Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
F1CEL - Eesti suurim virtuaalvõidusõidu liiga!
#1
[Pilt: f1cel_et400px.png]

F1CELi puhul on tegemist Eesti suurima virtuaalvõidusõidu liigaga, mis tegutseb juba aastast 2004.
Käesolev hooaeg on kümnes hooaeg. Mänguks kasutatav rFactoriga on tegu väga populaarse võidusõidu simulaatoriga mida kasutatakse laialdaselt üle maailma.

F1CELis on kokku kolm sarja - F1 ehk Eliitsari kuhu kuuluvad liiga parimad sõitjad, GP2 kus sõidavad algajad ja lisaks kereautode sari Honda Accord kus võivad kõik sõita. Sõidud toimuvad nädalavahetustel, laupäeviti kell 20 on Honda Accord ja pühapäeviti kell 18 on GP2 ning kell 20 F1.

Honda Accordi sarja tutvustav video!

Kõik uued sõitjad saavad liituda GP2 ja Honda Accord sarjaga. F1 sarja pääsevad sõitjad kes on tõestanud oma kiirust GP2 sarjas.Osalemiseks on vaja mängu, selle sarja modi kus tahad osaleda, rajapakki ja F1CEL kasutajaliidest. Kõik need saab allalaadida download lehelt. Täpsemalt saab lugeda: Õpetus: Mida vaja teha et Liigas osaleda


F1CEL koduleht: http://f1cel.eu
F1CEL foorum: http://f1cel.eu/foorum

Küsimustele saab kõige kiiremini vastuseid jutukast
Kes IRC klienti kasutavad, siis serveriks irc.zone.ee, port: 6667 ja kanal #F12002.
Vasta
#2
Lahe, vaatasin just ülekannet. Halb asi on see, et sellest kuradi IT-st aru ei saa. Olen sõitnud küll neid mänge ja üsna edukalt aga kui jutt läheb sellisele tasemele kui siin , siis kitib kinni raip. Peaks olema team- üks itimees kes toimetab selle mängu laivi asjaga ja teine mees kes rooli keerab.
Vasta
#3
Boamadu Kirjutas:Lahe, vaatasin just ülekannet. Halb asi on see, et sellest kuradi IT-st aru ei saa. Olen sõitnud küll neid mänge ja üsna edukalt aga kui jutt läheb sellisele tasemele kui siin , siis kitib kinni raip. Peaks olema team- üks itimees kes toimetab selle mängu laivi asjaga ja teine mees kes rooli keerab.

Ehk oskate välja tuua mõne näite millest aru ei saanud?

Ma ei tea küll mis live te vaatasite aga tavaliselt ongi kaks kommijat, vahepeal tõesti oli ainult üks.
Vasta
#4
Osalemiseks on vaja mängu, selle sarja modi kus tahad osaleda, rajapakki ja F1CEL kasutajaliidest

Modi, rajapakk ja kasutajaliides- need sõnad ütlevad mulle samapalju kui lüpsjale sasong või traktoristile kreedit arve. Ma räägin sellest, et olen sõitnud arvutiga rFactori mänge ja RacingGridi jne aga pole teinud ennast kusagile online kasutajaks ega muud sellist. Mul on lähisugulane kes jagab seda matsu aga pole nii kibe käsi sõitma neid sõite. Peaks tegema tiimi kus üks järkab seda tehnilist poolt ja siis üks sõidab siis kui öeldakse , et nüüd sõida.
Vasta
#5
Ise olen siin igavusest tiirutanud gtr2'te, peaks kah siis hankima selle rfactori ja kaasmaalastega proovima võidu sõita.

Edit: Miski server töötab ka 24h kus saab sõita lihtsalt lõbu pärast või ainult kindlad sõiduajad?
Vasta
#6
Nagu ma aru sain, siis server on avatud 24/7 treeninguteks, st, et võid sõita seal siis kui tahad va võistluste ajal?
Teeme oma MBklubi tiimi siis lausa? Igal juhul sikutan omale neid vajalikke asju ning vaatan, mis välja tuleb. Kehva asi on ainult see, et pean klaveriga juhtima asja.
Live for Speed on ka hea asi.
Vasta
#7
Ma ei viitsinud eriti lugeda ,aga silma ei hakanud , et palju see mäng maksab?
Vasta
#8
killer666 Kirjutas:Ma ei viitsinud eriti lugeda ,aga silma ei hakanud , et palju see mäng maksab?

Tõmbad ära ja ostad krediitkaardiga vms, kui ma ei eksi siis 40 daala.


Edit: Enal kah kaver aga noh for fun ajab asja ära.
Vaatasin et seal neid igasuguseid mod'e, kas mingit vana DTM'i oma kah olemas, eriti vinge oleks kutsikaga kihutada e30'ne, alfade ja teiste vastu.
Vasta
#9
killer666 Kirjutas:Ma ei viitsinud eriti lugeda ,aga silma ei hakanud , et palju see mäng maksab?

Laisk inimene, miks peavad siis teised olema paremad kui Sina ?

Loe läbi ja alles siis esita küsimusi, mulle tundub, et Sina oled küll Foorumi reeglid läbi lugenud.
või tänu mitte viitsimisele keegi luges ette...



ja samas, mõtetu ju lausa vastata, kuna sa ei viitsi võibolla vastust ju ka lugeda...


ja, et väga OT ei oleks, siis küsimus, see on vist ka midagi siukest, nagu need life for speed ja LevelR jne ? Smile
et nagu "riiil draiving simuleitor" ?Tongue
ehk eriti keeruline auto seadistus jne. ?
tundub mudu ise enesest tore asi olema.
plus veel toredam,et on inimesi kes sellist asja nii hoolega võtavad,et sellise asja valmis teinud,et lausa eraldi kanal Wink
Retsept teile Wink
Alumiiniumi ja Roostevaba terase Keevitus- ja Painutustööd.
RakWeld OÜ
5656 3210
Rakvere ja Tallinn
Vasta
#10
T6estamaks ,et ma nii laisk pole , siis surkisn seal vähe ja proovisin maksta.
35 euri.

nu vot , ma ei tea tegelt päris suur raha , et kulutada see Mängimise peale.
Odavam tuleb kuskil foorumis offtopicut panna. Sellest mis ma selle 35 euriga teeks jätan juba targu omateada.
Vasta
#11
Boamadu Kirjutas:Osalemiseks on vaja mängu, selle sarja modi kus tahad osaleda, rajapakki ja F1CEL kasutajaliidest

Modi, rajapakk ja kasutajaliides- need sõnad ütlevad mulle samapalju kui lüpsjale sasong või traktoristile kreedit arve. Ma räägin sellest, et olen sõitnud arvutiga rFactori mänge ja RacingGridi jne aga pole teinud ennast kusagile online kasutajaks ega muud sellist. Mul on lähisugulane kes jagab seda matsu aga pole nii kibe käsi sõitma neid sõite. Peaks tegema tiimi kus üks järkab seda tehnilist poolt ja siis üks sõidab siis kui öeldakse , et nüüd sõida.

Download lehelt leiab kõik vajalikud failid. Installimis järjekord on selline: rFactor Lite -> F1CEL Kasutajaliides (parool on sama mis serveril ja selle leiab reeglitest) -> Mod (ehk selle sarja autod kus soovid osaleda, algajad saavad osaleda kas Toyota AE86 või F3 sarjas, modid leiad download lehelt) -> Rajapakk (Parooli leiab faili kirjeldusest).

Soovitan lugeda seda teemat, seal enamus vajalikust infost olemas.


sm. pelle Kirjutas:Ise olen siin igavusest tiirutanud gtr2'te, peaks kah siis hankima selle rfactori ja kaasmaalastega proovima võidu sõita.

Edit: Miski server töötab ka 24h kus saab sõita lihtsalt lõbu pärast või ainult kindlad sõiduajad?

Kõik serverid(F1CEL F1, F1CEL F3 ja F1CEL AE86) on 24/7 avatud ja kõik võivad käia harjutamas seal. IP leiab selle sarja reeglitest mis serverisse soovite minna või liitute kodulehe kaudu (kodulehel vasakul tulbas klikite serveri nime peale).


Mängu ostma ei pea kui installite rFactor-i ja F1CEL Kasutajaliidese.


Ur3o Kirjutas:ja, et väga OT ei oleks, siis küsimus, see on vist ka midagi siukest, nagu need life for speed ja LevelR jne ? Smile
et nagu "riiil draiving simuleitor" ?Tongue
ehk eriti keeruline auto seadistus jne. ?
tundub mudu ise enesest tore asi olema.
plus veel toredam,et on inimesi kes sellist asja nii hoolega võtavad,et sellise asja valmis teinud,et lausa eraldi kanal Wink
Retsept teile Wink

Jah, rFactoriga on tegu simulaatoriga.

MB tiimi kohta niipalju, et AE86 ja F3 sarjades on võimalik teha oma tiimi (sellisel juhul peab tegema ka skinni ehk auto välimuse). Või kasutada olemasolevaid meeskondi.


Kui on millegi kohta küsimusi siis küsige julgelt!
Vasta
#12
Sikutasin omale need asjad ära, töötavad ilusti. Kogu vajalik info ilusti lehe peal olemas ja asjad kõik tasuta, niiet 35 euri eest saab omale tavaautosse bensiini ostaSmile Klaveriga tegelikult see asi ikka üpris raske, kuna liiga reeglites on pm kõik abid(ABS, veojõukontroll jne) keelatud. Peab harjutama.
Vasta
#13
Allarr Kirjutas:Sikutasin omale need asjad ära, töötavad ilusti. Kogu vajalik info ilusti lehe peal olemas ja asjad kõik tasuta, niiet 35 euri eest saab omale tavaautosse bensiini ostaSmile Klaveriga tegelikult see asi ikka üpris raske, kuna liiga reeglites on pm kõik abid(ABS, veojõukontroll jne) keelatud. Peab harjutama.

AE86 sarjas on lubatud TC Low, ABS Low, clutch ja auto shifting. F3-s Auto Shifting, TC High, ABS High ja clutch.
Vasta
#14
sm. pellet nägin igaljuhul serveris. Kui ma sõidan üksinda, siis kas ma pean ka eraldi skinni tegema või sõidan mingi lambikaga?
Vasta
#15
Allarr Kirjutas:sm. pellet nägin igaljuhul serveris. Kui ma sõidan üksinda, siis kas ma pean ka eraldi skinni tegema või sõidan mingi lambikaga?

Sellise tiimi omaga mis pole registeeritud. Registeeritud tiime saad kodulehelt vaadata, ülevalt Tiimid -> Esileht (Vaata, et vasakul tulbas "Sim / Hooaeg" oleks valitud see sari mille tulemusi, tiime, sõitjaid jms vaadata tahad)
Vasta
#16
Lisaks F1 ja GP2 sarjale hakkas hiljuti ka Honda Accordi sari, kuhu on kõik oodatud sõitma. Esimene post on uuendatud uue infoga.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Uus Autoseikluse Karikasari – Kesk-Eesti Karikas 2022 Minister 4 594 10-12-2022, 02:35 PM
Viimane postitus: Minister
  Esiklaasid liiga tumeda tooniga? nostromo 9 1,169 04-05-2022, 09:57 PM
Viimane postitus: vreps
  Eesti keel seadistuses Toiran 0 355 07-04-2022, 07:00 PM
Viimane postitus: Toiran
  Vanatehnika Seiklussõit 5.0 – Lõuna-Eesti 09.01.21 Minister 1 1,214 10-01-2021, 12:58 AM
Viimane postitus: Minister
  Eesti automüügi eripära (vs Soome) nostromo 14 6,783 18-08-2019, 11:45 AM
Viimane postitus: hents99
  Soomest auto ostmine ja toomine Eesti Rikssu 13 29,297 11-03-2013, 11:02 AM
Viimane postitus: Kupskin
  Kas Eesti peaks fosforiiti hakkama kaevandama? bemmimees 16 12,624 06-02-2013, 05:00 PM
Viimane postitus: Priit
  Registreerimisnumbri (55 AMG) ost/müük Eesti Vabariigis? nostromo 19 21,044 06-01-2013, 08:33 PM
Viimane postitus: väikemees
  Eesti on väike koht, Karlil on uus number! Harry 3 4,431 19-08-2012, 05:30 PM
Viimane postitus: Harry
  MB Klubi liige eesti meister ribi grillimises! võhik 13 9,616 18-06-2009, 09:47 AM
Viimane postitus: voodoo



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne