Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Parkimisest poodide parklates
#21
allan1 Kirjutas:Mina pargin alati kõige kaugemasse nurka, kui võimalik lähen üldse jala. Paras jant on leida sellist ohutut kohta kus keegi ligi ei tikuks.
Õnneks mul toidu poed maja taga(otseselt)

Eelmisel suvel oli väike intsident ka Ülemiste parklas.
Mina panin siis auto ilusti kaugele uhkesse üksindusse ja naine läks poodi. Mina jäin autosse. Kuna tume klaas, siis polonud mind sealt näha.
Siis järsku tõmbas üks nolk oma audiga täpselt minu kõrvale..ala 30 cm uksest.
Läksin siis kõrvalt välja ja küsisin et mis tal viga on?
Vastuseks sain et polevat minu asi kui lähedale tama pargib. Toimus väike kähmlus mille tulemusena nolgil verine suunurk ja lahkus teadmata suunas.

Enamus neid üksemõlkimisi on kadedusest. Levinud on ka lapsed/pensionärid kellel on pohh mis toimub.

Kõige hullem koht on kristiine parkimismaja, ise olen ca 10 korda näinud kuidas seal otsa tagurdatakse ja ustega pekstakse.
Minu sõiduk on õnneks veel puutumata, mul on paras paranoia juba selliste jobude vastu.

Hoidke oma vara.

Väga õige, sellistega tulebki kohe juttu teha...ehk peale seda kogemust enam nii ei pargi Icon_rolleyes

Kogemus räägib, et vahet pole kuhu sa pargid, ikka tuleb keegi nühkima Icon_confused

Kõige rohkem ma just neid lapsi kardangi, kes tagauksest jooksuga välja tulevad ja kelle vanemad sellist varianti läbi ei mõtle.

Aga samad sõnad, hoidke oma vara !! ...parem ürita targalt parkida, et vältida hilisemaid tagajärgi.
Vasta
#22
Või siis poeskäiguks mingi ront vaadata,millest kahju pole.Las taovad ja toksivad.
Tegelt kõikse vingem liiklusvahend suuremates linnades on kolme sillaveoga KraZ(oli kunagi siuke vahva kogemus Tlnas ringi veereda selle uhke massinaga)...ei tiku sulle keegi ligi.Ja,kui keski külge sõidab...siis olgu kõigevägevam talle armuline...
Ikkagi Inimene.
Mis sest,et Muhulane.
Suiti lastakse maale...enamus ajast merel :)
Vasta
#23
Hea,et Egiptuses ei ela muidu ei raatsikks autot üldse osta.Seal on ikka väga julm,aga neid ootab parem elu teispoolsuses.
Vasta
#24
ega maailma ümber ei kasvata vist, aga õpetust peab ikka andma                    
Vasta
#25
wanaboyz Kirjutas:Või siis poeskäiguks mingi ront vaadata,millest kahju pole.Las taovad ja toksivad.
Tegelt kõikse vingem liiklusvahend suuremates linnades on kolme sillaveoga KraZ(oli kunagi siuke vahva kogemus Tlnas ringi veereda selle uhke massinaga)...ei tiku sulle keegi ligi.Ja,kui keski külge sõidab...siis olgu kõigevägevam talle armuline...

Krt odavam on vist taksoga kärutada, kui KraZ-iga end poodi vedada Smile
Aga omapärane kogemus kindlasti, selles ei kahtle.
Vasta
#26
Nüüd on küll hea üks õlle võtta.
Nendel süüdimatutel tuleks näpud uksevahele lüüa, siis teavad kas togivad ja kriibivad
võõrast vara.
Vasta
#27
Väga "earpooletud" arvamused siin foorumis peaks mainima!
Häbi pooltele ja mõningatelel veel.
Mulje mis tekkib on järgmine: Kõiki va. MB omanikke võib siin maha teha ja mulda taguda aga kui see parikja seal oleks olnud teine MB kas siis ka niipalju kisa? VAEVALT!
Mõttetu teema.. võiks kustutada
Vasta
#28
Ardo Kirjutas:Väga "earpooletud" arvamused siin foorumis peaks mainima!
Häbi pooltele ja mõningatelel veel.
Mulje mis tekkib on järgmine: Kõiki va. MB omanikke võib siin maha teha ja mulda taguda aga kui see parikja seal oleks olnud teine MB kas siis ka niipalju kisa? VAEVALT!
Mõttetu teema.. võiks kustutada

Mis asja sa ajad? Ehk valgustad ka teisi, kust sa selle välja lugesid?
Vasta
#29
mismõttes mõttetu teema?
Kus sa tead, et teine auto mb pold?
Mida lärmata?
Vasta
#30
Kusjuures ma lugesin Ardo kahte esimest rida (algul olidki vaid need, hiljem muutis postitust ja lisas ülejäänu) ja ma ei saanud mitte midagi aru. Aga noh, reede õhtu ju Big Grin
Vasta
#31
või laupäev.... Smile)
Vasta
#32
rauntz Kirjutas:või laupäev.... Smile)

Aa jah Big Grin

Aga üldiselt ma arvan, et mul oleks küll suva, kas mu autot rammib MB või Lada. Ja üleüldse tegelt mul polegi autot, aga lihtsalt spekulatsioon, et kui oleks.
Vasta
#33
Täpsustus minu pettumise koha pealt, et rahvas aru saaks, kuna mälu ei ole siis enam kõigeparem!
Minu arvamuse põhjus!
1. Antud teema on täiiesti lambikas ja vähetähtis, selliseid assju juhtub tallinnas 1000 korda. Minud sisse siis kasvõi kõrval uksest. Huvitav ara rahva reaktsioon kus kõik tunnevad kaasa.
2. Ise sai 2 nädalat tagasi tehtud teema kus järjekindlalt üks tropp Vaese mehe diisel cupe MB omanik mul maja esise nii kinni pargib et keegi seal välja ilma üle auto ronimatta ei pääse. EI aidanud ka kirjad kojamehe vahel. Sai siis tehtud teema ja lisatud pilt, et ehk keegi tunneb auto ära kuna siin varemgi mitme MB omanik edukalt ülesse leitud.
Tagajärg: hunnik mõnitamist ja sõimu et omg oled telfi anonüümne **** ja mida kõüike veel.

Järeldan ,et minu mure ja eesmärk olid vähemalt 10 korda suuremad ja rohkem MB-ga seotud kui antud härra mure.
Lisada siia veel teiste reaktsioon siis see ajab ohkama.
Kindlasti ei saa keegi sellest aru ja leiab veel 1001 asja kust vinguda.
Edu, ANdge TULD!
Vasta
#34
Ardo Kirjutas:Täpsustus minu pettumise koha pealt, et rahvas aru saaks, kuna mälu ei ole siis enam kõigeparem!
Minu arvamuse põhjus!
1. Antud teema on täiiesti lambikas ja vähetähtis, selliseid assju juhtub tallinnas 1000 korda. Minud sisse siis kasvõi kõrval uksest. Huvitav ara rahva reaktsioon kus kõik tunnevad kaasa.
2. Ise sai 2 nädalat tagasi tehtud teema kus järjekindlalt üks tropp Vaese mehe diisel cupe MB omanik mul maja esise nii kinni pargib et keegi seal välja ilma üle auto ronimatta ei pääse. EI aidanud ka kirjad kojamehe vahel. Sai siis tehtud teema ja lisatud pilt, et ehk keegi tunneb auto ära kuna siin varemgi mitme MB omanik edukalt ülesse leitud.
Tagajärg: hunnik mõnitamist ja sõimu et omg oled telfi anonüümne **** ja mida kõüike veel.

Järeldan ,et minu mure ja eesmärk olid vähemalt 10 korda suuremad ja rohkem MB-ga seotud kui antud härra mure.
Lisada siia veel teiste reaktsioon siis see ajab ohkama.
Kindlasti ei saa keegi sellest aru ja leiab veel 1001 asja kust vinguda.
Edu, ANdge TULD!

Ei taha mõnitada ega pahasti öelda...

Ma lihdsalt ohgan selle gõike beale Sad
Vasta
#35
HotPapa Kirjutas:Ma ise üritan ka parkida nii, et jääks rohkem ruumi. Samas enamus ajast kui kuhugi poodi lähen siis on naine kaasas ning tema läheb poodi, ma istun autos ja valvan, et keegi mulle uksega ei virutaSmirk

Jobu Thumbsdown Ennem kärisegu naisel käed otsast kui kriips peal .
Ma soovitaksin ravile minna Smile
Vasta
#36
kalacompany Kirjutas:
HotPapa Kirjutas:Ma ise üritan ka parkida nii, et jääks rohkem ruumi. Samas enamus ajast kui kuhugi poodi lähen siis on naine kaasas ning tema läheb poodi, ma istun autos ja valvan, et keegi mulle uksega ei virutaSmirk

Jobu Thumbsdown Ennem kärisegu naisel käed otsast kui kriips peal .
Ma soovitaksin ravile minna Smile

deem no mis tehaRolleyes

Edit: Seda, et peaksin ravile minema, seda ma isegi tean...paraku pole naine veel nii palju kära teinud, et peaks asjale tõsiselt mõtlemaSmile
Vasta
#37
HotPapa Kirjutas:
kalacompany Kirjutas:
HotPapa Kirjutas:Ma ise üritan ka parkida nii, et jääks rohkem ruumi. Samas enamus ajast kui kuhugi poodi lähen siis on naine kaasas ning tema läheb poodi, ma istun autos ja valvan, et keegi mulle uksega ei virutaSmirk

Jobu Thumbsdown Ennem kärisegu naisel käed otsast kui kriips peal .
Ma soovitaksin ravile minna Smile

deem no mis tehaRolleyes

Edit: Seda, et peaksin ravile minema, seda ma isegi tean...paraku pole naine veel nii palju kära teinud, et peaks asjale tõsiselt mõtlemaSmile

Ära riidle, äkki naine ostis omale huulepulga, sellega ei kärista midagi ja ka ostukäru lükates ei kärista ja üldse, kellel siin nii palju raha on, et käed otsast kärisevad, et kraami koju tassida, on ju majanduslangus jne.
Vasta
#38
HotPapa Kirjutas:
kalacompany Kirjutas:
HotPapa Kirjutas:Ma ise üritan ka parkida nii, et jääks rohkem ruumi. Samas enamus ajast kui kuhugi poodi lähen siis on naine kaasas ning tema läheb poodi, ma istun autos ja valvan, et keegi mulle uksega ei virutaSmirk

Jobu Thumbsdown Ennem kärisegu naisel käed otsast kui kriips peal .
Ma soovitaksin ravile minna Smile

deem no mis tehaRolleyes

Edit: Seda, et peaksin ravile minema, seda ma isegi tean...paraku pole naine veel nii palju kära teinud, et peaks asjale tõsiselt mõtlemaSmile

ja usaldad naise üksi rahakotiga poodi?
Vasta
#39
väikemees Kirjutas:
HotPapa Kirjutas:
kalacompany Kirjutas:
HotPapa Kirjutas:Ma ise üritan ka parkida nii, et jääks rohkem ruumi. Samas enamus ajast kui kuhugi poodi lähen siis on naine kaasas ning tema läheb poodi, ma istun autos ja valvan, et keegi mulle uksega ei virutaSmirk

Jobu Thumbsdown Ennem kärisegu naisel käed otsast kui kriips peal .
Ma soovitaksin ravile minna Smile

deem no mis tehaRolleyes

Edit: Seda, et peaksin ravile minema, seda ma isegi tean...paraku pole naine veel nii palju kära teinud, et peaks asjale tõsiselt mõtlemaSmile

ja usaldad naise üksi rahakotiga poodi?

Väärt tähelepanek.
Vasta
#40
väikemees Kirjutas:
HotPapa Kirjutas:
kalacompany Kirjutas:
HotPapa Kirjutas:Ma ise üritan ka parkida nii, et jääks rohkem ruumi. Samas enamus ajast kui kuhugi poodi lähen siis on naine kaasas ning tema läheb poodi, ma istun autos ja valvan, et keegi mulle uksega ei virutaSmirk

Jobu Thumbsdown Ennem kärisegu naisel käed otsast kui kriips peal .
Ma soovitaksin ravile minna Smile

deem no mis tehaRolleyes

Edit: Seda, et peaksin ravile minema, seda ma isegi tean...paraku pole naine veel nii palju kära teinud, et peaks asjale tõsiselt mõtlemaSmile

ja usaldad naise üksi rahakotiga poodi?

Meil erinevad rahakotidIcon_cool
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne