Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Teeme MB klubi kalendri.
#21
Kui kalendrit teha siis peaks juba nüüd alustama ja mitte 2009 vaid juba 2010. Kui teha siis hästi!
#22
Ivar Kalev Kirjutas:Minu teada Sulemehe reklaamkalender on ühe muutumatu pildiga.

Ühes teises foorumis teeme 12 pildilehega kalendrit juba oktoobrikuust, eesmärgiga enne jõule laiali jagada tellijatele. 22.12 saame kätte.
Siin tundub pisut hilinenud tegevus.

Täpselt - minu arvamus ongi, et hakkaks praegu asju ajama, et siis järgmiseks aastaks midagi olemas oleks.

Mis sellised üldised kulud muidu oleksid:
aparaadiga mees kes KORRALIKKE pilte teha oskaks (peaks arvestama mingi 4+ satsi piltide tegemiseks ma arvan)
piltide töötlus + kujundus
trükkimine
Sellisel juhul kui on hunnik pilte olemas saaks niiöelda järgnevatel aastatel eelmiste aastate fotosid kasutada. Ehk seetõttu ei pea iga aasta tulevikus nii palju fotosid tegema (minu arvamus)
#23
BLÄ-BLÄ-BLÄ.....

Lepime siis kuupäeva ja koha kokku, ning kes tuleb see tuleb.
Järgmine kord tulevad teised jne.
Mida kuradit te jahute et kas võiks, mis maksab, kas tasub?????
Mis vahet seal on mis see maksab.Eusa_dohEusa_doh
Minu arvestuste järgi kui iga Klubiline paneks minimaalselt 100eegu(kes soovib, võib ka rohkem panna), saaks kullatud äärtega selle kalendri.

Mina suudaksin leida profifotograafi, kui keegi 4-5 päeva ette välja koha mõtleb.
Pesuruumide ja saunade remont.
Aurusaunade ehitus.
W/C126 peenhäälestus. #w126garaaz
5 126 735
#24
12 pildiga kalender maksab hetkel soodushinnaga 250 kr/tk. See, mis teises foorumis tehtud. Iga tellija maksab oma tellimuse eest. Muid kulusid pole. Panna saab igale lehele mitu pilti. Kujundustasu puudub. Fotod saatsid foorumikautajad, paremad valiti hääletusega välja. Reaalne tööaja kulu kujunduse kokkupanekul (tasuta programm internetis) mõned tunnid. Suuremate piltide (A4) eelduseks hea kvaliteediga pilt (seda teevad enamus aparaate tänapäeval, pole vaja tasulist pildistajat).
#25
janek126 Kirjutas:BLÄ-BLÄ-BLÄ.....
Ma arvan, et liigne agarus on ogarus. Pigem oleks mõistlik jooksvalt koguda pilte ja siis järgmiseks aastaks komplekt valmis panna. Nii saaks pildi tausta vastavalt ka aastaajale valida. See, et praegu poris ja pimedas mingi hunnik pilte valmis klõpsida pole ratsionaalne.
#26
Ivar Kalev Kirjutas:12 pildiga kalender maksab hetkel soodushinnaga 250 kr/tk. See, mis teises foorumis tehtud. Iga tellija maksab oma tellimuse eest. Muid kulusid pole. Panna saab igale lehele mitu pilti. Kujundustasu puudub. Fotod saatsid foorumikautajad, paremad valiti hääletusega välja. Reaalne tööaja kulu kujunduse kokkupanekul (tasuta programm internetis) mõned tunnid. Suuremate piltide (A4) eelduseks hea kvaliteediga pilt (seda teevad enamus aparaate tänapäeval, pole vaja tasulist pildistajat).

Minu arvamus on selline, et hind on asja juures teisejärguline, tuleks valmis teha ja eks siis selgub mis hinnaks kujuneb.
Vähem möla, pikem samm....Icon_lol
Pesuruumide ja saunade remont.
Aurusaunade ehitus.
W/C126 peenhäälestus. #w126garaaz
5 126 735
#27
python Kirjutas:
janek126 Kirjutas:BLÄ-BLÄ-BLÄ.....
Ma arvan, et liigne agarus on ogarus. Pigem oleks mõistlik jooksvalt koguda pilte ja siis järgmiseks aastaks komplekt valmis panna. Nii saaks pildi tausta vastavalt ka aastaajale valida. See, et praegu poris ja pimedas mingi hunnik pilte valmis klõpsida pole ratsionaalne.


Sry, olen küll suht uus klubiline, aga samal teemal oli Indrekuga eelmise aasta detsembris Sangastes MB talvepäevadel päris pikalt juttu.
Ma ei tea nüüd kas Klubi juhatus on agar või ogar aga....
Pesuruumide ja saunade remont.
Aurusaunade ehitus.
W/C126 peenhäälestus. #w126garaaz
5 126 735
#28
Ma pidasin silmas seda, et parema kalendri saaks, kui valida piltide tegemiseaeg samuti vastavalt aastaajale.
#29
python Kirjutas:Ma pidasin silmas seda, et parema kalendri saaks, kui valida piltide tegemiseaeg samuti vastavalt aastaajale.

Nõus. Aga aasta jooksul pole sellest piuksugi. Ja detsembris kõik ärkavad..
Pesuruumide ja saunade remont.
Aurusaunade ehitus.
W/C126 peenhäälestus. #w126garaaz
5 126 735
#30
janek126 Kirjutas:[quote=python]
[quote=janek126]
BLÄ-BLÄ-BLÄ.....
Sorry, olen küll suht uus klubiline, aga samal teemal oli Indrekuga eelmise aasta detsembris Sangastes MB talvepäevadel päris pikalt juttu.
Ma ei tea nüüd kas Klubi juhatus on agar või ogar aga....

Noh sa lubasid ju järgmisel päeval kohe 10 k klubile anda, et saaks kalendrid valmis teha.

Jutuks see aga jäigi. Aga foorum pole koht, kus seda pesu pesta.

Mis aga puutub kalendrisse, siis mina näen selle mõttekust ainult siis, kui see on ideaalne - st. need 12 A4 suuruses pilti on ideaalsed ja klubi mersudega.

Kuna juhatusega sai vastu võetud otsus, et klubi meeneid saavad ainult ametlikud klubi liikmed, siis tasuvuse poolest on raske see kalender odavalt valmis saada.

Olen kindel, et praeguse 145 liikmega me 100 kalendrit kokku ei saa, kui ühe hind oleks 250 eeki ja ei näe ka põhjust klubi rahade eest 25000 eeki kalendrite jaoks hakkama panna, mis ainult liikme kodu seina ilustab.

Reklaami eesmärk on siiski võimalikult palju midagi näidata, sama raha eest saaks hoopis jopesid, riideid kleebiseid, mis ka linnapildis silma hakkavad.

Ega minul pole ka kalendri vastu midagi, aga siiski on klubi asjade ajamine minu kõrvaltöö, mis sööb mu vaba aega, mida niigi vähe on.
Kui keegi klubilistest tahab asja ise käsile võtta, siis palun väga ja aitan ise ka kaasa.
Ma võiks kõike teha, kui oleks põhitöökohaga klubi asjade kallal, aga see eeldaks ka minu poolt palgalist tööd klubi nimel ja seda raha klubil pole.
#31
Lisan siis veel, et 250 kr/tk ei pea 100 tk tellima. Miinimum on 1 tk.
Selles teises foorumis läheb homme tellimisaeg lukku ja hetkel on mulle raha kantud 29 kalendri eest.
Ja tegemist on kvaliteetkalendriga.
Mõõt: 25 x 20 cm
Formaat: Landscape
Lehekülgede arv: kaanepilt + 12 kuud
Pilte leheküljel: Igas kuus võimalik kuvada piiramatu arv fotosid.
Paber: 170 gsm Silk
Köide: Spiraalköide
Kaas: Lamineeritud
#32
Ma tegin siis otsa lahti.
Kandsin just klubile 4000 Eesti raha, paluks siis eeskuju järgida klubilised.
Pesuruumide ja saunade remont.
Aurusaunade ehitus.
W/C126 peenhäälestus. #w126garaaz
5 126 735
#33
janek126 Kirjutas:Ma tegin siis otsa lahti.
Kandsin just klubile 4000 Eesti raha, paluks siis eeskuju järgida klubilised.


Tore.
#34
Üks variant on ju ka kasutada sponsoreid (ei mõtle mingit viinareklaami tagaaknal siinkohal) ja tehese seda taktitundega ja viisakalt, ntx iga kuu kohta väikselt keegi kindel sponsor, kelle logo/link seal kajasutb aj KÕIk, mitte mingit suurt pilti või möga või enesekiitust...kasvõi ainult sponsor X, tegevusala Y, ja www.x.ee, kõik ja seda väiskelt kuskil all.

Mina leian, et olulilselt kiirema ja parem tulemuse saaks, kui teha nii, et valida kohe välja 12 autot ( klubiring tunneb teineteist ja autosid) ja sättida iga auto sobivasse kuusse ja aasta jooksul pildiseeriad valmis teha autost lähtuvalt sobival aastaajal... Soovitavalt muidugi võimalikult mitme mudeli kõige-paremini-säilinud isendid.... Ja võimalusl lisada ka viisakas kontekstis tehnilisi anmdeid, mark, mudel, tootmisaasta, toomisperiood, mitu tk valmistatud,mootor, läbisõit.

Jällegi minu isiklik arvamus, aga mingeid poolikute stangedega "autosid" seinapealt olevast kalendrist vaadata oleks mõttetu...
#35
Rolz Kirjutas:Üks variant on ju ka kasutada sponsoreid (ei mõtle mingit viinareklaami tagaaknal siinkohal) ja tehese seda taktitundega ja viisakalt, ntx iga kuu kohta väikselt keegi kindel sponsor, kelle logo/link seal kajasutb aj KÕIk, mitte mingit suurt pilti või möga või enesekiitust...kasvõi ainult sponsor X, tegevusala Y, ja www.x.ee, kõik ja seda väiskelt kuskil all.

Mina leian, et olulilselt kiirema ja parem tulemuse saaks, kui teha nii, et valida kohe välja 12 autot ( klubiring tunneb teineteist ja autosid) ja sättida iga auto sobivasse kuusse ja aasta jooksul pildiseeriad valmis teha autost lähtuvalt sobival aastaajal...  Soovitavalt muidugi võimalikult mitme mudeli kõige-paremini-säilinud isendid.... Ja võimalusl lisada ka viisakas kontekstis tehnilisi anmdeid, mark, mudel, tootmisaasta, toomisperiood, mitu tk valmistatud,mootor, läbisõit.

Jällegi minu isiklik arvamus, aga mingeid poolikute stangedega "autosid" seinapealt olevast kalendrist vaadata oleks mõttetu...


WORD
#36
Ma luban, et ma teen oma auto korda pildistamsie ajaksIcon_rolleyes
#37
igaüks võib teemasse pilte lisada ja siis mingi aasta jooksul valitakse paremad/ilusamad välja?

edit:
rangelt soovitatav mõnel sõbral/tuttaval/harrastajal/fotograafil lasta klõpsida, muidu võib juhtuda, et läheb kohe prükkarisse kui mingi "telefoniga" tehtud maitselage käkerdis. Badgrin
#38
marek Kirjutas:igaüks võib teemasse pilte lisada ja siis mingi aasta jooksul valitakse paremad/ilusamad välja?

edit:
rangelt soovitatav mõnel sõbral/tuttaval/harrastajal/fotograafil lasta klõpsida, muidu võib juhtuda, et läheb kohe prükkarisse kui mingi "telefoniga" tehtud maitselage käkerdis. Badgrin

ThumbsupThumbsupThumbsup
Praegu oleks ML-i, G-de ja muude maasturitega õige aeg lõuna-osariikidesse piltima minna..
Pesuruumide ja saunade remont.
Aurusaunade ehitus.
W/C126 peenhäälestus. #w126garaaz
5 126 735
#39
tegelt võiks ju ka "ajalugu teha", valida iga kuu jaoks välja mingi mudelipõlvkond ja kõik selle mudelipõlvkonna esindajad ühele pildile.
Ntx X kuu - w126 - SEC, SEL, SE
Y kuu - w140 - CL, SxxxL, S
Z kuu - w124 - E, CE, TE

Või siis põlvkonnad
S klass kupeed X kuu - R107, SEC, Cl(140), Cl(216), Cl(221)
E klassi sedaanid Y kuu - W123, W124, W210, W211
E klassi univeraaaliud Z kuu - w123 TE, W124 T, W210 T, W211 T
jne..mõttekäik peaks selge olema.
Ja kui ka konkreetselt klubiliikmetelt jääb mõni mudel puudu, siis kellegi tuttava ikka ära räägib, et mudelirivistus oleks täielik ja eranditu...
#40
puht minu arvamus (ja ei suru üldse oma autot peale - ausalt). Kuid kui me väga rangelt asja paika paneme siis ei pruugi jällegi head suppi sellest tulla - minul ei oleks üldse midagi selle vastu kui mõnel lehel on SECide armee ning järgmisel kuul 140 seeria pillid, samas esimeste soojade ilmadega (näiteks aprill) võiks seal hoopis ilus EVO või 16V üksinduses olla. Suvekuudel mõni roadster näiteks.
lihtsalt mõtted.

Millegipärast ennustan, et ilmselt näebki tulevikus asi nii välja - 12 erinevat põlvkoda/perekonda iga aasta saada on ka suht raske vist Smile


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  MB Klubi rallikas vol? indrek 21 13,569 26-02-2021, 08:43 PM
Viimane postitus: 2teist
  Klubi jõulubowling 14. detsembril 19.00 indrek 3 2,738 13-12-2019, 03:29 PM
Viimane postitus: indrek
  MB Klubi sümboolikaga meened indrek 42 81,752 30-10-2019, 08:44 PM
Viimane postitus: indrek
  Klubi Sügisgrill 15. September Kernus indrek 5 6,587 09-09-2019, 08:16 AM
Viimane postitus: v6sa
  MB klubi suvepäevad 2019 - 20-21 Juuli Türil indrek 29 22,912 28-07-2019, 06:01 PM
Viimane postitus: siimruz
  MB klubi talvepäevad 09. Märts 2019 raplamaal indrek 21 18,029 25-03-2019, 05:05 PM
Viimane postitus: Werewolf
  MB Klubi Bowling 24.11 kell 18.45 indrek 5 7,073 20-11-2018, 10:22 AM
Viimane postitus: indrek
  Klubi peregrill 20. August Kernus indrek 26 16,396 23-08-2018, 02:56 PM
Viimane postitus: Lepz
  MB klubi rallikas Mannergute mõõduvõtul 21. juuli indrek 72 41,350 29-07-2018, 05:45 PM
Viimane postitus: v6sa
  MB klubi Suvepäevad 2018 (16. juunil) indrek 57 49,871 20-06-2018, 10:22 AM
Viimane postitus: indrek



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne