Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum
Nali vol.2. - Printerisõbralik versioon

+- Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum (https://foorum.clubmb.ee)
+-- Foorum: Mercedes-Benz Eesti Klubi (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Foorum: Vaba teema (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Teema: Nali vol.2. (/showthread.php?tid=11014)

Lehed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: Nali vol.2. - T6nu - 22-02-2009

MB naistel paluks järgnevat mitte lugeda!!!


Kord jälle vaidlesid kolm sõpra selle üle, et kellel on kõige koledam naine.
Üks sõpradest ütles peale pikka vaidlemist, et see kõik mis te siin räägite on jama, lähme minu koju ja ma näitan teile koledat, tõeliselt koledat naist.
Läksidki siis kaks sõpra kolmanda juurde külla. Mees läks tuppa ja tagus kannaga vastu keldriluuki ja karjus:
"Naine tule välja!"
Naine küsis vastu:
"Kas panen koti ka pähe?"
Mees karjus:
"Loll! Ega ma sind keppida ei taha, ma tahan sind sõpradele näidata!"


Delfi naljad:
Kassimamma sättis end välja minema. Väike kiisu vaatas seda pealt ja tundis huvi, kuhu kassimamma läheb.
"Litsi lööma," kõlas vastuseks.
"Ma tulen ka," pakkus väike kiisu.
Läksidki. Istuvad posti otsas ja lõdisevad. Ilm on vilets. Vilu ja sajab. Viimaks tulebki üks isakass ja kassimamma läheb sellega minema. Väike kiisu jääb kurva näoga külmetama. Lõpus ohkab:
"Löön veel viis minutit litsi ja lähen siis koju tagasi."


"Ahh p*rse kah", ütles lits ja keeras kõhuli.


Mis moodi tunda linna peal õige naine ära.Valel on lühikesed jalad.

Mees küsib apteekrilt: "Ega teil musta värvi kondoome pole. Ma läheks surnud sõbra naisele kaastunnet avaldama!"


RE: Nali vol.2. - T6nu - 22-02-2009

Kaks vetelpäästjat uurivad kuuplaani ja avastavad, et üks uppuja on plaanitust vähem päästetud.
Üks ütles:" Näe seal ujub üks, lähme paadiga lähemale, lööme aeruga kogemata pähe, päästame ära ja plaan ongi täis."
Läksidki, lõid aeruga pähe, tirisid veest välja kaldale ja hakkasid suust suhu hingamist tegema.
Järsku üks ütleb:"Kuule jube kehv hais on."
Teine vastab:"Kuule tal on uisud jalas."


Sõber käis Tsuktsile peale, et see sauna tuleks. Too sõdis vastu, kuid pidi lõpuks siiski järele andma. Läksidki mehed sauna ja hakkasid lahti riietuma. Järsku kostis Tsuktsi suust rõõmus röögatus.
"Mis juhtus?" päris sõber.
"Ma leidsin särgi alt vana puhvaika üles, mis mul viis aastat tagasi ära kadus," seletas Tsukts õnnest särava näoga.


Naine ja mees otsustasid Rooma koorekihile peo korraldada. Naine pabistas hirmsasti ja soovis, et kõik oleks täiuslik. Viimasel hetkel taipas ta, et tal polnud õhtusöögi tarvis ühtki tigu ning ta käskis mehel joosta alla randa ning korjata veidi tigusid. Vastu tahtmist oli mees nõus. Ta võttis korvi ja läks alla randa. Kui ta tigusid korjas, märkas ta kaunist naist jalutamas pisut eemal veepiiril. Mees mõtles endamisi:
"Oleks tore, kui ta tuleks lähemale juttu rääkima."
Mees hakkas taas tigusid korjama. Äkki märkas ta, et kaunis naine seisab tema kõrval. Nad hakkasid omavahel juttu ajama ja naine kutsus mehe enda poole. Nad läksidki ja üks asi viis teiseni, kuni mees totaalselt närtsis ja uinus. Järgmisel hommikul kell seitse ärkas ta ja hüüatas:
"Oh ei! Mu naise pidu!"
Ta kahmas korvi ja jooksis kogu tee koju. Trepist üles tormates pillas ta teokorvi käest. teod olid mööda treppi laiali. Just siis avanes uks ning eriti vihane naine seisis seal imestades, kus mees oli olnud kogu öö. Mees vaatas trepil roomavaid tigusid, seejärel naist ja taas tigusid:
"Hei, sõbrad, kiiremini, oleme juba peaaegu päral.


Vastavalt harjumusele:

Mööda tänavat sammub liibuvas kleidis kaunis naisolevus. Tema järel kõndiv
mees lausa õgib silmadega tema kehavorme. Viimaks ei saa ta ennast enam
taltsutada ning väljendab ennast kuuldavalt:
"Oleks mul voodis selline kaunitar, siis põrutaks kohe seitse korda jutti!"
Piiga polnud kurt ja kui mehe öeldu oli tema kõrvu ulatunud, jäi ta seisma ja
pöördus ümber:
"Kui nii, siis ma pole vastu ja tulge minuga."
Läksidki käsikäes poodi, ostsid pudeli korralikku napsi, läksid piiga korterisse
ning seal kohe voodisse. Mees käis piigast korra üle ja jäi sedamaid magama.
Kui mees asutas ennast ära minema, ütles kaunitar nördinult:
"Lubasite seitset korda, kuid saite ainult ühega hakkama."
"Pole midagi parata, sest ma olen oma elukutse ohver," selgitab mees. "Ma
olen autojuht ja kuna palk on väike, siis iga veetud tonni asemel paneme kirja
seitse."


Brasiilia jalka koondis tuli Eestisse. Vaatasid mehed, et Tallinn ilus linn, lõbutseme veidi. Tõmbasid loosi, kes jääb meestest Eesti vastu mängima, ülejäänud lähevad linna peale. Liisk langes Ronaldinhole. Tulevad teised brasiillased linna pealt tagasi, mäng läbi ja seis 1:1. Jooksevad siis meeletus raevus riietusruumi Ronaldinho juurde - "Mida sa tegid mees, nüüd läheme näod häbi täis koju, Eesti vastu viik?!!" Ronaldinho vastu:"Läks nihu jah, ma sain üheksandal minutil punase kaardi"

K: Kui mitut Levadia fänni läheb vaja elektripirni vahetamiseks?
V: Mõlemat

K: Kui mitut Tartu fänni läheb vaja elektripirni vahetamiseks?
V: Heh, nagu neil oleks Tartus elektrit.


Ema kiri pojale!

Tere kallis pojuke

kirjutan sulle, et sa teaksid, et minul ja ka teistel läheb võrreldes sinuga väga hästi. Ma kirjutan aeglastelt, sest ma tean,et sa ei oska kiiresti lugeda.
Me ei ela enam meie vanas kohas. Isa luges lehest, et enamus õnnetustest juhtub umbes 20km kaugusel kodust, seega me kolisime.
Teisipäeval vaksineeriti meid kõiki maavärina vastu. Ma ei saa veel sulle aadressi saata, sest eelmine pere kes siin elas,
võttis maja numbrid kaasa, et nad ei peaks aadressi vahetama. Maja on päris tore.
Mul on isegi pesumasin, pole eriti kindel, et see töötab aga eelmine nädal panin riided sisse, tõmbasin ketist sellest ajast pole
neid näinud.
Sinu onu sai töökoha.Tema alluvuses on 500 inimest. Ta töötab nüüd surnuaias muruniitjana.
Sinu õde sünnitas eile lapse. Me veel ei tea kumb sündis, kas poiss või tüdruk, seega ei saa me sulle öelda said sa nüüd onuks või tädiks.
Ilm on kah päris kena, eelmine nädal sadas ainult 2 korda, esimesel korral 3 päeva ja teisel korral 4 päeva. Müristas nii kõvasti, et kana munes ühte muna neli korda.
Saadan sulle veel selle vesti, mida sa nii väga igatsed. Nööbid tõmbasin eest, et paki kaalu vähendada. Nad on vesti paremas taskus.

Armastusega ;
Sinu ema.

Ps. Oleksin
sulle ka raha saatnud, kuid olin kirja juba kinni
kleepinud


RE: Nali vol.2. - T6nu - 22-02-2009

http://www.youtube.com/watch?v=eEz77ZLSfs0&feature=related
hahhhahaaahahaa


RE: Nali vol.2. - v6sa - 24-02-2009

Meie hulgas peaks olema mõned, kellele sõna keevislukk peaülekandes ütleb nii mõndagi.

Aga sellist versiooni pole mina veel näinud:
   


RE: Nali vol.2. - hents99 - 24-02-2009

Juhtusin ka täna seda vaatama - oehh, on alles insenerid. Keevitus on kuigipalju käpas aga loogilist mõtlemist pole grammigi.

Tuli kohe meelde see seik, kus mingi "honda tuunija" soovitas sõbra audi 1.8T mootoril sisse- ja väljalaskekanaleid poleerida. Kotist liiv turbosse, turbo puhub suure survega kanalid siledaks....


RE: Nali vol.2. - Rait - 25-02-2009

A.le Coq ja Saku pidid majandusraskuste tõttu ühinema ning nimeks pidi
saama Sak A Coq


RE: Nali vol.2. - Renkju - 25-02-2009

Rait Kirjutas:A.le Coq ja Saku pidid majandusraskuste tõttu ühinema ning nimeks pidi
saama Sak A Coq

Eusa_clap Irw...


RE: Nali vol.2. - Ardo - 02-03-2009

Täna sain autoga sõitma hakkates suure soki osaliseks kuna mul eelnevalt suured remondid tehtud ja iga pisiasi sööb kohe hinge.
Istusin masinasse hakkasin sõitma ja ca 2-3 meetri pärast lõi auto kogu tausta punaseks ja hakkas karjuma. Mõtlesin kohe, et WTF nagu on rsk.. siis märkasin all nurgas olevat käsipiduri tuld. Sikutasin kangi käega ja oligi kogu lugu. Minu jaoks oli see väga sokeerivalt naljakas. Ju ma olin siis kohematta käsipiduri pedaalile pihta läinud. Saksakeelsest veateatest ma midagi ka aru ei saanud Eusa_eh


RE: Nali vol.2. - T6nu - 02-03-2009

v6sa Kirjutas:Meie hulgas peaks olema mõned, kellele sõna keevislukk peaülekandes ütleb nii mõndagi.

Aga sellist versiooni pole mina veel näinud:

http://www.pirate4x4.com/forum/showthread.php?t=763645
"Yea dude, make sure you use a better clutch and make sure you are in 4 low. Definately a bad clutch, might want to go over the welds some more, looks like there are a few missed spots."

Tüüp otsis siis probleemile lahendust, miks auto liikuma ei hakanud (pehmelt öeldes). Ning lootis, et foorumist saab ikka abiSmile


RE: Nali vol.2. - R129 - 02-03-2009

Ardo Kirjutas:Täna sain autoga sõitma hakkates suure soki osaliseks kuna mul eelnevalt suured remondid tehtud ja iga pisiasi sööb kohe hinge.
Istusin masinasse hakkasin sõitma ja ca 2-3 meetri pärast lõi auto kogu tausta punaseks ja hakkas karjuma. Mõtlesin kohe, et WTF nagu on rsk.. siis märkasin all nurgas olevat käsipiduri tuld. Sikutasin kangi käega ja oligi kogu lugu. Minu jaoks oli see väga sokeerivalt naljakas. Ju ma olin siis kohematta käsipiduri pedaalile pihta läinud. Saksakeelsest veateatest ma midagi ka aru ei saanud Eusa_eh

kas inglise keelt ei saa siis panna?
Soovitan vahepeal seisupidurit kasutada teeb ainult head - sest mis ei liigu jääb lõpuks kinni.


RE: Nali vol.2. - T6nu - 04-03-2009

[Pilt: 44473532.jpg]
Väga naljakas kass


RE: Nali vol.2. - T6nu - 04-03-2009

KindlastiNod

Ja see tüüp ka piisavalt seksikasBig Grin


RE: Nali vol.2. - Boamadu - 04-03-2009

Kuidas mees saab aru , et naine ei ole enam pontsu vaid on LIIGA paks..?
Kui peal enam ei püsi, tagant enam ei ulata ja kui alla ei julge minna.


RE: Nali vol.2. - T6nu - 04-03-2009

Kuidas saab kolm paksu naist panna ühe vihmavarju alla nii, et keegi märjaks ei saa?
- Sellel ajal, kui vihma ei saja.

Väike indiaanipoisike küsib isalt: "Miks meil on hoopis teistsugused nimed kui valgetel inimestel? Nemad on Aadu, Tiina, Andres ja Jaak. Aga meie oleme Istuv Sõnn ja Väike Kiisuke."
"Asjalood on niimoodi," seletab isa, "meie nimed on alati mingisuguse sündmusega seotud. Ükskord jalutasime su emaga preerias ning korraga jooksis meie poole suur pühvlikari. Üheksa kuu pärast sündiski su vend Metsik Pühvel. Ühel teisel korral riidlesime emaga pesemata nõude pärast ning üheksa kuu pärast sündiski su õde Must Katel. Kolmandal korral jalutasime emaga jälle preerias. Märkasime suuri tumedaid vihmapilvi taevas ning jõudsime vaevu-vaevu enne suurt sadu oma vigvamisse. Üheksa kuu pärast sündis sinu õde Vaikne Vigvam. Vaat sedaviisi on indiaanlaste nimedega lood, mu poeg, Katkine Kumm."

Ma pole oma naisega juba aastaid rääkinud. Ma lihtsalt ei taha talle vahele segada.

Mees astub baari, näeb, kena tibi seisab leti ääres, vaja minna tutvust sobitama.
Alustab siis juttu:
"Mis kena naise nimi ka on?"
"Carmen."
Mees, jutuotsa lahti teinud, üritab siis juttu jätkata:
"Kenal naisel kena nimi. Teie ema vist pani teile selle nime?"
"Ei, selle nime võtsin ma endale ise. Car selle pärast, et mulle meeldivad autod ja men selle pärast, et mulle meeldivad mehed."
Siis vaatab tibi mehele sügavalt silma ja küsib:
"Aga mis sinu nimi on?"
"Beerfuck."

Baaris lööb mees naisele külge:
"Kui ma oleksin luuletaja, pühendaksin teile poeemi! Kui oleksin kunstnik, maaliksin teie portree. Aga kahjuks olen ma mööblipoe müüja ning võin teile pakkuda vaid voodit!"


RE: Nali vol.2. - Annakas - 04-03-2009

   


RE: Nali vol.2. - Annakas - 04-03-2009

http://nothingtoxic.blogspot.com/2009/01/new-wood-wheels-funny-pictures.html


RE: Nali vol.2. - Pets77 - 08-03-2009

Tõlgib kenasti...


RE: Nali vol.2. - T6nu - 08-03-2009

See on suht haige:
http://translate.google.com/translate_t#et|en|Hiir%20h%C3%BCppas%2C%20kass%20kargas%2C%20vanapagan%20l%C3%B5i%20trummi


RE: Nali vol.2. - Reddog - 08-03-2009

   
Vaene Ziks aga nuh ikka juhtub kui teha TÜV mustalt Icon_twisted

   
Ma arvan et Dodge vendade arusaam on nyyd lahti tõlgitudIcon_cool

   
Mis krdi auto Smile ?

   
Loodus on oma viperused loonud

   
Loodame et ei tule ikka selline toode müüki Unibrow


   
Bemmimeeste märg unenägu aga ma arvan et mersudele temakesest vastast poleEusa_pray


RE: Nali vol.2. - T6nu - 08-03-2009

Viimane pilt peaks olema ühest e30 bemmist, millele külge poogitud V12 biturbo mootor. Pole paha ju Icon_twisted