Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kõrge kindlustusmakse.
#21
Vastikult kallis on see kindlustus jah mul on ka valgamaa 3 kuud on 1750eeki.Ostsin uue Mercedes-Benz mis 3 korda lahjem aga pole jõudnud veel oma nimele teha eks näis mis sellel kindlustus maksma hakkab auto on 53kw.
Vasta
#22
Mul pole mõtet aastat teha sest ma ei sõida kupeega talvel ja mul on 162 kw.
Vasta
#23
Ei ole kurta midagi, kui on soov autoga sõita.

Ja veel - mida rohkem süsteemitate teiste nimele registreerimise jms asjadega, seda pikemalt liigselt maksmise jama kestab. Seda pole ka mõtet väita, et noor juht + võimas auto Tallinnas EI OLE suur riskiallikas.
Vasta
#24
83kW Harjumaal, pool aastat 650.- Ei näe mingit mõtet kusagile lõuna eesti metsadesse registreerida.
Makske oma kõrgeid kindlustusi, vältige avariisi ja küll ta lõpuks langeb.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#25
Mul hommikul laks , tegin avastuse , et kindlustus on löppenud Sad
Kohe oli vaja aga kaarutama minna.
V6tsin iizi lahti ja pakuti 3 kuud midagi 500.-
Vaatasin vana poliisi salva(iizi salvat ei andnud), et 3 kuud 330 eeku.
Helistasin , salvasse , sain 6 kuud 360kr(vahe aint 30 eeku) ja sain sellise diili , et sain ka kohe kehtima .
Selles suhtes , et lubasin päeva jooksul ikka ära maksta , mida ma ka tegin.
St , et väga abivalmis suhtumine.
Vasta
#26
Loen ja imestan. "Määriti pähe" - no siis pead ikka ise nii loll olema. Mõelda tuleb ikka peaajuga, mitte lähtuda seljaaju kiirest soovist püsti tõusta, mistahes leping taskus, ja sääred teha.

Mul on "jah" lepingud ja ma küll ei kurda, et mingid võlad või värgid oleksid. Mugav leping mu meelest, kõik tuuakse koju kätte.

Kahel autol teen kindlustust, üks suve- ja teine talveauto. Kui tahan auto seisma panna, peatan ka kindlustuse, keegi ei saada mingit arvet ega nõua raha, kui auto seisab. Kevadel lähen ja pikendan kindlustust ja sõidan edasi!

Ma ise ei poolda ka sellist suvalise Põlvamaa aadressi alusel maksmist.
Odavam tuleb, aga kui pole autosid nagu Brunei Sultanil, siis pole ka erilist probleemi.
Seda enam, kui tegemist on alla 140kW autoga.
Vasta
#27
Ma peatasin ka talveks kindlustuse ja pole probleemi muidu saadeti ka uus poliis koju.
Vasta
#28
üks kuu 500 eeki .. niu niu niu..
mul Sebringul 2.7 V6 2009 masin 1 aasta 9.000 EEKi pärnumaal arvel ja konitsent 1.2 .. nii et ei näe vingumise muret kahjuks.
Vasta
#29

Ergo... Raplamaa, vanus 26a, 97kw, koef .0.50, Jah leping, kolmkuud 449eek Eusa_dance
W212/e220cdi/15a
Vasta
#30
clm Kirjutas:Mul on Ergos tehtud. 1.2 x 80kw tartus. 6 kuud tuli esimese korraga 2400.- kanti vist. Praegu peaks 2100 ringi olema.

Kui lepingu sõlmisin määriti ka JAH leping pähe. Paar nädalat enne poliisi lõppemist tuli uus arve koju. Olen iga kord ära unustanud see leping EI peale muuta, sest pole vajadust automaatselt arveid saada.
Nüüd viimane kord tuli ka arve, aga ma ei maksnud. Kuna auto seisab ja raha ka palju pole, siis ei jätkanud maksmist. Umbes kuu hiljemt tuli kiri meeldetuletusega, et nemad on poliisi väljastanud ja mina pean neile võla tasuma. Kuigi mina mingit poliisi saanud ei ole. Nüüd ongi küsimus, kas reaalselt on mul nende poolt väljastatud kindlustus autol olemas ja ma olen neile võlgu, või on see loll jutt ainult. Minule ühtegi paberit tulnud ei ole ning ühelgi kirjal ega arvel ühtegi allkirja ka pole. Lehe vahel saadetud kirjad. Viimane kiri tuli mitu kuud tagasi. Peale seda pole keegi enam midagi nõudnud.
Kui ma praegu läheks ja sooviks oma lepingut EI variandiks muuta või üldse lõpetada, huvitav kas hakkavad ka mingit võlga sisse nõudma ? Ning kui on võlg, siis peaks ka olema väljastatud poliis vms ?
Mingit viha või probleemi iseenesest mul firma vastu ei ole. Lihtsalt rahanappuse tõttu olen auto seisma jätnud mõneks ajaks, kuid õhku jääb küsimus kas see JAH leping kujutab endast mingit juriidilist kohustust mõlemale poolele, või on lihtsalt "firmatrikk" et mulle meeldetuletus saata, kui õige aeg kindlustuse jätkamiseks on. Sest samamoodi on kõik arved mis lehe vahel tulevad, lihtsalt meeldetuletused eelnevalt sõlmitud lepingutest.
JAH lepinguga saad maksevabaks teha, kui järgmist poliisi saada ei taha.
Kui seda ei tee, siis su võlg ikka kasvab suuremaks iga päevaga.
Mercedes-Benz varuosad, remont, hooldus, diagnostika, tarkvara uuendused, SCN kodeeringud jne
LESVEN OÜ Suur-Sõjamäe 30F Tallinn
www.lesven.ee
Vasta
#31
Ardo Kirjutas:üks kuu 500 eeki .. niu niu niu..
mul Sebringul 2.7 V6 2009 masin 1 aasta 9.000 EEKi pärnumaal arvel ja konitsent 1.2 .. nii et ei näe vingumise muret kahjuks.

pole paha
mul mb S320 170kw 1a.rakveres 1290eeku.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne