Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Milline oli Sinu kõige ohtlikum olukord liikluses? Kuidas selles lahendasid?
#9
Minu kõige ohtlikum olukord oli Tartus, Pepleri ja Vanemuise ristmikul, kus tahtsin teha vasakpööret Pepleri tänavale suunaga Riia tänava suunas. Nähtavus vasakule puudus, sest Pepleri ühika ees pargivad mingisugused ennast märgile vaatamata ristmikule liiga lähedale. Tundus, et vasakult kedagi ei tule ja hakkasin liikuma. Järsku lähenes aga mulle suure kiirusega mingi Toyota Avensis, mis andis ainult signaali. Minu reaktsioon oli tugev vajutus gaasipedaalile, et Avensise eest ära saada. Seejuures oleksin peaaegu saanud veel paugu paremalt, kuhu oli tekkinud mingi Honda Civic. See vähemalt pidurdas. Selle äkksööstuga oleks ma peaaegu sõitnud otsa jalakäijale, keda ma õnneks viimasel hetkel märkasin ja kelle nina eest ma läbi vastassuunavööndi läbi tormasin. Pärast seda väldin ma seda ristmikku ja üldse vasakpöördeid peateele niipalju kui see võimalik on, sest pigem sõidetakse sind ja ennast sodiks kui peateele vahele lastakse...
Vasta


Sõnumeid selles teemas
RE: Milline oli Sinu kõige ohtlikum olukord liikluses? Kuidas selles lahendasid? - Autor: lumeleopard - 12-09-2009, 10:09 PM

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Tore olukord Järvevanal lumeleopard 36 54,015 21-12-2009, 11:37 AM
Viimane postitus: Martin



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne