Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
invaliidid bossi poes :)
#21
Lugedes tänaseid uudiseid siis peaks X5 hoopis ostma siis saaks alaealisi nillida keskkooli juuresThumbsup
#22
Rolz Kirjutas:nad ei sõida sellega maksumaksja raha eest. ja teiseks on maksumaksja raha see mis jääb maksumaksjale kätte peale maksude ära maksmist Icon_biggrin

Brutopalk on netopalga brutopalk?
[/quote]

see on lihtsalt väike nali selline
#23
Tongue 
Uku Kirjutas:
T6nu Kirjutas:Ise nii ei käituks. Aga samas ei näe ka, et see auto kellelegi ette oleks jäänud vms. Kui see MB on maksumaksja raha eest ostetud, siis see ajab küll harja punaseks- riigipea peab mingi audiga sõitma ja ministrid s-klassiga Icon_evil Presidendil olgu ikka korralik sõiduvahend- ja ülejäänud sõitku kasvõi... maeiteamillega...

Mis mingi Audi ? Tegemist on A8-ga, mis on samuti luksusauto. No tõesti, mersumehed, saage oma kompleksidest üle. On olemas ka teisi häid autosid.

Tänan kuulamast.
Uku

Asi on koostekvaliteedis. Superb on ka luksusauto tegelikult Unibrow
Normaalne, et rahva raha säästetakse presidendi peal ja kulutatakse valimatult ministrite peale? Natuke silmakirjalik minu meelest.

Lollid inimesed küll ju- maksavad halvema mb eest rohkem, kui saaks parema audi soodsamalt kätte Eusa_doh
#24
mis mõttes koostekvaliteedis ?
#25
raix Kirjutas:mis mõttes koostekvaliteedis ?

Otseses!
#26
väikemees Kirjutas:
raix Kirjutas:mis mõttes koostekvaliteedis ?

Otseses!

on sul uus A8 olnud? oled selles üldse istunud?  võib-olla on  uue 7-se BMW koostekvaliteet ka  "kehvem" ja S ongi ainus kvaliteetne masin maailmas? no ja käisid mehed mersuga bossi poes - ja siis ?, oleksid Säästumarketi invakohal seisnud vat see oleks uudis olnud...
SEC-i sõltlane.
560SEC, G55, 190E 2,0B, C400 4M Coupe 
#27
Seleta siis lollile

[Pilt: bullshit.jpg]
#28
oleks võind udutuled ka põleda siis küll täispauk jõmmijurakad esmamulje (pildi) järgi. ja esmamulje jääb ikka meelde.
#29
Krt ma mõtlesin, et kes see vend seal Jaaniga on, selgub, et Siim-Valmar on ta nimi.
#30
Mis te ärritute siin oma audi teemaga. No offence, aga Audi tegi oma esimese ja viimase korraliku mudeli ur-quattro näol.
200 ja V8 olid viimased nägu/tegu suured mudelid. Opel, volkar, audi või skooda - nujah, suurt vahet pole. Esivedu pole kunagi ruulind ja seda tehti ka siiski säästueesmärgil.

Viimasel ajal on silma jäänud nö "bossi" autona skooda, mida saavad ka "väiksemad jõmmid" omale lubada.


Eks teema läks suht kiirelt käest ära. Vahet pole, mis auto vms, inimese mõtlematus või kõrge kaarega teiste pihta kusemine ruulib meie noores Vabariigis täiega!!
Kapitalismi teine põlvkond.
#31
Regionaalministri pressiesindaja Anne-Maarja Olei sõnul ei ole see aga Kiisleri auto. Auto kuuluvat hoopis Kiisleri sõbrale, kellel on olemas invaliidi parkimisluba.
#32
Selles suhtes, et kui sõbrad on ajuinvaliidid, siis ise ....Retard
#33
Rait Kirjutas:Krt ma mõtlesin, et kes see vend seal Jaaniga on, selgub, et Siim-Valmar on ta nimi.
jaan? ma just mõtlesin kesse siimuga on...
#34
Audi A8 kippub ikka lagunema, kui raha on ja audi isu siis tuleb osta R8 mis minu meelest kestab isegi kauem ja on igati mõistlikum ost kui E-ssss!
#35
Ardo Kirjutas:Audi A8 kippub ikka lagunema, kui raha on ja audi isu siis tuleb osta R8 mis minu meelest kestab isegi kauem ja on igati mõistlikum ost kui E-ssss!


Ütle mida Sa reaalselt tead R8-st??
#36
Endal isiklikud kogemused kõige uuema a6-ga. Kui välimuselt poleeritud alumiiniumi (vms) alt peale kriimu vaatab vastu valge plastik, siis minu meelest on see küll rõve. Tegemist saatkonna autoga. Inimene, kes sellega sõitis, ütles, et vana kurvasilmne E-klassi Mercedes-Benz oli kordades mugavam. Nokkida võib igas asjas- ka Mercedes-Benz suhtes. Kuid vahe on sees- üks on lihtsalt kvaliteetne auto ja teine mitte.
#37
ralak Kirjutas:
Ardo Kirjutas:Audi A8 kippub ikka lagunema, kui raha on ja audi isu siis tuleb osta R8 mis minu meelest kestab isegi kauem ja on igati mõistlikum ost kui E-ssss!


Ütle mida Sa reaalselt tead R8-st??

SÕral on see juba 3a olnudSmile
Ennem oli tal a6 ja a8 ming kiidab oma R8-at maailma lõpuni.
#38
T6nu Kirjutas:Endal isiklikud kogemused kõige uuema a6-ga. Kui välimuselt poleeritud alumiiniumi (vms) alt peale kriimu vaatab vastu valge plastik, siis minu meelest on see küll rõve. Tegemist saatkonna autoga. Inimene, kes sellega sõitis, ütles, et vana kurvasilmne E-klassi Mercedes-Benz oli kordades mugavam. Nokkida võib igas asjas- ka Mercedes-Benz suhtes. Kuid vahe on sees- üks on lihtsalt kvaliteetne auto ja teine mitte.

Huvitav kas mugavus = kvalikteet sinu jaoks?

Vaata autobuildi kvalikteedi teste MB ei ole seal kunagi midagi skoorinud ja on pigem oma vastupidavuselt olnud alati suhteliselt keskmine või siis alla keskmise Täpselt nagu oopel!

Ainus kes on Sakslasena ennast tõestanud ja võtnud palju 1-3 kohtasi on BMW
MB on mugav ja vägagi aga ei ole kuidagi vastupidavam kui teised.
#39
Hm ei ole küll eriline Audide asjatundja kuid wikipedia andmetel tuli R8 2006 septembris välja. Ehk siis 3 a kohe kuidagi ei saa olla.
Äkki mõtlesid S8?
#40
R129 Kirjutas:Hm ei ole küll eriline Audide asjatundja kuid wikipedia andmetel tuli R8 2006 septembris välja. Ehk siis 3 a kohe kuidagi ei saa olla.
Äkki mõtlesid S8?

S8 jah.
Deem mina ja nimed...


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Eesti invaliidid... Rolz 20 8,200 14-08-2006, 09:01 AM
Viimane postitus: h2x0r



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne