Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rapla Talvine Rada 15.02.09
#21
Indrek Kirjutas:
eDiCk Kirjutas:
Indrek Kirjutas:Usu, et eriti põnevust seal olema ei saa - see rada isegi sula ja soojaga aeglane. Libedaga veelgi igavam, keskmiseks kiiruseks vast 30 km/h saaks olema, sest kurve palju ja järsud

jah
aga vaatame kes lumes proff

Noh vaevalt seal miskit proffi selgitada annab, see lihtsalt aeglaselt läbikruiisimise teema. Proovisin sarnast rada isegi 4 veolisega on suhteliselt mõttetu.

kas sina tuled?Icon_evil
Vasta
#22
no kui ma koolis pole, siis seltskonna mõttes ikka tulen. Isegi kui rada s..t on, siis seltskond ikka hea ju
Vasta
#23
Indrek Kirjutas:no kui ma koolis pole, siis seltskonna mõttes ikka tulen. Isegi kui rada s..t on, siis seltskond ikka hea ju

Thumbsup
Vasta
#24
Indrek, tule ikka, me ju peame audide lippu kõrgel hoidma Icon_lol
Vasta
#25
Kas siis jutt et naastuga peale ei lasta vastab tõele või ei? Kui kohe kindlalt ei lasta tuleks hoopis ühe esiveolise diisel Fordiga..
Vasta
#26
Boamadu Kirjutas:Kas siis jutt et naastuga peale ei lasta vastab tõele või ei? Kui kohe kindlalt ei lasta tuleks hoopis ühe esiveolise diisel Fordiga..

rapla sõidame 15.02 ja 14.02 ma uurin Tiit käest kas võib naastuga või ei
Vasta
#27
eDiCk Kirjutas:
Boamadu Kirjutas:Kas siis jutt et naastuga peale ei lasta vastab tõele või ei? Kui kohe kindlalt ei lasta tuleks hoopis ühe esiveolise diisel Fordiga..

rapla sõidame 15.02 ja 14.02 ma uurin Tiit käest kas võib naastuga või ei

Asi selge , pane siis eDick info üles kui teada saad. Kas sõit on 15.02 ?
Vasta
#28
ok
jah 15
Vasta
#29
Renkju Kirjutas:
Lõoke Kirjutas:Kas neid tünne mäletate raja ääres...need on nüüdseks betooni täis valatud.


Icon_lol
Mina ei soovitaks Mercedes'ega rajale minna

Oot, kohtusid tünniga?
Vasta
#30
v6sa Kirjutas:
Renkju Kirjutas:
Lõoke Kirjutas:Kas neid tünne mäletate raja ääres...need on nüüdseks betooni täis valatud.


Icon_lol
Mina ei soovitaks Mercedes'ega rajale minna

Oot, kohtusid tünniga?

Oleks see vaid tünn olnud.
Irooniline on nüüd see, et ma Kohtusin Paju v6sagaIcon_razz
Ning järgmine hetk vajusin läbi jää...
Vasta
#31
Renkju Kirjutas:
v6sa Kirjutas:
Renkju Kirjutas:
Lõoke Kirjutas:Kas neid tünne mäletate raja ääres...need on nüüdseks betooni täis valatud.


Icon_lol
Mina ei soovitaks Mercedes'ega rajale minna

Oot, kohtusid tünniga?

Oleks see vaid tünn olnud.
Irooniline on nüüd see, et ma Kohtusin Paju v6sagaIcon_razz
Ning järgmine hetk vajusin läbi jää...



Ühesõnaga auto siis ilmselt ikka ribadeks ma eeldan?
Vasta
#32
ÜRITUS JÄÄB ÄRA, KUNA RADA POLE SÕIDUKÕLBLIK
Vasta
#33
Mis Tabasalu rajal toimub, mis seis seal on?
Vasta
#34
Boamadu Kirjutas:Mis Tabasalu rajal toimub, mis seis seal on?

llgelt kallis on
Vasta
#35
Variant on Kaisma järv, kui klubi üritus siis vaja kokku eelnevalt leppida aga kui mitte siis saab ka niisama peale. Rada kiire ja peaks autojuhid proovile panema küll.
Teine variant on ohekatku rada mis nüüd taastati ja avati (ametlikult vist ple avatud). Eile käisin rada vaatamas ja seis vist sama mis kardiraja ehk siis üleni jääs. Kui kedagi huvitab siis võin uurida aga kahtlen et keegi julgeb sinna oma mb-ga välja elama minna. Endal ka selleks vana golf millel sai amordid puruks hüpatud seal, hetkel siis ei sõida. Rada iseenesest kiire libe ja ohtlik kuna terve rada on vallide vahel.
Vasta
#36
kuld Kirjutas:Variant on Kaisma järv, kui klubi üritus siis vaja kokku eelnevalt leppida aga kui mitte siis saab ka niisama peale. Rada kiire ja peaks autojuhid proovile panema küll.
Teine variant on ohekatku rada mis nüüd taastati ja avati (ametlikult vist ple avatud). Eile käisin rada vaatamas ja seis vist sama mis kardiraja ehk siis üleni jääs. Kui kedagi huvitab siis võin uurida aga kahtlen et keegi julgeb sinna oma mb-ga välja elama minna. Endal ka selleks vana golf millel sai amordid puruks hüpatud seal, hetkel siis ei sõida. Rada iseenesest kiire libe ja ohtlik kuna terve rada on vallide vahel.


Kaisma järv hea jah, aga mingi nädal tagasi polnud veel eriti kõlbulik
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  AG Suvekarikas 2023 - III etapp Rapla 07.10 Ruslan 0 130 27-09-2023, 02:22 PM
Viimane postitus: Ruslan
  AG Suvekarikas 2023 - II etapp Rapla 25.06 Ruslan 0 182 31-05-2023, 02:36 PM
Viimane postitus: Ruslan
  Jaaniralli Rapla kardirajal - 26.06 indrek 72 61,867 24-02-2011, 08:13 PM
Viimane postitus: taadu
  Rapla Kardirada järelkaja Priit 49 26,280 02-08-2008, 10:50 AM
Viimane postitus: tank
  Rapla Kardirada 14.06.08 NB! Silberauto poolt kohal ka CLS 350 !!! Kuldar 36 16,935 14-06-2008, 10:03 AM
Viimane postitus: indrek
  Rapla Kardiraja 2007 järelkaja Kuldar 65 31,718 17-09-2007, 12:03 PM
Viimane postitus: v6sa
Exclamation Rapla kardirajal 02.09 koos B klassi MB ga indrek 56 22,971 02-09-2007, 09:15 PM
Viimane postitus: Karl
  Rapla ringraja järelkaja indrek 23 11,602 25-06-2007, 04:11 PM
Viimane postitus: v6sa
  MB Ringrada Rapla kardirajal 17.06 NB!!! KOHAL KA UUS C-KLASS indrek 41 19,377 17-06-2007, 12:03 AM
Viimane postitus: Madis



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne