Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kas klubis pillimehi ka on ?
#1
Huvi pärast küsin, et kas keegi mängib pilli ning kui mängib, siis mida ? Icon_cool

Olen 8 aastat omanud kitarri ning 4 aastat sellest ajast õppisin muusikakoolis. 2 aastat olen ka klaverit õppinud Icon_smile
Hetkel plaanin oma akustilise kitarri maha müüa ning osta korraliku elektrikitarri Icon_cool

Uku
Vasta
#2
Olen päris pikalt omal ajal trompetit / trombooni mänginud. Proovind ka igasugu muid instrumente.
Olen Tartus kõikides muusikakoolides käinud ja orkestris mänginud. Aga see on ka kõik. Hetkel pole kaua mängind, aasta-paar tagasi võtsin viimati pilli kätte.

Nüüd on trompet mulle vaid auto mootori sisselaskes olev vidin...
Vasta
#3
hents99 Kirjutas:Olen päris pikalt omal ajal trompetit / trombooni mänginud. Proovind ka igasugu muid instrumente.
Olen Tartus kõikides muusikakoolides käinud ja orkestris mänginud. Aga see on ka kõik. Hetkel pole kaua mängind, aasta-paar tagasi võtsin viimati pilli kätte.

Nüüd on trompet mulle vaid auto mootori sisselaskes olev vidin...

Mees nagu orkester! Unibrow
Vasta
#4
Karl Kirjutas:
hents99 Kirjutas:Olen päris pikalt omal ajal trompetit / trombooni mänginud. Proovind ka igasugu muid instrumente.
Olen Tartus kõikides muusikakoolides käinud ja orkestris mänginud. Aga see on ka kõik. Hetkel pole kaua mängind, aasta-paar tagasi võtsin viimati pilli kätte.

Nüüd on trompet mulle vaid auto mootori sisselaskes olev vidin...

Mees nagu orkester! Unibrow

Ütleme nii jah, et pea pool elu muusikakoolis käinud, päris huvitav ja kõva kogemus.
Vähemalt 1 asi, miks ma arvan, et mu elu pole raisku läind ja olen midagi ära teinud. Smirk
Vasta
#5
Olen oma kodukandis üks kõvemaid õhukitarriste.Vahest mängin ka närvidel.Ja siis veel Eusa_whistle
Vasta
#6
Lõoke Kirjutas:Olen oma kodukandis üks kõvemaid õhukitarriste.Vahest mängin ka närvidel.Ja siis veel Eusa_whistle

krt. hea huumor on ikka sajebissIcon_biggrin Thumbsup Icon_lol
Vasta
#7
basskitarr,trummid,mõned duurid tavalist kitarret kah, täispeaga tõmban lõõtsa- oskan ainult "mets mühiseb" ja "poisid ritta". Bass, võim ja lõõts ( akordion kodus olmas ).Icon_biggrin
Vasta
#8
kuna nüüd juba 2,5 aastat pole trummipulkasid pihku võtt,siis arvan,et kui kuuaega harjutada,siis oskan jälle trummi puhuda!Eusa_danceIcon_smile
Vasta
#9
siit saab nii varsti  mb clubi orkestri kokku panna.Unibrow[/b][/u]
Vasta
#10
jah
klubi kokkutulekul mängida mersulugu!NodIcon_smile
Vasta
#11
kutsikas Kirjutas:jah
klubi kokkutulekul mängida mersulugu!NodIcon_smile

Ainult, et solist saab meil häälde alles hommikul kl 4 Icon_lol Eusa_whistle
Vasta
#12
Boamadu Kirjutas:basskitarr,trummid,mõned duurid tavalist kitarret kah, täispeaga tõmban lõõtsa- oskan ainult "mets mühiseb" ja "poisid ritta". Bass, võim ja lõõts ( akordion kodus olmas ).Icon_biggrin

Tuleb meelde küll.......... kas sa liiga tagasihodlik pole, minu mäletamist mööda andsid nooremana täitsa muusiku välja, rokkisid ka ju bändides :-)
Vasta
#13
Miks ma siis ei tea , pidin ka plaadi saama, aasta tagasi Küünikontserdil nad esinesid ja oli jutuks:-) Ta mu vana naabripoiss ju, nüüd küll jah kahjuks väga harva trehvame.

Ehhh, vanad rokipeerud kukkusid nüüd mälestusi heietama.......
Vasta
#14
Mõned aastad kitarri mängind ja väikestviisi ajan bändirida.
Vasta
#15
Suht tihti mängin karvakannelt,aga muidu akordioni kah.
Vasta
#16
8 aastat viiulimees old, nüüd muidugi pole oma 10 aastakest pilli miskipärast kätte võtnudki (võibolla sellepärast, et pole lihtsalt, mida võttaSmile). Ei saa öelda samas, et plaanis poleks, tegelengi hetkel hea kõlaga pilli otsinguga, äkki mäletab veel mõnda lgulaulu Smile
Vasta
#17
Nüüdseks endine muusik   www.hot.ee/nordrainbow/
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kumb siis on, kas 59kw või 65kw Lepz 11 1,141 04-12-2021, 03:33 PM
Viimane postitus: Lepz
  Kas kellegil on maanteeametis mõnda asjalikku ja mõistlikku tuttavat ametnikku? Werewolf 10 8,356 14-06-2019, 11:49 PM
Viimane postitus: Werewolf
  Kas keegi klubi rallikat saaks see nädal vedada Sõjamäelt Tondile indrek 1 2,378 09-05-2018, 03:22 PM
Viimane postitus: indrek
  Kas nüüd on siis lõplikult MB pensionäri auto kes sõita ei oska? marek 25 15,145 05-02-2018, 06:35 AM
Viimane postitus: .Alar.
Question Kas keegi paigaldab elektrilist toonkilet? SGM 2 3,567 13-01-2016, 01:33 PM
Viimane postitus: SGM
  K: Kas kellegil on laenata OBD 2 veakoodi lugejat? kentq 0 1,839 17-09-2015, 12:49 PM
Viimane postitus: kentq
  kas keegi teab sellest autost midagi apaal 3 4,106 23-05-2014, 03:31 PM
Viimane postitus: Lahekas
  Poleerimine Madara autopesulas Madara 33/5-kas usaldusväärne koht? nostromo 4 6,657 16-05-2014, 10:47 AM
Viimane postitus: berg
  Kas keegi tea, kes pakub liivapritsi teenuseid? Rolz 13 13,204 17-04-2014, 11:39 AM
Viimane postitus: Gandiline
  K:Kas keegi tunneb kedagi,kes tegeleb Boschi tööriistade müügi või maaletoomisega? Muhulane 5 5,433 21-02-2014, 11:52 AM
Viimane postitus: Muhulane



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne