icon_biggrin
Vasta
#2
Minu puhul otsustab rahakott. Kui saaks lubada endale siis ei kõhkleks uue Mercedes-Benz ostmise üle eriti.
Ostan vanu münte ja muud vanakraami.
Vasta
#3
jälle me kolime msnist foorumisse. sa ei saa hinnata autosid nii.
vanem on parem, sest w201 kutsika saab osta odavamalt, kui maksab w211 hooratas või õhuamort
uuem on parem, sest sama võimsusega mootor on 0.5l ökom (samas, kui sa kannatad osta 100k kallimat autot, siis 50 eek paagitäielt säästa..???)
vanem on parem, sest kui sul viskab üle, saad vahetada samalaadse vastu, teha masinast rallikas vms projekt või jätta uuema masina sissemakseks
uuem on parem, sest temal peab ülevaatust harvemini tegema
vanem on parem, sest 1993 aasta el. istmega on sama hea liuelda, kui 2002. el. istmes - vahe on ainult selles, et vanem iste on 10x odavam
uuem ei ole parem, sest iga väike kriim ja mõlk rikub välimuse ära, samas kui vanal võib pool stanget ees rippuda ja sind ei koti, sest see masin on su vanaemast ka vanem (nendel ka nii mõnigi asi ripub)
ühesõnaga, et sa saaksid ükskord aru:

keskmise sissetulekuga pereisadel on kasulikum osta vanem masin Nod Nod Nod Nod Nod Nod Nod Nod Nod

konkreetselt sellise varustusega ei leia küll sellise raha eest teist samasugust http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html

[Pilt: 24n08yf.png]
Vasta
#4
Hea noob sa oled ikka.

Odav ei ole võrdne heaga. Ei ole mõtet aia august rääkida, kui aed on krundi värvi.

Aga teema sellepärast, et kuuleks teiste arvamusi ka.


edit: kui ikka endal garaasi pole, siis mis projekti sa ikka tänaval valmis vorpima hakkadBig Grin?
Vasta
#5
Sinu jutust võib järeldada, et sa pole uue S-klassi peal istunudki ja kui sul oleks 100 miljonit pangas hallitamas ja sõidaksid rondistunud w201-ga, siis sa poleks eriti endast lugupidav inimene.
Ostan vanu münte ja muud vanakraami.
Vasta
#6
Näiteks, kui mul palju raha oleks, ostaks ma w124 e60 amg, mitte mingi uue.. ja igapäeva autoks oleks w140 või w126 vmt. Vanades mersudes lihtsalt on midagi.. mida uutes on palju vähem.. No kui väga rikas oleks, siis slr võiks ka ikka olla Smile Unistamine on veel õnneks tasuta..
Vasta
#7
taaviw126 Kirjutas:Minu puhul otsustab rahakott. Kui saaks lubada endale siis ei kõhkleks uue Mercedes-Benz ostmise üle eriti.

Täiesti ühel nõul. Üks hea varustusega 221 kuluks ära küll. Oletades, et rahakott on tõesti paljulubav, siis veel nii mõnigi vana Mercedes-Benz suvel sõitmiseks pühapäeviti.

P.S. Lugege mu allkirja, auto 1 on öelnud kuldsed sõnad selle teema kohta Icon_biggrin
Vasta
#8
Jah, uutes on vähem peavaluSmile Sinu valik on väga hea, kuid igapäevasõiduks... Nojah kuidas kellegile.
Ostan vanu münte ja muud vanakraami.
Vasta
#9
point on selles, et inimene VÕIKS (rõhk sõnal VÕIKS (rõhk RÕHUL sõnal VÕIKS)) sõita oma rahakotile ja vajadustele vastava masinaga - oled tudeng, kellel pole vanemad eriti toeks olnud - kutsikas. ehitusmees, vead tihti materjale või kariloomi - 300td. töötu nolk rikaste vanematega - audi rs6. tippjuht, mafioss - w140, g klass, uus s, sl65 amg brabus biturbo v12345 kasvõi.
aga minu puhul on jutt sellest, et mulle meeldib w124, mul pole pappi clsi jaoks ja ma tahaks julgelt driftida, teades, et kui masin piiks läheb, siis uue mootori saan 5 tonniga ja mis iganes pisividinaid kommiraha eest. pole näinud, et keegi ristmikul 2009 c klassiga kickdownis äärekivisse lendaks, käigu alla lükkaks ja siis edasi põrutaks kartmata, et nüüd midagi pekki keerasBig Grin
Vasta
#10
Mul enamus sõpru sõidavad mersudega, 140st brabuseni välja. Keegi pole mafioss, ausõna. Kõik parajad MB-peded lihtsalt.
Vasta
#11
Unistus on 300 SL Gullwig garaazis ja S63 igapäevaseks ja üks G55 ning G300 metsas rööpamiseks. SLS i võtaks ka juba, kui laristamiseks läks.
Vasta
#12
Põhh- kas sa ostad auto parandamiseks või sõitmiseks? Jahh, vana MB on töökindel, 90ndate MB-d kohati ebatöökindlad.

Aga võtame olukorra- ostad 90ndate alguse seci, teed ideaalkorda ning seejärel põrutab mingi krundivärvi kutsikaga rullnokk sulle tagant sisse. Rullnokal veel tsjanghuia kindlustus ka, kes maksab 75k selle eest ja kõik.. Ja teine võimalus- mingi ärikas ostab endale 2000+ aasta diisel mootoriga e-klassi, millega kärutab ringi 3 aastat ja annab uuema auto liisingu sissemaksuks, kui liising läbi saab- kaskod, asjad peal- isegi kui auto omanik ise auto mahakandmisele sõidab, ei oleks häving nii suur, kui selle seci omanikul..
Vasta
#13
T6nu Kirjutas:Põhh- kas sa ostad auto parandamiseks või sõitmiseks? Jahh, vana MB on töökindel, 90ndate MB-d kohati ebatöökindlad.

Aga võtame olukorra- ostad 90ndate alguse seci, teed ideaalkorda ning seejärel põrutab mingi krundivärvi kutsikaga rullnokk sulle tagant sisse. Rullnokal veel tsjanghuia kindlustus ka, kes maksab 75k selle eest ja kõik.. Ja teine võimalus- mingi ärikas ostab endale 2000+ aasta diisel mootoriga e-klassi, millega kärutab ringi 3 aastat ja annab uuema auto liisingu sissemaksuks, kui liising läbi saab- kaskod, asjad peal- isegi kui auto omanik ise auto mahakandmisele sõidab, ei oleks häving nii suur, kui selle seci omanikul..

<FAKE MSN STOORI>

mul pole rohkem midagi lisada. aga w126 on hoopis teise klassi masin. hinnaklass on juba kõrgem. jutt oli alguses konkreetselt 30k +/- 10k masinatest. 40k eest ei ssaa 2000+ autot classic paketigagi.
ja katki lähevad kõik autod.. selle hirmuga peabki liiklema tänaval, et keegi kohe tuleb külje pealt sisse või sumps alt ära kukub ja auto üle katuse käib.Icon_biggrin maitse asi
Vasta
#14
Ok põhh, pane põlema ennast. Kindlasti ma kirjutasin nii. Tee pigem print screen siis juba- tundub usutavam.
Vasta
#15
Kui mu sissetulek lubaks endale Norras uue auto osta, siis ma ostaks endale kindlasti E-Klassi ja nimelt w211-ne ning kulgeks mõnusalt igapäevaselt 3.2-se diisel mootoriga ringi.Icon_cool

Aga muidugi olen siiski vanemate MB-de austaja. Unistuste ridadesse kuuluvad:
1. MB w201, 5.6, 220 kw/ MB w201, 3.2(turbo), 500+ bhp
2. MB w126, 5.6, 220 kw
3. MB c126, 5.6, 220 kw
4. MB w460, 5.6, 220 kw

Poleks paha Pühapäeviti Garaažis istuda ning neid kaunikesi imetledaSmirk
Vasta
#16
Tipp ja Täpp peretülis? Icon_lol
Vasta
#17
T6nu Kirjutas:Ok põhh, pane põlema ennast. Kindlasti ma kirjutasin nii. Tee pigem print screen siis juba- tundub usutavam.
<FAKE MSN STOORI PIC>

Karl Kirjutas:Tipp ja Täpp peretülis? Icon_lol
tavaline õhtune laks - vaidleme mersude üle umbes nii kaugele, et homme läheb üks meist platsile ja toob sealt 2003 clk vms. aga järgmine hommik on seis sama.. hoovis seisab 89-90 Mercedes-Benz ja midagi pole muutunud. Big Grin
Vasta
#18
Eks mõistus pole oma teha.

Kui enam mõistliku vaidlemisega asju räägitud ei saa, tuleb hakata lambist asju välja mõtlema ja läbustama hakata. Tekivad tõsised kahtlused põhhi orientatsioonis.
Vasta
#19
tulemus on ikka selline nagu loota võiski - vastavalt rahakotile. MOTT
ei saa ju vaene talumees ülal pidada masinat, mis on tervest talukompleksist kallim ja ei ole mõtet ka presidendil '89 takso sedaaniga ringi kärutada.
pealegi tõnu - siin ei ole tegu mõistliku ega mõttetu vaidlemisega, sest maitse üle ei vaielda. olgu inimene nii rikas, kui ta on, aga kõigil on õigus sõita autoga, mis talle meeldib. (mmmmm... '67 shelby gt.... Big GrinBig GrinBig Grin)
Vasta
#20
Selle teema võib lukku panna või läbu kustutada vms. Ei saa mina aru, miks igor arvas, et lahe oleks msn-i vestlust võltsida. Aga eks see näitab tema haritust.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mercedes erakogu MAV 3 570 17-05-2023, 07:43 AM
Viimane postitus: v6sa
  Uus Autoseikluse Karikasari – Kesk-Eesti Karikas 2022 Minister 4 600 10-12-2022, 02:35 PM
Viimane postitus: Minister
  Hartan Mercedes-Benz Collection lapsevanker ignar 0 317 27-01-2022, 07:26 PM
Viimane postitus: ignar
  Kumb siis on, kas 59kw või 65kw Lepz 11 1,141 04-12-2021, 03:33 PM
Viimane postitus: Lepz
  Uus autoseikluste sari Tallinnas - Missioon #1 alustab! Minister 0 654 04-10-2021, 09:25 PM
Viimane postitus: Minister
  Mercedes GP Petronas F1 Team Ott 38 28,242 01-11-2020, 04:59 PM
Viimane postitus: Ott
  Hea uus ja vähetuntud vana muusika. Werewolf 45 33,983 26-07-2020, 03:36 PM
Viimane postitus: Werewolf
  Uus sõidukite tehnonõuete määrus sm. pelle 2 2,490 28-08-2019, 07:23 AM
Viimane postitus: indrek
  Filmivõteteks vaja W140, C140, W220, C215 või W124 mersusid Joel. 4 3,349 25-05-2019, 01:06 PM
Viimane postitus: väikemees
  14.05 Linnaseiklus - "Selles majas" (kaart/tulemused/träkid) Minister 1 1,934 14-05-2019, 11:14 PM
Viimane postitus: Minister



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne