Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W140 hinnad Eesti turul
#1
Palve siis suurele ringile, eriti foorumi kasutajale mbw140:

Palun siia panne linke Eestis müüdavates W140 kerega KORRALIKEST ja BENSIINIMOOTORIGA Mersudest, hinnaklassis 30000 - 50000 eeku.

Tahaks neid näha, kuna ise ei suuda leida. Kasutaja mbw140 väitel pole muret selliste hindadega neid leida ja mina olen ülbe ja loll kes mitte muffigi ei tea autohindadest ja autode müügist üldse, tahaks siis tõestust sellele.

Tänud ette!

Karl
Vasta
#2
Karl, leida võib küll aga meie 140 hinnad on natuke kõrgem kui näiteks leedus ja lätis, sest meil on mingi loo selle autoga et kõik seda tahavad ja see on luksusauto ja rariteet

ma võin sulle öelda et 3 kuud tagasi sõber ostis Leedus korralikke S320 95a ilma nahata ja super lisadeta, aga roostet ei ole ja sama mugav nagu kõik 140, maksis 32t eeki, siin ta müüb seda juba 65t eekiga ja inimesed käivad ja küsivad, huvi on selle hinnaga siis miks ma pean seda odavalt müüma?
Vasta
#3
Täpsustan siis natuke: korraliku all pidasin silmas, et vastavalt selle auto omaaegsele sihtgrupile võiks ka ikka vastavad lisad olla, mitte päris "hind alates" lisadega tehasest välja veerenud. Ja ikka Eestis müüdavad hinnaklassis 30000 - 50000 eeku.
Vasta
#4
W140 hinnad on jah väga erinevad Eestis ja Leedus.Toon ise sealt lammutamiseks autosid ja näen ka seda kuidas auto mis algul on lammutamiseks toodud on hiljem juba müügiplatsil.Viimaseid parimaid pakkumisi oli W140 S 500 L 1997.a. hinnaga 3600EUR.Kolm kuud tagasi oli sama auto oluliselt nirum ja parempoolse rooliga 2300 EUR.
Meil sõitvad W140 on enamasti siiski tehase poolt ehitatud.
Kasutaja MBw140 ilmselt ei tea ka ise mis ta täpselt tahab.Kord tahab ehitada bensukast diisli siis avastab midagi veel huvitavamat jne.jne.
Tundub,et noor mees huvi on ja energiat palju,oleks nüüd veel ka rahulikku meelt.
Fakt on see ,et KORRALIK W140 on auto mis hoiab hinda ja ka Saksas on korralikud isendid kallid.Kui tahta ainult W140 keret ,et siis sellega tõsta oma ego on tõesti võimalik leida ka 40 000.-Leedust kepi kasti ja kaltsu sisuga ront aga kas see on siis S klass see on juba südametunnistuse küsimus.
Vasta
#5
Pooltel on puudu kliima ja nahktoolid... jumala mõttetud küürakad... maksku või 25 ikka jätaks ostmata.
Vasta
#6
MBw140 Kirjutas:ju sa pole siis fänn.
krt, üksi normaalne fänn ei osta ka selliseid romusid, mootorit pole, kere nigu kala laeval, paras kuusankoskisse viia need sahad, ise asi kas sellist ussipuru vastu võetakse. Puke
Vasta
#7
MBw140 Kirjutas:
Sulev Kirjutas:Pooltel on puudu kliima ja nahktoolid... jumala mõttetud küürakad... maksku või 25 ikka jätaks ostmata.

ilusa nahksisu saab 5 kiloga vähemalt kätte. ju sa pole siis fänn.


Fänn on see, kes tahab korralikku ja hoolitseb ta eest - mitte ei osta mingi 7 jobu käest läbi käinud parsa odavalt ja hiljem hädaldab, kus laguneb ja jupid kallid.

Fakt on se et korraliku küüraka, millega kohe sõita kannataks ja lisasid ka on saab alates 100 k. Enne maksan kohe rohkem ja ei hakka ikka saani üle värvima ja uut sisu otsima. Kui inimene pole suutnud oma auto sisu eest hoolt kanda, siis on ka kõik muu seal suht peldik
Vasta
#8
Mnjaaahh...
Minu silmale ainuke korralik W140, mis Eestis müügis on antud hetkel, kuid kahjuks ilma mootorita. Hind on maitseküsimus muidugi.
Aga lihtsalt äkki keegi veel tahab nüüd vahelsuseks neile linkidele, mis siin oli, silma puhata.

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html
Vasta
#9
MBw140 Kirjutas:
Indrek Kirjutas:
MBw140 Kirjutas:[quote=Sulev]
Pooltel on puudu kliima ja nahktoolid... jumala mõttetud küürakad... maksku või 25 ikka jätaks ostmata.
mina ei hädalda, et laguneb ja jupid kallid. minuarust on jupid odavad ja ei lagune üldse.


Aga miks ta sul selline peldik siis on?
Vasta
#10
MBw140 Kirjutas:a) millisel mootorit pole?
b) millisel kere nagu kalalaeval?
a) mitte ühelgi
b) kõigil

istmetel oleks nagu mootorsaega kallal käidud. isegi nende üliviletsate piltide järgi ei tundu ükski korralik mida vaatama minna...

MBw140 Kirjutas:miks ta ilma mootorita on?  aaa, kolme liitrine pole mootor? huvitavad mehed siin. lennart merile sobis kolme liitrine. gerhard schröderile sobis s350 disla ja printsess dianale kõlbas s280. aga tavainimesele alla viie liitri pole s klass ja pole mootor Icon_biggrinIcon_eek
ostad S-klassi kõige lahjema mootoriga? siis sa küll mingi fänn ei ole. mis aga puutub nendesse nimetatud riigitegelastesse, siis nemad on sunnitud sõitma nendega punktist a punkti b, ei tea autodest mitte halligi, istuvad tagaistmel mitte roolis ja vajavad esinduslikkust mitte head enesetunnet. fännlusest nagu sina siin räägid on asi VÄGA VÄGA kaugel, meie siin oleme aga fännid
Vasta
#11
Noh kui sa nii väidad, aga teeme siis diili - olen ammu juba küürakat plaaninud. Lähme käime silberis diagnostis ja vaatame tuttava automaalri juures kerevead üle.

Kui silberis diagnost ütleb, et turbo, mootor ja veermik väga head on, nagu sa väitsid, siis tasun ise diagnostika kinni, kui ikka nii head pole, siis tasud selle sina u 1500-2500 eeki peaks arvestama.

Siis vaatame, mida maaler ütleb, mis tähendab 1500 eegist ülevaatust vastava seadmega, mis näitab ka pahtli paksuse pleki all üle.

Selle tasumisega sama teema, mis silberiga ja siis näita mulle korralikku nahksisu ka, mille saan 5k osta.

Kui need kõik täidetud on, siis kaalun tõsimeeli selle ostmist.
Vasta
#12
Rolz Kirjutas:Mnjaaahh...
Minu silmale ainuke korralik W140, mis Eestis müügis on antud hetkel, kuid kahjuks ilma mootorita. Hind on maitseküsimus muidugi.
Aga lihtsalt äkki keegi veel tahab nüüd vahelsuseks neile linkidele, mis siin oli, silma puhata.

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html

Võin 100% kinnitada et see 140 on TIP TOP 140 teades seda kuidas see inimene mersudest ültse lugu peab ja millised on tal olnud või on mersud siis annab ikka hullemat Mercedes-Benz friiki leida!!! PS! olen selle sama 140ga ise sõitnud!
Vasta
#13
OT: aga miks ma ei näe kasutaja MBw140 postitusi?
Vasta
#14
Martin Kirjutas:OT: aga miks ma ei näe kasutaja MBw140 postitusi?

Sest ta ise kustutab neid ja naised saunas rääkisid, et läheb Lass24.ee toimetajaks see ka ju meelelahutusportaal
Vasta
#15
Indrek Kirjutas:Siis vaatame, mida maaler ütleb, mis tähendab 1500 eegist ülevaatust vastava seadmega, mis näitab ka pahtli paksuse pleki all üle.

Mis riistapuu see on - kas tavaline pindepaksus mõõtur, millega metalli peal oleva laki+värvikihi paksust mõõdetakse, või midagi muud. Kui jah siis on ikka toredad hinnad.
Kes hästi räägib sellele mõõdan tasuta ära Smile
Vasta
#16
Rolz Kirjutas:Mnjaaahh...
Minu silmale ainuke korralik W140, mis Eestis müügis on antud hetkel, kuid kahjuks ilma mootorita. Hind on maitseküsimus muidugi.
Aga lihtsalt äkki keegi veel tahab nüüd vahelsuseks neile linkidele, mis siin oli, silma puhata.

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html

Kas siis tõesti S-klassi peal jääb 3.2 nii lahjaks, et seda nagu ei nimetata mootoriks? E-klassi peal ta õigustab end päris ära, muidugi on kaalu vahe ka suur Icon_smile Lihtsalt uurin, kuna endalgi huvi S-klaasi vastu.
Vasta
#17
Taffinaff Kirjutas:
Rolz Kirjutas:Mnjaaahh...
Minu silmale ainuke korralik W140, mis Eestis müügis on antud hetkel, kuid kahjuks ilma mootorita. Hind on maitseküsimus muidugi.
Aga lihtsalt äkki keegi veel tahab nüüd vahelsuseks neile linkidele, mis siin oli, silma puhata.

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html

Kas siis tõesti S-klassi peal jääb 3.2 nii lahjaks, et seda nagu ei nimetata mootoriks? E-klassi peal ta õigustab end päris ära, muidugi on kaalu vahe ka suur Icon_smile Lihtsalt uurin, kuna endalgi huvi S-klaasi vastu.

5-se kastiga on täitsa normaalne, 4-ne natuke mõttetu. Ei tea ma miks kõik nii maha teevad... maantee ja linnakulu on küll üpris palju erinevad numbrid. Mine proovi 3,2-te, minule täitsa piisav.
Vasta
#18
Indrek Kirjutas:
Martin Kirjutas:OT: aga miks ma ei näe kasutaja MBw140 postitusi?

Sest ta ise kustutab neid ja naised saunas rääkisid, et läheb Lass24.ee toimetajaks see ka ju meelelahutusportaal

AHAHAHAHAHHAH Thumbsup
Vasta
#19
ralak Kirjutas:
Taffinaff Kirjutas:
Rolz Kirjutas:Mnjaaahh...
Minu silmale ainuke korralik W140, mis Eestis müügis on antud hetkel, kuid kahjuks ilma mootorita. Hind on maitseküsimus muidugi.
Aga lihtsalt äkki keegi veel tahab nüüd vahelsuseks neile linkidele, mis siin oli, silma puhata.

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html

Kas siis tõesti S-klassi peal jääb 3.2 nii lahjaks, et seda nagu ei nimetata mootoriks? E-klassi peal ta õigustab end päris ära, muidugi on kaalu vahe ka suur Icon_smile Lihtsalt uurin, kuna endalgi huvi S-klaasi vastu.

5-se kastiga on täitsa normaalne, 4-ne natuke mõttetu. Ei tea ma miks kõik nii maha teevad... maantee ja linnakulu on küll üpris palju erinevad numbrid. Mine proovi 3,2-te, minule täitsa piisav.

WI40 3,2 on 0,4 sec.kiirem kui E270 CDI
W220 3,2 on 0,1 sec.kiirem kui S420
nii,et 3,2 liigub ka päris normaalselt
Vasta
#20
Ma pole veel S280`ga ka hätta jäänud, tänavakasutses + maanteel. V8 ja V12 ei anna võrrelda, aga ajab asja täitsa asjalikult ära.

Nt W126 420SEL vs W140 S280, on dünaamika S280 kõvasti paremm 160+ kiirustel muidugi jääb väänet väheks, kuid reaalselt Eestis tuleb selliseid kiiruseid vähe ette.

Emale mul S280`st küll ja veel, peaasi, et punane on.


Aga mind need MBw140 lingitud parsad küll ei tõmband, pigem ajasid ihukarvad püsti.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Uus Autoseikluse Karikasari – Kesk-Eesti Karikas 2022 Minister 4 598 10-12-2022, 02:35 PM
Viimane postitus: Minister
  Eesti keel seadistuses Toiran 0 355 07-04-2022, 07:00 PM
Viimane postitus: Toiran
  Soovitage töökoda W140-le MAV 7 912 11-03-2022, 09:58 AM
Viimane postitus: .Alar.
  Vanatehnika Seiklussõit 5.0 – Lõuna-Eesti 09.01.21 Minister 1 1,214 10-01-2021, 12:58 AM
Viimane postitus: Minister
  Eesti automüügi eripära (vs Soome) nostromo 14 6,788 18-08-2019, 11:45 AM
Viimane postitus: hents99
  Filmivõteteks vaja W140, C140, W220, C215 või W124 mersusid Joel. 4 3,347 25-05-2019, 01:06 PM
Viimane postitus: väikemees
  Katuseluuk, w140 vs c140 M.E.SEC 5 4,883 18-07-2017, 08:15 PM
Viimane postitus: M.E.SEC
  W140 kondiventikad TAD17I 2 2,928 26-03-2017, 01:33 PM
Viimane postitus: TAD17I
  Kust leida VIN 'i järgi W140 varustustaset? Konfuci 3 4,285 12-06-2014, 06:15 PM
Viimane postitus: nostromo
  Soomest auto ostmine ja toomine Eesti Rikssu 13 29,304 11-03-2013, 11:02 AM
Viimane postitus: Kupskin



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne