Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tellimine ebay-st
#1
Tervist.
Kas siin on kedagi kes tegeleb ebay.de-st asjade tellimisega.Oleks soov osta sealt ADS esiamordid.Neil on osta kohe hind ning need saaks kohe kätte.Soliidse tasu eest.
Vasta
#2
Miks sa ise ei telli see pole üldse keeruline.Kasuta PAyPAl ja pole kunagi probleeme kaup tuleb kas koju vöi lähimasse post kontorisse.
Vasta
#3
estbay.ee võta ühendust. Läbi nende (Helari) saab ka oma staffi Saksas müüa, ilma et tekiks probleeme idabloki staatusega.
Vasta
#4
täna sain amordid kätte.tellimine läbi estbay.soovitan
Vasta
#5
mina sain petta, raha võeti ära aga kaupa ei ole siiamaani näinud.
Vasta
#6
Millega sa petta said? ebay.de estbay.ee - krediitkaardiga tasumisel, ülekandega tasumisel, paypalyga (siis peab küll tühma olema)
Vasta
#7
maksin raha ära aga kaupa ei saanud.pole siiamaani saand.firma vahetas vahepeal nime estbay.ee-ebay eestiks.
Vasta
#8
soovitan sealt mitte midagi tellida saate ainult petta!!!!!
Vasta
#9
Sellist väidet võiks argumenteerida ka
Vasta
#10
Rolz Kirjutas:Sellist väidet võiks argumenteerida ka

Kuskil isegi tegi seda, aga kustutasin postituse, kuna ei leidnud kirjavigade seast mõistlikku seletust ülesse.
Vasta
#11
Kui sellel on mingi seos e-bay.de portaaliga siis tasub meeles pidada, et tegemist on OKSJONI keskonnaga, mitte mingi online poega!!!
Müüvad seal läbisegi eraisikud, firmad, ausad tegelased ja petturid.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#12
Teema vist alguse saanud siit- http://www.streetrace.org/foorum/viewtop...f=3&t=9659
Vasta
#13
Tähendab. Nagu mina saan aru, siis on tegemist sarnase süsteemiga nagu netikuller.ee, kuid vahega, et ainult Saksamaa Ebayst. Muidugi peaks mainima, et Saksamaa ebayst on isegi lihtne asju tellida, seega ei näe sellisel üritusel väga mõtet.

Lehekülje tehnilisest poolest.. Hetkel jääb mulle teadmatuks mis CMSi peal ta jookseb, kuid HTML ja CSS on vigasi täis, seega minu respecti siit paraku ei tule.
Väga kenasti on lingid tehtud simple-url'i ümber, kuid küsimus jääb, et miks peaks sellise poindiga lehekülje banneritel põhinev reklaam veel olema?

PageRank on küll 4/10, aga siiski jätab lehekülg odava mulje.

Kuid?! Kuidas saab selline lehekülg kedagi petta, neil on kõik firmaga seonduvad andmed seal ilusti kirjas? Vii asi kohtusse, kui mingi probleem on.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  2006 G-le Moskvast SPEZO firmast salongikardinate tellimine? nostromo 8 5,208 14-12-2012, 01:20 AM
Viimane postitus: nostromo
  Numbrimärgi tellimine Eric 59 50,608 16-12-2011, 01:10 PM
Viimane postitus: Randar
  Ebay.com ja sealt ostmine. Ermo 7 6,325 11-05-2010, 10:43 AM
Viimane postitus: ronka30



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne