Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MB Klubi liige eesti meister ribi grillimises!
#1
Tere!
Käisin Meira logo all Grillfestil oma töökaaslastega võistlemas ja ohh imet, tulime ribi grillimises esimesele kohale. Nüüd tean, mida umbes sportlased autasustamisel tunnevad.
Ainuke info uudistest grillfesti kohta oli, et vihm rikkus muru.
Laupäeva hommik oli põnev, sai autosid mudast välja tõmmata, siis mind AK kaamera ka tabas. Vaadake alates 13 min ja 10 sek.

http://etv.err.ee/arhiiv.php?id=94575
Vasta
#2
Siis on selge, kes suvepäevadel grilli taha pannakseBig Grin
Vasta
#3
Mercedes-Benz rahvas vist ei jaksa nii kaua oodata, kui võistlusreeglite järgi grillida!
Vasta
#4
võhik Kirjutas:Mercedes-Benz rahvas vist ei jaksa nii kaua oodata, kui võistlusreeglite järgi grillida!

Saadame su juba neljapäeval platsiBig Grin
Vasta
#5
Hee, ei tasu jah nii kõva häälega siukseid asju välja hõigata Smile)
Aga, õnnitlused sellegipoolest, meil siis ühtkomateist omavahel arutadagi Wink
Vasta
#6
Ojaaa, grillribi on ikka üle prahi! Õnne ja meil on suvepäevadeks grillmeister olemas, nagu ma aru saan Unibrow
Vasta
#7
Mul sõber saavutas võistkond Faeton nimistus kolmanda koha. Pean ka minema järeleaitamistunde võtma.
Vasta
#8
Maitse asi ütles kukk, ja nokkis sitta...

Aga tegelikult, milline on meisterlikult grillitud ribi? Ma ennast meistriks ei pea aga igakord kui grillin, maitseb hästi.
Vasta
#9
Tundub, et voodoo viskas kinda - aga palun teeme võistluse liha grillimises. Igati tore ju Smile
Vasta
#10
Ma võin degusteerida, mõistlikes kogustes.Thumbsup
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#11
Ma ei mõelnud seda üldsegi pahaga, pisut sarkasmi ei tee halba Smile
Selles suhtes küsimus täitsa teemasse, milline on grillitud ribi, mis võidab võistluse... peab vist järele proovima Smile

Mu üks tuttav rääkis mulle, et sattus mingisuguse jänki-pandega kokku ja nad tegid ehtsat ameerikapärast barbequed, see pidi küll midagi väga teistlaadi kraam olema ja peaaegu, et viis keele alla...
Vasta
#12
Karl Kirjutas:Ojaaa, grillribi on ikka üle prahi! Õnne ja meil on suvepäevadeks grillmeister olemas, nagu ma aru saan Unibrow
Ribi tundub sulle meeldivat !


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#13
Ohh krt, kuskohast selle pildi välja võlusid? Mul hakkas uu vett jooksma, ribi mulle meeldib....Thumbsup
Vasta
#14
liisel Kirjutas:Icon_lol
voodoo Kirjutas:Ma ei mõelnud seda üldsegi pahaga, pisut sarkasmi ei tee halba Smile
Selles suhtes küsimus täitsa teemasse, milline on grillitud ribi, mis võidab võistluse... peab vist järele proovima Smile

Mu üks tuttav rääkis mulle, et sattus mingisuguse jänki-pandega kokku ja nad tegid ehtsat ameerikapärast barbequed, see pidi küll midagi väga teistlaadi kraam olema ja peaaegu, et viis keele alla...

Kas peaaegu tähendab, et keel oli poole peal nt neelus, enne kui otsustas oma kohale tagasi minna? Sorry nokkimis, pole ammu tähti närida saanudSmile

neelaski keele alla koos lihaga aga siis jänki koputas seljale, sai kätte õnneks... Big Grin
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Uus Autoseikluse Karikasari – Kesk-Eesti Karikas 2022 Minister 4 594 10-12-2022, 02:35 PM
Viimane postitus: Minister
  Eesti keel seadistuses Toiran 0 355 07-04-2022, 07:00 PM
Viimane postitus: Toiran
  2022 MB klubi kalender pdf. failina v piltidena? nostromo 4 550 29-01-2022, 08:26 PM
Viimane postitus: nostromo
  Vanatehnika Seiklussõit 5.0 – Lõuna-Eesti 09.01.21 Minister 1 1,214 10-01-2021, 12:58 AM
Viimane postitus: Minister
  Eesti automüügi eripära (vs Soome) nostromo 14 6,780 18-08-2019, 11:45 AM
Viimane postitus: hents99
  Kas keegi klubi rallikat saaks see nädal vedada Sõjamäelt Tondile indrek 1 2,371 09-05-2018, 03:22 PM
Viimane postitus: indrek
  Klubi uued T särgid, vali sobivain kujundus indrek 23 11,768 09-05-2018, 09:41 AM
Viimane postitus: turista
  Auto jälgimise süsteemi pakkumine klubi liikmetele indrek 10 7,983 04-04-2018, 08:26 AM
Viimane postitus: indrek
  Ei leia klubi (foorumi) juhendeid! Laulumees 0 2,117 04-10-2013, 12:46 AM
Viimane postitus: Laulumees
  Soomest auto ostmine ja toomine Eesti Rikssu 13 29,290 11-03-2013, 11:02 AM
Viimane postitus: Kupskin



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne