Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kõrge kindlustusmakse.
#1
Tere.
Oskab ehk keegi öelda miks võib kindlustusmakse nii kõrge olla(u. 500eeki)
kuigi tegemist vana autoga(c180 w202)?
Vasta
#2
1 kuu?
Vasta
#3
Teemasse ka: Mis on sul koefitsent, kui pikale ajale on selline summa, kui palju omanikul vanust on?
Vasta
#4
Jah. Minu meelest on see lihtsalt haige.
Vasta
#5
Ergos on mersudele soodsam, tasub uuridaThumbsup
Vasta
#6
Vanusepõhine hind on vist kõigil.

Hind sõltub ka kindlustusaja pikkusest. Mõistlik polegi nt 1 kuu kaupa teha, ainult siis, kui sõidad teadlikult vaid 1 kuu jooksul.
Vasta
#7
Koefitsent 1.20. Ühe kuu peale. Auto omanikul e. minu emal vanust 43.
Vasta
#8
Kasutaja vanus ja auto nõrk mootor on plussid. Kui auto oleks arvel kuskil väiksemas linnas, oleks kindlustus tunduvalt odavam. Aga on vist Tallinnas
Vasta
#9
Pikema perioodi peale jaguneb ka teenustasu ära, mingi üle soti vist on see juba.

Aga palju on ikka, mis seltsist see poliis pärit on?
Vasta
#10
Ei, auto on arvel Järvamaal.
Vasta
#11
IIZI kindlustus.
Vasta
#12
Kas sul on ikka Jah leping?
Vasta
#13
Ei ole. Ei leping on.
Vasta
#14
No selge siis. tunduvalt kallim.
Ergos oleks sulle jah leping üheks kuuks 390kr ja kolmeks kuuks 773 mis polegi nii paha. Lõpeta see IIZI värk ära mis ergot ei paku ja tee asi ümberThumbsup
Vasta
#15
Hea mõte(:
Suur tänu vastuste eest.
Vasta
#16
Ma olen viimasel ajal if'i onlainis teind, pole kuskilt mujalt nii soodsat pakkumist saand.
Vasta
#17
Mul on Ergos tehtud. 1.2 x 80kw tartus. 6 kuud tuli esimese korraga 2400.- kanti vist. Praegu peaks 2100 ringi olema.

Kui lepingu sõlmisin määriti ka JAH leping pähe. Paar nädalat enne poliisi lõppemist tuli uus arve koju. Olen iga kord ära unustanud see leping EI peale muuta, sest pole vajadust automaatselt arveid saada.
Nüüd viimane kord tuli ka arve, aga ma ei maksnud. Kuna auto seisab ja raha ka palju pole, siis ei jätkanud maksmist. Umbes kuu hiljemt tuli kiri meeldetuletusega, et nemad on poliisi väljastanud ja mina pean neile võla tasuma. Kuigi mina mingit poliisi saanud ei ole. Nüüd ongi küsimus, kas reaalselt on mul nende poolt väljastatud kindlustus autol olemas ja ma olen neile võlgu, või on see loll jutt ainult. Minule ühtegi paberit tulnud ei ole ning ühelgi kirjal ega arvel ühtegi allkirja ka pole. Lehe vahel saadetud kirjad. Viimane kiri tuli mitu kuud tagasi. Peale seda pole keegi enam midagi nõudnud.
Kui ma praegu läheks ja sooviks oma lepingut EI variandiks muuta või üldse lõpetada, huvitav kas hakkavad ka mingit võlga sisse nõudma ? Ning kui on võlg, siis peaks ka olema väljastatud poliis vms ?
Mingit viha või probleemi iseenesest mul firma vastu ei ole. Lihtsalt rahanappuse tõttu olen auto seisma jätnud mõneks ajaks, kuid õhku jääb küsimus kas see JAH leping kujutab endast mingit juriidilist kohustust mõlemale poolele, või on lihtsalt "firmatrikk" et mulle meeldetuletus saata, kui õige aeg kindlustuse jätkamiseks on. Sest samamoodi on kõik arved mis lehe vahel tulevad, lihtsalt meeldetuletused eelnevalt sõlmitud lepingutest.
Vasta
#18
erki232 Kirjutas:Ergos on mersudele soodsam, tasub uuridaThumbsup

Ei ole ta midagi, sama kirves kui mujalgi, on odavamaid veel.

Mina nolk, roheline, maksin täislaksu kutsikaga esimese aasta, nüüd on juba 0,96.. aga hind ikka krõbe.

clm- ära karda minna kohapeale oma õigusi nõudma, kokkuleppele jõuab alati, jäärapäine peab olema. sain korra ka alet, kui läksin odavam poliisinäide näpus ergosse Big Grin
Vasta
#19
Iizi pole kindlustus, tegemist maaklerteenusega. Nad pakuvad sulle välja mis kindlustus kui palju raha tahab ja sinul tuleb valida sobiv firma sobiva aja peale. Ainuke kes seal esindatud pole on Ergo.
Aga 1 kuu peale pole mõtet teha, isegi 290kw Läänemaal aastaks on Gjensidige poolt alla 1500.- (0,43)
Vasta
#20
83kw 91a auto 0,78 Valgamaa 1200eeki aasta IFis
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne