Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W140 hinnad Eesti turul
#21
liiv Kirjutas:WI40 3,2 on 0,4 sec.kiirem kui E270 CDI
W220 3,2 on 0,1 sec.kiirem kui S420
nii,et 3,2 liigub ka päris normaalselt

0-100 see selleks, 3,2 vs 4,2 vahe vaid 0,6 sek, kuid V8 moment ja jõud madalatel pööretel ongi see millele R- mootoritel midagi vastu panna pole, eriti nii mühaka rauahunniku küljes.
Vasta
#22
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html

Se kah üks päris hea pakkumine, nipet näpet paar ust välja taguda ja aerosooliga üle, traktorile tross järgi ning saab ka piidad paika. Milline kokkuhoid, ikkagi ESS Mercedes-Benz, lollid kes ostavad 100 ja 200 tonni eest Badgrin
Vasta
#23
Täitsa nõus sinuga, väändemoment on väga tähtis asi - vaadake, kuidas V8 diislid ennast liigutavad, see on ulme Icon_lol

Minu W116 oli ka R6, 2.8 M110, sellest täitsa piisas. Olen sõitnud ka 350SE-ga, millel on küll vapustavad hääled, kuid dünaamika on enam-vähem sama. Eestlastel on see võimsuse asi nii hell teema Icon_smile Mitte kõigil, kuid osadel teeb hobujõudude arv vändaga imesid.

Minu unistuste pühapäevaauto võiks olla kas W116 450SEL 6.9, 300SD või siis üliharuldane 350SEL, igapäevaselt sõidaks vabalt S350TD või siis S280-ga, ei häbeneks - peamine on ikkagi mugav sõit ning seda pakuvad nad olenemata mootorist.

Uku
Vasta
#24
Nõu pole sulle mõtet anda, sa ei saa sellest enivei aru.
Näib, et sulle meeldib niisama möla ajada.
Ma arvan, et kõigil on hea meel, et sa vähem serveri ruumi risustaks oma ideaalse W140 teemaga, huvitav on see, et su teemade sisuks on kas mõne jupi otsing või tahad abi mingi vea leidmisel või parandamisel - IDEAALNE, vaevalt ka teiste jaoks?
Vasta
#25
MBw140 Kirjutas:
hents99 Kirjutas:Ma pole veel S280`ga ka hätta jäänud, tänavakasutses + maanteel. V8 ja V12 ei anna võrrelda, aga ajab asja täitsa asjalikult ära.

Nt W126 420SEL vs W140 S280, on dünaamika S280 kõvasti paremm 160+ kiirustel muidugi jääb väänet väheks, kuid reaalselt Eestis tuleb selliseid kiiruseid vähe ette.

Emale mul S280`st küll ja veel, peaasi, et punane on.


Aga mind need MBw140 lingitud parsad küll ei tõmband, pigem ajasid ihukarvad püsti.
mul ajab punane s klass ihukarvad püsti. üks müügis kah: http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html
ausalt 15 kiloga ka ei ostaks häbi sõita. sobib aind varuosadeks või siis tuleb kohe üle värvida. a maitseasi, nääd mõnele meeldib
aga mu kasutaja võite ära kustutada. siin pole mul miskit kellegagi ühist. mingit nõu pole ka siit saand...

kui ei meeldi ära kasuta oma kontot ja kõik
sulle mitte keegi ei anna normaalse nõu sest sa küsid jama
Vasta
#26
mbw140 poolt pandud autode lingid (mille ta järjekordeslt ära kustutas, nagu tal pidevalt kombeks toimida oma postitustega) kõlbaksid ära osta küll, kuid ainult äriideena: teha w140 romula.

Muide, esimeses postituse olnud Riho kuueliitrist müüaksegi hetkel varuosadena.
Vasta
#27
Imestan, et selliste hindadega pillid müügis. Omaks ise küürakat võtaks kohe varuosadena ligi - imeodav ikka ju.

Aga noh kui ML läbi saab siis äkki täitub unistus pikakeregatäispaukkuuesajasest Drool
Vasta
#28
krt. kõik ära kustutatud jah. mis nende vanaraua kandidaatide hinnad siis olid?
Vasta
#29
allan1 Kirjutas:Mis te ajasitegi MBw140 minema või? Kes siis huumorinurka edsi juhatab?Eusa_snooty

"auto-2" või "Xloaded junior"
Vasta
#30
hents99 Kirjutas:"auto-2" või "Xloaded junior"

oi oi, Xloaded on ju Ardo. Unibrow

edit: siin tegelt teisigi 2 konto omanikke... Tongue
Vasta
#31
Mul ka 2 kontot Sad
Natuke teisel põhjusel küll.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#32
Ma ei julgegi enam kellegi teemas sõna võtta!
str-s võtsin korra ühes mõtetu venna teemas sõna ,kuna ta igat uut mutikat ja seibi ja polti kiitis kui oli uue pannud,ja paar venda kohe lubasid kelku anda !!??Icon_surprised
Samas ma ei ütle ju halba kui on nagu põhjendatud teema või arutelu!
Aga no sorry kui iga mutri või poldi kohta aru anda ja uus post teha selle kohta siis nagu et mis toimub??
see MBw140tundub enamvähem samasugune vend olema kui tann19 str-voorumist!-ehk siis suht omale meelepäraseid teemasid postitab ja siis on pahane kui keegi selle tema sisutühja teema ää kustutab??
Andke andex kui kellegile liiga tegin!
kui kellegil miskit"paha" õelda,siis es !
parimatega !
kutsikas
Vasta
#33
marek Kirjutas:
hents99 Kirjutas:"auto-2" või "Xloaded junior"

oi oi, Xloaded on ju Ardo. Unibrow

edit: siin tegelt teisigi 2 konto omanikke... Tongue

Tasa tasa
Vasta
#34
kutsikas Kirjutas:Ma ei julgegi enam kellegi teemas sõna võtta!
str-s võtsin korra ühes mõtetu venna teemas sõna ,kuna ta igat uut mutikat ja seibi ja polti  kiitis kui oli uue pannud,ja paar venda kohe lubasid kelku anda !!??Icon_surprised
Samas ma ei ütle ju halba kui on nagu põhjendatud teema või arutelu!
Aga no sorry kui iga mutri või poldi kohta aru anda ja uus post teha selle kohta siis nagu et mis toimub??
see MBw140tundub enamvähem samasugune vend olema kui tann19 str-voorumist!-ehk siis suht omale meelepäraseid teemasid postitab ja siis on pahane kui keegi selle tema sisutühja teema ää kustutab??
Andke andex kui kellegile liiga tegin!
kui kellegil miskit"paha" õelda,siis es !
parimatega !
kutsikas

Tann19 päris hea võrdlus, ainult mbw140 kustutab ise oma postitused ära, muud vahet neil pole.
Vasta
#35
liisel Kirjutas:
Ardo Kirjutas:
marek Kirjutas:
hents99 Kirjutas:"auto-2" või "Xloaded junior"

oi oi, Xloaded on ju Ardo. Unibrow

edit: siin tegelt teisigi 2 konto omanikke... Tongue

Tasa tasa

Jah nimi ju muutus, aga ega jutt ju ei muutunud.. ei julenud iitsatada Smile äkki pärast nurgataga peksa saab

Ega asi päris nii hull nüüd ka ei ole Icon_smile
Vasta
#36
No näete egas "prillikad" kaua ei seisa
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html
Vasta
#37
Ardo Kirjutas:
marek Kirjutas:
hents99 Kirjutas:"auto-2" või "Xloaded junior"

oi oi, Xloaded on ju Ardo. Unibrow

edit: siin tegelt teisigi 2 konto omanikke... Tongue

Tasa tasa

Väga meeldiv, ei olekski osanud arvata, aga järelikult on jutt niipalju mõistlikum kui varem. Positiivne
Vasta
#38
Teemal kasutajast w140 oleks nii ühtkoma teist rääkida, saaga algas aruteluga kuidas paigaldada s-klassi kerele 60 kw-st diiselmootorit. See juba määras suhtumise. Ülejäänud postid on ka küsitava väärtusega. Kunagi oli siin siuke kasutaja nagu "auto", noh, see w140 oli samal tasemel. Mis teha kui ai kjuu on sama või väiksem jalanumbrist. Muidugi, vahel sai suu muigele ka aga isiklikud solvangud seda enam ei teinud. Jäingi ootama, mis tast sai Smile
Aga kui ta lass24.ee-sse läks, siis on kõik jälle korras Eusa_whistle
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Uus Autoseikluse Karikasari – Kesk-Eesti Karikas 2022 Minister 4 607 10-12-2022, 02:35 PM
Viimane postitus: Minister
  Eesti keel seadistuses Toiran 0 360 07-04-2022, 07:00 PM
Viimane postitus: Toiran
  Soovitage töökoda W140-le MAV 7 919 11-03-2022, 09:58 AM
Viimane postitus: .Alar.
  Vanatehnika Seiklussõit 5.0 – Lõuna-Eesti 09.01.21 Minister 1 1,219 10-01-2021, 12:58 AM
Viimane postitus: Minister
  Eesti automüügi eripära (vs Soome) nostromo 14 6,811 18-08-2019, 11:45 AM
Viimane postitus: hents99
  Filmivõteteks vaja W140, C140, W220, C215 või W124 mersusid Joel. 4 3,357 25-05-2019, 01:06 PM
Viimane postitus: väikemees
  Katuseluuk, w140 vs c140 M.E.SEC 5 4,891 18-07-2017, 08:15 PM
Viimane postitus: M.E.SEC
  W140 kondiventikad TAD17I 2 2,934 26-03-2017, 01:33 PM
Viimane postitus: TAD17I
  Kust leida VIN 'i järgi W140 varustustaset? Konfuci 3 4,292 12-06-2014, 06:15 PM
Viimane postitus: nostromo
  Soomest auto ostmine ja toomine Eesti Rikssu 13 29,345 11-03-2013, 11:02 AM
Viimane postitus: Kupskin



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne