Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W211 Peegliklaasid
#1
Olen siis ka õnnelik peegliklaaside varguse ohver. Silberi hind muidugi lõi väheke kahtlema. Kellegil ideid, kus leidub odavamalt kui Silberis?
Vasta
#2
www.acar.ee  495.- ja 506.-tk
Vasta
#3
Ajalugu kordub ja 90ndad tagasi. Müstika:O Ei tea, kas peaks küljeliistud neetidega kinni panema ja kojamehed tuppa võtma ööseks..
Vasta
#4
ma jätan vilkuri ööseks peale, pole keegi julgenud näppima tulla. A ja on mingi 3-5 kaamera vaateväljas ka tavaliselt Big Grin nõuanne teilegi - maja hoov, garaaz, video- või isikuvalvega parkla.. tuleb lõpptulemusena odavam.
Vasta
#5
Krt mul ka täna hommikul läksid mõlemad peegli klaasid. Keegi oskab õelda kas need mis seal www.acar.ee müügis on sobivad ilusasti? Karm oleks 7500 eest uued osta ja siis ülehomme taas ilma peegliteta sõita
Vasta
#6
Tänama enne ei hakka, kui uued ees. Siin juba paremad hinnad. Mis see homologation on? Ja silberis öeldi, et mul ise kumerduv klaas vasak. Kas siin tuleb mingi vastuolu mul? Või sain ma valesti aru? Aga kui mul ainult klaasi hinnaks öeldi 6900.- siis kiilus kinni, küsisin korra veel üle ja kahtlen, et valesti kuulsin. Parem oli 1500 midagi.
Ja mul vasakul on neli juhet ja paremal 2, kas see on ok, või on paremalt kaks puudu? Kõik juhtmed yhte värvi ka, kui ma nüüd uue peegli saan, kas ma suudan need õigesti ka ühendada või vaja seal kogenumat meest.
Kuidas ma tulevikus seda vältida saab? Kas graveerimisest on kasu? On kellegil kogemusi, et ka siis on läinud? Kus saab graveerida? Trelle ei tahaks küll ette panna. Jube palju küsimusi tuli, loodan, et keegi viitsib neile vastata,Smile
Vasta
#7
R:S Mul täpselt sama süsteem! :S
Vasta
#8
Eklass04 Kirjutas:R:S   Mul täpselt sama süsteem! :S

Mul ka täna päeval, Tallinnas TTÜ juures. Mis piirkonnas sul?
Vasta
#9
täna öösel või hommikul lilleküla staadioni lähedal.
Vasta
#10
Üritavad uuesti turgu tekitada. Huvitav on see, miks ainult MB'l peegleid varastatakse, teistel autodel käivad ju täpselt samamoodi ära...

Töötute % on nii suur, et varsti alles hakkab vargusi nägema... Retard
Vasta
#11
Marek oskad sina õelda kuidas on nende nn. 500 krooniste peegli klaasidega kas need sobivad v mitte?
Vasta
#12
ja riigiasutuste koondamised veel tulemas. päris jube oleks, kui üle 10% rahvastikust on töötud. siis aitavad tõesti ainult kuulikindlad klaasid, trellid igal pool, veljed õhtuks koju kaasa ja 10 kaamerat masina ümber Big Grin
Vasta
#13
Et,siis jutt ikka isetumenevast peegliklaasist(vasak),kui on autol taga toon klaasid,siis süsteem niguinii ei toimi.
Sõbra w211-le tellisin sealt ja vurab juba aastakese nendega ringi ja on väga rahul.Icon_biggrin

Klubimehed peaksid ka -10prossa saam,kuid teema on kuidagi kustutatud.Ise leidsin kuti nr-i ülesse ja tellisin laupäeval jubinaid ,ning soodustust sain ikkagi.
Vasta
#14
Pets77 Kirjutas:Et,siis jutt ikka isetumenevast peegliklaasist(vasak),kui on autol taga toon klaasid,siis süsteem niguinii ei toimi.
Sõbra w211-le tellisin sealt ja vurab juba aastakese nendega ringi ja on väga rahul.Icon_biggrin

Klubimehed peaksid ka -10prossa saam,kuid teema on kuidagi kustutatud.Ise leidsin kuti nr-i ülesse ja tellisin laupäeval jubinaid ,ning soodustust sain ikkagi.

Kas sa mõtled, et acar.ee-st saavad klubilised 10% allahindlust, või sain valesti aru?...
Vasta
#15
Pets77 Kirjutas:Et,siis jutt ikka isetumenevast peegliklaasist(vasak),kui on autol taga toon klaasid,siis süsteem niguinii ei toimi.
Sõbra w211-le tellisin sealt ja vurab juba aastakese nendega ringi ja on väga rahul.Icon_biggrin

Klubimehed peaksid ka -10prossa saam,kuid teema on kuidagi kustutatud.Ise leidsin kuti nr-i ülesse ja tellisin laupäeval jubinaid ,ning soodustust sain ikkagi.
Tänan, võis olla ka isetumenev olla, mul lihtsalt kiilus kinni, et peegliklaas võib nii kallis olla. Aga kas siis üks ainult tumenev? Et teine 4korda odavam. Aga kuna mul ka toonklaas, siis mis ikka, eks tellin sealt ja siis tulen infot jagama.
Vasta
#16
Oli selline kasutaja Senexy ,kuid nagu mainisin on "keegi" teemad kustutanud.Mul jäi kuidagi kontaktid alles.

Saatke talle sõnum ja ma tuletan talle meelde oma kontot vaadata.
Ehk suhtleb ,siis teiega otse.
Vasta
#17
Eklass04 Kirjutas:Marek oskad sina õelda kuidas on nende nn. 500 krooniste peegli klaasidega kas need sobivad v mitte?
Ei oska kommenteerida. Loodame, et ei tule vajadust ka nede järgi... ptui, ptui, ptui. Smile


Pets77 Kirjutas:Sõbra w211-le tellisin sealt ja vurab juba aastakese nendega ringi ja on väga rahul.Icon_biggrin
Kas neil ikka soojendus on?
Vasta
#18
Soojendus oli küll ja sellised sinaka tooniga.

http://acar.ee/index.php?p=6&mod=tooted&...&t4=&pos=2
Vasta
#19
Kui ei taha isetumenevat panna, siis  väidetavalt(MBVARUOSAD) pidi olema tavalisel klaasil teistsugune pistik taga, et peab ümber ehitama. Mul ainult juhtmeotsad. Teab keegi täpsemalt rääkida? Kas saab ikka soojenduse tööle?

infoks siis teistele: MBVARUOSADES -Vasak on ise tumenduv ja maksab 5900.- parem on tavaline,maksab 1525.- saaks täna õhtuks.                SILBERIS  6900 JA 1500 kopkatega.

Ise üritan ACAR ist võtta, tegin tellimuse täna, laos ei ole ja peaks saama kätte 2/12(peab õppesõidu peeglid külge kruvima vist mõneks päevaks Big Grin) seal siis tulevad mõlemad kokku 1003.- Loodan, et sobivad.
Vasta
#20
Ajutiselt viska sinna mingid tavalised peeglid(kahepoolse teibiga).
Kleebi mootori külge,toimivad ajutiselt hästi,et saad isegi el.regullida.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  W211 srs marekktt83 0 89 27-03-2024, 10:11 PM
Viimane postitus: marekktt83
  W211 hen1 1 268 16-12-2023, 12:48 AM
Viimane postitus: margojmi
  W211 Lisasoojendi/webasto/aux. heater difred 4 269 22-11-2023, 10:49 PM
Viimane postitus: jsv
  W211 hen1 1 344 30-10-2023, 06:27 PM
Viimane postitus: hen1
  Mercedes W211 2004 hen1 1 289 27-10-2023, 09:44 PM
Viimane postitus: hen1
  W211 aku saab tühjaks gert212 2 417 26-09-2023, 09:37 PM
Viimane postitus: Manifesto
  Mercedes e500 w211 hen1 12 699 24-08-2023, 11:18 AM
Viimane postitus: hen1
  W211 raadio jaapani lainepikkusel Ahti123 0 250 13-08-2023, 07:35 PM
Viimane postitus: Ahti123
  w211 e270cdi universaal Kalviw211 3 282 31-07-2023, 06:34 PM
Viimane postitus: Kalviw211
  W211, taha puhub ainult kuuma Harri96 10 6,011 30-06-2023, 10:55 AM
Viimane postitus: jaanus74



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne