Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MB klubi / MB kalender
#21
karl, hea mõte! Badgrin


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                   
Vasta
#22
Minul tekkis selline mõte, et kuna niikuinii on aeg liikmemaxu maxta, siis võix kalendritegemise kulud sellega kokku arvestada ehk siis, kõik kes on liikmed ja maxavad tuleva aasta liikmemaxu võixid ka liikmemaxule natuke juurde maxta (juurdemaxav summa võrdub kalendritegemise kulud jagatud liikmete arvuga) ja vastu kalendri saada. Kuna kui inimene on otsustanud klubiga liituda, siis eeldatavasti ta tahab klubi tegevustest osa saada ja klubikalender käib klubi tegevuste alla. Vastasel juhul jääb arusaamatux klubiga liitumise ja liikmex olemise mõte.

Ehk siis kord veidi rangemax muuta öeldes, et selle aasta liikmemax on vot selline ja lisandub veel selline summa, mille eest saab klubikalendri. Siiamaani on asja arutatud ja pole tegudeni jõutud. Kui aga veidi rangemalt tagant utsitada hakkavad ka asjad liikuma ja kui inimene on millegi eest maxnud suureneb ta huvi asja vastu ja osalustahe selles.

Mis kalendripiltidesse puutub siis võix need olla ikka klubiliikmete ja foorumikasutajate/huviliste autodest mitte suvalised netipildid, vastasel juhul pole tarvidust/mõtet klubi sümboolikat kasutada ja võib lihtsalt MB pildikalendri teha.

Ja ex kalendri sisu üle saab veel vaielda, kuid rahaasjad võix juba praegu korda ajada, siis on garantii suurem, et see kalender ka valmib.

Ise tasun liikmemaxu järgmisel nädalal + mingi summa lisax, mis võix kalendri valmistamisse minna.
Vasta
#23
Olen 100% selle poolt et ka huviliste autodel oleks võimalus osaleda, eks targad mehed peavad otsustama millised on kõlblikud...aga unistada ju võibEusa_whistle
Vasta
#24
HotPapa Kirjutas:Ega samas nüüd ka väga kvaliteetseid peegelkaameraid saadaval iga pool ja egas väga proff olema ei pea, et saada hea kaameraga hea pilt. Ja siis kui vaja lasta kellelgi profil pilti töödelda. Just my oppinion.

Mul on üks tuttav fotograaf kes teed häid pilte Big Grin
Kui vaja võin lasta tal mingi näidise teha ??
Vasta
#25
Lahe. Igaüks avaldab arvamust... Mina kaa, mina kaa...Icon_lol

Mina arvan, et meil on siin üks aktiivne seltskond, kes midagi on aegade jooksul ka ära teinud.
Istuge maha, pidage omavahel aru ja tehke ära. Õiendajaid ja mölisejaid on niikuinii pärast lademes, nende pärast pole väga vaja põdeda.

Kui me hakkame ajama kokku IDEAALKORRAS autosid, siis neid me Eestist 12 kokku ei saa. Kui hakkame tegema järeleandmisi, siis tekib kohe põhjendatud küsimus - kuhumaani...

Klubiliste hulgast kohe kindlasti ei saa. Rõhutan veel, IDEAALKORRAS. Renkju SEL ju seda pole... Rolzi SEC äkki isegi on, mine tea.

Tahate kvaliteetkalendrit, siis võtke kokku asjast jagavate inimeste ring ja tehke ära.

Tahate demokraatlikku kalendrit, siis ajage asja foorumi kaudu. Üldiselt on päris toimivaks osutunud see variant, kus antakse ette formaat (suurus ja kvaliteet) ja palutakse liikmetel panna pilte üles kõigile vaatamiseks-hindamiseks. Seejärel on mingi aeg (kuu kuni kaks, mitte rohkem), mille jooksul saab piltidele anda hääli.

Hääletuse lõpptähtaja saabumisel lähevad käiku 12 parimat, mis on piisavalt trükikõlblikud.

Kalender trükitakse ja tulemus on täpselt Rahva Soov.Eusa_whistle Õiendajad vaadaku peeglisse, profid parem ärgu vaadaku üldse...Retard

Muid valikuid pole. Kui tahame demokraatlikult head tulemust, siis jäämegi seda kalendrijuttu aastast aastasse ajama.

Mis puutub hinda, siis kalendreid võiks teha varuga, omadele on maksumus kalendri tootmiskulu ja väljapoole +X krooni.
Vasta
#26
Eelnevas postituses lähenemine hästi toimiv.
Kuni kuu hääletuseks täiesti piisav.
Seejärel kujundus siia foorumisse ja kõik saavad enne tootmist oma soovitud koguse koos rahalise kinnitusega edastada.
Vasta
#27
Teema värskenduseks uuemat ja soodsamat hinnainfot teiselt tarnijalt:

Seinakalender
12 kuud – 12 pilti
Formaat: A4
Maht sisu+ kaaned: 28 lk  
Trükk sisu + kaaned: 4+4 ( täisvärviline, kahepoolne trükk)
Paber sisu + kaaned: Tom&Otto Silk 150 gr
Riputusauk
Algmaterjal tellija printfail
Spiraalköide
Hind 200 tk: 18350 kr/ 91,75 kr/tk
Hind 500 tk: 21645 kr/ 43,29 kr/tk

Vajadusel kuupäevanäidik ( aken) hinnalisa 2.90/ tk.

Hinnale lisandub käibemaks 18%.
Vasta
#28
issand aga tellige ära.... mina tahaks kyll kalendrit ja ma usun et siin on teisigi kes seda tahaks... mida rohkem seda uhkem
Vasta
#29
Hr. Võsal on tuline õigus ka SEL'les, et mu SEL ideaal korras pole.
Seega, kui teha esimene kalender kui eksperimentaalne, ehk siis uute ja vanade MB-dega, rahva hääletusel valitakse pildid. Disaini peaks proovima saada võimalikult sobiva, et ka see kalender seina peal oelks nii kalendrina kui ka disainse iluesemena.
Ja järgmine kalender võiks siis tulla juba klubiliste ja huviliste autodest, selleks ajaks võiks igaüks võimaluste piirides püüelda oma auto ideaalse seisukorrani, et see ilutseks kalendril.
Vasta
#30
Igaüks kes antud teemal on sõna võtnud on seda teinud pühast soovist antud teemaarendusel kaasa aidata . Arusaadav . Kõigil on omamoodi õigus siin tegelikult kuid ... pöörakem tähelepanu ka teisele  nurgale .
Kõigi me soov on ju see ,et asi õnnestuks ja kalender oleks nauditav . Loomulikult siis me endi klubi (huviliste) liikmete autodest tehtud piltidega . Arusaadav seegi .  Lisada soovin vaid seda , et  pildil oleks enam kunstilist väärtust ,sõnumit,fun-i , olukorda... või kes iganes mis nimega seda ei nimetaks . Üks õnnestunud võte kaalub mitmekordselt üle auto tehnilise seisukorra võtte ajal ... (juhul kui just pole  võtteks auto põhjaall toimuv ).
Usun ,et niimõnedki on nõus sellega kui kalendri "toimetamisel" nähtaks vaeva stsenaariumiga/sõnumiga/meeleoluga ... see aga ei eelda ilmtingimata tippkorras olevat autot ... (kuigi iseenesest see pole paha kui auto on heas korras )
panen siia lihtsalt yhe äärmusliku pildi üles mõtiskluseks :
   
...  ma ei tea mis mind siin köidab , kuid .... pilt on stiilne .
Käesoleva pildiga ei kutsu ma üles  pildistama erinevaid roostes mersusi kuid ...   hea stsenaariumi korral võib põnevaks osutuda  misiganes autost võetud pilt ...  
Vasta
#31
marek Kirjutas:need on suvalt "käigupealt" tehtud pildid, auto seisis "tegi oma asja" (1. mart ootas oma ringile minekut ja 2. rolz tuli just ringilt...) ja tegin klõpsu. need lihtsalt näitena toodud mis stiilis võiks pildid olla... pealegi on kunst kunstis kunsti näha ja mina ei ole kunsti inimene! Unibrow

... kunst ei ole kunsti teha - kunst on kunstis kunsti näha Icon_biggrin
Vasta
#32
Vot, Kuldar tabab kuldset momenti...
Ma nimetaks ka siis seda eelpool mainitut kui Miljööd, mis tõmbab sind sind sinna samma pilti sisse, kujutlemaks end selles olukorras.
Ja ega pole ju patt asja inimlikul käel ka korrigeerida. On ju teada, et pildil on üks ja tegelikkuses teine...
Vasta
#33
Kuldar Kirjutas:... kunst ei ole kunsti teha - kunst on kunstis kunsti näha Icon_biggrin
just!
[Pilt: 5mSECcopy.jpg]
Vasta
#34
Renkju Kirjutas:Alustagem nimede pakkumisest
Rolzi SEC, Hentsi SEL, Kuldari E500, Vqluri w116, Rauntz'i AMG

Mul on ainult digiseebikaga tehtud pildid enda autost, neid ei kannata küll avalikkusele näidata. Muidugi, kui Marek viitsiks 100 meetrit kõndida ja mõne ilusama valmis teha salaja, oleks teema küll Icon_lol
Vasta
#35
liisel Kirjutas:Kindlasti on keegi kellel on mittedigiseebikas ja teeb uued ja uhkemad pildidWink

Mul D300 nikoni poolt, statiiv, lisavälgud - kogu krempel ja saan iga kell pilte teha. Kui nv on veel lund, siis võiks ju iseenesest yhe fotopäeva kuskil teha
Vasta
#36
Indrek Kirjutas:
liisel Kirjutas:Kindlasti on keegi kellel on mittedigiseebikas ja teeb uued ja uhkemad pildidWink

Mul D300 nikoni poolt, statiiv, lisavälgud - kogu krempel ja saan iga kell pilte teha. Kui nv on veel lund, siis võiks ju iseenesest yhe fotopäeva kuskil teha

No ma oleks kohal. Autogi pestud juba Icon_biggrin
Vasta
#37
rauntz Kirjutas:No ma oleks kohal. Autogi pestud juba Icon_biggrin
tee ruttu siis, homme hakkab sadama. Smile
Vasta
#38
marek Kirjutas:
rauntz Kirjutas:No ma oleks kohal. Autogi pestud juba Icon_biggrin
tee ruttu siis, homme hakkab sadama. Smile

Novot, paneb riided selga ja tuleb oma aparaadiga mu maja juurde, ma lükkan lume nii kaua maha Wink
Vasta
#39
rauntz Kirjutas:Novot, paneb riided selga ja tuleb oma aparaadiga mu maja juurde, ma lükkan lume nii kaua maha Wink
käisin ära, ikka oli lumine... aga puhas tundus küll. Smile
Vasta
#40
marek Kirjutas:
rauntz Kirjutas:Novot, paneb riided selga ja tuleb oma aparaadiga mu maja juurde, ma lükkan lume nii kaua maha Wink
käisin ära, ikka oli lumine... aga puhas tundus küll. Smile

No aga pildi tegid ära?
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  MB Klubi rallikas vol? indrek 21 13,428 26-02-2021, 08:43 PM
Viimane postitus: 2teist
  Klubi jõulubowling 14. detsembril 19.00 indrek 3 2,715 13-12-2019, 03:29 PM
Viimane postitus: indrek
  MB Klubi sümboolikaga meened indrek 42 81,455 30-10-2019, 08:44 PM
Viimane postitus: indrek
  Klubi Sügisgrill 15. September Kernus indrek 5 6,566 09-09-2019, 08:16 AM
Viimane postitus: v6sa
  MB klubi suvepäevad 2019 - 20-21 Juuli Türil indrek 29 22,767 28-07-2019, 06:01 PM
Viimane postitus: siimruz
  MB klubi talvepäevad 09. Märts 2019 raplamaal indrek 21 17,890 25-03-2019, 05:05 PM
Viimane postitus: Werewolf
  MB Klubi Bowling 24.11 kell 18.45 indrek 5 7,049 20-11-2018, 10:22 AM
Viimane postitus: indrek
  Klubi peregrill 20. August Kernus indrek 26 16,233 23-08-2018, 02:56 PM
Viimane postitus: Lepz
  MB klubi rallikas Mannergute mõõduvõtul 21. juuli indrek 72 41,091 29-07-2018, 05:45 PM
Viimane postitus: v6sa
  MB klubi Suvepäevad 2018 (16. juunil) indrek 57 49,577 20-06-2018, 10:22 AM
Viimane postitus: indrek



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne