Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Millele kulutaksid miljon krooni vabaraha?
#21
Ühesõnaga andke raffale mill kätte ja nad panevad jeebet..... Ja Patrioodid? Nagu näha tahavad äri luua..... Mix mitte, ajalugu kordub ja võibolla on tõesti praegu jälle õige aeg alustada millegiga..... mis aastaid kestaks ja järgmist MaSu ootama jääks Big Grin
Oma milli investeeriks Perele...... ja loomulikult Plekkarmukesele... kes seda vajaks ja jääks siis aastakümneid mu õuele kaunistuseks Eusa_whistle
Vasta
#22
Reddog Kirjutas:Ühesõnaga andke raffale mill kätte ja nad panevad jeebet..... Ja Patrioodid? Nagu näha tahavad äri luua.....

Aga nii on, las patrioodid hoiavad üleval oma riikiIcon_razz
Vasta
#23
Renkju Kirjutas:
Reddog Kirjutas:Ühesõnaga andke raffale mill kätte ja nad panevad jeebet..... Ja Patrioodid? Nagu näha tahavad äri luua.....

Aga nii on, las patrioodid hoiavad üleval oma riikiIcon_razz

OT jätkub..... Kui riik ei hoia rahvast, miks peaks rahvas riiki hoidma?
Vasta
#24
hents99 Kirjutas:
Renkju Kirjutas:
Reddog Kirjutas:Ühesõnaga andke raffale mill kätte ja nad panevad jeebet..... Ja Patrioodid? Nagu näha tahavad äri luua.....

Aga nii on, las patrioodid hoiavad üleval oma riikiIcon_razz

OT jätkub..... Kui riik ei hoia rahvast, miks peaks rahvas riiki hoidma?

#2
Vasta
#25
Kui aus olla, siis see on ikka tõeline sigadus imo, mis seal mäe otsas tehakse. Selge see, et kriis jne, kuid sealt antakse lollide otsustega mõista, et midagi paremaks ei lähe ka. Eks rasketel aegadel see lööbki kõige paremini välja ja valus pealt vaadata, kuid otseselt ei saa midagi teha ka. Või oot- saab küll. Kasvõi see: http://www.ersp.ee/allkirjad/

Alati saab midagi teha. Kui enda heaolu tähtsam kõigest muust, siis vahet pole, kus oma raha kulutada. Ja ei maksa muretseda- ühtmoodi või teistmoodi saadakse siin ikka hakkama. See egotsemine minu meelest ongi praegusel hetkel üks suurimaid probleeme. Selle tõttu kahmatakse kõigest hoolimata enda taskuid täis ja lastakse lihtrahval vireleda ning inimestel raha saades tekib idee kiirelt kiirelt minema saada- parematele jahimaadele, kus kõik juba olemas.

Teemasse tagasi tulles- milli eest ostaksin hea krundi väikse majaga maakohta, üüriksin välja ning elaksin oma elu edasi. Kui kunagi karikas täis saab, võib rahumeeli sinna tiksuma minnaBig Grin
Vasta
#26
Esimese asjana võtaks vabad päevad, harjuks selle asjaga,et säilitada kainet mõistust. Arvestades, et summa tuleb loto võiduga vms. Sugulastele-tuttavatele loomulikult ei ütleks, vältimaks kõnesi mis ei ole mulle vajalikud.
Seejäerel oleks ostaks Ziguli, sõidaks rahulikult linnas ringi ja oleks suht savi, mis mõni mees arvabEusa_whistle Mill ikkagi taskusUnibrow
Nädal hiljem kui "uus" auto on oma eesmärgi täitnud, hakkaks mõtlema, otsima võimalus, kuidas teha sellest millist üks vähemalt samasugune juurde.
Vasta
#27
Miljonist teise milli tegemine oleks ka tegelt tore teemaSmile Tegelt ma arvan et see sobib ka siia topicusse. Täna käisin Tartus atlantise konverentsi saalis kuulamas Tauri Tallermaad kes arvas samuti, et MaSu on võimaluste aeg ja nimetas edukaid masuurikasteks.
Millist 2milli võiks näiteks saada kui hakata tootma rasketehnika kuluvosi(kopa lindid, puksid jne)Smile
Asutage telekanal mis näitab ainult seebikaid 24/7Big Grin Või looge uus turg mingi uue toote näol nagu seda tegi Apple Iphone näol. Makske vaestele tudengitele, et nad häid ideid või toote disaine välja käiksid(nii sai NIKE endale logo 5 dollari eest kui ma ei eksi)Smile Google´i töötajad näiteks on kohustatud 20% tööajast kulutama uute toodete või ideede välja mõtlemiseks mis muidugi lepingu järgi loovutatakse Google´ile. Mõtlemisainet tegelikult jätkub kuigi see "what if" ei vii eriti kuhugi.
Asutage elektroonika firma mis toodab näiteks mersudele tühikäigureleesidSmile Või saatke joonised mõnele hiinlasele. Variante on tegelikult päris palju kui mõtlema hakata. Kõige tähtsam on nõudlus toote/teenuse järgi. Kui see on olemas siis läheb kõik mõnda aega hästi.
Ise olen rohkem jutumees veel kuigi väiksed ärid ikka on. 20 aastasel õpilasel pole kerge EASist või pangast finantseeringut oma lollidele ideedele saada nii et tuleb koolis veidi erialast haridust omandada ja lepida sellise rohkem koriluse moodi pisiäridegaSmile
Tegelt ei olnud see jutt eriti OT minu arustSmile
Ostan vanu münte ja muud vanakraami.
Vasta
#28
7,5sek kiirele autole, kõhklemata (pro mod?). Millel on pauku rohkemagi jaoks. Lihtsalt selline ajaline piirang võistlustel on peal. Nii umbes alates 2000hp ja ülesse jõudu. Sellise masinaga meil piima järgi kulgeda ei saa, Soomes aga küll.
W123 230E igapäevatöös.

Sigmar Avald
56 913 150
Vasta
#29
Kui mul oleks mill vaba raha siis järelikult oleks mill minu jaoks peenraha ja kui mill oleks minu jaoks peenraha siis ilmselt kuluks niisama, kuna kõik on nagunii olemasSmirk Kui mul olekski ainult mill raha siis.... njah sellest ilmselt ei piisaks aga siiski maja saaks valmisIcon_biggrin
Vasta
#30
Üks mill on sihuke kommiraha suurune summa, et polegi nii lihtne öelda, mida temaga teha.
Kinnisvara 1m eest.. midagi eriti vinget ei saa, keskmise korteri kuskil äärelinnas. Ütleme, et 600K hakkama panna.
Siis allesjäänu eest mingi auto. Nu nii 200-300K.
Ja alles on 100 tuhhi, mis kulub aastaga keskmise kasutamise korral nagunii ära.

Ning ongi põhimõtteliselt otsas. Mingi keskmine elamine, odav auto ja kõik.

Ainult ühele neist terve summa kulutada on ka veits imelik. 1M autuga ringi vurada, samas kuskil pelleris elades. või vastupidi.

10M oleks juba teine teema. Tasub mõelda raha kasvatamisele. Kuus 40K kasumit oleks täiesti bro. Oleneb, kui stabiilne asi on, hakata mõtlema uue maja ja korraliku auto ja asjade peale.

Aga jah, selle 1M eest, sõidaks ka ilmselt siit maalt minema. Paras summa uue ja parema elu algkapitaliks niikaua kui uues kohas keele ja eluga harjud ning sissetuleku leiad.
Vasta
#31
Paneks natuke juurde, ostaks võimalikult kalli auto ja telliks erinimelise numbrimärgi MASU 1
Vasta
#32
kõige mõttetumad mehed on siin need kes auto ostaks selle eest, miks sellist jama siia üldse kirjutada, nagu alaareng mingi, ise ei tea milline aga auto ostaks viimase raha eest, vb tahetakse lihtsalt pugeda ja näidata kui kõvad mersufännid ollakse Big Grin
Vasta
#33
marko600 Kirjutas:kõige mõttetumad mehed on siin need kes auto ostaks selle eest, miks sellist jama siia üldse kirjutada, nagu alaareng mingi, ise ei tea milline aga auto ostaks viimase raha eest, vb tahetakse lihtsalt pugeda ja näidata kui kõvad mersufännid ollakse Big Grin

Järgmine kõrgelt kukkunu v?
Vasta
#34
Indrek Kirjutas:
marko600 Kirjutas:kõige mõttetumad mehed on siin need kes auto ostaks selle eest, miks sellist jama siia üldse kirjutada, nagu alaareng mingi, ise ei tea milline aga auto ostaks viimase raha eest, vb tahetakse lihtsalt pugeda ja näidata kui kõvad mersufännid ollakse Big Grin

Järgmine kõrgelt kukkunu v?


Eiei, näed, ta pani lõppu smiley x)
Kuigi ega selline jutt ei tundu naljakas üldse...Icon_confused
Vasta
#35
taaviw126 Kirjutas:
h2x0r Kirjutas:
hents99 Kirjutas:Eestis tasuks enne auto osta, kui kinnisvara. Eriti miljoni eest. Eestis on kinnisvara niigi ülehinnatud.


Ja autod ei ole üle hinnatud? Estis on kõik üle hinnatud. Või õigem oleks vist öelda oli üle hinnatud. Kinnisvara on juba kolinal suhteliselt mõistlikule tasemele kukkunud (1m2 = keskmine kuupalk piirkonnas). Autod on kah hakkanud kukkuma. Aga see selleks. Ise maksaksin ilmselt eluaseme laenu tagasi. Pmst võiks ka deposiiti panna, aga sellise summa pealt on tagasitulev raha liiga pisike. 10 milli paneks küll deposiiti ja siis aastapärast tiksuks 40000 kuus maksuvaba tulu. Eeldades on 5% peale saab lepingu.

On midagi mis on ka alahinnatud. Näiteks head õpetajad. Üks laenatud lause: Arhitekti praak jääb inimeste silma riivama 50-eks aastaks. Arstide praak maetakse maha. Õpetajate praak hakkab paljunema!Smile

Milline tark inimene viitsib olla Eesti riigis pedagoog?

Vabandan teemast kõrvale kaldumise pärast, kuid pidin ära mainima.

Aitäh!

Koma ja jutumärgid peaksid sulle ilmselt tuttavad olema ?
Vasta
#36
hents99 Kirjutas:
Renkju Kirjutas:
Reddog Kirjutas:Ühesõnaga andke raffale mill kätte ja nad panevad jeebet..... Ja Patrioodid? Nagu näha tahavad äri luua.....

Aga nii on, las patrioodid hoiavad üleval oma riikiIcon_razz

OT jätkub..... Kui riik ei hoia rahvast, miks peaks rahvas riiki hoidma?

Rahvas ongi riik ja riik on rahvas. Ei ole kahte eraldi asja nagu riik ja rahvas. Riik moodustub rahvast.
Vasta
#37
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html


Ja ülejäänud raha eest ostaks bensiini Big GrinBig GrinBig Grin
Tel. 56705562 Oliver
Vasta
#38
Ostaksin Tartu kesklinna korteri!
Aga neile, kes Eestist ära kipuvad: minge elage nii 5 aastat mujal, küll avastate, et Eestis ikka kõige parem. Te pole üheski riigis teretulnud, teid koheldakse kui sisserännanuid, kes on tulnud nende riigilt midagi saama... Ja kes kipub Jaapanisse, sellest võin pikemalt rääkida Wink
Vasta
#39
Panica Kirjutas:Ostaksin Tartu kesklinna korteri!
Aga neile, kes Eestist ära kipuvad: minge elage nii 5 aastat mujal, küll avastate, et Eestis ikka kõige parem. Te pole üheski riigis teretulnud, teid koheldakse kui sisserännanuid, kes on tulnud nende riigilt midagi saama... Ja kes kipub Jaapanisse, sellest võin pikemalt rääkida Wink

Täpselt. Prantsusmaal ntx- sellises linnas nagu Strasbourg, koheldakse võõrkeelseid ikka väga mõnitavalt. Ei pea palju tegema- piisab inglise keeles küsimuse esitamisest, kui keeratakse uhkelt selg ja tehakse nägu, et mida sa tahad siit. Kõige masendavam veel see, et see linn saab väga, väga palju tulu turistidestBig Grin
Vasta
#40
Mina ilmselt ostaks kuskile suht hea asukohaga korteri või siis vastavalt paar vähe halvema asukohaga ja üüriks välja - oleks igakuine meeldiv lisasissetulek, saaks endale kasvõi laenu eest meeldiva elamise selle rahaga osta.

Viimane asi oleks selle eest kallis auto osta, mõne odava võiks osta küll, kui korteritest raha üle veel.


...Tartu kesklinna pesast olen viimased 10a unistanud...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne