Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Teeme MB klubi kalendri.
#1
Härrased mis arvate kui teeks klubi kalendri.
Tekkis selline mõte kui tegin pilte oma autost foorumisse ja see neiu kes oli piltidel naiseilu esindaja arvas,et tema sõbrannad tahaks ka poseerida.Tekkis siis mõte teha MB Klubi kalender kus siis oleks MB Klubiliste autodest pildid näit.12 autot ja kalendris oleks ära märgitud klubi üritused,pühad nii riiklikud kui rahvakalendri omad,nimepäevad.Mis ettepanekud,küsimused oleks.
#2
4506,9 Kirjutas:Härrased mis arvate kui teeks klubi kalendri.
Tekkis selline mõte kui tegin pilte oma autost foorumisse ja see neiu kes oli piltidel naiseilu esindaja arvas,et tema sõbrannad tahaks ka poseerida.Tekkis siis mõte teha MB Klubi kalender kus siis oleks MB Klubiliste autodest pildid näit.12 autot ja kalendris oleks ära märgitud klubi üritused,pühad nii riiklikud kui rahvakalendri omad,nimepäevad.Mis  ettepanekud,küsimused oleks.

Kalendri teemat oleme ammu ajanud, küll on kärss kärnas, küll maapind kõva.

Aga eks vaatab, juba 12 pildi saamine on probleem.
#3
Minuteada on see mõte pea iga aasta foorumist läbi käinud. Mingi tiraaz vist isegi tehti?
Äratasumine on kahtlase väärtusega, mõte hea.
#4
Kas siis on osutunud probleemiks leida MB Klubist 12 autot mida pildistada??
Ära tasuvust pole ilmselt mõtet lootagi.Kulud oleks ca 2500.-
Mõtlesin ,et siis oleks klubilistel hea vaadata ja ka kinkida klubi külalistele.
#5
Njaa, selliste kuludega poleks küll vist probleemi.

Autod saaks kindlasti kokku.
#6
4506,9 Kirjutas:Kas siis on osutunud probleemiks leida MB Klubist 12 autot mida pildistada??
Ära tasuvust pole ilmselt mõtet lootagi.Kulud oleks ca 2500.-
Mõtlesin ,et siis oleks klubilistel hea vaadata ja ka kinkida klubi külalistele.

Noh 2500 ga ei saa.

Kui valida see 12 pildiga kalender, siis ühe hind oleks u 100 eeki ja peaks tellima vähemalt 100 tükki. Seega 10 000 eeki kuluks kohe ära.
#7
Kõik sõltub kelle käest tellida ja muudest asjaoludest.Kui panen 100 tk( ma ise pidasin silmas sama trükiarvu) kokku firmale tellitavate trükistega siis teevad lätlased selle ära just nimelt 100LAT-i eest see on umbes 2200.- EEK kui siia lisada kulud mis on vaja piltide sisse skännimiseks ja muuks siis ongi kulud ca 2500.- võib-olla pisut ( 200-300EEK-i) võib muutuda aga sellest juba siis kui asi on konkreetne.Küljendaja on mul olemas.Pildistamise koht Tartus samuti ja tibidest pole ka puudus.Küsimus on klubiliste tahtes.Pakun välja ,et kui kaheldakse kas selle raha eest midagi saab olen nõus omadest vahenditest 100 tk valmis tegema.
#8
Noh kalender tasub mõtlemist, kasvõi maitea, mis jrgnevaks aastaks.

Aga mis minusse puutuks, siis jätaks tüdrukud välja - Mercedes-Benz on isegi ilus, ilma, et naised peaksid seal figureerima. Selle jätame riisikatele, et ilma naisteta ei paistaks kuskilt väljagi.
#9
Oleks käsi!
Aga see asi tuleks kiiresti ära teha, jaanipäevani ei tahaks oodata.
#10
http://sulemees.ee/
see firma tegeleb kalendritega ja kontoritarbetega
esmaspäeval küsin nende käest kui palju võib maksta partii
nendel on praegu selle valmistamise hooaeg, võibolla teevad allahindlusega
#11
Icon_idea Indrek,vaata ,et sa mu küürakat ei unusta kalendrisse sobitamast!
#12
eDiCk Kirjutas:http://sulemees.ee/
see firma tegeleb kalendritega ja kontoritarbetega
esmaspäeval küsin nende käest kui palju võib maksta partii
nendel on praegu selle valmistamise hooaeg, võibolla teevad allahindlusega

Linnupiltidega Eusa_dance kalender oleks ju Thumbsup .
Mis tähendab,võibolla teevad?Peavad tegema!
#13
Kuidas siis jääb, kas võtan teema läti trükkijaga üles????
#14
Sorry, aga minu arvates tasuks just kogu aasta vältel pilte teha. Et kalendris pole mitte ainult detsembri porised lõigud vaid ka mõni jaanipäeva lõkke-kumal SEC.
Teiseks selline ühekorra effekt piltide tegemisel läheb minu arvates rabistamiseks. Minul on näiteks auto katte all ja ei liigu enne kevadet. Kindlasti on teisigi kes niiöelda kahenädalase etteteatamisega ei saa pilli liikuma. Parim variant oleks võibolla selliste väiksemate gruppidega mingites huvitavamates kohtades eri ajal käia. See muidugi eeldab iga kord aparaadiga meest, kes teadupärast raha tahab. Aga Mercedes-Benz polegi vaese mehe auto ju Smile
#15
Noh jah ja SL-i nagu nats naljakas lumehanges pildistada ka kalendri jaoks juSmileSmileSmile.Minu oma ka puhkab ja pildistamise jaoks võtab ettevalmistus aega.Teine SL ka taastus ravil peaks kevadeks korda saama.
#16
R129 Kirjutas:Sorry, aga minu arvates tasuks just kogu aasta vältel pilte teha. Et kalendris pole mitte ainult detsembri porised lõigud vaid ka mõni jaanipäeva lõkke-kumal SEC.
Teiseks selline ühekorra effekt piltide tegemisel läheb minu arvates rabistamiseks. Minul on näiteks auto katte all ja ei liigu enne kevadet. Kindlasti on teisigi kes niiöelda kahenädalase etteteatamisega ei saa pilli liikuma. Parim variant oleks võibolla selliste väiksemate gruppidega mingites huvitavamates kohtades eri ajal käia. See muidugi eeldab iga kord aparaadiga meest, kes teadupärast raha tahab. Aga Mercedes-Benz polegi vaese mehe auto ju Smile

aparaat mul hea olemas
#17
Indrek Kirjutas:
R129 Kirjutas:Sorry, aga minu arvates tasuks just kogu aasta vältel pilte teha. Et kalendris pole mitte ainult detsembri porised lõigud vaid ka mõni jaanipäeva lõkke-kumal SEC.
Teiseks selline ühekorra effekt piltide tegemisel läheb minu arvates rabistamiseks. Minul on näiteks auto katte all ja ei liigu enne kevadet. Kindlasti on teisigi kes niiöelda kahenädalase etteteatamisega ei saa pilli liikuma. Parim variant oleks võibolla selliste väiksemate gruppidega mingites huvitavamates kohtades eri ajal käia. See muidugi eeldab iga kord aparaadiga meest, kes teadupärast raha tahab. Aga Mercedes-Benz polegi vaese mehe auto ju Smile

aparaat mul hea olemas

Ja mul on kodus värviprinter ja Marekil pidi auguraud olema....



Kalender on hea mõte, kuid kui juba, siis võiks/peaks see ikka olema kvaliteetne ja piisavalt imposantne, et sellega mõnda seina kodus/kontoris kaunistada.
See eeldaks ikka fotograafi, töötlejat, kujundajat jne....
Väga kavliteetset pilti, layouti,paberit ja teostust....
Ei hõõru kellegile midagi nina alla, lihtsalt minu subjektiivne arvamus, nagu siin foorumis viimasel ajal kombeks öelda on...
Kui juba siis juba, need talveniiridena jaotatavad odavad kalendrid on ära tüütanud...
Kuid jah, selleks,et tulemust saada tuleks igal aasta-ajal vastavalt selle aasta-ajale sobivaid autosid pildistada..ehk aastane ajaeelarve...
#18
Rolz Kirjutas:Ja mul on kodus värviprinter ja Marekil pidi auguraud olema....
mul oli ka soodne trükikoda olemas, aga keegi arvas, et sulemees on vist parem ja kustutas minu postituse ära...

talvekuudel peaks kindlasti maasturid olema kuskil ronimas, rolzil paar telefoniga tehtud pilti olemas ka vist... juba läheb! Badgrin
#19
Mängukaardid võiks (ka) teha!
#20
Minu teada Sulemehe reklaamkalender on ühe muutumatu pildiga.

Ühes teises foorumis teeme 12 pildilehega kalendrit juba oktoobrikuust, eesmärgiga enne jõule laiali jagada tellijatele. 22.12 saame kätte.
Siin tundub pisut hilinenud tegevus.


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  MB Klubi rallikas vol? indrek 21 13,570 26-02-2021, 08:43 PM
Viimane postitus: 2teist
  Klubi jõulubowling 14. detsembril 19.00 indrek 3 2,738 13-12-2019, 03:29 PM
Viimane postitus: indrek
  MB Klubi sümboolikaga meened indrek 42 81,754 30-10-2019, 08:44 PM
Viimane postitus: indrek
  Klubi Sügisgrill 15. September Kernus indrek 5 6,587 09-09-2019, 08:16 AM
Viimane postitus: v6sa
  MB klubi suvepäevad 2019 - 20-21 Juuli Türil indrek 29 22,914 28-07-2019, 06:01 PM
Viimane postitus: siimruz
  MB klubi talvepäevad 09. Märts 2019 raplamaal indrek 21 18,029 25-03-2019, 05:05 PM
Viimane postitus: Werewolf
  MB Klubi Bowling 24.11 kell 18.45 indrek 5 7,074 20-11-2018, 10:22 AM
Viimane postitus: indrek
  Klubi peregrill 20. August Kernus indrek 26 16,396 23-08-2018, 02:56 PM
Viimane postitus: Lepz
  MB klubi rallikas Mannergute mõõduvõtul 21. juuli indrek 72 41,354 29-07-2018, 05:45 PM
Viimane postitus: v6sa
  MB klubi Suvepäevad 2018 (16. juunil) indrek 57 49,874 20-06-2018, 10:22 AM
Viimane postitus: indrek



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne