Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Parkimisest poodide parklates
#41
Minu naisel on oma isiklik rahakott ja minupärast mingu sellega poodi või poe taha Smile
Väikemehel ja Ardol on rahakotid naiste käes ja siis nad peavadki peale passima, mida nende rahakoti sisuga tehakse poes Badgrin
Vasta
#42
Tegelt on asi naljast kaugel, täpselt nii see ongi, see on mingi haigus, nagu oleks mingi vajadus alateaduses, et tema auto vajab sinu autot oma kõrvale...
Kui parklates õnnestub veel heal juhul koht leida, siis öelge mulle mida Saaremaa/Hiiumaa praamil teha? Mingi kummiriba ümber auto panna? Sellest ka vähe, kuna minig tõsine saare mammi muskel on selline,e t su autol lendab tagaklaas minema...
Mõliseda mõttetu, nad ei saagi aru, et teistmoodi ka saab, ei saa ju..
Ainult tõesti - silm silma vastu/hammas hamba vastu

Annan ka oma panuse koolitusejagamisse. Olles õnnelik kõrge ja roostevabast lävepakkude omanik, siis ronin meelege, nende kõrvale, kes parkida ei suuda nii nagu oleks korektne ja võimalikult lähedale
ja naudin, kui uksed kõverasse käivad pikki lävepakku...
See on haigus tegelt...
Samuti nagu suunatule kangi puudumine...
Vasta
#43
jansa48 Kirjutas:
HotPapa Kirjutas:
kalacompany Kirjutas:
HotPapa Kirjutas:Ma ise üritan ka parkida nii, et jääks rohkem ruumi. Samas enamus ajast kui kuhugi poodi lähen siis on naine kaasas ning tema läheb poodi, ma istun autos ja valvan, et keegi mulle uksega ei virutaSmirk

Jobu Thumbsdown Ennem kärisegu naisel käed otsast kui kriips peal .
Ma soovitaksin ravile minna Smile

deem no mis tehaRolleyes

Edit: Seda, et peaksin ravile minema, seda ma isegi tean...paraku pole naine veel nii palju kära teinud, et peaks asjale tõsiselt mõtlemaSmile

Ära riidle, äkki naine ostis omale huulepulga, sellega ei kärista midagi ja ka ostukäru lükates ei kärista ja üldse, kellel siin nii palju raha on, et käed otsast kärisevad, et kraami koju tassida, on ju majanduslangus jne.

Olgu olgu ... meil sõideti ka eile juhipoolne külg maha ja õnneks oli üks hea inimene kes nägi ning põgenenud masina numbrit. Selle kirja pani ja meile kojamehe vahele toppida tahtis . .. .....

Politseid ootasime 2 tundi Smile
Vasta
#44
jansa48 Kirjutas:Minu naisel on oma isiklik rahakott ja minupärast mingu sellega poodi või poe taha Smile
Väikemehel ja Ardol on rahakotid naiste käes ja siis nad peavadki peale passima, mida nende rahakoti sisuga tehakse poes Badgrin

Thumbsup
Vasta
#45
See on nüüd vennale boonuseks, et minema sõitis, paras krt, kuni 18000.-lisakulu. Hea, et on inimesi kes kiirelt suudavad mõelda, mõni oleks näinud, aga "oi numbrit ei vaadanud"
Vasta
#46
Ma ilmselt käin sellistes poodides kus on parimine lihtsam. Ja pole veel tähele pannud tegelikult, et keegi mu masinat äästanud on. Roostetab teine ilma tagumatagi Big Grin
Aga SLiga ei lähe NEVER kuhugi parkimismajja. Ning rooli piirangu tõttu ei "suuda" ma teda ka kunagi kahe joone vahele sättida - niisiis lahendab see minu jaoks probleemi ilmselt.
Vasta
#47
HotPapa Kirjutas:
jansa48 Kirjutas:Minu naisel on oma isiklik rahakott ja minupärast mingu sellega poodi või poe taha Smile
Väikemehel ja Ardol on rahakotid naiste käes ja siis nad peavadki peale passima, mida nende rahakoti sisuga tehakse poes Badgrin

Thumbsup

Nii lihtne see ei ole. Tänapäeval on tähtis võrdõiguslikkus.
Seega kõikide asjade üle tuleb otsutada koos. 50/50. Kuid....
See fifty mis jääb naisele, selle üle tuleb ka koos otsustada ja mis iganes tulemus ka tuleks, selle üle otsustan ka mina, kas on nii või eiBadgrin
Loomulikult on naistel ka vahel õigus!
Vasta
#48
Selle kohta võiks juba uue teema teha, kuna siin foorumis päris popiks läinud naise ja mehe võrdlus. Aga võiks ontopic'usse jäädaIcon_smile
Vasta
#49
Rolz Kirjutas:Annan ka oma panuse koolitusejagamisse. Olles õnnelik kõrge ja roostevabast lävepakkude omanik, siis ronin meelege, nende kõrvale, kes parkida ei suuda nii nagu oleks korektne ja võimalikult lähedale
ja naudin, kui uksed kõverasse käivad pikki lävepakku...
ära hõiska midagi, sool kaob ja ilmad lähevad soojaks! Unibrow
Vasta
#50
Sellele noormehele läks see 5000.- maksma.Ajas ikka s.tta keema küll,kui sul on värskelt värvitud auto.Piltidelt on näha kui hästi CL parkimis vahesse mahub ja ülemiste parklasse ei mahu saan ültse.Kasutasin kah meetodit auto kaugemale ja v.joon keset autot,siis oli ruumi normaalselt.Lastele olen pisikesest peale pähe tagunud,et ustega teisi saane mitte puutuda ja toimib idekalt.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#51
HotPapa Kirjutas:
jansa48 Kirjutas:Minu naisel on oma isiklik rahakott ja minupärast mingu sellega poodi või poe taha Smile
Väikemehel ja Ardol on rahakotid naiste käes ja siis nad peavadki peale passima, mida nende rahakoti sisuga tehakse poes Badgrin

Thumbsup

Tegelt nii ei ole aga muidu hea nipp vinguvast naisest terveks päevaks lahti saada : ANnad naisele oma rahakotti/kaarti/raha ja ütled, et mine osta omale üks uus pluus, püksid, kott ja saapad. Siis ei ole teda enne õhtut näha Eusa_dance
Vasta
#52
Pluus, püksid, kott ja saapad on ilmselgelt üheks päevaks liig, mis liig, vähemalt minu naise jaoks. Otsustusvõime on muidugi individuaalne igal inimesel, aga sellisele retkele saates on teisel päeval ka veel otsimist küllaga, "see ei meeldi ja too on ikka jama, eelmises poes oli ikka ilusam jne." Paar korda olen kaasas käinud, kõik, aitab ammu juba, 31.märts on 20. pulmaaastapäev, kõik on ammu selge, kuhu poodi ei tohi koos minnaEusa_snooty
Vasta
#53
Teemasse tagasi tulles: Kõige rohkem ajab minul karva turri muidugi nn. ajuinvaliidid, teisele kohale platseeruvad need idioodid, kes parklates põhjustavad diagonaalparkimist, järgmisel parkidasoovijal ei jää ju muud üle, kui jätta 1 koht vahele või jätkata samas vaimus.
Vasta
#54
Ega polegi võimalik rahulikult kuhugi parkida, lootes, et autoga midagi ei juhtu. Leidub alati trügijaid, pugejaid, "blondiine" mõlemast soost, kui ka lihtsalt ülbitsejaid ja liiklusreeglitest mitte kinnipidajaid.
Mida rohkem on vaja parkida, seda suurem on tõenäosus, et keegi oma käitumisega ajab hinge vihaseks.

Seega otstarbekam oleks kasutada ühistransporti või osta endale väiksem auto, näiteks Smart, mille võib kasvõi risti parkimisjoonte vahele ära mahutadaBadgrin
Vasta
#55
allan1 Kirjutas:Eelmisel suvel oli väike intsident ka Ülemiste parklas.
Mina panin siis auto ilusti kaugele uhkesse üksindusse ja naine läks poodi. Mina jäin autosse. Kuna tume klaas, siis polnud mind sealt näha.
Siis järsku tõmbas üks nolk oma audiga täpselt minu kõrvale..ala 30 cm uksest.
Läksin siis kõrvalt välja ja küsisin et mis tal viga on?
Vastuseks sain et polevat minu asi kui lähedale tama pargib. Toimus väike kähmlus mille tulemusena nolgil verine suunurk ja lahkus teadmata suunas.

... tuleb mulle meelde üks seik mis juhtus mu sugulasega . Oli ta just üle värvinud oma 126 ja parkimas siis Kristiines . Nagu tihti peale tööaega polnud neid parkimiskohti väga võttagi . No sõitis ta siis tasase käiguga ja otsiva ilmega kuni nägi üht lahkuma hakkavat autot ... auto lahkudes ajas ta veidi parkimiskohast auto edasi sooviga tagurdada vabanenud tühimikku ..isegi suunda näitas ,et tagumine auto tema kavatsusest teaks . Taga oli mingi erataksovend keda ei huvitanud antud eesoleva auto kavatsused ja siugles vabasse kohta nagu herilane ))) ... Sugulane mul tuli siis olukorda selgitama ... et kas miskit ehk jäi ta kavatsustes arusaamatuks ?? ... läks siis nii et taksojuht saatis ta "нахуй" kenasti ja läks ise poodi . Sugulasel oli veidi aega ja parkis ta lihtsalt kinni Smile))) lastes muidugi teised kõrvalolevad autod parkimiskohast välja )) Tuligi tagasi too taksojuht ... soovis välja sõita ..aga ei saa . Tuli autost välja ja hakkas jälle " нахуй-tama" ... sugulane keeras muusika kõvemaks ja ei teinud välja . Taksojuht siis täiega juba pritsis tatti ja lõi jalaga vastu S-i ust . Mispeale sugulane autost välja tuli ,võttis pesapallikurika (ärge küsige miks selline asi autos tal oli Icon_biggrin) ja lajatas täiega vastu takso kapotti . Taksojuht jäi vagaseks ...istus autosse ja lukustas uksed . Sugulane istus samuti autosse ja sõitis minema .

..tundub anektoodina ...aga paraku seik elust enesest . Alati leidub "osavaid ,kiireid " kes üritavad oma autot ka sedasi nõelates parkida olgugi et näevad ...keegi ju ootab seda kohta enne teda .
Vasta
#56
ja saaga jätkub... silmitsedes oma tolmust autot hommikul pisut lähemalt, avastasin tagatiivalt 2 kahtlaselt puhast joont, mis suurema pori maha pühkimise järel osutusid kellegi stange jälgedeks. Nüüd kurat võta kinni, kuskohas see debiilne parkimisgeenius mul külge hakkas, oli see eile K-Rauta juures või üleeile Kristiine parklas... Tra küll, sellised tuleb hästi kiiresti autokooli tagasi saata, kes isegi korralikult parkimiskohale tagurdada (või mine sa tea, äkki isegi otse sõita) ei oska!!! Igatahes, õnneks pääseb seekord poleerimisega, väga sügavad kriimud ei ole, mõlki ka mitte.
Et jätaks oma kontaktandmedki peale otsasõitu, nii palju julgust inimestel pole, riskitakse sündmuskohalt lahkumisega 18k trahviga... Ah, mis siin retard-idest rääkida, loodetavalt saavad nad oma karistuse kuidagi muudmoodi liikluses.
Vasta
#57
Tore näha, et teemahuvilisi ikka leidub.

Kahjuks vahepeal läheb ainult jutt teemast mööda.

Teema mõte oli ikkagi eelkõige selles, et konsulteerida teiste autojuhtidega ja võimalusel leida ka lahendus, kuidas selliseid olukordi vältida.

Ei ole arvamusel, et MB võib ja teised ei või (vahepeal keegi avaldas arvamust). Antud teema on mõeldud kõikidele automarkidele. Ei teinud seda teemat sellepärast, et mul MB on. MB-ga on samasuguseid idioote parklates nähtud.

Lihtsalt minuarust on tegemist tõsise asjaga, mis vajaks lahendust. Mingi hetk saab lihtsalt sellistest parkimis geeniustest mõõt täis ja tõstan käed üles.

Tore on kuulda, et teistelgi selline probleem, kuna igapäevases parkimises just suurem % selliseid, kes pargivad kus ja kuidas tahavad.

Võibolla just klubina, ühise eesmärgi nimel tegutsedes, saame liiklus olukordi parandada.

Edu parkimisel.

Martin.
Vasta
#58
Mis siin ikka, mul ka üks ja sama  antud Vänt ehitajate tee 68 maja ees parkis ennast täna nii, wet auto perse oli pooleldi sõidu tee peal ja 2 autot suutis ka samal ajal kinni parkida. Vaene Diisel cupe MB värd kui ta ükskord kätte saan... aga sell päeval saab olema häppy times spree!
Lisaks veel, et 15 m eemal oli 4 vaba parkimis kohta!
Vasta
#59
allan1 Kirjutas:
Ardo Kirjutas:Mis siin ikka, mul ka üks ja sama  antud Vänt ehitajate tee 68 maja ees parkis ennast täna nii, wet auto perse oli pooleldi sõidu tee peal ja 2 autot suutis ka samal ajal kinni parkida. Vaene Diisel cupe MB värd kui ta ükskord kätte saan... aga sell päeval saab olema häppy times spree!
Lisaks veel, et 15 m eemal oli 4 vaba parkimis kohta!

Mis sa tahad öelda et sa pole siiamaani selle inimesega kokku puutunud, ise elad samas majas???
Mine üksetaha ja räägi oma murest.
Ma kaldun arvama et sa ei julge või midagi.. vb ka eksin.

Ei tea täpselt mis trepikoda ja jah ma pole teda kohanud. Olen küll vahest väljas tolgendanud ja lootnud salamahti värdi kohata aga tulutult.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne