Teema hinnang:
  • 1Hääli - 4 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MB CL420 c140 '96 - bingobongo
#1
Tere,

Olen värske MB omanik:
[Pilt: CL420_.jpg]

Andmed on siin:
MB CL420, 1996, W140

Läbisõit: 180 000
Mootor: 4.2
Muud tehn. andmed: 205 kW
Värvus: Must
Lisavarustus: Enamvähem kõik lisad, mis '96 saadaval olid
Vead: Paar iluviga ja paar lülitit teevad trikke
Plaanid: Kevadel põhjalik ülevaatus ja väike restauratsioon. Mootori ja elektroonika diagnostika on tehtud. Veermik plaanis kevadel. Talvel ei sõida.

Foorumiga liitusin ühel lihtsal põhjusel. Loodan, et siinsed inimesed on lahked kõikvõimalikku infot jagama. Mind huvitaks eelkõige see info, mis puudutab CL420 või W140 nõrku kohti. Millele ma peaksin tähelepanu pöörama ja mis tuleks ennetavalt kohe välja vahetada?

Kellel on varasemaid kogemusi, siis andke teada.

Muud veel niipalju, et neljandal päeval viis varas juhipoolse peegli minema. Õnneks leidsin Tallinna lähistelt järgmisel päeval uue. Pärast seda on auto valvega parklas. Sedasi siis..
Vasta
#2
Assaraisk, väga ilus, kiidan!
Vasta
#3
Kuidagi tuttav pill.Küsimus kas sellel on sisu tume kollakas nahk.
Vasta
#4
Shadowline? Smile Päris ilus, rohkem pilte pole?
Vasta
#5
Kena ja sile, rohkem pilte oleks kindlasti hea meel nähaNod

Aga Tere tulemast, edu jõudu ja jaksu auto hoidmisel!
Vasta
#6
Et ära jätta tulevasi probleeme - kontrolli enda kasti õli värvust. 722.6 kastil läheb vaja pikka varrast mille õigest august sisse lükkad. Vanatüübi kastil peaks varras juba kaasas olema. Punane Ok; pruun not Ok, must ära eriti sõida enam. Suurema mootoriga pillidel kipub seal sees sõna otseses mõttes MUDA olema, mis omanikke foorumisse murega toob.
Aga pill on tõesti ilus ning mustikas.
Vasta
#7
siimruz Kirjutas:Kuidagi tuttav pill.Küsimus kas sellel on sisu tume kollakas nahk.

Peaks olema sama pill.Toodud oli vist Leedust ja Eestis juba olnud vist paar peremeest.
Kadunud on 19"brabuse veljed ja stange on korrastatud(oli ribadeks).
Vasta
#8
Meeldib mullegi väga.Thumbsup
Vasta
#9
[Pilt: CL420_1.jpg]

[Pilt: CL420_3.jpg]

[Pilt: CL420_2.jpg]
Vasta
#10
Pets77 Kirjutas:
siimruz Kirjutas:Kuidagi tuttav pill.Küsimus kas sellel on sisu tume kollakas nahk.

Peaks olema sama pill.Toodud oli vist Leedust ja Eestis juba olnud vist paar peremeest.
Kadunud on 19"brabuse veljed ja stange on korrastatud(oli ribadeks).

Jap, seesama. Tänud R129le soovituste eest!
Vasta
#11
Aga pildid sisust? Sisu ju väga oluline, seal veedad enamus aega. Smile

w211 veljed istuvad üllatvalt hästi...
Vasta
#12
marek Kirjutas:Aga pildid sisust? Sisu ju väga oluline, seal veedad enamus aega. Smile

w211 veljed istuvad üllatvalt hästi...

Hetkel ei ole kahjuks sisust ühtegi pilti siia panna, aga mitte sellepärast, et midagi häbeneda oleks. Lihtsalt ei tulnud selle peale, et seest ka pilte teha..
Vasta
#13
Ilus auto ja ilusad pildid! Thumbsup
SEC-i sõltlane.
560SEC, G55, 190E 2,0B, C400 4M Coupe 
Vasta
#14
Hmm, kusjuures nüüd oled sina siis kolmas inimene kas aasta jooksul, kes seda autot "kasutab" Smile
nimelt kusagil aastake tagasi, oli plaan endale soetada just seesama, siis ta seisis aga RealCar auto platsil. omanikuga olin pidevalt jutus ja oli plana see endale vahetuse teel saada. ja nii ta kahjux jäi.
Siis sai selle arvatavastu see inimene, kes selle sulle müüs...

On ta selle visuaalselt korda teinud, tundub,et poleeritud ja stange tõesti korda tehtud.
19" brabuse veljed on jah alt läinud.

aga kusjuures imestama paneb,et tegelt pole aastatki möödas ja auto on kolmanda inimese käes juba.
Minu soovitus, Päris kindlasti mine käi autoga kontrollis. kindlasti diagnostika.
ja mingi uus asi on, autodoktor vms... et pmpst vaadatakse apsoluutselt kõik ära, mis seisus auto on. Soovitan, ja anna märku, mis vead on Smile

aga mudu hetkel küll kadestan, Ilus auto on Smile
Alumiiniumi ja Roostevaba terase Keevitus- ja Painutustööd.
RakWeld OÜ
5656 3210
Rakvere ja Tallinn
Vasta
#15
Ur3o Kirjutas:Hmm, kusjuures nüüd oled sina siis kolmas inimene kas aasta jooksul, kes seda autot "kasutab" Smile
nimelt kusagil aastake tagasi, oli plaan endale soetada just seesama, siis ta seisis aga RealCar auto platsil. omanikuga olin pidevalt jutus ja oli plana see endale vahetuse teel saada. ja nii ta kahjux jäi.
Siis sai selle arvatavastu see inimene, kes selle sulle müüs...

On ta selle visuaalselt korda teinud, tundub,et poleeritud ja stange tõesti korda tehtud.
19" brabuse veljed on jah alt läinud.

aga kusjuures imestama paneb,et tegelt pole aastatki möödas ja auto on kolmanda inimese käes juba.
Minu soovitus, Päris kindlasti mine käi autoga kontrollis. kindlasti diagnostika.
ja mingi uus asi on, autodoktor vms... et pmpst vaadatakse apsoluutselt kõik ära, mis seisus auto on. Soovitan, ja anna märku, mis vead on Smile

aga mudu hetkel küll kadestan, Ilus auto on Smile

Käisin enne ostu Silberis ja lasin teha diagnostika. Paar elektroonika viga oli - juhiiste liigub ühe (kokku neli) lülitiga vastupidises suunas. Tagakardin ei tööta ja see oli enamvähem kõik. Ahjaa, tagumised parkimisandurid ei tee häält, aga kaugust näitavad küll.
Vasta
#16
Ilus asi, väga kena!

Kas on võimalik, et nägin seda autot ca nädal tagasi Merimetsa Selveri juures? Väga sedamoodi kena ja puhas pill oli küll, kuid eks neid Eestis veel mõni....
Vasta
#17
Pets77 Kirjutas:
siimruz Kirjutas:Kuidagi tuttav pill.Küsimus kas sellel on sisu tume kollakas nahk.

Peaks olema sama pill.Toodud oli vist Leedust ja Eestis juba olnud vist paar peremeest.
Kadunud on 19"brabuse veljed ja stange on korrastatud(oli ribadeks).

Stange tehti korda eelmise omaniku palvel enne ostu-müügi sõlmimist. Mis puutub auto ajalukku, siis mul on natuke tutvusi ja lisaks Silberis käigule lasin tausta ka uurida.

Uuena ostetud Saksamaalt, registreeritud Leetu, omanik oli soomlane. Eestisse toodud 2007. september. Enne mind Eestis olnud kaks omanikku. Tehnoülevaatused Eestis läbinud esimese korraga ja tulemused head - eriti üllatav madal CO2 tase.

Nüüd sülitan kolm korda üle õla - siiani pole veel midagi imelikku märganud. Kui siis ainult see, et kui madalatel pööretel uimerdada, siis on kahel korral aku tuli põlema läinud, aga kohe pärast pöördeid kustunud. Kas siis aku tahab vahetamist või peab geneka üle vaatama.
Vasta
#18
Karl Kirjutas:Ilus asi, väga kena!

Kas on võimalik, et nägin seda autot ca nädal tagasi Merimetsa Selveri juures? Väga sedamoodi kena ja puhas pill oli küll, kuid eks neid Eestis veel mõni....

Eestis on selle kerega CLisid kokku 49. Merimetsa kandis ei ole enda teada liikunud, võib-olla vend sõitis seal. Aga üks selline on Tallinnas kindlasti veel, olen ise näinud ja sellel oli minumeelest kogu ring silmapaistvalt toonitud.
Vasta
#19
isegi seda autot vaatamas käinud kui see algselt eestisse toodi. istmed olid natuke kulunud, nahk praguline, aga muidu täitsa ok tundus.praegu. praegune velg sobib väga hästi. sisu on muidu ikka üliilusat värvi selle puiduga
. edu
Vasta
#20
ei, mis ma oskan öelda Smile Ilus on ta küll Smile
ja hea on see,et on nüüd kellegi käes, kes tundub ka selle eest hoolt kandvat Wink (keeruline lause) aga igatahes Smile
loodan kõige paremat selle autoga Smile ja eks kui millegipärast peaks hing tahtma tast lahti saada Wink Siis kindlasti anna aga märku Smile Siiani olen suur huviline selle vastu Smile
Alumiiniumi ja Roostevaba terase Keevitus- ja Painutustööd.
RakWeld OÜ
5656 3210
Rakvere ja Tallinn
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  MB CL500 Carlsson, 1993, C140 tanelro 0 1,730 11-07-2020, 03:43 PM
Viimane postitus: tanelro
  Mercedes-Benz CL500, C140, 1998a - Rolz Rolz 24 23,683 05-01-2012, 04:08 PM
Viimane postitus: Rolz
  MB CL500, 1996, c140 - Pets77 Pets77 10 8,671 31-03-2011, 09:01 PM
Viimane postitus: 140c



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne