Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kelle oma iludus?...
#1
See kaunitar igatseb juba pikemat aega Merivälja tee 5 parklas, suverehvid all...
Auto üliheas korras, automaat muidugi ja heledat värvi ülikorralik nahksisu Eusa_pray
Miskipärast on mul selline kahtlus, et kapoti all peidub 5.6 L mootor Icon_smile

P.S. sorry, pildid tehtud mobiiliga, ja aku oli peaaegu tühi...


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                   
Vasta
#2
Minu oma on see auto... ootamas suve! See talv juhtus nii, et auto jäi lageda taeva alla. Märtsi lõpus plaanis siiski liiklema hakata...
Vasta
#3
Sageli on värske õhk palju tervislikum kui umbne garaaž
Vasta
#4
castro Kirjutas:Minu oma on see auto... ootamas suve! See talv juhtus nii, et auto jäi lageda taeva alla. Märtsi lõpus plaanis siiski liiklema hakata...

Ära hoia meid teadmatuses, kes kapoti all elab? Millal sündinud see kaunitar? Kõike muud võid ka rääkida Icon_cool
Vasta
#5
Väga kena auto tundub olevat.

Vahest äkki tutvustad teist meile?
Vasta
#6
Rolz Kirjutas:Sageli on värske õhk palju tervislikum kui umbne garaaž

Krt mul tahtsid värske õhu käes hiired autosse sisse murda. Jõudsidki teised cabrio katuse kasti ja närisid sealt raiped luugi nahka. Aga mu pill seisis ka suht maakohal kus neil vist midagi peale Mercedes-Benz toornaha süüa polnud.
Vasta
#7
Tegemist siis 5,6l mootoriga, isend pärit aastast 1990. Algselt oli auto tumepruun. Sai teine aastal 2006 ostetud Pärnust nn. põrsas kotis. Auto oli ette valmistatud ülevärvimiseks. Sellest tingituna puudus ka võimalus proovisõiduks. Ahvivaimustus oli suur ja nii ma müüjaga kohe ka käed lõin ning treileriga Tallinnasse sõidutasin. Alles hiljem hakkas üllatusi tulema. Mis teha, omad vitsad peksavad. Paljud sõbrad soovitasid auto maha müüa ja midagi uut vaadata.
Suurematest hädadest on mootori kulunud õlirõngad ning taga kolksuvad nivooamordid . Õli võtab keskmiselt 1 liiter tuhande kilomeetri peale. Kuid siiski ei ole jätnud jonni ning vaba raha ja aja olemasolul olen autot vaikselt kõpitsenud.
Tegin ka ostmise ajal paar fotot autost, kui huvi on siis võin administraatori abiga pildid üles riputada.
Vasta
#8
Ootame siis pilte! Icon_smile
Vasta
#9
castro Kirjutas:Tegemist siis 5,6l mootoriga, isend pärit aastast 1990. Algselt oli auto tumepruun. Sai teine aastal 2006 ostetud Pärnust nn. põrsas kotis. Auto oli ette valmistatud ülevärvimiseks. Sellest tingituna puudus ka võimalus proovisõiduks. Ahvivaimustus oli suur ja nii ma müüjaga kohe ka käed lõin ning treileriga Tallinnasse sõidutasin. Alles hiljem hakkas üllatusi tulema. Mis teha, omad vitsad peksavad. Paljud sõbrad soovitasid auto maha müüa ja midagi uut vaadata.
Suurematest hädadest on mootori kulunud õlirõngad  ning taga kolksuvad nivooamordid . Õli võtab keskmiselt 1 liiter tuhande kilomeetri peale. Kuid siiski ei ole jätnud jonni ning vaba raha ja aja olemasolul olen autot vaikselt kõpitsenud.
Tegin ka ostmise ajal paar fotot autost, kui huvi on siis võin administraatori abiga pildid üles riputada.

Tänud! Väga huvitav stoori, olgu siis hea või halb. Kui endale otsustad jätta, võiksid ka jutustada käekäigust lähemalt nö omas teemas. See poleks mingi edvistamise eesmärgil, vaid kasvõi lihtsalt info ja kogemuste jagamine antud mudeli pidamisest jms.
A ära heida meelt, mul ka selline isend 2 aastat tolmanud garaazi all erinevate rikete tõttu, kui võtta asja step by step endast välja minemata, ei ole müügiplaane küll kordagi tekkinud Eusa_snooty
Vasta
#10
Pildid võid saata hotpapa_007@hotmail.com
Vasta
#11
Odomeeter näitas ostu hetkel 171000 km, müüja väitis et see on õige, kuigi mul oli väga naljakas seda kuulda. Müüja rääkis veel, et oli toonud auto saksast lammutuseplatsilt, oli teine seal seisnud paar- kolm aastat. Auto aju oli puudu ning tiivad olevat küljest monteeritud. Eestisse jõudes sai autole Kadaka Imre abiga töötav aju peale kruvitud ning enne minu valdustesse jõudmist olevat auto väga hästi käitunud.
Niisiis, sai teine mustaks värvitud, monoblockid ostetud (otsisin monoblock velgesid oma paar kolm kuud). Vaatasin, päris ilus teine. Auto komplekteerimisel selgus, et mõned liistud on puudu. Sai siis sammud võetud Silbeautosse ning seda ettevõtet kõvasti spondeeritud.
Siis alles hakkas minema põnevaks, auto tühipöörded olid 2000 peal...
Järgmised kaks kuud seisis auto remonditöökojas, välja sai vahetatud hulgaliselt juppe, küünlajuhtmetest sumbutajani. kätte hakkas jõudma hiiliv sügis, sain teha mõned nädalavahetused sõitu ning sättisin auto ootama uut hooaega.
Eelmine aasta sai siis veel mõned jupid kapoti all välja vahetatud ning asi hakkas looma...
Mugavusest rääkides sai vahepeal proovitud uut lexus GS-i (vabandage mind Lexuse fännid), tundus mulle, et mööda künklikke Tallinna tänavaid liikus SEC pehmemalt (autol on all 18 tollised veljed rehviprofiiliga ees 40 ja taga 35).
Vasta
#12
castro Kirjutas:Tegin ka ostmise ajal paar fotot autost, kui huvi on siis võin administraatori abiga pildid üles riputada.
või siis kasutada seda õpetust:
http://foorum.clubmb.ee/showthread.php?tid=11658
Vasta
#13
teema võib nüüd vist küll uude kohta tõsta Smile
Vasta
#14
Tere!

Korra seisime koos Amservi ees ja auto välimuselt 5+.Amg monokad on kõige stiilsemad veljed selle auto all.Endale otsisin kah 19" monokaid kuid ei leidnud ja pidin mingid "ulmekad" panema.Sellest ka küsimus,et mis ET-ga sa sinna veljed panid?
Vasta
#15
1 pilt

[Pilt: DSC00906.jpg]


Eks omanik ise kui soovib teeb teema "Huviliste autod" alla.
Vasta
#16
isegi olen seda autot vaadates meriväljal suud vesistanud....välimus ja sisemus väga viis aga kerevärvi küljeliistud pole minu maitse... ja õlikulu 1L / 1000km on väga okEusa_whistle , omal läheb 1L/300kmNod põhjuseks klapisääretihendid või siis nende puudumine...äkki saab iludust suvel mõnel klubiüritusel ka kaeda?
SEC-i sõltlane.
560SEC, G55, 190E 2,0B, C400 4M Coupe 
Vasta
#17
secman Kirjutas:isegi olen seda autot vaadates meriväljal suud vesistanud....välimus ja sisemus väga viis aga kerevärvi küljeliistud pole minu maitse... ja õlikulu 1L / 1000km on väga okEusa_whistle , omal läheb 1L/300kmNod põhjuseks klapisääretihendid või siis nende puudumine...äkki saab iludust suvel mõnel klubiüritusel ka kaeda?

jaa, meenub secman, jutustasid suvepäevadel siis sellest samas autost üpris õhinal. Tahaks sisu pilte ka siis nüüd näha. Nod
Vasta
#18
Andke teada, kui tulemas MB väljanäitus, minu vanake juba sellises eas, et ringrajale heameelega ei lähe...
Tänud MB klubi liikmetele ning huvilistele...
Vasta
#19
Aga ringraja äärde võiks ikka tulla.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Otsin taga oma autot 521ASN must 124 universaal OnkelMats 12 5,789 30-05-2020, 09:16 PM
Viimane postitus: põhh
  Kelle SL R129 mädaneb tallinnas. OTSIN OMANIKKU k2rpman 0 3,708 24-03-2019, 05:39 PM
Viimane postitus: k2rpman
  Kuna ja mille vastu oma "punnut" vahetada? taadu 33 25,659 21-03-2012, 12:14 AM
Viimane postitus: väikemees
  Glam Limusiin otsib oma meeskonda uut liiget!! Marcuz 3 3,572 06-12-2011, 09:02 PM
Viimane postitus: Marcuz
  Kuidas ja kus pargite oma kallist autot? Mb140 7 7,454 30-04-2011, 02:02 AM
Viimane postitus: Karl
  Mida head tegid/ostsid TÄNA oma MB le indrek 153 96,765 24-07-2010, 09:57 PM
Viimane postitus: cornah
  kelle kuus viru keskuse parklas?? marek 7 4,169 24-02-2010, 01:43 PM
Viimane postitus: ReinGSM
  Mercedes-Benz tõestas järjekordselt oma vastupidavust Blue Chip 7 6,064 19-05-2009, 02:54 PM
Viimane postitus: jansa48
  Kelle auto ? Sheik 3 3,495 14-05-2009, 09:11 AM
Viimane postitus: Sheik
Sad Kelle oma? Karl 11 7,578 08-04-2009, 09:53 PM
Viimane postitus: voodoo



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne