Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uksetäkked "ise tulevad"
#21
Oma CE külgi vaadates leiab sealt ka ikka omajagu täkkeid mida nagu ostes tähelegi ei pannud või neid ei olnud seal lihtsalt,aga neid lohakaid autosse sisenejaid ja väljujaid ikka jagub.
Vasta
#22
ma tõmban alati võtmega vastu kui näen kes tegi
Vasta
#23
ma ka, sest lähtun põhimõttest - ära tee teistele seda, mida sa ei taha, et sulle tehtaks. mina teiste autosid ei kolgi ja kui taban kedagi minu autot togimas siis karistus on kärme tulema.

peale selle, elab mul kuskil läheduses mingi imbetsill, kes mu kojamehi tagurpidi armastab keerata. ma kavatsen mingi tõsise luureprojekti korraldada ja ta vahele võtta, karistus tuleb seal samas koha peal.
Vasta
#24
Praegu meenus veel selline asi et eelmine talv kui veel oma vana hea 201 ringi sõitsin ja üks hommik autojuurde läksin,nägin et keegi oli mul üle kaboti jooksnud ja kabott oli lömmis selle sai käega välja lükata ilusti kuid võttis rusika päris korralikult sügelema.
Vasta
#25
voodoo Kirjutas:ma ka, sest lähtun põhimõttest - ära tee teistele seda, mida sa ei taha, et sulle tehtaks. mina teiste autosid ei kolgi ja kui taban kedagi minu autot togimas siis karistus on kärme tulema.

peale selle, elab mul kuskil läheduses mingi imbetsill, kes mu kojamehi tagurpidi armastab keerata. ma kavatsen mingi tõsise luureprojekti korraldada ja ta vahele võtta, karistus tuleb seal samas koha peal.

mismoodi ta su kojamehi tagurpidi keerabIcon_biggrinIcon_biggrin mingi haige tüüp vä?
Vasta
#26
marko600 Kirjutas:
voodoo Kirjutas:ma ka, sest lähtun põhimõttest - ära tee teistele seda, mida sa ei taha, et sulle tehtaks. mina teiste autosid ei kolgi ja kui taban kedagi minu autot togimas siis karistus on kärme tulema.

peale selle, elab mul kuskil läheduses mingi imbetsill, kes mu kojamehi tagurpidi armastab keerata. ma kavatsen mingi tõsise luureprojekti korraldada ja ta vahele võtta, karistus tuleb seal samas koha peal.

mismoodi ta su kojamehi tagurpidi keerabIcon_biggrinIcon_biggrin mingi haige tüüp vä?

noo metallosa jääb nagu vasta klaasi, vahel ununeb ju 2. asendisse ja kohe kui mootori tööle paned hakkab pyhkima. haige tyyp kindlasti...ma arvan, et kukub syldiks sinna samma kapoti peale kui kätte saan. see pole aint paar korda nii olnud. ma ainult ei saa sõnumile pihta...
Vasta
#27
Mul C-l mitmel korral märgid varastatud(2 esimest ja tagumine).Pagassi pealt võttes kraabiti(vist kruvikaga)ka korralikult värvi.Silberis originaalmärk 102.- krooni.Pooldaks korraliku elektrilaengu saamist autolt sellistele tüüpidele.Saksast tuues oli sile,kui klaas.Nüüdseks täkked esi-ja tagaustel mõlemal pool,kuigi ka parkides alati kohta valinud.
PS.Neil värdjatel uksemõlkijatest riisikatel jms.rämpsul sõitjatel on ju kasutusliisingud,a la 3 aastat sõidetakse ja vahetatakse jälle välja.Neil pohh,mis ja kus....?Nutt tuleb peale!
Vasta
#28
marko600 Kirjutas:ma tõmban alati võtmega vastu kui näen kes tegi

Samas see pole ju õige karistus tegelikult..... sest mõtle nyyd veidi.... sina saad ntx mõlgi talt ja sul läheb eemaldus ca 200.- (läbi klubisoodustuse Big Grin) aga sinu krdi võtmekriim läheb tuhandeid ja tuhandeid.....
kas mitte siis parem nagu kuidas kyla koerale nõnda koer kylale.....

Asi siuke et ma olen oma 126-le saanud võtmekraapija tulemust näha ja selle eemaldamine läx mul ca 6kg ja pikalt mõtlesin kas kellelegi olen siis liiga teinud või muud sellist aga ei ole nagu lohakas ....
Vasta
#29
Krdi huvitav teema ka teil siin !
Ise kah 20+ aastat Tallinnas igapäevaselt ringisõitnuna ei ole küll mitte kordagi üheski parklas ühtegi kõpsu ega mõlki saanud.
Ju vist õnnelikus tähtkujus sündinud.
Vasta
#30
Ühelt poolt on ju auto tõepoolest vaid asi. Jah, mõnele küll rohkem, kui vaid kulgemisvahend, kuid siiski asi, milel pärast poel mõtet endast väga välja minna.

Teiselt poolt saan väga hästi aru nendest, kes oma autot ise püüavad hoida, parkides kõigist eemale ja lootes, et idioodid jätavad nad rahule. Kui aga tagasitulles leiad, et kaks ajukääbikut on oma käulad (sest harva on selliste käsutuses midagi rariteetset) sinna kõrvale pressinud, kuigi kogu parkla on vaba. Siis ajab küll sita keema, olgu ilm nii jahe, kui tahes.

Koduse kasvatuse teema, sellega olen nõus. Kui vanemad lubavad oma lastel teha kõike, mida need soovivad, siis pole imegi, kui meie järeltulev põlv kasvab just nii süüdimatu, nagu see näikse olevat. Kui ema ees uksega piki kõrvalseisva auto külge lajatab ja seda normaalseks peab, kust siis võsukegi teistsugust eeskuju peaks saama...

Olen minagi arutlenud kõrvalparkijaga selle üle, kas tagatiivale valge värvi sisse tekkinud tumesinine kriim värske mõlgi põhjas on tekkinud kalossi uksest või üleloomulike jõudude tulemusena. Peale kümneminutist diskussiooni, mis esialgu ähvardas mõttevahetusest suisa hoopidevahetuseks kujuneda, jõudsime arusaamisele, et üldiselt ei ole ilus teiste autosid prõmmida. Eks mõningal määral aitas kaasa ka kalossi ukse servale tekkinud tugev mõlk - korea liisingpanni uksevalts oli nõrgem, kui 124 universaali tagatiibWink Läksime lahku, kui olin kalossiomanikult vabanduse välja pressinud...

Ega meidki rõõmustanud, kui värskeltvärvitud SELli kapotile ilmus paari esimese kaubanduskeskuseskäigu järel mitu selget kriipsu üle kapoti. Ka meie pargime selle auto sissekäigust kaugemale, võimalikult tühjale väljale. Aga ikkagi leiab üks grupp seltsimehi, et ainus sobiv parkimiskoht on meie auto all ja parim järgmine vahetult selle kõrvalIcon_mad
Vasta
#31
Kuskil ma vist kirjutasin ka...et kui ma sec'iga käin poes siis kas mina või naine jääb autosse.
Vasta
#32
Täkked on küll kole lugu aga endal läks korra järve SLV-s tunduvalt kehvemini kui ainult mingi täke.
Nimelt üks Tädi arvas et on tore ostukäru mitte tuulise ilmaga varjualla või poodi tagasi viia.
Ise tulin pest välja käed kodinaid täis sättisin sammud auto poole ja siis nägin kuidas see tühi käru minust mõõda vuhas.. jõudsin veel mõelda WTF ja miks keegi seda tagasi ei viinud kui 2 sekki hiljem maanud see suure lennuga mu auto juhiukse sisse. Viskasin vihast asjad maha ja vaatasin ringi kas see tädi on veel alles. Aga Lit*s oi juba autoga foori tagant ära uhanud ja kuna oli tiptundi siis ma teda ka kätte ei saanud.
Vasta
#33
Reddog Kirjutas:
marko600 Kirjutas:ma tõmban alati võtmega vastu kui näen kes tegi

Samas see pole ju õige karistus tegelikult..... sest mõtle nyyd veidi.... sina saad ntx mõlgi talt ja sul läheb eemaldus ca 200.- (läbi klubisoodustuse Big Grin) aga sinu krdi võtmekriim läheb tuhandeid ja tuhandeid.....
kas mitte siis parem nagu kuidas kyla koerale nõnda koer kylale.....

Asi siuke et ma olen oma 126-le saanud võtmekraapija tulemust näha ja selle eemaldamine läx mul ca 6kg ja pikalt mõtlesin kas kellelegi olen siis liiga teinud või muud sellist aga ei ole nagu lohakas ....

vaata uksemõlkijatel on mõlkidest sügavalt pohh, seega see ei mõju neile piisavalt, seega peab kraapima, et mõjusam oleks.
Vasta
#34
Ma olen avastanud, et kõige parem koht kus parkida on Kristiine keskuse parkla 5 korrus, sest see on peaaegu alati tühi ja saab kenasti valida millise kaamera alla parkida.
Vasta
#35
Werewolf Kirjutas:Ma olen avastanud, et kõige parem koht kus parkida on Kristiine keskuse parkla 5 korrus, sest see on peaaegu alati tühi ja saab kenasti valida millise kaamera alla parkida.
Oled ikka kindel et seal kaamerad sees on? Paranoid Kunagi parkisin ka sellise mõttega, aga auto pandi rotti... Topis oli posti otsas! Eusa_clap
Vasta
#36
v6sa Kirjutas:... Jah, mõnele küll rohkem, kui vaid kulgemisvahend, kuid siiski asi, mille pärast poel mõtet endast väga välja minna.

... ajukääbikut on oma käulad (sest harva on selliste käsutuses midagi rariteetset) sinna kõrvale pressinud, kuigi kogu parkla on vaba. Siis ajab küll sita keema, olgu ilm nii jahe, kui tahes.

Koduse kasvatuse teema, sellega olen nõus. Kui vanemad lubavad oma lastel teha kõike, mida need soovivad, siis pole imegi, kui meie järeltulev põlv kasvab just nii süüdimatu, nagu see näikse olevat ...

ma siin mingi aeg tagasi lasin kivitäketest kahjustatud kapoti üle värvida. loetud päevad hiljem pesin voolikuga hoovis autot koer kenasti kõrvalt minu askeldamist pealt passimas. ühel hetkel arvas koer (suuremat kasvu hundikoer), et ju ma ikka temaga tegelen ning tormas veejuga pooleks hammustama. ja loomulikult maandus ta oma käppadega keset auto kapotti... õpetlik lugu mille kordumist saan ise edaspidi vältida

täna Cargobus terminali külastades parkisin auto kolmest tühjas parkimiskohast äärmisele. lõpetanud toimingud läitsin autost u. kümne sammu kaugusel vabas õhus sigareti. mõne hetke möödudes näen, et suht tormakalt läheneb vabade parkimiskohtade suunas renault kaubik roolis keskealine meesterahvas kelle kõrvalistujana naisterahvas ning nende vahel u. kaheksa aastane poisslaps. ja loomulikult pargiti sitakast (vabandan kui keegi end puudutatuna tunneb, kuid kuna kasutan tööl autona sama kaubamärki liikurit, siis arvan ikka päris veendunult nii) suht väikese vahega minu liikuri kõrvale. muutusin ärevaks. emand väljus kõrvalistujana ´vabast veest´ ning minu rahustuseks tundus, et juht on väljumisel märganud siiski ka kõrval parkivat autot. kuulen meesterahvast lapselt küsivat, et kas tuled ka millepeale too vastas, et ei. kahe sekundi pärast oli laps meelt muutnud ja tormas juhiust hooga avama, et vanematele järgneda. emand jõudis valjult midagi hüüatada, kuid isand ei pööranud üldse asjale tähelepanu. arvake kas minu auto sai pihta. sai küll. õnneks käis kaubiku uks vaid vastu minu auto peeglit. tsekkisin võimalikke kahjustusi, kuid õnneks ei tuvastanud ma midagi. minu märkustele ettevaatlikusest jne. lapse vanemad ei reageerinud. krt ! õpetlik lugu mille kordumist kahjuks välistada ei saa

kodust ikka algab kõik !? 
Vasta
#37
Sain siis auto värvimisest kätte, ning 2 päeva hiljem Tartus Eedeni parklas, olles ise poes helistab naine ja ütleb et mingi vanamees pani kaks tugevamat pauku uksega meie auto pihta. Kuna naine tegeles lapsega ei saanud kohe välja hüpata.
Tulin auto juurde ja tuvastasin 2 kobedat kriimu ja jäin seda vanameest ootama.
10 min oodatud ja siis tuli, kargasin välja ja küsisin kas on väljumisega raskusi(olin maru vihane), tema seepeale et räägi venekeeles, kuigi sai eestikeelest ilusti aru(oli aru saada). Vana ülbitses ja ütles et tema pole midagi teinud ning ütles et kutsume politsei, mõeldud-tehtud. Politsei tuli, tegi pildid ja võttis andmed. Siis kui vanamehe andmeid võttis siis vana hakkas põdema nii ja naapidi et äkki saab minuga kaubale kuid politseinik ei teinud ta jutust väljagi Smile Politsei ütles et tsiviil hagi jne, et LE ei kehti sellises olukorras.
Vanamees oli vahepeal jälle ülbeks läinud ja ültesin et kohtus näeme...siis lõpuks et lähme töökotta.
Sai käidud seal kus auto tehti, ning vennad poleerisid täkke üle ning vanamees maksis kinni.

Õnneks läks kergelt seekord.
Peab ka hakkama 2 kohapeale parkima vist.
Vasta
#38
Neid jutte lugedes jääb jah mulje, et kui tahad oma tõelist kallikest hoida siis parkida kahele kohale ja ok. Las pildistavad ja näitavad kus tahavad. Õnneks talvel kaunis kallike soolamaitset ei tunne.
Vasta
#39
Asi läheb üha julmemaks. Naine ütles, et W124 stange küljest oleks nagu midagi puudu, et ega ma ei tea ja tõesti - ilmselt Pärnus parklas on stangeliist (otsast nii 25 cm) lihtsalt küljest ära sõidetud. Icon_eek Kuna eelmisest omanikust oli liist nurga ligidal ülalt alla praoga, siis õnneks suuremaid vigastusi polnud. Kuna see liistu ots istub stange küljes kõvasti kinni, siis jääb päris mõistmatuks, mis trikiga see küljest ära saadi, muid vigastusi ei leidnud. Ja see, et naine tähele panemata sellega ise hakkama võis saada, on täiesti välistatud.
Vasta
#40
No üldiselt on rariteedi koht garaašis pressu all. kus teda laupäeviti sõprade seltsis vuntsida ja pühapäeva lõunases ahastuses vaikides kuulata kuidas lakk värvi peal praguneb.
Soomes on parkimiskohad tõesti nii laiad, et 210-ne uksed mahuvad korralikult parkimiskoha kesele maandudes päris uljalt avanema. Samas Eestis on need kohad nii kitsad, et Teinekord on tegu auto triipude vahele mahutamisega. Siis tuleb tunne,et väljumiseks peab katuseluuki kasutama. Nii, et vahel pole tegu inimeste pahatahtlikuse või kasvatamatusega vaid süüdi on stress igapäevaste probleemide lahendamisest ja liiga kitsas parkimis koht.
Seega, Meie võime ju omi armukesi poleerida ja vuntsida , aga mida läikivamad nad on seda suurem kihu on kellelgi värskelt värvitud autoküljele üks süütuna tunduv kõks anda sest tema endisel ülemusel oli vist samasugune auto.
Eusa_whistle Ärge näkku lööge. Peace.  
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  kus saab ise autot pesta? marek 16 15,654 11-04-2015, 03:22 PM
Viimane postitus: indrek
  MB Klubi garaaz, ehk koht, kus saad ise oma autot järele aidata. Kalev 26 20,164 27-01-2009, 12:43 PM
Viimane postitus: kalacompany
  Värvi ise :) kalacompany 1 3,651 30-08-2008, 11:31 AM
Viimane postitus: hents99
  Ise diisel kütet teha? Wiha 20 12,523 07-04-2008, 08:44 AM
Viimane postitus: Nustu826
Brick Pildid räägivad ise enda eest. Laur 6 6,162 12-10-2007, 01:57 PM
Viimane postitus: eDiCk
  Teeks ise MBst ralliauto - teie ideed, ettepanekud ja soovitused oodatud. epsum 18 10,802 23-03-2006, 08:02 PM
Viimane postitus: python



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne