Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mida head tegid/ostsid TÄNA oma MB le
Täna käisin Suur-Sõjamäe`l ning selle käigu tagajärgede eest pean vastutavaks Imret ja eriti Joonast, kes vahetas minu Mersul esimesed pidurikettad ja klotsid uute vastu, krt.
  Tuhat tänu proffessionaalse ja kiire töö eest ning sõbralikkude hindade eest!
Vasta
Selle sügisene ülevaatus sai SELlil ühegi kobinata tehtud, ainus lause mida ülevaataja käest ülevaatusel kuulsin oli, "Kuidas see kabott lahti ja kinni käib?" ;-)

Täna sai SEL puhtaks pestud ja vahatatud. Kena sai! Meelsasti imetleksin teda järgnevad soolased kuud pärast tänast pesu garaažis, kuid kahjuks ei saa. Millegagi tuleb mul siiski sõita ka talvel.....
Vasta
hea päev on mu Mercedes-Benz jaoks see, kui ma temaga sõitma lähen... Big Grin
Vasta
essu77 Kirjutas:Selle sügisene ülevaatus sai SELlil ühegi kobinata tehtud, ainus lause mida ülevaataja käest ülevaatusel kuulsin oli, "Kuidas see kabott lahti ja kinni käib?" ;-)

Täna sai SEL puhtaks pestud ja vahatatud. Kena sai! Meelsasti imetleksin teda järgnevad soolased kuud pärast tänast pesu garaažis, kuid kahjuks ei saa. Millegagi tuleb mul siiski sõita ka talvel.....

Vähemalt ei kuulnud Sa: "Oi, kuulge mehed, tulge kõik siia, ruttu, tulge vaadake, kuidas sellel autol kojamehed käivad!"
Vasta
Hiljuti sai autol eemaldatud õhulugeja ja katalüsaatorid.
----------------------------------------------------
Lesven OÜ Mercedes-Benz autode remont , hooldus ja diagnostika Suur-Sõjamäe 30f Tallinn 39-€/h.  www.lesven.ee
5232198
Vasta
Täna sai paar tunnikest auto kallal askeldatud(nö. talveks ettevalmistatud).
Algul sai siis "kuivalt" häälitsev pidurisilinder määrdega ülekäidud. Seejärel mäkerdasin kõik muud liigendid üle(kapoti-, pagassiluugi-, ukse hinged jm). Siis sai Dinitroli roostekaitsega kõik võimalikud vahed ülekäidud, mis eesoleval talvel vatti võivad saada ning seejärel seest nahavahendite, polstripesude jm üle käidud Smile

Tunnussõnad: "vaikus ja puhtus 124 moodi" Eusa_dance
Vasta
Joonas Kirjutas:Hiljuti sai autol eemaldatud õhulugeja ja katalüsaatorid.

Et mida head teeb autole kat. ja õhulugeja eemaldamine???
W123 230E igapäevatöös.

Sigmar Avald
56 913 150
Vasta
Ostetud sai enda jaoks parasjagu suure summa eest mahlakas osa juppe. Selle asemel, et neid üles lugeda, vaadake pilti nendest SIIT!

PS! See auto on mulle saanud nii kalliks, et ei müünud kindlale ostjale selle hetkeseisukorra eest hea raha eest maha, vaid ronisin taaskord tema alla Big Grin
Vasta
Vahetati uute vastu alumised õõtshoovad ja pärast seda sillareguleerimine ka juurde. Läks ikka päris vaikseks jälle.
Vasta
Sai teine täna uued stabika puksid, tagasilla vardad, reduktorisse värske õli ja sillad regullitud. Hoopis teine tera oli sõitaEusa_dance
Vasta
Minu kutsikas sai täna omale uued rooliotsad ja kõik uued esitulede pirnid!
Vasta
Minu 190ele ostsin täna uued tagumised amordid, rattalaagri, õli õhu ja pena filtrid ja vajalikud vedelikud talveks juurde. talve driftiks valmis Big Grin
Vasta
Minu küürakas ei saa ennem mitte s.....i,kui ta oma uksi pole mulle nõus avama!
Vasta
Lõoke Kirjutas:Minu küürakas ei saa ennem mitte s.....i,kui ta oma uksi pole mulle nõus avama!

Kirvest pole v?:d
Vasta
Indrek Kirjutas:
Lõoke Kirjutas:Minu küürakas ei saa ennem mitte s.....i,kui ta oma uksi pole mulle nõus avama!

Kirvest pole v?:d
Pagaasnikus.
Vasta
Viisin kallima garaažist välja talviseid teid nautima. Tagavedu oli ja on ikka parim asi mis välja mõeldud. Endal ka kohe hea tuju tuli. Icon_razz
Vasta
Ma ostsin täna oma MB-le 20 liitrit bensuBig Grin
Vasta
Ma panin paagi täis. 1376 EEku rsk..
Vasta
kuradi kirves ikka see bens:S
Vasta
Neste 98, 16.40EEK. Tavaliselt tangin Lukoilis.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Otsin taga oma autot 521ASN must 124 universaal OnkelMats 12 5,660 30-05-2020, 09:16 PM
Viimane postitus: põhh
  Mida peab tegema automüügil Soome? nostromo 9 4,087 15-12-2019, 10:56 AM
Viimane postitus: nostromo
  Linnaseiklus juba täna õhtul! Tule ka seiklema! Minister 0 1,747 19-03-2019, 04:04 PM
Viimane postitus: Minister
  Head Naistepäeva! Kuldar 0 1,732 08-03-2017, 03:06 PM
Viimane postitus: Kuldar
  Autoseiklus 19.01 - Tule sõitma, head auhinnad! Minister 2 2,694 16-01-2017, 03:51 PM
Viimane postitus: Minister
  124 veermikutööd täna (vedrud) Kodan1k 2 2,477 14-08-2015, 06:03 PM
Viimane postitus: tns-one
  Soovitage Tallinnas head klaaside toonijat S124-le. nostromo 33 29,803 21-07-2013, 12:02 AM
Viimane postitus: kaspar
  Head uut aastat kõigile foorumi kasutajatele ! arturmalcik 6 5,533 03-01-2013, 04:55 PM
Viimane postitus: nostromo
  Head Jaani piitre 7 4,740 23-06-2012, 12:06 AM
Viimane postitus: Karl
  Kuna ja mille vastu oma "punnut" vahetada? taadu 33 25,468 21-03-2012, 12:14 AM
Viimane postitus: väikemees



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne