Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
invaliidid bossi poes :)
#1
http://pilt.delfi.ee/album/109729/

eriti meeldiks mulle maksumaksja raha eest sõita S500 4Maticuga...
#2
Nendel meestel pole eetika reeglitest kippu ega kõppu. Siin kohal saab öelda, et mitte alkohol ei tapa ajurakke vaid liigne rahakoti paksus...
#3
See on lihtsalt labane õig(l)usriigi üle irvitamine...
Praegusel ajal seeläbi lihtinimeste üle irvitamine, mnjaah...
Selleks oli ka vaja Tallinna volikogu suuremaks teha, et kogu see bandekari omale "töökohad" ka ju saaks...
#4
see pole ainuke invaliid kes seal pargib - mitu MBd seisab seal pidevalt 6htuti. K6igil "katkiste inimeste" m2rgid peal.
#5
marek Kirjutas:http://pilt.delfi.ee/album/109729/

eriti meeldiks mulle maksumaksja raha eest sõita S500 4Maticuga...

nad ei sõida sellega maksumaksja raha eest. ja teiseks on maksumaksja raha see mis jääb maksumaksjale kätte peale maksude ära maksmist Icon_biggrin
#6
nad ei sõida sellega maksumaksja raha eest. ja teiseks on maksumaksja raha see mis jääb maksumaksjale kätte peale maksude ära maksmist Icon_biggrin
[/quote]

Brutopalk on netopalga brutopalk?
#7
no vähemalt inimestel on mille kallal jälle närida...homse õhtulehe kaas juba olemas ja ajakirjanikud saavad rahusEusa_whistle
SEC-i sõltlane.
560SEC, G55, 190E 2,0B, C400 4M Coupe 
#8
Savipätsul on ka S500 4matic (Y)
ISe sõidaks ka sellisega kui ekegi liisingut ja hooldust/remonti maksaks!
muidu vist ei ostaks never/ever!
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/ee...5&l=fplead
AAHHAHAHAHAH!

Kuna kõik jäsemed ilusti funkasid siis saab järeldada ainult, et tegu on aju invaliititega! Samas huvitav on see, et mul tutaval 1 lajg on puust ja isegi see toestus ja invaliidsus võeti ära ning põhjendus oli, et sai terveks ja võib küll 100% koormusega tööd teha ning ei mingit inva alale parkimist!
Hvuitav kas nõõgitakse ainult neid kes enda eest seista ei suuda?
#9
Ardo Kirjutas:Savipätsul on ka S500 4matic (Y)
kas ta uue auto saand seoses majanduskriisiga? tavaliselt ikka linnaViletsuse ees laiutanud must w211.

[Pilt: 128561474180b735a56_3.jpg]
#10
E klass peaks ta tagumiku all olema ikka, Hundisilma ees seisab ikka, linnaviletsuse ette pole ma ammu sattunud.
#11
Savipätsi tassib ringi üldiselt ja punane Toyota Landcruiser?
#12
Rolz Kirjutas:Savipätsi tassib ringi üldiselt ja punane Toyota Landcruiser?

Hmmm, kimame teemast küll sajaga välja, kuid punane Patrol (või Pathfinder) oli tal küll kunagi ammu, länakrist pole kuulnud ega näinud.
#13
Karl Kirjutas:E klass peaks ta tagumiku all olema ikka, Hundisilma ees seisab ikka, linnaviletsuse ette pole ma ammu sattunud.
Nagu ole S500 4 matic aga võibolla tõesti oli see hoopis W211 4 matic, igatahes 4 matic oli 100%
Partsi Audiga olen ka suutnud tallinn-Pärnu mnt. vägikaigast vedada. Savi aga ei viitsinud minuga mängida.
#14
Karl Kirjutas:
Rolz Kirjutas:Savipätsi tassib ringi üldiselt ja punane Toyota Landcruiser?

Hmmm, kimame teemast küll sajaga välja, kuid punane Patrol oli tal küll kunagi ammu, länakrist pole kuulnud ega näinud.

Kunagi oli tal ka saab 95  aero Tongue
Samas presidendi autod on kõik teada, tuttav töötas kunagi AS Eesti Vabariigi presidendi ihukaitsja/autojuhina aga nüüd piinab BMW-si aja viiteks tänavarallidel Tongue
#15
Ardo Kirjutas:Nagu ole S500 4 matic aga võibolla tõesti oli see hoopis W211 4 matic, igatahes 4 matic oli 100%
kas sa siis pilti ei viitsind vaadata?
http://foorum.clubmb.ee/showthread.php?t...2#pid79072
#16
Ikka vaatasin ja see oli W211 selles polegi kahtlust. Ainult et ka poliitikud vahetavad vahest autosi ja rendivad vahelduseks teisi. Isiklikult olen näinud Savi  väga palljudes erinevates autodes! Isiklikku autot ta vist polegi.
#17
Ardo Kirjutas:Ikka vaatasin ja see oli W211 selles polegi kahtlust. Ainult et ka poliitikud vahetavad vahest autosi ja rendivad vahelduseks teisi. Isiklikult olen näinud Savi  väga palljudes erinevates autodes! Isiklikku autot ta vist polegi.
ma juba mõtlesin, et äkki tõesti vahetas essi vastu kui see parkimise jama tal pärnus oli...Badgrin
#18
Ise nii ei käituks. Aga samas ei näe ka, et see auto kellelegi ette oleks jäänud vms. Kui see MB on maksumaksja raha eest ostetud, siis see ajab küll harja punaseks- riigipea peab mingi audiga sõitma ja ministrid s-klassiga Icon_evil Presidendil olgu ikka korralik sõiduvahend- ja ülejäänud sõitku kasvõi... maeiteamillega...
#19
kahju et fotokas autos, saaksin näidata kuidas meie invaliidid parkivad rimi juures

üks Lexuse rx450 invaliid naine ja tema mees MLiga
kahjuks need inimesed ei häbene sedaThumbsdown
#20
T6nu Kirjutas:Ise nii ei käituks. Aga samas ei näe ka, et see auto kellelegi ette oleks jäänud vms. Kui see MB on maksumaksja raha eest ostetud, siis see ajab küll harja punaseks- riigipea peab mingi audiga sõitma ja ministrid s-klassiga Icon_evil Presidendil olgu ikka korralik sõiduvahend- ja ülejäänud sõitku kasvõi... maeiteamillega...

Mis mingi Audi ? Tegemist on A8-ga, mis on samuti luksusauto. No tõesti, mersumehed, saage oma kompleksidest üle. On olemas ka teisi häid autosid.

Tänan kuulamast.
Uku


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Eesti invaliidid... Rolz 20 8,189 14-08-2006, 09:01 AM
Viimane postitus: h2x0r



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne