Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
c-klass hakkab ujuma
#1
Mure nimelt selline, et 180-190km/h peal hakkas auto ebatavaliselt palju ujuma ning kõikuma. Milles võiks olla mure ? Rehvirõhk oli kõikidel 2,5... ukse sealt seest ka ei näe palju oleks õige. Rehvid kulunud ei ole. Muidu on puksid ja sillad jms (roolivardad). Tee ise muidu kuiv ei olnud, kas lihtsalt kehvad rehvid sattunud, et ei juhi vett eemale?

Ma ise arvan, et 180 pealt veel selliselt küll ujuda ei tohiks, lausa kõhe oli.

Auto ise on 2000 aasta c200 kompressor
Vasta
#2
Vabandust, kuskohas tohib Eestis sellise kiirusega sõita muidu?
Vasta
#3
Kes Eestist rääkis?
Vasta
#4
voodoo Kirjutas:Kes Eestist rääkis?

Ok, midagi taolist ootasin vastuseks.

Mine lase korralik veermiku kontroll teha, Silberis julgen küll ainult Jaani soovitada. Rooliamort ka asi mis pähe lööb, samas võib asi vabalt ka rehvides olla. Kui võimalus, pane prooviks teised alla ja vaata mis teeb.
Kas rehvi sööb ka?
Vasta
#5
See asi tundus olevat sedamoodi, et kui korra mingist lohust läbi sõitis siis jäi nagu "boing-boing" lainetama sellest ja ei taastundki nigu väga... kuna ma olen suht võhik selles kõiges, siis äkki võib ka lihtsalt amordis asi olla? :o

Kas rehvivõrk 2,5 bar on muidu normaalne? kas näiteks taga vähem ei võiks / peaks olema ?
Vasta
#6
Mersudel pidigi olema see suht tüüpviga, et 180-ne pealt hakkab ujuma. Peale 200-t kaob ujumine ära. Proovi natuke kiiremini sõita- mis sa ikka tiksud onju Nod
Vasta
#7
Tõnu_111 Kirjutas:Mersudel pidigi olema see suht tüüpviga, et 180-ne pealt hakkab ujuma. Peale 200-t kaob ujumine ära. Proovi natuke kiiremini sõita- mis sa ikka tiksud onju Nod

Ma olen hoopis seda kuulnud et see on valmisolek tiibade kasvuks, mis kiirusel need tiivad aint tekivad? 300+ ?

Üldiselt kui midagi tarka öelda pole, siis võiks ju suu leiva jaoks hoida, näiteks.
Vasta
#8
Amortide korrasolek loomulikult mõjutab, seostasin seda automaatselt veermiku kontrolliga. Kuigi jah, veermiku kontroll seda vist ei hõlma.....peab eraldi tegema.
Vasta
#9
rehvirõhk 2,5 on nata kõrge
ees 2.0 taga 2.3 oli vist õige kui peast mäletan
taga pidi kõrgem olema kui rahvast ja pagasit rohkem, vist oli 2.6
bensuluugi see on rehvirõhud
Vasta
#10
Kas selle mudeli jaoks ei hakka 190 juba maksimum olema? Enamusel autodel kipub juhitavus maksimumkiirusele lähedal nigelaks minema.

Mis rehv all oli?
Misaegne amort? Gaas või õli? Tavaline või sportvedru/amort?
Kas kõik stanged-spoilerid-luugid-vidinad on küljes?

2,5 pole midagi üüratut, kuid enamasti on mersudel esimeste ja tagumiste rehvirõhkude vahe nii 0,2 bar vähemalt... Rõhud võiks olla kütuseluugi siseküljel kirjas.
Vasta
#11
klge rehvirõhus pole kindlasti asi, pigem rehvi mark ja tüüp. Või siis sild. Või rool. Mida iganes aga mitte rehvirõhk, seda enam, et ta määratust kõrgem oli.
Vasta
#12
ma olen vist murele jälile saanud, tagaamordid on ilmselt läbi.

siit siis ka järgmine küsimus - mis nad maksma võiks minna ? ilmselt silberisse selle pärast ronima ei hakka - teab keegi alternatiive soovitada?

proovisin ka kuival teel ning mitte ta pigem ei uju vaid viskab tagaotsa ja õõtsutab, justkui tuul oleks 20m/s
Vasta
#13
Eks igast autopoest saab amorte osta, ise pooldan Sachsi.
Vasta
#14
Ise ma neid vahetama vast ei hakka, kuna Mercedes-Benz on mul esimest korda siis äkki teab keegi öelda Tallinnas mõne korraliku koha, kus mersusi tehakse? Ühte ma tean, et on äripäeva maja taga... on mõni veel?
Vasta
#15
Ega see ei peakski olema just Mersude remont, suht sama töö kõikide markidega, spetsiifilist seal nagu eriti midagi pole.

Soovitan soojalt, väga norm koht:

Autenor OÜ
Tihniku 5 11625 Tallinn
Üldtelefon 672 3955
Faks 672 3955
Vasta
#16
Ei tea, kas julgebki soovitada, härra on nii kõva mees, et topib mulle leiva suhu ja pressib pudrunuiaga tihedaks.
Aga siiski...

Ise soovitaks bilsteini amorti B4.
Ja stabikavarda kondid/kinnitused vaataks kah üle.
Vasta
#17
Kuna ma otseselt otsingust seda ei leia, siis äkki küsin siit ja naljamehed saavad miskit tatti siia taas pritsida, asjalikud nõuanded on muidugi aga eriti oodatud.

Kas teate mõnd asjalikku kohta kus saaks teha nii amorditesti kui sillakontrolli? Amort on mul läbi, aga kui läbi - tahaks seda teada. Ning ehk on ka midagi sildadel/veermikul..
Vasta
#18
Oma sõnade kohta oled piisavalt tark, aga lähimasse ÜV punkti kontrollima ei oska minna. ÜV`l kasutatav pink on enam kui asjalik.
Naljamehed saavad igal ajal tatti pritsida, eriti kui on, mille pihta pritsida.
Veidi viisakust võiks küll olla.



voodoo Kirjutas:Kuna ma otseselt otsingust seda ei leia, siis äkki küsin siit ja naljamehed saavad miskit tatti siia taas pritsida, asjalikud nõuanded on muidugi aga eriti oodatud.

Kas teate mõnd asjalikku kohta kus saaks teha nii amorditesti kui sillakontrolli? Amort on mul läbi, aga kui läbi - tahaks seda teada. Ning ehk on ka midagi sildadel/veermikul..
Vasta
#19
Ma siis võtan seda selliselt, et siin on viisakad humoristid. Katsun samaga vastata.

Probleemile endale olen ilmselt juba jälile saanud, siin ei ole viga vaid ühes asjas, aga terve kompott kokku. Etteruttavalt olgu öeldud, et asi ilmselt amordis ei olegi.

Eks ma kirjutan siis, kui asi lahenduse on leidnud.

Ma muideks leidsin BMW foorumist täpselt sama probleemi üle arutleva teema, kellel huvi võib vaadata: http://foorum.bmw-club.ee/viewtopic.php?t=58227
Vasta
#20
Ma pakun, et sul on tagasilla puksid või midagi sellist läbi seal.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
Sad C-klass 2005 kriuksumine maigro 3 3,613 05-05-2018, 09:19 PM
Viimane postitus: indrek
  W202 EPC hakkab põlema matumees 1 2,470 20-02-2016, 08:41 PM
Viimane postitus: MbLammutus
  Mercedes Benz C Klass 2004 Cdi 220 Mercdi220 2 2,569 16-12-2013, 09:45 PM
Viimane postitus: Tafka007
  2004 Mercedes C klass cdi 220 automaat Mercdi220 6 5,192 27-11-2013, 07:29 PM
Viimane postitus: R129
  K:W203 C-klass...millised veljed/rehvid sobivad? Preda 1 4,445 19-01-2012, 10:31 PM
Viimane postitus: laf1247
  Soojalt hakkab jamama siilipoiss 0 1,874 15-12-2011, 10:31 PM
Viimane postitus: siilipoiss
  c klass 2001 automaadi probleem diisel 85kw mattheas 2 3,149 14-01-2009, 01:34 AM
Viimane postitus: mattheas
  C-klass, automaat ja libedus erki232 30 21,752 26-12-2008, 11:41 PM
Viimane postitus: 92S500
  EPC tuli C klass 220D blondmersu 15 8,309 16-06-2008, 09:01 AM
Viimane postitus: v6sa
  Probleem c klass 200 (203) elektroonika faitz1 5 3,332 10-04-2008, 10:41 PM
Viimane postitus: faitz



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne