Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mure: haagisekuuliga ATV vajadus paariks päevaks
#1
Mure suur, uurime siitkaudu kõigepealt.

Mul on vaja kergelt, kuid siiski üherattaveolisele sõiduautole väga libedalt maastikult tuua ära kümmekond ruumi puid. Käru on olemas, saag ja kindad kah. Aga pole, millega käru tirida. Üherattaveoline auto jääb sügisesel heinamaal kohe kindlasti hätta. Proovitud, korduvalt.Icon_redface

Traktorit sealkandis võtta pole ja ega ma tegelikult väga kindel polegi, kas pelaruss koos koormaga haagisega (kes see ikka pooliku kastiga sõidabEusa_whistle) sealt heinamaalt enam läbi tulebki - behmevõitu on seal...

Ehk miskine ATV oleks super. Mul seda pole ega lähiajal ka ei saa olemaIcon_cry. Aga ehk kellelgi on ja oleks võimalik saada selle kasutamises kaubale...Eusa_whistle

Kui leidub keegi julge Harju-, Lääne- või Pärnumaalt, siis võib mulle märku anda oma masina kasutamise tingimustest kas siia või PT-na või meilile vosat@hot.ee.
Vasta
#2
Suhtle seal!Kui keegi elab/asub lähedal,siis arvan,et saad abi.

www.atv.pri.ee
Vasta
#3
Veikol oli ju
Vasta
#4
Praegu peaks ju vett olema küllaga igalpool-palkide parvetamisest oled kuulnud?Kas siis sinusugune maakas ei tea millal puid langetatakse?Või pakkus tormipoiss sulle tööd?
Atv võta koos Veikoga,anna talle mõni tund aega ja .....puud olgu riidas!
Vasta
#5
Vastan tõstatatud küsimustele järjekorras.

Ülesmäge on palke paha parvetada..Crybaby

Juba vanad eestlased teadsid, et parim aeg puude langetamiseks on sellal, kui maaomnik on Egiptuses...Eusa_dance

Tööd pakkus mulle Liinihoolduse AS. Või misiganes on see seltskond, kes teeb eelluuret liinivarastele. Tulid, nägid...saagisid. Laga jäi maaomanikule, kelleks on minu lugupeetav ämmämamma. Muidu võiks ju liinialuse niimoodi jättagi, kuna seal ole meie huve üldse, kuid koonrina on mul kahju seal lamavast umbes kahe aasta küttepuuvarust.Nod

Veikoga räägin kindlasti. Näis, kas tal preparaadi kalendris vaba päeva minu jaoks on.Eusa_pray
Vasta
#6
v6sa Kirjutas:Vastan tõstatatud küsimustele järjekorras.

Ülesmäge on palke paha parvetada..Crybaby

Juba vanad eestlased teadsid, et parim aeg puude langetamiseks on sellal, kui maaomnik on Egiptuses...Eusa_dance

Tööd pakkus mulle Liinihoolduse AS. Või misiganes on see seltskond, kes teeb eelluuret liinivarastele. Tulid, nägid...saagisid. Laga jäi maaomanikule, kelleks on minu lugupeetav ämmämamma. Muidu võiks ju liinialuse niimoodi jättagi, kuna seal ole meie huve üldse, kuid koonrina on mul kahju seal lamavast umbes kahe aasta küttepuuvarust.Nod

Veikoga räägin kindlasti. Näis, kas tal preparaadi kalendris vaba päeva minu jaoks on.Eusa_pray

Kuna nüüd 27" spets mudarehvid ka alla muretsetud siis ehk veab ära, kuigi ei tea mis olukorras pinnas on ja üle tulede sügavasse vette ei taha minna kuna snorkleid mul ei ole. Ning mingi päeva leian kindlasti, pikad pühad ka tulemas Icon_biggrin
Vasta
#7
Sellisest august kus küliti olen sealt tavahaagisega läbi ei tule. Väike pilt ka rehvidest.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       
Vasta
#8
See teema on mul jäänud uuendamata. Vabandan kõigi abipakkujate ees, kellele pole veel vastata jõudnud. Teen seda täna.

Ilmselt üritan siiski esialgu oma jõududega hakkama saada. Heinamaa pole nii hullus seisus, kui Veiko pildil olev. Lisaks on lähenev talv tõmmanud kooriku peale.

Isegi, kui heinamaa peaks olema märjem, kui arvatud, pole tegelikult hullu. Oma veod teen ma Izevskis toodetud motokäruga ja kui see ka paar nädalat sillani sees peaks seisma, pole katki midagi. Vähemalt ei pea muretsema, et pätid selle Kuusakoskisse lohistavadUnibrow Ning ükskord tuleb talv niikuinii...

Teema jääb praegu lahti, kusagil võib ju nendest ekstreemsematest tegemistest kah pajatadaWink Veiko võiks näiteks kommenteerida, mis asjaoludel ta sellisesse asendisse oma ateka parkis...
Vasta
#9
Arvestades kus ja mis tingimustes nendega sõidetakse pole ime ,et nad sageli sellisesse asendisse satuvad. Minu masinal tundub see viga juba tehasest väljudes küljes olema. Pole küll alati fotokat kaasas olnud ,kui on midagi huvitavat juhtunud, kuid lisan mõne pildi siiski.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
           
Vasta
#10
Uuendame siis natuke ka seda teemat.

Kohe algatuseks ütlen, et tänu Merslasele pole mul teema enam päevakorral. Ta, hää inimene, tuli oma tehnika ja elavjõuga appi ja aitas puud õuele ehmatada. Ja tõestas veelkord, et jutud kalevipoja surmast on ilmne liialdus - nii mõnigi paarisajakilone nott hüppas enne kärule, kui ma oma küüned sellele taha sainIcon_eek

Igatahes suured tänud veelkord. Ülejäänuga saame juba ise hakkama.Icon_cool

Paar olustikupilti kah.

Sihukesi me siis sikutasimegi. Tõsi, need on vist kõige suuremad ka.
   

Abilistest just puudust polnud, ilmgi oli suisa imeline
   

Loomulikult ei pääsenud me vintsimootori sirinast... Eusa_whistle
   
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  275/55/R19 rehve velgedel üheks päevaks laenuks ville 0 1,545 09-08-2018, 08:23 AM
Viimane postitus: ville
  Rendiks 1 päevaks G aastast 2002+ karuanton 5 4,215 04-08-2016, 11:26 PM
Viimane postitus: karuanton
  Laste ATV.(bensiinimootoriga) Ermo 15 22,743 13-09-2014, 08:33 PM
Viimane postitus: v6sa
  Varastatud ATV, keevitused, plasmalõikur. Volts 0 2,285 24-04-2014, 07:15 PM
Viimane postitus: Volts
  Palkide varamise mure. v6sa 20 21,768 17-06-2010, 12:04 PM
Viimane postitus: canyondrift
  Mure "roostevabast" kraanikausiga Muhulane 3 2,905 15-06-2010, 11:40 AM
Viimane postitus: Rolz
  Remondi kohta üheks päevaks. Laur 3 2,820 23-12-2007, 01:50 AM
Viimane postitus: Laur
  Väike mure.Keretööd? tank 2 2,803 24-08-2007, 10:28 PM
Viimane postitus: sm. pelle
  Mure! kuzna 5 3,400 21-04-2007, 07:12 PM
Viimane postitus: Kalev
  mure väikemees 6 4,056 10-01-2007, 11:21 PM
Viimane postitus: väikemees



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne