Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum
Kas klubis pillimehi ka on ? - Printerisõbralik versioon

+- Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum (https://foorum.clubmb.ee)
+-- Foorum: Mercedes-Benz Eesti Klubi (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Foorum: Vaba teema (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Teema: Kas klubis pillimehi ka on ? (/showthread.php?tid=10138)



Kas klubis pillimehi ka on ? - Uku - 09-10-2008

Huvi pärast küsin, et kas keegi mängib pilli ning kui mängib, siis mida ? Icon_cool

Olen 8 aastat omanud kitarri ning 4 aastat sellest ajast õppisin muusikakoolis. 2 aastat olen ka klaverit õppinud Icon_smile
Hetkel plaanin oma akustilise kitarri maha müüa ning osta korraliku elektrikitarri Icon_cool

Uku


RE: Kas klubis pillimehi ka on ? - hents99 - 09-10-2008

Olen päris pikalt omal ajal trompetit / trombooni mänginud. Proovind ka igasugu muid instrumente.
Olen Tartus kõikides muusikakoolides käinud ja orkestris mänginud. Aga see on ka kõik. Hetkel pole kaua mängind, aasta-paar tagasi võtsin viimati pilli kätte.

Nüüd on trompet mulle vaid auto mootori sisselaskes olev vidin...


RE: Kas klubis pillimehi ka on ? - Karl - 09-10-2008

hents99 Kirjutas:Olen päris pikalt omal ajal trompetit / trombooni mänginud. Proovind ka igasugu muid instrumente.
Olen Tartus kõikides muusikakoolides käinud ja orkestris mänginud. Aga see on ka kõik. Hetkel pole kaua mängind, aasta-paar tagasi võtsin viimati pilli kätte.

Nüüd on trompet mulle vaid auto mootori sisselaskes olev vidin...

Mees nagu orkester! Unibrow


RE: Kas klubis pillimehi ka on ? - hents99 - 09-10-2008

Karl Kirjutas:
hents99 Kirjutas:Olen päris pikalt omal ajal trompetit / trombooni mänginud. Proovind ka igasugu muid instrumente.
Olen Tartus kõikides muusikakoolides käinud ja orkestris mänginud. Aga see on ka kõik. Hetkel pole kaua mängind, aasta-paar tagasi võtsin viimati pilli kätte.

Nüüd on trompet mulle vaid auto mootori sisselaskes olev vidin...

Mees nagu orkester! Unibrow

Ütleme nii jah, et pea pool elu muusikakoolis käinud, päris huvitav ja kõva kogemus.
Vähemalt 1 asi, miks ma arvan, et mu elu pole raisku läind ja olen midagi ära teinud. Smirk


RE: Kas klubis pillimehi ka on ? - Lõoke - 09-10-2008

Olen oma kodukandis üks kõvemaid õhukitarriste.Vahest mängin ka närvidel.Ja siis veel Eusa_whistle


RE: Kas klubis pillimehi ka on ? - priis - 09-10-2008

Lõoke Kirjutas:Olen oma kodukandis üks kõvemaid õhukitarriste.Vahest mängin ka närvidel.Ja siis veel Eusa_whistle

krt. hea huumor on ikka sajebissIcon_biggrin Thumbsup Icon_lol


RE: Kas klubis pillimehi ka on ? - Boamadu - 09-10-2008

basskitarr,trummid,mõned duurid tavalist kitarret kah, täispeaga tõmban lõõtsa- oskan ainult "mets mühiseb" ja "poisid ritta". Bass, võim ja lõõts ( akordion kodus olmas ).Icon_biggrin


RE: Kas klubis pillimehi ka on ? - "kutsikas" - 09-10-2008

kuna nüüd juba 2,5 aastat pole trummipulkasid pihku võtt,siis arvan,et kui kuuaega harjutada,siis oskan jälle trummi puhuda!Eusa_danceIcon_smile


RE: Kas klubis pillimehi ka on ? - Martin841 - 09-10-2008

siit saab nii varsti  mb clubi orkestri kokku panna.Unibrow[/b][/u]


RE: Kas klubis pillimehi ka on ? - "kutsikas" - 09-10-2008

jah
klubi kokkutulekul mängida mersulugu!NodIcon_smile


RE: Kas klubis pillimehi ka on ? - sm. pelle - 09-10-2008

kutsikas Kirjutas:jah
klubi kokkutulekul mängida mersulugu!NodIcon_smile

Ainult, et solist saab meil häälde alles hommikul kl 4 Icon_lol Eusa_whistle


RE: Kas klubis pillimehi ka on ? - Karl - 09-10-2008

Boamadu Kirjutas:basskitarr,trummid,mõned duurid tavalist kitarret kah, täispeaga tõmban lõõtsa- oskan ainult "mets mühiseb" ja "poisid ritta". Bass, võim ja lõõts ( akordion kodus olmas ).Icon_biggrin

Tuleb meelde küll.......... kas sa liiga tagasihodlik pole, minu mäletamist mööda andsid nooremana täitsa muusiku välja, rokkisid ka ju bändides :-)


RE: Kas klubis pillimehi ka on ? - Karl - 09-10-2008

Miks ma siis ei tea , pidin ka plaadi saama, aasta tagasi Küünikontserdil nad esinesid ja oli jutuks:-) Ta mu vana naabripoiss ju, nüüd küll jah kahjuks väga harva trehvame.

Ehhh, vanad rokipeerud kukkusid nüüd mälestusi heietama.......


RE: Kas klubis pillimehi ka on ? - Allarr - 09-10-2008

Mõned aastad kitarri mängind ja väikestviisi ajan bändirida.


RE: Kas klubis pillimehi ka on ? - toots77 - 23-10-2008

Suht tihti mängin karvakannelt,aga muidu akordioni kah.


RE: Kas klubis pillimehi ka on ? - rauntz - 23-10-2008

8 aastat viiulimees old, nüüd muidugi pole oma 10 aastakest pilli miskipärast kätte võtnudki (võibolla sellepärast, et pole lihtsalt, mida võttaSmile). Ei saa öelda samas, et plaanis poleks, tegelengi hetkel hea kõlaga pilli otsinguga, äkki mäletab veel mõnda lgulaulu Smile


RE: Kas klubis pillimehi ka on ? - nordrainbow - 24-10-2008

Nüüdseks endine muusik   www.hot.ee/nordrainbow/