Teema hinnang:
  • 1Hääli - 4 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MB CL420 c140 '96 - bingobongo
#21
ilus CL, ise sõidan samasugusega ja tean kui mugav auto on...hetkel panin küll müüki et prooviks midagi uut, aga isegi kui müüdud ei saa siis sõidan mõnuga edasiSmile
Vasta
#22
Mersuvend Kirjutas:ilus CL, ise sõidan samasugusega ja tean kui mugav auto on...hetkel panin küll müüki et prooviks midagi uut, aga isegi kui müüdud ei saa siis sõidan mõnuga edasiSmile

Kaua sõitnud oled ja mis selle aja jooksul vahetama oled pidanud? Kuidas sul süütega on? Kas nii kui võtit näitab läheb kohe tööle või tuleb vahepeal kauem oodata? Mul vahepeal krt tahab ketramist. Hommikuti on paugupill, aga kui sõita ja siis umbes tunnine paus teha, siis vahepeal ei taha kohe käima minna vaid peab paar sekundit ootama. Ja kui kickdowni teed, siis sul ka mõtleb pool sekundit ja alles siis kakub minema?
Vasta
#23
Tõesti sünge shadowlineThumbsup

Endal aprillist alates 97' CL600 ja oma kogemustest võin öelda et kui pole plaanis just sadu tuhandeid investeerida siis Silberi asemel edaspidi Lesven OÜ-d külastada Suur-Sõjamäe 30F Orto territooriumil-inimesed paistavad tundvat mida teevad ega pole külm ja jäik suhtumine nagu Silberis kuigi ka seal tuldi veidi vastu kuid hinnatasemeid ei anna võrrelda. Silber mu meelest pigem garantiiautodele. Endal läks seal kasti+mootori õlivahetus+karteritihendi vahetus+jahutusvooliku vahetus+1h ESP/BAS testi+1h sillastendi+ukse välisliistude tüüblite vahetus SOODUKAGA 13.321krRetard

Kuna enda auto toodud Jaapanist ja oli seisnud siis tuli aku vahetada 3500kr 95Ah Bosch. Samuti läheb vahetusse parempoolne õhukulumõõtja 5.2k (pidi minema nässu ka õigel ajal vahetamata jäetud õhufiltri tõttu), ESP/BAS/ABS etteandepump ca 9-10k (alguses kustusid kusjuures tulukesed ära esipaneelis kui rooli paremale/vasakule lõppu keerates rooli tsenter fikseerida ja ESP töötas kuid mingi aja pärast enam mitte) ja tagaamordid on orig nivookate asemel KONI-d pandud jättes orig vedrud mistõttu tagaots maas ja auto superjäik st sõitmisele keskendumise asemel tuleb keskenduda aukude vältimisse (orig. 3.8k/tk=7.6k)-plaanis ka need vahetada. Juhiukse piiraja 800kr.
Vasta
#24
minul saab kohe aasta täis...selle ajaga kallimatest vidinatest on vahetusse läinud õhulugeja ja komfortplokk (juhib aknaid ja luuki). Veermikus ka mõned jubinad vahetatud, aga see tavaline arvestades meie suurepäraseid teid, aga üldiselt ei midagi hullu.
Vasta
#25
Reedel käisin Silberautos ja lasin sügiskampaania korras kontrollida. Kevadeks on plaanis järgmised asjad ära teha ja eks siis vaatab edasi:

- mõlemad tagumised reguleeritavad hoovad vahetada
- mõlemad tagumised sarniirid vahetada
- kõik pidurikettad ja klotsid vahetada
- õlivahetus ja õli-, õhu- ja kütusefiltrid vahetada
- uued rehvid (245 ja 265)

Üle tuleb vaadata veel mootori, käigukasti ja roolikarbi tihendid ning võimalik, et midagi peab siin ka vahetama.
Vasta
#26
bingobongo Kirjutas:- uued rehvid (245 ja 265)
Mul olid 255 igal pool, jube vastik oli sõita.
Vasta
#27
marek Kirjutas:
bingobongo Kirjutas:- uued rehvid (245 ja 265)
Mul olid 255 igal pool, jube vastik oli sõita.

Mul on praegu all 245 ja 265 ja võrdlusmoment puudub, aga mida sa siis soovitad?
Vasta
#28
255 ZR18 tehasepoolt, mul 245 ja 275
Vasta
#29
bingobongo Kirjutas:
marek Kirjutas:
bingobongo Kirjutas:- uued rehvid (245 ja 265)
Mul olid 255 igal pool, jube vastik oli sõita.
Mul on praegu all 245 ja 265 ja võrdlusmoment puudub, aga mida sa siis soovitad?
Üle 235 ette kindlasti mitte, taha mitte üle 255... IMO, aga eks maitseid ole erinevaid. Osad kindlasti arvavad, et 295/30/20 oleks väga popp. Retard

nostromo Kirjutas:255 ZR18 tehasepoolt
Saksamaale kiirteele, aga mitte Eestisse.
Vasta
#30
bingobongo Kirjutas:
marek Kirjutas:
bingobongo Kirjutas:- uued rehvid (245 ja 265)
Mul olid 255 igal pool, jube vastik oli sõita.

Mul on praegu all 245 ja 265 ja võrdlusmoment puudub, aga mida sa siis soovitad?
ise olen suvel sõitnud
235/50/18 kui velg 8,5 lai ja kui taga velg 9,0 siis rehv 255/45/18
Vasta
#31
liiv Kirjutas:ise olen suvel sõitnud
235/50/18 kui velg 8,5 lai ja kui taga velg 9,0 siis rehv 255/45/18
See oleks ka minu valik.
Vasta
#32
A miks kitsam suverehv parem on-ei kisu niipalju rööbastes?
Vasta
#33
Mida kitsam, seda vähem kisub jah. Mul oli enne esimesed 235, nüüd 225. Mäekõrgune vahe on.
Vasta
#34
marek Kirjutas:
liiv Kirjutas:ise olen suvel sõitnud
235/50/18 kui velg 8,5 lai ja kui taga velg 9,0 siis rehv 255/45/18
See oleks ka minu valik.

mul oli sama plaan et ette võiks 235 rehvid panna aga miskipärst rehvivahetuses öeldi et 8,5" laiusega velgedele ei jää 235 rehvid kõige paremini et liiga kitsad...ja nii läksid ikka kõik rehvid 255, üldiselt ega kõige mugavam ei ole, sest kipub ikka kiskuma igasse suunda kui teed on rööpas jne.
Vasta
#35
Uutel bemmidel lähevad roolilatid suht tihti vahetusse. Tõenäoliselt on oma roll ka laiadel esirehvidel. Eks ilu nõuab ohvreid, kuid mina ise kohapeal eriti rooli ei lappa vaid lasen auto manööverdamisel veits liikuma. Mine tea äkki kestab roolivärk veits kauemSmile
Ostan vanu münte ja muud vanakraami.
Vasta
#36
Ehh.. loll jutt, väga hästi jääb. 255 laius ees, on ikka päris hull Eesti teedel.
Vasta
#37
cornah Kirjutas:Ehh.. loll jutt, väga hästi jääb. 255 laius ees, on ikka päris hull Eesti teedel.

Ega jah, mul on 245ga ka üsna vigane sõita. Alguses Passati tagant tulles vaatasin kohe, et mul polnud teede kehvast seisust tegelikult aimugi. CLi roolis kuidagi tunnetad teed rohkem ja ühtlasi ka selle halba seisundit. Muide, kes tahab laiade rehvidega ekstreemi, siis proovige Tihemetsa kandis maanteel sõita - oli hiljuti vaja Pärnust Tartusse sõita ja maanteel üle 80 ei julgenud, sest autost hakkas ropult kahju lihtsalt.
Vasta
#38
Tundub et sa vist pärnakas.Sellepärast ma mõtlesin et miks ma seda autot pärnu vahel nägin.Aga jah ega see tee seal tihemetsa kandis kiita pole.Aga samas minu SL il ees 245 ja taga 285 muidugi mul uued rehvid on ja ei saa midagi aru et kisuks ja kakkuks kuhugi.Siis kui algul slikid olid siis oli küll jah asi hull aga uute rehvidega ei sa midagi aru ainult vuhiseb.
Vasta
#39
99% ajast liigub auto Tallinnas. Aga kohtume siis juba kevadel - seniks sõidame volksuga ja kogume raha ja mõtteid Smile
Vasta
#40
Tegin seebikarbiga enne talve ühe õhtuse klipi ka: http://www.youtube.com/watch?v=AADibaUgSdQ
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  MB CL500 Carlsson, 1993, C140 tanelro 0 1,729 11-07-2020, 03:43 PM
Viimane postitus: tanelro
  Mercedes-Benz CL500, C140, 1998a - Rolz Rolz 24 23,681 05-01-2012, 04:08 PM
Viimane postitus: Rolz
  MB CL500, 1996, c140 - Pets77 Pets77 10 8,671 31-03-2011, 09:01 PM
Viimane postitus: 140c



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne