Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Keegi mulle õigekirja ei taha õpetada?
#41
JunZuu1991 Kirjutas:miks te küll auto ära bännisite Badgrin siin oleks sitaks veel huumorit saanud selle foorumi vaadatavus tõusis kohe 75%

jeah, bännida sellist huumorit on mõttetu. auto1 arvatavasti puhkab või läks kainenemaIcon_biggrin
Vasta
#42
Indrek Kirjutas:
auto1 Kirjutas:Kade meel teil vist, et ma sain õigekeele paremini selgeks kui teie. Neiu sebimise eest on kah teil vist kade meel.
Liisel, oled siis naisterahvas? Näita nüüd ennast kah siis nagu ma tahtsin oma õigekirja ülesandes Smile
Võid PT-se kah panna kui tahad, et teised ei näeks. Muidu väga ilus auto on sul ka veel.

www.rate.ee ja head aega sulle.

Nägemist.
Otsisin juba ta kasutajanime kaudu ja emaili kaudu rates teda aga ei leidnud kahjuks.
Vasta
#43
liisel Kirjutas:
auto1 Kirjutas:Otsisin juba ta kasutajanime kaudu ja emaili kaudu rates teda aga ei leidnud kahjuks.
Appi halastust! Sulle anti rate link, et sealt otsi omale kaaslast mitte siit. Mind jäta rahule.
Reidi noored ei sõida mersudega või aeti ta ratest lihtsalt samamoodi minema?Icon_lol
Vasta
#44
Ma olen S-klassiga kah sõita saanud mis rate nooreks sa mind ikka kutsud.-
Mul pole isegi Accountit sea ju.
Vasta
#45
auto1 Kirjutas:Ma olen S-klassiga kah sõita saanud mis rate nooreks sa mind ikka kutsud.-
Mul pole isegi Accountit sea ju.
sa oled nii tubli! ruulib täiega no.
ja sinust, kui rate noorest polnud juttu - pidasin silmas teiste kasutajate soovitusi ratest kaaslase otsimise kohta. aga kuna seal mercedese fänne pole, siis jääb sul ka kaaslane leidmataIcon_cry
Vasta
#46
Kindlasti seal rates on mingi Eesti MB Rate Klubi vms Big Grin või orgutis.
Vasta
#47
auto1 Kirjutas:Kindlasti seal rates on mingi Eesti MB Rate Klubi vms Big Grin või orgutis.
hea mõte, peaksidki sinna minema ja uurima.
kuidas sul õigekirja praktikaga on juba? hakkad vaikselt aru saama, kuidas asjad arvutis toimivad?
Vasta
#48
No läheb juba paremini olen päris palju siia foorumisse juba kirjutanud ja tunnen juba kuidas õigekiri paraneb märgatavalt.
Kõik tänu toredale MB klubile ja selle kollektiivile.
Vasta
#49
auto1 Kirjutas:No läheb juba paremini olen päris palju siia foorumisse juba kirjutanud ja tunnen juba kuidas õigekiri paraneb märgatavalt.
Kõik tänu toredale MB klubile ja selle kollektiivile.
väga abivalmis ja toetav seltskond tõesti. nüüd, kui kirjaoskus on õpitud, võiksid proovida oma autost teemat teha. seal saaks juba keerulisemaid väljendeid ja lauseehitust kasutada.
Vasta
#50
No eks vaatab kui internetis kuskil mõne ilusa auto pildit leiab siis võib ju teha Big Grin
Vasta
#51
auto1 Kirjutas:No eks vaatab kui internetis kuskil mõne ilusa auto pildit leiab siis võib ju teha Big Grin
sul pidi ju omal kena 300ce naistemagnet olema?Icon_smile
Vasta
#52
Jah aga seda ei raatsi näidata keegi võibolla tunneb ära ja siis tahab mulle peksa anda.
Vasta
#53
auto1 Kirjutas:Jah aga seda ei raatsi näidata keegi võibolla tunneb ära ja siis tahab mulle peksa anda.
miks tahaks keegi sulle peksa anda??Icon_eek ära endast pilti tee siis. või kui tahad poosetada, siis kata nägu kätega.Icon_biggrin
Vasta
#54
Olgu, aitab küll, saatsin auto1 puhkama. Põhh jääb küll vist leinama, kuid ehk saab üle. Võrreldes eilse õhtuga vähemalt 5 teemat ära solgitud, aitab küll.
Vasta
#55
Damn:S:S

Just leidsin abimaterjali õppimiseks auto1-le natuke. Aga no.. eks ta loeb seda ikka vast:

[Pilt: files.php?pid=28340&aid=4794]
Vasta
#56
lakse auto tagasi... igav on...
Auto jääme sind vist leinamaIcon_smile
Vasta
#57
YO ma tagasi, olen elus niikaugele jõudnud, et hetkel oman s320cdi w220
vahepeal praktiseerisin õigekeelt saabifoorumis
Vasta
#58
Nii head teemat pole juba kaua näinud Big Grin Big Grin Big Grin Selle peaks kogu mahus naljateema alla tõstma.

Viimane postitus on siiski eeldatavasti mõne mode kätetöö, sest 9 aastat ei möödu nii kiiresti Big Grin
Hea vastus eeldab põhjalikult ja arusaadavalt püstitatud küsimust!
Vasta
#59
Aa, siin oli vahepeal tekkinud juba auto2 ja asi ei olnud enam naljakas vaid labane.

Pool päeva oli foorum täis s***tud.
Hea et rahu jälle maapeal.

Vasta
#60
Kuidas saab midagi sellist üldse võimalik olla?
Tänane tööpäev algas küll ikka väga suure naeruga. Icon_razz
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas keegi klubi rallikat saaks see nädal vedada Sõjamäelt Tondile indrek 1 2,378 09-05-2018, 03:22 PM
Viimane postitus: indrek
  Loll küsimus, kuid ehk keegi oskab aidata toix88 11 7,978 18-12-2016, 01:49 AM
Viimane postitus: kaupo51
  On keegi enda autol "Meyle" varuosasid kasutanud? 124STD 3 3,783 09-05-2016, 06:20 AM
Viimane postitus: 124STD
Question Kas keegi paigaldab elektrilist toonkilet? SGM 2 3,567 13-01-2016, 01:33 PM
Viimane postitus: SGM
  Keegi Tartus Mercedes-Benz mootorite remondiga tegeleb? Mell83 5 6,377 08-06-2015, 11:01 PM
Viimane postitus: trtpunk
  kas keegi teab sellest autost midagi apaal 3 4,107 23-05-2014, 03:31 PM
Viimane postitus: Lahekas
  Kas keegi tea, kes pakub liivapritsi teenuseid? Rolz 13 13,206 17-04-2014, 11:39 AM
Viimane postitus: Gandiline
  K:Kas keegi tunneb kedagi,kes tegeleb Boschi tööriistade müügi või maaletoomisega? Muhulane 5 5,434 21-02-2014, 11:52 AM
Viimane postitus: Muhulane
  Mootorsaed, keegi pakub? Karl 7 7,260 25-10-2012, 11:14 AM
Viimane postitus: Karl
  Kas siin keegi autkeemiaga ka tegeleb? Teie kogemused? Rolz 6 5,416 21-04-2012, 08:48 PM
Viimane postitus: väikemees



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne