Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Parkimisest poodide parklates
#1
Miks ei suuda inimesed parklates normaalselt parkida ?

Täna käisin Todi K-Rauta ehituspoes ja parkisin auto nii, et minust mõlemale poole jäi tühi koht (meeldib nii, kuna siis ei ela keegi seljas ja auto jääb terveks).

Tagasi tulles oli keegi ennast minu kõrvale surunud ja parkinud nii lähedale, et ma ei saanud enam uksest sisse. Kusjuures terve parkla oli praktiliselt tühi ja palju vabu kohti oli ka poe ukse ees.

Millest selline vajadus ? oskab keegi lähemalt selgitada ?
Naljakas on veel asjaolu, et ta ise ka suht kehvalt uksest välja sai.

Minuarust on see mingi haigus, või mingi läheduse vajadus ?

ps. see ei ole esimene kord kui selline olukord :S

paar pilti ka >

       
Vasta
#2
Oli naine äkki?Keegi hästi sale tütarlaps ja heleda juuksetoonigaSmile
Vasta
#3
Ma ise üritan ka parkida nii, et jääks rohkem ruumi. Samas enamus ajast kui kuhugi poodi lähen siis on naine kaasas ning tema läheb poodi, ma istun autos ja valvan, et keegi mulle uksega ei virutaSmirk
Vasta
#4
toots77 Kirjutas:Oli naine äkki?Keegi hästi sale tütarlaps ja heleda juuksetoonigaSmile

Kas teil noormees häbi ei ole- selle pärast, et nii pargiti, ei pea ju naisterahvas olema kohe Icon_redface
Vasta
#5
Ma lihtsalt uurisin.Aga vastust pole saanud.Tegemist oli küsilausega.
Mul juhtus ka kord nii terve vabaduse plats oli tühi ja siis tulid tüdrukud audi 80 parkisid täpselt kõrvale ja nii ma sain enda secile ilusa maasika kõrvalistuja uksele.
Tundub,et ma riivasin nüüd MB naisfoorumlasi.Andke andeks?
Vasta
#6
toots77 Kirjutas:Oli naine äkki?Keegi hästi sale tütarlaps ja heleda juuksetoonigaSmile

Seda ei tea, mõtlesin küll, et ootan ära ja vaatan kellega tegemist.
Kahjuks polnud aega ja sõitsin minema. Korra mõtlesin veel, et jätaks aknavahele talle mingi sildi "kas veel lähemale ei saanud parkida" vms.

Kupeel ju uks ka eriti pikk ja vajab palju ruumi lahti käimiseks.

Lihtsalt ei jõua kohale, et miks peab nii parkima kui ruumi nii palju, et saaks risti ka igalepoole parkida.

Ma olin kusjuures poe uksest päris kaugel, kõik ikka üritavad poele lähemale saada tavaliselt.

edu!
Vasta
#7
See on teatud alamliigil esinev haigus. Põhimõtteliselt sama sündroom, mis sunnib näiteks poes kassa järjekorras sinu seljas elama.
Vasta
#8
Ärge nüüd siis nii tõsiseks ka minge.
Meesterahvad on ka parkinud palju kordi lähedale,aga vähemalt pole ära mõlkinud minul siiamaani midagi.
Ütleme nii,et vahet pole kas mees või naine kui sõita ei oska siis ei oska.
Sellepärast ma ristipidi pargingi,aga siis jälle hädaSmile
Vasta
#9
Seda küsilauset oleks saanud tõesti mitut moodi koostada.See oli minu valik ja tõesti võib sellest küsilausest välja lugeda,nagu suhtuksin naisjuhtidesse eelarvamusega,aga saab ka vastupidi.
Kui keegi tundus end puudutatuna siis vabandust.Kindlasti Liisel ei saa lubada,et kõik naisautojuhid on profesionaalsed nagu ei saa lubada seda mina meeste kohta ja ka enda.
Vasta
#10
Liisel, kui sa autoga sõidad kasvõi pooltki nii tuliselt, kui võrdõiguslikkuse üle vaidled, siis soovitaks küll rallit sõitma hakata Icon_smile

Ei ütle mitte midagi halvustades- lihtsalt selline uitmõte tekkis Eusa_whistle

Lahe ju: Michelle Mouton Audi Quattro
Vasta
#11
Blaze Kirjutas:Miks ei suuda inimesed parklates normaalselt parkida ?

Täna käisin Todi K-Rauta ehituspoes ja parkisin auto nii, et minust mõlemale poole jäi tühi koht (meeldib nii, kuna siis ei ela keegi seljas ja auto jääb terveks).

Tagasi tulles oli keegi ennast minu kõrvale surunud ja parkinud nii lähedale, et ma ei saanud enam uksest sisse. Kusjuures terve parkla oli praktiliselt tühi ja palju vabu kohti oli ka poe ukse ees.

Millest selline vajadus ? oskab keegi lähemalt selgitada ?
Naljakas on veel asjaolu, et ta ise ka suht kehvalt uksest välja sai.

Minuarust on see mingi haigus, või mingi läheduse vajadus ?

ps. see ei ole esimene kord kui selline olukord :S

paar pilti ka >

Kusjuures täna kella 14.30 ajal K-Rautakesko Tondi poe juures täpselt samasugune juhus oli! Kahjuks pole pilte tehtud ainult. Äkki mingi sari-kinniparkija liikvel?
Vasta
#12
lõpuks on teema üles võetud Smile

ma pargin alates sellest kui mul c123 oli alati nii, et joon keset autot jookseb. eriti hull oli cl'iga parkides, mingi 1,5m ust ja max 20cm ruumi...krt, roni või luugist sisse. eriti närvi ajab see, et isegi parkla kõige kaugemasse nurka parkides on mul nii lähedale pargitud, et sisse ei saa. teine asi on veel see, et reeglina JUHT ei löö uksega vastu, aga mingi vanamutt (s.t. mitte vanamees, aga on ka erandeid muidugi) või tatikad tagant välja ronides löövad ALATI täiega ukse vastu. sõber läks sellega kindlustusse ja lasi terve külje (läbi tutvuse) ära värvida...

teiseks, mille kuradima pärast need parkimiskohad nii kitsad peavad olema?? kõik ei sõida ju sitakoti või sidruniga.
Vasta
#13
Kõik saab alguse suhtumisest ja mõtteviisist.Ole sa mees või naine,vahet pole.Järve Selveri parklas,mu oma silme all(tulin just Selverist),müüris üks Kadillaki villis mu uksed kinni,pluss teisel pool oleva auto omad samuti.Mõlemi auto vahele mahtus paberileht.No muidugi sai minu auto uksega tutaka ka.Ma siis küsisin,et kas tegemist silmavärdjaga või siis mütsi all mutrid-poldid logisemas?Krt,kui ikka näed,et seebiga vahele läheb ja ise välja ei saa,mida siis topitakse end vahele.
Võimalus muidugi ohutumalt parkida...jäta valge jutt auto alla...st hõivad kaks kohta ära.
Ikkagi Inimene.
Mis sest,et Muhulane.
Suiti lastakse maale...enamus ajast merel :)
Vasta
#14
Ei saa enam keset joont ka parkida.Meil siin võrus tehti trahvi selle eest ühele mehele.Kohad pole väiksed teil on suured autodSmile
Vasta
#15
Tartus ühes kaubanduskeskuse parklas kuulsin, kuidas ema hõikas pojale kurjalt järgi "Ja ei löö jalaga ust kinni!"
Vasta
#16
Mul on üks sõber väga pedantlik inimene, tal 5 seeria BMW nagu prillikivi no ja siin suvel kunagi just lasi omal autol esistagne ära värvida ja nipet-näpet veel ning parkis siis Selverisse 2 koha peale, joon siis auto all. No ja peale poes käiku avastas, et stange on viltu, läks lähemale ja tuli välja nagu oleks keegi jalaga täiega vastu löönud. Ma ise juba mõtlen, mis suvel saab kui ma oma sec'iga sõitma hakkan, majandussuruitis, neid kadedaid pilke veel rohkem+ veel mul selline reg. number, no megamagnet ma ütleks, see kellel käed sügevelad, ega ta mööda niisama ei lähe, ikka vaja midagi teha. Lihtsalt masendav....
Vasta
#17
Eile Selveri parklas oli keegi lihtsalt peedisalati vastu mu auto akent visanud. Haige ühiskond.
Vasta
#18
rauntz Kirjutas:Kusjuures täna kella 14.30 ajal K-Rautakesko Tondi poe juures täpselt samasugune juhus oli! Kahjuks pole pilte tehtud ainult. Äkki mingi sari-kinniparkija liikvel?

Väga võimalik Icon_smile
Minu juhtum leidis aset 12:30 umbes.
10 min. olin poes.

tnz Kirjutas:Eile Selveri parklas oli keegi lihtsalt peedisalati vastu mu auto akent visanud. Haige ühiskond.

Peedisalat on ikka lagi, on ikka mõistus inimestel Retard
Vasta
#19
toots77 Kirjutas:Ei saa enam keset joont ka parkida.Meil siin võrus tehti trahvi selle eest ühele mehele.Kohad pole väiksed teil on suured autodSmile
pakun, et trahv on odavam kui auto ust/külge värvida. krt, sapakad/mossed ammu ei liikle, oleks aeg nüüd ka autodele parkmiskohad teha.
Vasta
#20
liisel Kirjutas:
marek Kirjutas:lõpuks on teema üles võetud Smile

et reeglina JUHT ei löö uksega vastu, aga mingi vanamutt (s.t. mitte vanamees, aga on ka erandeid muidugi) või tatikad tagant välja ronides löövad ALATI täiega ukse vastu. sõber läks sellega kindlustusse ja lasi terve külje (läbi tutvuse) ära värvida...

teiseks, mille kuradima pärast need parkimiskohad nii kitsad peavad olema?? kõik ei sõida ju sitakoti või sidruniga.

Ma arvan, et sellised asjad hakkavad siiski peale meie enda kodust, kasvatusest arusaamadest.... Need tatikad oskavad väga hästi tagant välja ronida ka nii, et nad ei löö ALATI täiega ukse vastu... On kaks varianti, kas sa lased selle TATIKA ise uksest välja või on nad juba nii suured et saavad aru mida räägitakse. Kui lapsevanem ei räägi kuidas mida, siis laps ei oska arvestadagi... Seega vaataks enne nendele lastevanematele otsa.... kaasa arvatud MEESTELE.

Aga selle osas on sul küll õigus, et parkimis kohad on kitsad.

Tegelt on hea kasvatusvahend kupee ost, proovi sa tagumise uksega enam teist autot lüüa Smile
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne