Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Suvepäevad 2009 Virumaal
#21
ZE_KA Kirjutas:
eDiCk Kirjutas:esimene öö oli mul telgis ja teine on autos, teine oli mugavam ja soemSmile
no ja,aga nüüd sul on väiksem autoIcon_biggrin

arvan et Margus aitab mulle
Vasta
#22
Mehed, Vormsile ei lähe nii suurt praami, et kõik soovijad korraga peale saaks! Mõttel iseenesest jumet küll.
Vasta
#23
Mina rohkem saartega tegeleda ei tahaks.
Vasta
#24
Raudsillal olen ka käinud, lahe koht ja suht lähedal.
http://fotoalbum.ee/photos/raudsilla/sets/355623
Vasta
#25
jansa48 Kirjutas:Raudsillal olen ka käinud, lahe koht ja suht lähedal.
http://fotoalbum.ee/photos/raudsilla/sets/355623

Raudsilla on ülilahe koht, aga meeletult kallis
Vasta
#26
Indrekul õigus, igasugune praamimajandus on utoppia sellisele rahvamassile sellisel ajal. Ja need väikesaared - kuhu need autod pargitakse sel juhul ja olete te nõus need kuskile kai äärda jätma, vaevalt küll....

Kui vaadata suunaga itta ja sealt natuke allapoole, leiame Peipsi järve, millel on piisavalt pikk ilus rannajoon... Vahelduseks võiks ju päris veekogu ääres olla, sest tavaliselt juuli lõpp kipub ilma ka ilus olema...

Kaleviga päri, aeg on edasi läinud, võiks üritada asja natuke kultuursemaks teha...Eusa_dance

mõnedideed, mida olen mõelnud:
1) Meil on klubis uvisel ajal piisavalt väärtuslikke autosid, kuid tavaliselt kipub nii olema, et kõik pargivad kõik kinni ja seeläbi ei ole nn autode eksponeerimist. Vaadates muu maailma klubide kokkutulekuid, siis seal on tehtud sageli hea lahendus, mida võiks proovida, nimelt on väärtuslikumad autod tehtud nn eksponaatideks, piisavalt ruumi auto ümber, et huvilised saavad rahulikult vaadata ja uurida, autod nn lahtiste-uste-kapottide stiilis. Samuti võiks ju natuke infot olla kõrvale pandud... Ma arvan, et oleks mida vaadata ja rääkida, ei pea ju kohe mina xxx-pudeleid lahti keerama kui autod kuskile kokku üksteise otsa jälle pargitud. Muidugi eeldaks mõistlikku viisakust, et sisse ei ronita, et autod läbikäiguhooviks ei saaks (mida me ka kahjuks näinud oleme).
2) Kas me oleksime suutelised korraldama mingeid visuaalse sisuga väheke harivaid istumisi? MB mudelid, ajalugu, võib-olla huvitavamate liikmete/huviliste autode ajaloo tuvustsusi... MB klubi läbi ajaloo - pildid, videod, käratekitanud foorumi teemade lahkamamine jne...
3) Isiku koosseis, Sageli kipub nii juhtuma, et nn vanem ringkond leiab ruttu ühise keele ja tekivad nn oma ringkonnad. Ikkagi võiks kõik olla suutelised kokku panema inimese foorumi-kasutaja-nime, see eeldaks IMO kuidagi meie "märgistamist" või tutvustust...

Üks vähe "hulljulgem" idee, mis on ka tekkinud - kui MASU teeb oma töö rahva arvukuse koha pealt, kas ei oleks mõeldav see üritus teha koos mõne margi/huvilisuse kodanike organistasiooniga koos käsi-käes? Saaks luua erinevaid võistlusmomente ühiste eesmärkide nimel?

Lihtsalt ideid...
Vasta
#27
Noh need teistsugused koosviibimised tuleb läbi mõelda, muidugi oleks tore ka harivaid kokkusaamisi korraldada, aga suvepäevad ongi siuke niisama olemise koht.

Ennekõike tahaks see aasta säästureziimis vastavuses riigi eelarvega läbi ajada.
Vasta
#28
Rolz Kirjutas:Üks vähe "hulljulgem" idee, mis on ka tekkinud - kui MASU teeb oma töö rahva arvukuse koha pealt, kas ei oleks mõeldav see üritus teha koos mõne margi/huvilisuse kodanike organistasiooniga koos käsi-käes? Saaks luua erinevaid võistlusmomente ühiste eesmärkide nimel?

Lihtsalt ideid...

Sellest on isegi juttu olnud, et näiteks raja päeval teha mõne muu autoklubi huvilisteha ühise "competition'i". Ise pooldaks seda küll, kuna siis palju huvitavam. Ning nagu ka ennem mainisin oleks Peipsi äärne koht igati hea valik - männimets ja puha.
Vasta
#29
Kuna teemas pole veel midagi konkreetset siis teen ettepaneku arutada alalõikude kaupa nagu näiteks:
1. Asukoht ja kui see saab selgeks siis sealsed võimalused
2. Päevakava koos majutussoovidega ja seejärel sellest tulevad nõudmised asukohale
3. Ideed kokku ja siis alles püüame leida kus ja kaua neid ellu saab viia.

Nt. Vormsile sõiduks saab näiteks tellida eraldi praami sinna ja tagasi sõiduks, ei läheks see just kullahinda ka maksma. Seal ka olemas koht kus saaks korraga majades ja telkides majutust ning sauna. Samas puudub seal aga võimalus autodega midagi ette võtta (kui just ei plaani GPS peitust saare ulatuses) Kallimaks läheb seal ka kokkuvõttes kindlasti kui mandril.

Eesti idaosa mulle suht tundmatu aga läbielatud on selline situatsioon, kus sõitsime (ühe teise margi klubiga) suure tiiru läbi Iisaku jne, et vältida kruusakattega teid aga paar km järveni jõudmiseks viis tulemuseni, et laagrisse jõudes olid eranditult kõik autod sama värvi :-). Siis valgusid kõik mändide alla laiali ja ühisüritusest sai "töö sektsioonides"
Vasta
#30
Kauksi Puhkemajast sain sellise pakkumise: Suur tare 6 kohta +4 lisakohta 2500.- , väike tare 2+2 kohta 1000.- , suitsusaun 1000.- 5h leilitamist. Tegin küsimise 40 inimese kohta üheks ööpäevaks, telkimise eest 0.- hommikusöök 55.- per kärss. Kui on soovi saab ka lõuna ja õhtusöögi, aga usun, et oleme ka ise võimelised seda tegema, hommikusöök jah, kohv jne. Tal seal kõik suved ääreni rahvast täis, kui meil on huvi sinna minna, siis paluti võimalikult kiiret tagasisidet, sest uurimine juba käib...
Vasta
#31
Aga uuri kogu kompleksi reedest pühapäevani. Mõlemal õhtul saun ja ilma toitlustuseta.
Vasta
#32
Ma arvan, et peaksid need h22lt tegema, kes ilmtingimata peavad sees 88bima.
Vasta
#33
Saatsin maili ära, aga usun ,et kogu kompleksi hind oleks kokku liites 9000.- ainult WC-ga läheb nats šokiks suures tares on 1 ja suitsusauna juures on kuivkäimla, kogu lugu. Tal on vist võimalik juurde tuua WC, aga see tuleb meil endil kompenseerida.
Vasta
#34
Ma tuleks ka seekord.... Naise ja lapsega. Ja koeraga Smile
Ja tahaks katust pea kohale. Olen nõus ka selle eest natuke rohkem maksma.,
Vasta
#35
rauntz Kirjutas:Ma tuleks ka seekord.... Naise ja lapsega. Ja koeraga Smile
Ja tahaks katust pea kohale. Olen nõus ka selle eest natuke rohkem maksma.,

Mis kuts sul on, isane või plika? Mul ka kindlasti koer kaasas, emastega saab hästi läbi.
Vasta
#36
Sain kinnitust kahepäevase ürituse korraldamise hinnale: see on 9000.- raha kogu kompleks, wc on siiski mõlemas tares ja + siis veel sauna juures. Nüüd on vaja selgeks teha, kas jah või ei.... Minul endal suht ükskõik, kus koosviibimine korraldada, tähtis on, et seltskond oleks tore ja sõbralikNod

Platsi keskel on korralik krillimaja ka, söed kaasa ja kokkama grüünesse!!
Vasta
#37
jansa48 Kirjutas:
rauntz Kirjutas:Ma tuleks ka seekord.... Naise ja lapsega. Ja koeraga Smile
Ja tahaks katust pea kohale. Olen nõus ka selle eest natuke rohkem maksma.,

Mis kuts sul on, isane või plika? Mul ka kindlasti koer kaasas, emastega saab hästi läbi.

Isane peni on Smile
Vasta
#38
Tere tere mersurahvas

Kauksi tõesti hea valik kuna olen ka ise sealt kandi pealt siis soovitan soojalt. Suvise Kauksi vastu ei saa keegi ega miskiNod

Lihtsalt panen siia ülesse väike idee http://www.atsalama.ee/

parimat soovides
Margo
Vasta
#39
On suvepäevade osas midagi selgunud?
Vasta
#40
hents99 Kirjutas:On suvepäevade osas midagi selgunud?

Jah, varsti ka teema üleval.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  MB klubi suvepäevad 2019 - 20-21 Juuli Türil indrek 29 22,955 28-07-2019, 06:01 PM
Viimane postitus: siimruz
  MB klubi Suvepäevad 2018 (16. juunil) indrek 57 49,965 20-06-2018, 10:22 AM
Viimane postitus: indrek
  Suvepäevad 2017 (15-16 Juuli Käsmus) indrek 43 44,618 18-07-2017, 12:01 AM
Viimane postitus: Werewolf
  MB Klubi suvepäevad 2016 (23-24 juuli) indrek 55 47,166 03-08-2016, 03:41 PM
Viimane postitus: Werewolf
  Suvepäevad 2016 (23-24 Juuli harjumaal ) indrek 7 7,897 19-05-2016, 04:13 PM
Viimane postitus: indrek
  MB Klubi suvepäevad 15-16 august 2015 indrek 36 36,392 30-08-2015, 08:11 PM
Viimane postitus: Werewolf
  Sügisese hõnguga suvepäevad 25-26.08 indrek 54 57,906 25-08-2012, 07:23 AM
Viimane postitus: Randar
  Suvepäevad 2011 järelkaja Marten 34 35,701 20-09-2011, 11:49 PM
Viimane postitus: sm. pelle
  Klubi Suvepäevad 2011 (30-31 juuli Harjumaal.) indrek 55 60,808 31-07-2011, 03:23 PM
Viimane postitus: herki
  Suvepäevad 2011 indrek 15 24,861 03-05-2011, 05:16 PM
Viimane postitus: Marten



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne