Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Parimad palad/idiootsused seoses auto müümisega.
#1
Kuna jamasi on nii palju siis siin võiks igaüks oma kogemusi/juhtumeid jagada. Tegin eraldi teema kuna usun, et huvitavaid juhtumeid on siin endisel slaavi mentaliteediga kauplemise maal kindlasti palju.

Paar head näidet ja kõik on juhtunud viimase kuu jooksul:

1)Auto asus vändras ja järgmine neeger helistab, et soovib kindlasti selle ära osta. Küsin õüle, et sa pole ju masinat näinudgi. Tüüp vastu et kui on korras siis kindlasti ostan ära. Sõitsin õhtul veel Tallinn->VÄndra-Tallinn, et auto ära tuua. Vend uuris sõitis mul paagi tühjaks. Tankisin ja sõitis veel. Siis ütles, et kui paar tuhat veel alla saaks võtaks kohe ära. Küsisin kas luges, et si saa tingida? Vastas, et luges aga tundub et IQ ei suuda 2 sõna realiseerida. Saatsin mehe PIIXU!

2) Vend helsitab et kohe kohe tahab jne jne.. lähen siis lõuna ajal näitama sõidab mul pea terve lõuna ja uurib siis ajab et tal ainult mingi hunnik eurosi ja paartuhat krooni. Kokku arvestades tuleb mingi 9500 EEKi. Vastasin, et ei saa nii odavalt. Mees hakkas halama, et tal raske elu ja noo ei ole rohkem raha aga autot tahab osta. Seletasin kui dengi ei ole siis autot ei saa ja mine osta mõni oopel.

3)Järgmine vant helistab tuleb vaatama ja lubas ära osta. Ainult pidi sõitma vennale järgi kes aitaks auto ära tuua. Pidime kell 4 saama statoilis uuesti kokku. Ootan ja ootan seal... noo kurat ei tule kedagi ja kui tagasi helistan siis tel vällja lülitatud. Sain mehe paar päeva hiljem kätte ja siis ütles et mõtles ümber :S Kas oli raske helistada ja anda oma ümbermõtlemisest teada? jättis mu nagu litsi sinna vedelema.

4) Järgmine helistas.. sõitis ja siis ütles, et võtab ära. Kuna mul ostumüügi planketi polnud siis hakkasin seda käsitsi kirjutama 30 min kirjutasin kahte korralikku koopiat. Siis küsisin ,et siia alkori ja raha siis mees küsis mis see lõpphind siis on? äkki saaks 500 eeki veel alla? Krt mul lõi juba silme eest mustaks. Istusin autosse ja andsin tuld. Kui mees oleks teepeale ette jäänud oleksin vist alla ajanud. HOogu ei oleks alla võtnud!!

Sõbra näide:
Mees soovis oma a6-est lahti saada ja mingi venku hellas ning pakkus E300D vahetuseks. Sõber uuris, et venku auto küll vanem ja palju odavam aga raha peale siis oleks veel nõus ja rahaga oli sell hetkel tal kitsas käes. Venku tuli kohale oma musta E300 D-ga millel oli rooste igal pool ja plekk velg all. Mingi odav CD makk sees. Sõber mõtles kohe, et 30-40k soovib kindlasti peale. Venku hakkas siis kohe lugema, et tema tahab et sõber annaks kaasa oma 17 valukad (turuhind 20k). Alpine makki koos alpine võimu ja 2000w sub-iga. Ja kõige lõppuks tahab veel 30k peale saada. Hetkeks jäime vait ja mõtlesime, kas ta teeb nalja või on peast soe? Tuli välja, et on segi ja sõber ütles kohe et võtab kogu oma kraami autost ära ja see venku maksgu ise 30k peale siis alles mõtleb kas vahetab või mitte. Selle peale venku oleks nagu veel solvunud midagi pobises ja siis läksid teed lahtu.

Lisage enda huvitavaid kohemusi, nii ostmise kui müümise vallast.
Vasta
#2
tänasel autoturul jätsid 500eek pärast auto müümata? selle väärtus oli siis kokku 1000, et ei raatsind rohkem anda või milles asi?
Vasta
#3
Andres Kirjutas:tänasel autoturul jätsid 500eek pärast auto müümata? selle väärtus oli siis kokku 1000, et ei raatsind rohkem anda või milles asi?

Mis küsimus see on? kui on kirjas et ei saa siis ei SAAA, ja kui veel lisatakse ka telefonis alati lisaks et hind on KIVIST siis peab ikka erilibne **** olema kui ka siis veel aru ei saa! Ja jah nagu näha jätsin alles. Ja plaan üldse müügist eemaldada varsti kuna auto väärtus ja lisad on enam väärt kui auto enda hind. Olen kursis muuga mis müügis on ja veel kiraga nende kuulutuse juures, et auto VÄGA HEAS KORRAS: tean täpselt kui pees mõni neist on ja maksab ka enam kui minuoma. Nii et palun selline plõksimine jäta endale, siia palun tuua erilisi näiteid.
Vasta
#4
Andres Kirjutas:tänasel autoturul jätsid 500eek pärast auto müümata? selle väärtus oli siis kokku 1000, et ei raatsind rohkem anda või milles asi?

Täpselt minu mõte...
lugesin päeval selle loo läbi ja no.... mõnel noorel mehel on ikka närvid päris läbi juba, soovitan sanatooriumit vms esmalt, mitte foorumisse tatti pritsima tulla iga asja pärast. Tõsiselt... põhimõtteliselt mina sain aru et 500 krooni pärast oleks sa võinud teisest inimesest hooga üle sõita et oma viha maandada... no palju õnne ikka sellise mõtlemise eest.

Soe soovitus, pane oma auto müügiplatsile seisma, püsib vast psüühika ka kauem korras!

Tänan tähelepanu eest!
Vasta
#5
ralak Kirjutas:
Andres Kirjutas:tänasel autoturul jätsid 500eek pärast auto müümata? selle väärtus oli siis kokku 1000, et ei raatsind rohkem anda või milles asi?

Täpselt minu mõte...
lugesin päeval selle loo läbi ja no.... mõnel noorel mehel on ikka närvid päris läbi juba, soovitan sanatooriumit vms esmalt, mitte foorumisse tatti pritsima tulla iga asja pärast. Tõsiselt... põhimõtteliselt mina sain aru et 500 krooni pärast oleks sa võinud teisest inimesest hooga üle sõita et oma viha maandada... no palju õnne ikka sellise mõtlemise eest.

Soe soovitus, pane oma auto müügiplatsile seisma, püsib vast psüühika ka kauem korras!

Tänan tähelepanu eest!

Ei oleks üle sõitnud.. kiusatus oli .. ja varbad oleks küll mängu läinud. Lihtsalt siiani on olnud ainult üks ostja kes oli viisakas ja andis kenasti teada, et ei soovi 2-he päeva pärast. Ülejäänud on vaevalt mehe nime väärilised.
Vasta
#6
Kuram, ära pane kivist hinda siis Smile ALATI peab jätma kasvõi tõesti 500 eeki varu, et kliendil tekkiks tunne, et on miskit alla saanud (noh, eestis vähemalt). Ok, ei süüdista käesolevaga müüjat, kellel tõesti oli hea idee müüa autot hinnaga, mille välja kirjutab aga... Meil see lihtsalt ei toimi paraku...
Vasta
#7
Ja veelkord leidis kinnitust ,et Aikud ja Petsid on roomanud MB foorumisse.
Vasta
#8
"järgmine neeger helistab"; "Saatsin mehe PIIXU";"kui dengi ei ole siis autot ei saa ja mine osta mõni oopel";"Järgmine vant helistab ";"jättis mu nagu litsi sinna vedelema";"Kui mees oleks teepeale ette jäänud oleksin vist alla ajanud". Päris närviline( ja värviline ) tekst.
Vasta
#9
4506,9 Kirjutas:Ja veelkord leidis kinnitust ,et Aikud ja Petsid on roomanud MB foorumisse.

Ei oska midagi selle venna sihikindla laimu vastu õelda.. nael talle kummi ja ehk leiab kunagi oma sisemise rahu. Siis ei pea asjata teisi, endast erinevaid enam maha tegema.

Rahvas võiks tuua näiteid mitte iriseda erinevate assjade kallal.. JEESAS!
Vasta
#10
Võibolla ma olen ainuke, aga mulle jäi küll mulje et tegid teema rohkem enda välja elamiseks või mingi heakskiidu saamiseks kui et mingite näidete saamiseks. Ole rahulikum, elu on lill...
Vasta
#11
KarlSuur Kirjutas:Võibolla ma olen ainuke, aga mulle jäi küll mulje et tegid teema rohkem enda välja elamiseks või mingi heakskiidu saamiseks kui et mingite näidete saamiseks. Ole rahulikum, elu on lill...

Ei ole nii.. ja palun lõppetaks selle.. kindlasti on ńii mõnelgi veel midagi mahlast juhtunud. Teema tegin selleks, et mitte oma müügiteemat läbustada. Ma ei väida, et ei reageerinud 100-ga üle võibolla isegi enamaga aga mis teha...

tooks veel ühe näite:
Mees müüb auto ära ja nädal hiljem helistab auto uus omanik ja kurdab: kuule mul põleb siin mingi ABS tuli ja see ei tööta korralikult. Auto eelmine omanik vastab: EI ei minu autol on küik korras, jamad on hoopis sinu autol!
Evil aga jutt elust enesest.
Vasta
#12
mina vist liig skeptik aga pole seni ainsatki autot ostjale kätte viinud. Kõigile on ise järele tuldud. Isegi täiesti ront NIVA viidi 3000 eegu eest minema. Kollid 3 tundi putitasid, panid käima ja sõitsid omal jalal ära (masin oli 2 aastat seisnud). seda võin aga küll öelda et kuuluta kui tahes odavaks see masin, ostja loodab ikka midagi alla kaubelda. Sõbra mersut müüsime: alghind 25 tonni ja iga leitud viga mida ostjale ei suutnud "ära põhjendada"  langetas tonna. Ostis 22-ga ja oli ülihappy. ise lootsime et 20 saada oleks hea. Vaat sulle kauplemist
Vasta
#13
ai ai ,kui su õpetaja loeks su postitusi!
Vasta
#14
mina olen küll viinud auto Tartusse Paidest, masin läks vahetusse kuna ostja oli kindel. Temal oli masinat vaja, ja mina sain selle auto eest digifotoka, mis maksis ligi 6 tonni, auto enda ostsin tonniga, kuna oli vaja asendusautot nädalaks ajaks.

Teepeal sai bensiin ka otsa, kuna näidik valetas ja näitas pool paaki krt. Ja kindlustust ka ei olnud autol, aga ära sai viidud ja kaup tehtud. mina jäin rahule. Tema sõitis autoga kuskile Põlva poole edasi.

Aga autot näitamas olen näinud ühe korra, õnneks küll mitte Eesti teise otsa, vaid umbes 15km, aga see oli ka viimane kord, sest ostjat ei ilmunud kohale.
Vasta
#15
olen ka kunagi ühe auto vedanud teise eesti(200km) otsa slepis ja kaup sai ka tehtud, kui tuleb tõdeda, et väga piki sõite ei tasu teha, ükski ostja ei ole "kindel".
Vasta
#16
Mina olen põhjaks võtnud sellise lause:
KÕIGE PAREM ÄRI ON SEE ÄRI KUI MÕLEMAD OSAPOOLED MÕTLEVAD PÄRAST TEHINGUT, ET TÕMBASID TEISEL PER...E LOHKU.
Pesuruumide ja saunade remont.
Aurusaunade ehitus.
W/C126 peenhäälestus. #w126garaaz
5 126 735
Vasta
#17
Andres Kirjutas:tänasel autoturul jätsid 500eek pärast auto müümata? selle väärtus oli siis kokku 1000, et ei raatsind rohkem anda või milles asi?

see oleks jah ainus mõistlik vabandus...Thumbsdown
SEC-i sõltlane.
560SEC, G55, 190E 2,0B, C400 4M Coupe 
Vasta
#18
Kunagi 7-8 aastat tagasi sai viidud slepis, multicar veok kupee vw passatiga Valgast Rakverre. Nimelt oli naisevennal hirmsasti vaja see utiili väjanägemisega päevinäinud veok vahetada vaz 2106 vastu.Vahetus toimus nagu kokku lepitud ,lihtsalt sõit oli paras ekstreemsus.
Vasta
#19
No minu kõige parem kogemus oli auto ostmisega - läksin kohale ja selgus, et autol pole dokumente vaid vanast passist ainult koopia. Müüja muidugi ütles, et ta rääkis sellest telefoni teel, aga noh.... eriti ta rääkiski. Või kui siis selliselt et mina lihtsalt ei saanud sellest aru.

Vürtsi lisas asjaolu, et auto oli Lübekis - õnneks sai siiski kõik korda.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Abi auto hindamisel allan1000 5 724 06-04-2023, 09:50 PM
Viimane postitus: v6sa
  USA auto ost Holari 2 2,005 23-07-2020, 07:18 AM
Viimane postitus: .Alar.
  Läti registris oleva auto ostmine + piirangute puudumise kontroll [HA-8181 -> 55GGG ] nostromo 17 13,763 24-07-2019, 08:44 PM
Viimane postitus: nostromo
  Jaapanist auto ostmine janek126 20 31,670 01-04-2019, 02:40 PM
Viimane postitus: swrt2002
  Auto müük firmalt eraisikule ja eraisikult omakorda eraisikule? nostromo 13 9,969 26-04-2018, 04:03 PM
Viimane postitus: Holari
  Auto müümine Saksa (transiitnumbrid + kindlustus)? nostromo 7 6,724 10-04-2018, 05:41 PM
Viimane postitus: nostromo
  Auto jälgimise süsteemi pakkumine klubi liikmetele indrek 10 8,013 04-04-2018, 08:26 AM
Viimane postitus: indrek
  Auto müük kui registr. tunnistust pole kaasas? nostromo 11 6,893 22-03-2018, 01:22 PM
Viimane postitus: nostromo
  Eestist ostetud auto (ARK-is registreeritud mootorivahetusega) Saksas arvelevõtmine? nostromo 12 8,166 10-03-2018, 02:16 PM
Viimane postitus: .Alar.
  Kas nüüd on siis lõplikult MB pensionäri auto kes sõita ei oska? marek 25 15,154 05-02-2018, 06:35 AM
Viimane postitus: .Alar.



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne