Teema hinnang:
  • 1Hääli - 4 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MB CL420 c140 '96 - bingobongo
#41
Aga mulle see video istus

Ning ma arvan, et sa väga normaalne mees pole(heas mõttes)Icon_razz....arvestades video olemust, soundtrack'i ning kogu seda scene'i. Sürr
Vasta
#42
selle eest et viitsisid teha midagi annaks juba plusspunktid...parem ikka kui niisama kodus passidaSmile
Vasta
#43
Norm video. Väga hea muusika valik ja montaaz. Tommi audi ka paistis mõned korradSmile
Ostan vanu münte ja muud vanakraami.
Vasta
#44
Renkju Kirjutas:Aga mulle see video istus

Ning ma arvan, et sa väga normaalne mees pole(heas mõttes)Icon_razz....arvestades video olemust, soundtrack'i ning kogu seda scene'i. Sürr

Ma ei viitsinud midagi tüüpilist tegema hakatagi. Esimene video tegelikult, mis ma üldse teinud olen. Niisama hea midagi jälle juurde õppida Big Grin
Vasta
#45
bingobongo Kirjutas:Ma ei viitsinud midagi tüüpilist tegema hakatagi. Esimene video tegelikult, mis ma üldse teinud olen. Niisama hea midagi jälle juurde õppida Big Grin
Annet on, järgmine kord jäta juba seebikas koju ja sebi/laena midagi paremat! Thumbsup
Vasta
#46
Tere.Ilus Mercedes-Benz on...tean vana omaniku(Pavel).Vabandage minu eesti keel ei ole hästi,sest ise olen venelane,aga proovin seletada...Sa ütlesid et veljed BRABUS 19,on varastatud...Need veljed ostsin mina Paveli käest,sest ta kogu aeg sõidab Venemaale(tööle),aga te ise teate mis teed seal on))Ta müüs veljed mulle,ma panin oma w140,sõitsin nendega umbes kuu,ja pärast panin müüki(sellel forumil ka)mul ostis veljed noormees oma auto jaoks(w221)vot selline lugu=)aitäh
Edu sulle...
Vasta
#47
zyat Kirjutas:Tere.Ilus Mercedes-Benz on...tean vana omaniku(Pavel).Vabandage minu eesti keel ei ole hästi,sest ise olen venelane,aga proovin seletada...Sa ütlesid et veljed BRABUS 19,on varastatud...Need veljed ostsin mina Paveli käest,sest ta kogu aeg sõidab Venemaale(tööle),aga te ise teate mis teed seal on))Ta müüs veljed mulle,ma panin oma w140,sõitsin nendega umbes kuu,ja pärast panin müüki(sellel forumil ka)mul ostis veljed noormees oma auto jaoks(w221)vot selline lugu=)aitäh
Edu sulle...

Vabandust! Siis ma sain millestki valesti aru. Andestust, kui kellelegi liiga tegin. Kõike head! Wink
Vasta
#48
Kas keegi teab kust kohast saaks selliseid udukaid: http://www.youtube.com/watch?v=8ySxAYNE58k
Vasta
#49
allan1 Kirjutas:Antud videos on tegu Brabuse stange/udukatega.

Tänud, eks ma siis uurin.
Vasta
#50
Tere varakevadet kõigile! Mul seoses autoga kohe ka probleem: aku sai tühjaks ja kui laetud aku peale panin, siis tööta enam akende automaatsed tõstukid. On kellelgi seda probleemi esinenud? Loodan, et see suuremat jama ei tähenda ja ehk piisab mõne kaitsme vahetamisest vms.
Vasta
#51
Mul oli selline situatsioon MB w202, c240-ga. Mul olid ainult esimesed elektrilised akende tõstukid. Probleemi lahendab nii, et kui aknad on õleval, siis vajutad nt. esimeste akende nupud alla ning hoiad alla, siis kui on aknad täitsa alla langenud, siis hoiad kuskil 5-10 sekundit neid all, peale mida koheselt tõstad aknad üles ja hoiad sama moodi samal ajal neid nuppe all kui aknad tõusevad. Kui aknad on ülesjõudnud hoiad 5-10 sekundit nuppe ikka veel alla peale mida võid näpud nuppudelt eemaldada ning automaatika peaks töötamaSmirk

EHK:
1. Vajutad nupud alla hoides neid samal ajal all, kui aknad langevad
2. Kui aknad on langenud, hoiad 5-10 sekundit neid all
3. Peale seda vajutad nupud teise asendisse, et nad tõuseksid ning hoiad neid samal ajal all, kui nad üles tõusevad
4. Üles jõudes hoiad nuppe ikka veel all 5-10 sekundit.
5. Automaatne süstemaatika on töökorras.
6. Tee proovi Smile

Muidugi vajutades lihtsalt ikka aknad liiguvad onju?Icon_razz
Vasta
#52
Alla lastes pole seda vaja teha minuteada, piisab kui lased täitsa kinni ja hoiad 3 sekki näppu
peal ja auto jälle nagu uus Eusa_dance
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#53
Tänud, teen proovi. Loodame, et muid "kevadisi" hädasid välja ei tule. Smile
Vasta
#54
Nonii, kõrvalistuja aknad sain tööle, aga juhipoolsega on ilmselt midagi muud lahti, sest sarnaselt toimides ma süsteemi tööle ei saanud. See on muidugi halb uudis, sest kui pidevalt väikest vahet enne ukse sulgemist tihendi ja klaasi vahele ei jäta, siis pikapeale võib kas tihendile või kes teab millele head aega öelda.
Vasta
#55
Mul on ees ootamas nüüd mõned kiired tööd ja mõtlesin, et äkki on kellelgi midagi asjalikku soovitada:
- katalüsaatorite ost (kaks tükki, toru pikkus 50cm ümbermõõt 20cm)
- käigukasti kaane tihendi vahetus ja õlivahetus + filter ka oleks vist mõistlik
- kardaani mürakaitse vaiba vahetus või siis üldse ära võtta (pool sellest on juba lahti kakutud, sest see on omadega väga läbi juba ja pudeneb enamvähem

Käigukasti õli ise on veel õnneks punast värvi - keegi mainis, et kui on must siis on jama kui palju. Ja seda, et tihend läbi annab näitab see, et kast ise on ülevalt poolt kuiv, aga kaas on õline.

Siis üks küsimus veel. Külmaga läheb auto käima nii kui võtit näitad, aga kui päike peale paistab ja väljas on päikese käes üle 15 kraadi sooja, siis ei taha nii naljalt tööle minna. Vahepeal ei lähe esimese käivitamisega tööle ja pikalt ei taha ketrata.

Vahepeal tegi roolivõim pärast käivitamist külma mootoriga imelikku häält, aga valasin õli juurde ja nüüd enam ei tee.

Iluvigadest ei hakka praegu pajatama.
Vasta
#56
Tere üle pika aja!

Kevadeks oleks vaja esistange ära vahetada. Kas keegi oskab oma kogemuste põhjal soovitada kuhu pöörduda - mõni hea koht ehk olemas selliste asjade ostmiseks Smile
Vasta
#57
Tervitused!

Suvel sai üks klipp tehtud. Miks mitte seda ka teiega jagada:

Vasta
#58
kena klipp,

Sul on auto madaldatud, kas seal on mingi madaldusvedru (kui siis milline?) või on lihtsalt keerud maha lõigatud?
Vasta
#59
Vasta
#60
Kas viiesajasel on originaal 20" WALD veljed?
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  MB CL500 Carlsson, 1993, C140 tanelro 0 1,730 11-07-2020, 03:43 PM
Viimane postitus: tanelro
  Mercedes-Benz CL500, C140, 1998a - Rolz Rolz 24 23,685 05-01-2012, 04:08 PM
Viimane postitus: Rolz
  MB CL500, 1996, c140 - Pets77 Pets77 10 8,671 31-03-2011, 09:01 PM
Viimane postitus: 140c



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne