Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Favora biodiisel
#21
jep. w203 200 cdi.

mitte mingit petroolihaisu ei ole Smile käed ja käepide on siis õlised kui sa nad ise õliseks määrid. huvipärast olen sõrme otsa kütusega kokku määrinud ja oleme ausad - suht-koht täpselt toiduõli lõhn on
Vasta
#22
niisiis. väike update spetsialisti poolt. vahetasin just vigase pihusti ära ja muuhulgas vahetati ka kütusefilter ja öeldi, et biodiisliga sõites tuleks vahetada filtrit iga regulaarse hoolduse ajal. Seda sellepärast, et biodiisel on võrdlemisi viskoosne ja vastasel korral võib tekkida olukordi, kus mootor ei saa kõrgetel pööretel piisavalt kütust peale (ja uuematel tulebki vana hea El. Power Control, EPC - visit workshop) Smile
Vasta
#23
Vahepeal on paar külmemat hommikut olnud.

Kas käivitumisega on mingit erinevust tunda olnud, võrreldes tavalise petrooliga?

Palju Favora kokteiliga läbisõitu juba kogunenud on?
Vasta
#24
juhtus nii et suvi läbi biodiidliga sõidetud, ei saa kurta, pole tal häda midagi...aga ...
kui oli -5 siis ei olnud midagi häda aga -3 ja esimene lumesadu siis mingil X põhjusel ma ei saanud sõita kiiremini kui 45 km/h pidin tühjaks sõitma ja kui olin statoili diisli sisse pannud, siis oli auto nagu kellavärk. Nii et ma ei teagi miks ta tolle lumesaju ajal kiiremini sõita ei suutnud.
OMG! MB rush! KEKEKEKEKEKEEKEKEKE!!!
Vasta
#25
Heh, eelmine paagitäie lõpp (tavaline solgitud tanklaküte maanteeäärsest tanklast) sattus just esimese külma hommiku peale. Kuidagi väga laisk oli masin... Ja värske, mis samal päeval samast tanklast paaki voolas, ei lõhnanud nii vängelt...

v6sa@biokütuste.poolt
Vasta
#26
Huakanimasta Kirjutas:juhtus nii et suvi läbi biodiidliga sõidetud, ei saa kurta, pole tal häda midagi...aga ...
kui oli -5 siis ei olnud midagi häda aga -3 ja esimene lumesadu  siis mingil X põhjusel ma ei saanud sõita kiiremini kui 45 km/h pidin tühjaks sõitma ja kui olin statoili diisli sisse pannud, siis oli auto nagu kellavärk. Nii et ma ei teagi miks ta tolle lumesaju ajal kiiremini sõita ei suutnud.
biodiisel tahab saada natuke teistsugust kütusefiltrit, seoses viskossuse erinevusega tavadiislist. kui biodiisliga sõidad, siis tuleb sellega arvestada. ma isiklikult ei ole viitsinud sellega tegeleda ja seega sõidan praegu jälle tavalise kütusega. aku mängis esimeste külmade ilmadega nagunii siga, selle vahetasin välja ja sellega seoses kadus igasuguste võimalike käivitusprobleemidega biodiisli atraktiivsus hetkeks ära Smile
Vasta
#27
Olen tankinud viimastel aastatel ainult favorast biod-pole mingeid probleeme olnud,mootor tiksub vaikselt,kõhn grillimiselõhn käib tagant välja, liigub sama nobedasti nagu tavadiisliga, käivitamisprobleeme polnud ka -25ga, mingeid erifiltreid pole kasutanud-ühesõnaga pole mingeid probleeme olnud-läbi olen sõitnud ca 30 000 km, auto on 97 aasta 202 T kere ja 2,5 TD 188 mootor.
Korra oli peale filtri vahetust oli, et ei saanud kütet kätte, siis imesin jämefiltri voolikust kütet ülesse-polnudki nii jube kui tavadiisliga :-D puhas taimeõli...
BIO-ga POLE PROBLEEME!!!
Vasta
#28
petrik Kirjutas:Olen tankinud viimastel aastatel ainult favorast biod-pole mingeid probleeme olnud,mootor tiksub vaikselt,kõhn grillimiselõhn käib tagant välja, liigub sama nobedasti nagu tavadiisliga, käivitamisprobleeme polnud ka -25ga, mingeid erifiltreid pole kasutanud-ühesõnaga pole mingeid probleeme olnud-läbi olen sõitnud ca 30 000 km, auto on 97 aasta 202 T kere ja 2,5 TD 188 mootor.
Korra oli peale filtri vahetust oli, et ei saanud kütet kätte, siis imesin jämefiltri voolikust kütet ülesse-polnudki nii jube kui tavadiisliga :-D puhas taimeõli...
BIO-ga POLE PROBLEEME!!!

ei ole puhas taimeõli... see on metanooliga mingil moel reageerima pandud, ei tea kuidas täpselt, puhas taimeõli kärab kaa aga siinkandis nõuab see kütte eelsoojendussüsteeme (ja eelnevat filtreerimist). ärge jumalapärast biodiislit maitske ja pannile pange, ahjaa, biodiisel sõi mu ülevooluvoolikud ära...Confusedmash:
OMG! MB rush! KEKEKEKEKEKEEKEKEKE!!!
Vasta
#29
Kas on keegi selles valdkonnas targemaks saanud?Oma kogemused,lugenud kuskilt,saunas naised rääkisid...Millistele mootoritele ta siis sobib-ei sobi,mida sulatab-ei sulata.Kas on veel keegi(tanklad,firmad,talunikud) peale Favora kes sellist asja müüvad?Kui on erinevaid müüjaid,kas on erinev koostis,kvaliteet,tagajärjed...?
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#30
Diisel on diisel,kui teda müüakse siis ka autod sõidavad ja ei juhtu nendega midagi.Mina valasin oma esimesse autosse ikka igasugu solki sisse punane,sinine ja sõitis ka trafoõliga ei juhtunud temaga midagi.Müüsin sõbrale maha ja tema on üle 100 000. sõitnud ja sõidab ikka edasi.Ei ole ta mootorit ega kõrgsurvepumpa remontinud,kõik toimib siiani.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne