Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
K: w124 armat. pirnide vahetus?
#21
Välja tuleb niisama tõmmates, aga enne tuleb spidomeetri tross küljest ära keerata.
Vasta
#22
sai ka see töö läbi tehtud! kiskusin juhipoolse ventilatsiooni resti välja, sellega tulemusel saab kellaploki vähe vasakule liigutada ja paremalt suhteliselt hästi tõmiitsad vahele lükata! Esimese korraga tuli väga raskelt. kellaploki peal oli mingid kaks kummist tihendit. Nüüdseks võib öelda kunagi olidSmile Istub ilma nendeta ka kindlalt pesas ja tuleb vähe lihtsamini välja, hilisema vajaduse korral.
Vasta
#23
Huvitaks et kas w202-l käib kõik samamoodi või on miskine muu nipp?
Vasta
#24
ilma traadita saab nii et võtad alt polstri maha ja lükkad kellaplokki tagant käega

originaalis on mersul (vähemalt neil mis minu käes olnud) need pisikesed olema 0,4w ja suuremad 1,2w
kui panna pisikesed pirnid 1,2 siis ka kärsatab valgusjuhid kollaseks

kui reostaadi nupu liigutamisel tuled korraks kustuvad, siis kindlasti reostaat läbi
Vasta
#25
Hi guys? does someone know how to install LED lights? I am planning to customize my ride. I hope someone has experience and they can lead me on the right direction
Vasta
#26
Aga kuidas vahetada w124 sooja regulli nuppu (rulliku) valgustus pirni,kui juba jutuks läks.
Vasta
#27
tõmbad keeratavad nupud ära,seal suured mutrid, siis seal all makijuures ka veel 2 kruvi
Vasta
#28
Minu kahel viimasel masinal on ka need spidoka valgustuse valgusjuhid sulanud olnud. Siis tegin nii , et võtsin nad ära ja panin nede asemele led elemendid. No need , millel on tagumisel poolel teip ja peal kolm laia valgusnurgaga dioodi. Soovitan osta soevalged jääb silmale parem vaadata.

Need liimisn nende valguskanlite asemele ja jääb väga ilus ja yhtlane valgus. Voolu v6tsin pirnipesadest. Selleks otstarbeks v6tsin pirni pesast välja ja jootsin tema klemmide kylge juhtmed. Nii saab vajadusel ledid ära v6tta ja tavalised asemele panna , kui peaks vaja minema. Pilte tegemisest kyll ei ole , aga võin valmistulemusest teha.

Ainuke vastik koht w124 kus pirne vahetada on need puhurite juures asuvad rullikud. Kole ebamugav on neid reste kätte saada ja keskmisel tuleb selleks veel mingi hoob kuuskantv6tmega lahti keerata j apärast tagasi pannes paika ka reguleerida.
Muus osas kasutajasõbralik.

Vasta
#29
(18-03-2006, 08:33 PM)dinho Kirjutas:
martin471 Kirjutas:Ma olen ise ka korra selle spidomeetri sealt välja kiskunud, pole rasket midagi, pirne saab vahetada ka ilma, et pistikud tagant ära kisuks. Mul oli see valgustus veidi tuhm ja panin 3w pirnide asemel 5w-sed pirnid. Mis te arvate kas see teeb midagi hullu ka või võib võimsamad panna? Tahaks veel küsida, kas spidomeetri valgustuse pirne on ainult 2, mina igatahes neid sealt rohkem ei leidnud.
Kas reostaati oled ka kontrollinud? Äkki maha keeratud ja sellepärast tuhm?

Kogu armatuur ja keskkonsooli tuled pimedad. Kas 93 aasta isendil ka reosaat olemas on? Või millele üldse peaks rõhku pöörama?
Kaitsmed esmapilgul terved ja üle kontrollitud.

Vasta
#30
Esimese hooga mõeldes tuleb pähe kohe kas näidikuplokis olev kaitse või poteka reostaat.

Juttu kaitsmest: http://foorum.clubmb.ee/showthread.php?tid=16568

Ja jutt poteka lammutamisest: http://foorum.clubmb.ee/showthread.php?tid=31744

Esimesel juhul jäi näidikuploki valgustus põlema, teisel juhul on kogu kupatus pime.



Hea vastus eeldab põhjalikult ja arusaadavalt püstitatud küsimust!
Vasta
#31
Kuidas armatuuri restide pirnide vahetamine käib?
Vasta
#32
Restid välja (nagad neljas nurgas) ja siis pisut silmitsemist kuhu juhtmed lähevad ja kuidas selle pirnipesa kätte saab, see pole eriti keeruline. Kontrolli üle aga minumeelest seal originaalis 0,4w pirnid kõigest, ise panin küll 1,2w-sed vist, aastaga pole deformatsioone märgata olnud.
Vasta
#33
Tervist. Mul suht sama töö vaja ära teha. Põlevab ainult valgus mis spido ennast valgustab. Sooviks teada kus kohast saaks neid pirne osta. Kusagil bensukas nägin kunagi, et hind oli 2€ kaks seda väikest pirni. Ei hakkand ostma, kuna tundus jube kallis.
Et jh oleks abi, kui keegi saaks soovitada kus kohast osta.
Vasta
#34
1,5-2 aastat tagasi sai fixusest võetud, 12 pirni maksid kokku 6€ vms. Soovitan valgete pirnide vastu vahetada.

Mis puutub võimsamate pirnide vastu vahetamisse, siis sai udutulede nupu sisse 1,2w pirn pandud ja peale 20min udus sõitu kõrvetasin näpud ära kui tahtsin välja lülitada.
Hea vastus eeldab põhjalikult ja arusaadavalt püstitatud küsimust!
Vasta
#35
Mis võimsusega pirne spidoplokki panna?
Ma vaatan et alla 1,2v on raske leida selliseid pirne.
Vasta
#36
Näidikuteplokis 5w T10 194. Peaks olema madal pirn, vastasel juhul ei mahu pessa.
Näiteks: http://www.ledlight.com/t10-wedge-5-ultr...light.aspx
Hea vastus eeldab põhjalikult ja arusaadavalt püstitatud küsimust!
Vasta
#37
Mina ostsin need 0,4W pirnid Tallinnast AVSK-st. 0,50€ vms oli tükk. Kuidas selle keskmise resti valgustuse vahetamine käib? Äärmised sain ära vahetatud, aga selle keskmisega ei saand mitte hakkama.
Vasta
#38
(16-10-2014, 03:14 PM)urraa Kirjutas: Mina ostsin need 0,4W pirnid Tallinnast AVSK-st. 0,50€ vms oli tükk. Kuidas selle keskmise resti valgustuse vahetamine käib? Äärmised sain ära vahetatud, aga selle keskmisega ei saand mitte hakkama.

Piilud ribide vahelt sisse ja liigutad rullikut. Siis näed seal sees kuskil kuuskanti mille peab lahti keerama. Peale seda need nagad üles tõmmata ja irdub .
Vasta
#39
Võta vasakpoolne ribi lahti,saad ka nii näpud taha.
Vasta
#40
Tõstan küll vana teema ülesse, kuid milles viga, kui 2 kellablokki on maha põlenud järjest. Nimelt põleb üks ja sama rada koguaeg maha, kui led'id sisse panna? Kas viga ledides sel juhul? 94a diisel Rada mis maha põleb on vist: suur ümmargune pistik klemm nr 13 ja poteka kõrval olev pistik äkki number 7 või oli 4..
Parandan, number 6 klemm siiski, lisaks ei põle enam täistule märgutuli. Tegin "uue" raja 13 ja 6 vahel ajutiselt, hetkel toimib, kuid ilma led'ideta.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  w124 süüteluku vahetus kraabus 2 148 18-04-2024, 06:21 PM
Viimane postitus: kraabus
  Kuidas eemaldada w124 esiukse aknatõstuki mootorit kui klaas ei liigu? kraabus 2 132 02-04-2024, 07:27 PM
Viimane postitus: kraabus
  W124 "duo valve" (puhub sooja) Manifesto 3 356 22-03-2024, 05:14 PM
Viimane postitus: Manifesto
Photo W124 1989_alu velg v. terasvelg? squirrel9 4 192 29-02-2024, 10:30 AM
Viimane postitus: squirrel9
  w124 om606 käigukast/sidur eenupeenu 3 277 26-02-2024, 02:03 PM
Viimane postitus: eenupeenu
  Mure W124 pööretega spy4 21 7,718 19-03-2023, 11:28 PM
Viimane postitus: v6sa
  w124 karbikatete tüüblid IndrekJ 3 373 22-12-2022, 05:22 PM
Viimane postitus: stihl
  W124 3.0d mootori mure. M1X 4 626 29-11-2022, 09:33 PM
Viimane postitus: M1X
  W124 -> W213 (ekraan jne) nostromo 4 711 08-01-2022, 04:44 PM
Viimane postitus: kaupo51
  w124 Robin03 0 527 10-11-2021, 02:02 AM
Viimane postitus: Robin03



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne