Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Suvepäevad 2011
#1
Tere

Pole küll uus aasta käes, kuid plaanid peab paika panema. Esialgsete andmete kohaselt toimuvad suvepäevad tulevasel aastal 22-24 juuli.

Asukohtade poole pealt ootame soovitusi. Nõue on järgmine:

Majutus: Vähemalt 40 voodikohta, telkimisvõimalus 40 telki, parkimine 40-50 autot

Lisad: Kohustuslik saun ja veekogu selle lähedal. Kui jõge järve pole, piisab ka heast tiigist.

Asukoht. Soovitatavalt Kesk-Eesti, samas ükski muu kant pole ka välistatud.

Hind: Hetkel on lahtine, kas teeme reede-pühapäev, või laupäev kuni pühapäev ühe ööna. Selge on, et klubi liikme hind üritusele ei tohi ületada 400 krooni nägu. Toitlustus on meie poolest, vajame ainult pinda, sauna ja veekogu.

Kui saksamaa paneb oma õla alla, siis saame teha Klubi liikmele 150 krooni osalustasuga ürituse, aga see on veel lahtine.

Et siis siia teemasse puhkekeskuseid pakkuma.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#2
(02-11-2010, 01:27 PM)liisel Kirjutas: See pole kesk-Eestis, Paatsalu

Ly pakutud koht jääb kõikidest suurtest linnadest kõrvale, kuid on mõnusalt hubane koht mere ääres.
Vatlamäelt Pärnu poole minnes, u 8 km kaugusel on ka maantee laiendus, mida kasutati(tatakse?) ka lennukite hädamaandumisteks.
Ei tea, kas oleks võimalik seadusandlusega kokkuleppele saada, et seda osaliselt märgistatud ala klubi ürituse raames kasutada. Tervet laiendatud osa kindlasti ei saa, kuna see ju Virtsu - Pärnu maantee osa ;-)
Soovitan igati seda kohta!
Vasta
#3
No Ly pakkus välja ju uurib ka pakkumistBig Grin
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#4
http://www.vangopuhketalu.ee/

Igati sobilik koht. Lisaks kodulehel välja toodule on olemas veel kõrgemalt platvormilt võimalus ennast trossi mööda tiiki kukutada. Samuti sain ma seal esmakordselt kasutada teisaldatavat indiaani sauna tiigi kaldal. Ühe kivi peal oli saun, teist köeti samal ajal. Käisin ka selle aasta suvepäevadeks seda kauplemas aga tervet kompleksi ei suutnud 15 000 krooni välja võluda. Muidugi võiksin teema uuesti päevakorda võtta tulevaseks aastaks.
Odavalt aga mugavalt - selleks sobib diisel kurbik täiesti.
Vasta
#5
Selle ma leidsin ise ka, saatsin juba hinnapäringu ka hommikul teele. Näeb üsna muhe koht välja jah.

(02-11-2010, 03:24 PM)taadu Kirjutas: http://www.vangopuhketalu.ee/

Igati sobilik koht. Lisaks kodulehel välja toodule on olemas veel kõrgemalt platvormilt võimalus ennast trossi mööda tiiki kukutada. Samuti sain ma seal esmakordselt kasutada teisaldatavat indiaani sauna tiigi kaldal. Ühe kivi peal oli saun, teist köeti samal ajal. Käisin ka selle aasta suvepäevadeks seda kauplemas aga tervet kompleksi ei suutnud 15 000 krooni välja võluda. Muidugi võiksin teema uuesti päevakorda võtta tulevaseks aastaks.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#6
http://lepanina.ee/ Kaugel küll, aga see-eest on ka ilus koht.
Vasta
#7
(02-11-2010, 06:44 PM)TOP Secret Kirjutas: http://lepanina.ee/ Kaugel küll, aga see-eest on ka ilus koht.

Olen seal kandis oma viimased 18 suve veetnud. Ja puhkamiseks on küll ikka mõnus koht.
http://www.imrekosemets.planet.ee
CLK - Minu märg unenägu.
Vasta
#8
Pakkuge aga julgesti. Kui saame muidugi selle Pärnumaal asuva Vango taluga kaubale, siis oleks see vägagi hea koht. Kohalikud siis uurivad juba.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#9
pakuks välja kas OX forell harju kosel voi sealt 15km edasi Paunküla .
sinna paunkylla mahub vast 500 inimest kui vaja ,
vaadake ka webi
www.oxforell
www.paunkula.ee
Vasta
#10
Kuna valikut ei saa kunagi liiga palju olla, siis pakun minagi midagi välja:

http://www.tooraku.ee/index.php?lk=298

Tunnistan, et pole seal ise käinud kuigi see jääb mulle väga lähedale. Suurema huvi korral võin sealt mingi aeg läbi käia ja pilte teha näitex.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#11
www.toosikannu.ee Üks parimaid!
Vasta
#12
Kas keegi on mõelnud ka sellist varianti, et rendime vaid heinamaa.
Muidugi tiigi/järve ääres.
Teeme ise telksauna.
220v peaks muidugi olema, ilma selleta ei saa.
Seda saab ka generaatoriga muidugiIcon_cool
Aga oleks midagi teistmoodi, kui tavaliseltBig Grin
Pesuruumide ja saunade remont.
Aurusaunade ehitus.
W/C126 peenhäälestus. #w126garaaz
5 126 735
Vasta
#13
(06-03-2011, 01:44 AM)janek126 Kirjutas: Kas keegi on mõelnud ka sellist varianti, et rendime vaid heinamaa.
Muidugi tiigi/järve ääres.
Teeme ise telksauna.
220v peaks muidugi olema, ilma selleta ei saa.
Seda saab ka generaatoriga muidugiIcon_cool
Aga oleks midagi teistmoodi, kui tavaliseltBig Grin


Eelmisel aastal ühe sellise tegime. Kokku oli 10 osalejat, kellest kõik ülirahule ka jäid
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#14
Mulle see Vango talu meeldib, kuidagi väga eeestlaslik ja maalähedane, ei ütleks sellisest kohast äraSmirk
Vasta
#15
(12-03-2011, 03:55 AM)Renkju Kirjutas: Mulle see Vango talu meeldib, kuidagi väga eeestlaslik ja maalähedane, ei ütleks sellisest kohast äraSmirk

Mak a ei ütleks, aga soovis 50 K saada.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#16
Kuke Turismitalu Harjumaal on väga kihvt koht. Vähemalt eelmisel suvel oli ka nende hind normaalne. Mängisime ka paintballi, mis meeldis.
Vasta
#17
Aartika puhkekeskust pakuks mina välja!!! Ruumi lahedalt nii autodele kui ka telkidele. Vihmase ilma korral varjualune olemas peo pidamiseks laudade ja lavaga ca. 100 inimesele. Lisaks suur maja kus üleval majutus kah olemas. Peaks uurima mis maksab ainult.



Praegu vaatasin et juuli vaastavad kuupäevad on seal vabad. Saun on olemas ja saab otse jões käia!!!
(23-03-2011, 06:43 PM)Sulo Kirjutas: Aartika puhkekeskust pakuks mina välja!!! Ruumi lahedalt nii autodele kui ka telkidele. Vihmase ilma korral varjualune olemas peo pidamiseks laudade ja lavaga ca. 100 inimesele. Lisaks suur maja kus üleval majutus kah olemas. Peaks uurima mis maksab ainult.



Praegu vaatasin et juuli vaastavad kuupäevad on seal vabad. Saun on olemas ja saab otse jões käia!!!
........ahjaaaaa...Eusa_doh.... www.aartika.ee
Mercedes-Benz  =   Edasiliikumise parimad lahendused!
GSM - 52 222 40
Mercedes-Benz Eesti Klubi Juhatuse Liige
  
Vasta
#18
Selline koht siis-
http://www.niinsaare.ee/est/

Käisin ka oma silmaga vaatamas.
Ütleme, et see on midagi muud, kui siiamaani on olnud.
Tegemist siis nõuka-aegse kaevanduse suvilaga, kuhu palju investeeringuid pole eriti tehtudSmirk
Kuid
-olemas saun
-järv/karjäär
-peosaal, kuhu mahub ca 70 nägu
-käpingud 20-le
-peamajas 40 voodikohta
-telkimisplats
-2 lõkkeplatsi
-väliköök
-suht suured parklad
-asfalt ukse ette(pole küll esimeses nooruses, kuid norm.)

Minu arvates ka hind kogu jama eest nädalavahetuseks pole tappev- 1400.-
Miks?
Arvan, et enamus klubilisi pole käinudki Ida-Virumaal ja just see 80-ndate hõng mis kogu kompleksi juures on oleks midagi muud, kui tavaliselt.
Ja idas palju kohti, kus pole enamus käinud.

Mina oleksin nõus asja ka orgunnima, kui leiaks kellegi veel siit kandist, kes teotaks- kuna üksi ei jaksa küll seda vedada.

Arvamused teretulnud.
Janek.
Pesuruumide ja saunade remont.
Aurusaunade ehitus.
W/C126 peenhäälestus. #w126garaaz
5 126 735
Vasta
#19
Suusabaasis on tantsupidu- Tõmbame retrokad selga ja teeks Suvepäeva raames ka juba stiilipeo. Oleks ju omamoodi huvitav üritus, ma oleks ka kahe käega pooltSmirk
Vasta
#20
Väike variant:

http://www.marksa.ee
320CDI - Väikevenna

Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  MB klubi suvepäevad 2019 - 20-21 Juuli Türil indrek 29 22,673 28-07-2019, 06:01 PM
Viimane postitus: siimruz
  MB klubi Suvepäevad 2018 (16. juunil) indrek 57 49,395 20-06-2018, 10:22 AM
Viimane postitus: indrek
  Suvepäevad 2017 (15-16 Juuli Käsmus) indrek 43 44,099 18-07-2017, 12:01 AM
Viimane postitus: Werewolf
  MB Klubi suvepäevad 2016 (23-24 juuli) indrek 55 46,752 03-08-2016, 03:41 PM
Viimane postitus: Werewolf
  Suvepäevad 2016 (23-24 Juuli harjumaal ) indrek 7 7,830 19-05-2016, 04:13 PM
Viimane postitus: indrek
  MB Klubi suvepäevad 15-16 august 2015 indrek 36 36,150 30-08-2015, 08:11 PM
Viimane postitus: Werewolf
  Sügisese hõnguga suvepäevad 25-26.08 indrek 54 57,665 25-08-2012, 07:23 AM
Viimane postitus: Randar
  Suvepäevad 2011 järelkaja Marten 34 35,355 20-09-2011, 11:49 PM
Viimane postitus: sm. pelle
  Fast Lap race in Kacergine (Leedu) 2011.05.14 Gie 2 4,420 15-09-2011, 11:18 PM
Viimane postitus: Gie
  Mercedes-Benz Rekordüritus August 2011 indrek 91 90,542 02-09-2011, 04:21 PM
Viimane postitus: v6sa



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne