Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Keegi mulle õigekirja ei taha õpetada?
#21
--zfunky-- Kirjutas:
auto1 Kirjutas:liisel, kas sa oled naisterahvas? Kas sul pilti kah endast on? Tahan kah näha kui kena sa oled ja äkki hakkad meeldima mulle?
Nii on siis õigesti?  Smile

Näe ma leidsin ühe lehekülje kuhu sa oled kindlasti teretulnud : http://www.lastekas.ee/

Kui selle lehega oled sinapeal, siis saad juba edasi http://www.koolielu.edu.ee/ortograafia/ uudistama minnaUnibrow
Vasta
#22
Kade meel teil vist, et ma sain õigekeele paremini selgeks kui teie. Neiu sebimise eest on kah teil vist kade meel.
Liisel, oled siis naisterahvas? Näita nüüd ennast kah siis nagu ma tahtsin oma õigekirja ülesandes Smile
Võid PT-se kah panna kui tahad, et teised ei näeks. Muidu väga ilus auto on sul ka veel.
Vasta
#23
auto1 Kirjutas:Kade meel teil vist, et ma sain õigekeele paremini selgeks kui teie. Neiu sebimise eest on kah teil vist kade meel.
Liisel, oled siis naisterahvas? Näita nüüd ennast kah siis nagu ma tahtsin oma õigekirja ülesandes Smile
Võid PT-se kah panna kui tahad, et teised ei näeks. Muidu väga ilus auto on sul ka veel.

www.rate.ee ja head aega sulle.

Nägemist.
Vasta
#24
auto1 Kirjutas:Kade meel teil vist, et ma sain õigekeele paremini selgeks kui teie. Neiu sebimise eest on kah teil vist kade meel.
Liisel, oled siis naisterahvas? Näita nüüd ennast kah siis nagu ma tahtsin oma õigekirja ülesandes Smile
Võid PT-se kah panna kui tahad, et teised ei näeks. Muidu väga ilus auto on sul ka veel.

Kõrge lennuga noormees! BadgrinUnibrowBadgrin

Mis mul on tunne, et üks mees saab kohe bänni? Icon_twisted
Huvitav veel see, et mingi aeg oli vaikus ja siis mees jälle aktiveerus....lasti haiglast koju käima vist.....
Vasta
#25
Karl Kirjutas:Kõrge lennuga noormees! BadgrinUnibrowBadgrin

Mis mul on tunne, et üks mees saab kohe bänni? Icon_twisted

Su tunne ei vea sind altBig Grin
Vasta
#26
Mida teematBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Vasta
#27
T6nu Kirjutas:Mida teematBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

"Õigekiri ja suhted võhikutele" auto1 esituses. Hea teema, tasub lugeda.
Vasta
#28
Kasutaja "auto" oli kunagi juba. Küllap tuleb ka "auto2"!

Kahju vaadata, et inimene oma andekust väljaspool internetti ei kasuta. Samas saan aru, tööpuudus ja muud ei ole teha!
Vasta
#29
Kas auto1 pilti pole kellegile saatnud, huvitav mis nägu selline frukt on ka? Äkki on keegi teda näinud ja oskab joonistada fotoroboti.
Vasta
#30
jansa48 Kirjutas:Kas auto1 pilti pole kellegile saatnud, huvitav mis nägu selline frukt on ka? Äkki on keegi teda näinud ja oskab joonistada fotoroboti.

[Pilt: wolverinevsinvisibleman.jpg]
[Pilt: derp-derp-dog.jpg]
või midagi vahepealsetIcon_lol
Vasta
#31
jansa48 Kirjutas:Äkki on keegi teda näinud ja oskab joonistada fotoroboti.

Ainult Herman Simm on teda näinud, ei keegi teine, niivõrd saladuslik "objekt".
Vasta
#32
auto1 uuuuuuuuu, tule Simmi kapist välja!!! Rahvas tahab imelooma näha!!!!!!!!

Äkki teeks mingi jõuluürituse ka (ehk õnnestub jõuluvana lootuses igasuguseid autosid kohale meelitada) näeme imelooma jne.
Vasta
#33
To auto1:

Liisel jäta rahule, muidu Jõuluvana ei tule sinu juurde.
Vasta
#34
jansa48 Kirjutas:To auto1:

  Liisel jäta rahule, muidu Jõuluvana ei tule sinu juurde.

irw. ilmselge, et ta on tard või troll ju. mõlemal juhul sinu postitused ei mõjuta teda mitte kuidagiIcon_biggrinIcon_lolIcon_biggrinIcon_lolIcon_biggrinIcon_lolIcon_biggrinIcon_lolIcon_biggrinIcon_lol
Vasta
#35
See on parim naljateema siin Smile
Vasta
#36
Mingi vana käib siin endale mõnusat ajaviidet otsimas. Saab ise kodus vaikselt pihku itsitada. Loomaaed on ikka liiga suur ja lai.
Vasta
#37
Big GrinBig GrinBig Grin

Ja nii see kuulsuse teekond algabkiSmile
Vasta
#38
T6nu Kirjutas:Big GrinBig GrinBig Grin

Ja nii see kuulsuse teekond algabkiSmile

Läbi raskuste tähtede poole Icon_biggrin
Vasta
#39
miks te küll auto ära bännisite Badgrin siin oleks sitaks veel huumorit saanud selle foorumi vaadatavus tõusis kohe 75%
Vasta
#40
Ta ei saanud bänni ju.

Küll tuleb comeback- ja võimsam kui kunagi varem.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas keegi klubi rallikat saaks see nädal vedada Sõjamäelt Tondile indrek 1 2,380 09-05-2018, 03:22 PM
Viimane postitus: indrek
  Loll küsimus, kuid ehk keegi oskab aidata toix88 11 8,028 18-12-2016, 01:49 AM
Viimane postitus: kaupo51
  On keegi enda autol "Meyle" varuosasid kasutanud? 124STD 3 3,794 09-05-2016, 06:20 AM
Viimane postitus: 124STD
Question Kas keegi paigaldab elektrilist toonkilet? SGM 2 3,576 13-01-2016, 01:33 PM
Viimane postitus: SGM
  Keegi Tartus Mercedes-Benz mootorite remondiga tegeleb? Mell83 5 6,382 08-06-2015, 11:01 PM
Viimane postitus: trtpunk
  kas keegi teab sellest autost midagi apaal 3 4,119 23-05-2014, 03:31 PM
Viimane postitus: Lahekas
  Kas keegi tea, kes pakub liivapritsi teenuseid? Rolz 13 13,245 17-04-2014, 11:39 AM
Viimane postitus: Gandiline
  K:Kas keegi tunneb kedagi,kes tegeleb Boschi tööriistade müügi või maaletoomisega? Muhulane 5 5,450 21-02-2014, 11:52 AM
Viimane postitus: Muhulane
  Mootorsaed, keegi pakub? Karl 7 7,274 25-10-2012, 11:14 AM
Viimane postitus: Karl
  Kas siin keegi autkeemiaga ka tegeleb? Teie kogemused? Rolz 6 5,429 21-04-2012, 08:48 PM
Viimane postitus: väikemees



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne