Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum
Nali vol.2. - Printerisõbralik versioon

+- Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum (https://foorum.clubmb.ee)
+-- Foorum: Mercedes-Benz Eesti Klubi (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Foorum: Vaba teema (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Teema: Nali vol.2. (/showthread.php?tid=11014)

Lehed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: Nali vol.2 - Karl - 24-11-2008

Seoses jätkuva majanduskriisiga paiskas Swedbank turule uut tõugu hoiupõrsa:

[Pilt: bc948d43bda9.jpg]


RE: Nali vol.2 - Xloaded - 24-11-2008

Ohver...Mõrvr... Valitu![desktopil]
http://www.youtube.com/watch?v=0_fPV13lKm4


RE: Nali vol.2 - Xloaded - 24-11-2008

http://www.youtube.com/watch?v=pElqGoYVbU8


RE: Nali vol.2 - T6nu - 25-11-2008

liisel Kirjutas:Natuke nalja igapäevast:

Tuleme meie lapsega maalt... tuiskab ja pime... Järsku teatab minu blond 8 a tütar, et jube hea asi see Mercedes-Benz märk. Mina küsin et mis mõttes? Tema vastab oma loogikaga: et vaata siis sa tead täpselt auto keskpaika... Sõites näed ju seda siis koguaeg ja tead palju maad keskelt ühele ja teisele poole on .... Oeh keeruline loogika!

Ma selle järgi ainult sõidangi- uus objekt sihikule ja tuld Unibrow


RE: Nali vol.2 - hents99 - 25-11-2008

[Pilt: image12624.jpg]


RE: Nali vol.2 - Karl - 25-11-2008

Issver, Hents, fuu!!!! :-) 140 baasil juba vana nali, kuid 126.......


RE: Nali vol.2 - Kuldar - 26-11-2008

mersust on volga tehtud Icon_cry


RE: Nali vol.2 - Kuldar - 26-11-2008

...veel ajakohane 4 maticu reklaam . Icon_biggrin


RE: Nali vol.2 - aare - 28-11-2008

Washingtoni Ülikool, keemiaeksam.
Lisaküsimus: „Kas põrgu on eksotermiline (annab sooja välja) või endotermiline (neelab soojust)?“
Ühe tudengi vastus:
„Esiteks me peame teadma, kuidas põrgu mass muutub ajaliselt. Selleks on meil vaja teada hingede põrgusse sattumise sagedust ning nende sealt lahkumise sagedust. Ma arvan, et me võime suhteliselt kindlalt oletada, et kui hing on juba korra põrgusse sattunud ta sealt enam ei lahku.
Seega: ükski hing põrgust ei lahku. Nüüd on vaja teada kui palju hingesid põrgu satub, seega vaatame erinevaid religioone, mis eksisteerivad tänapäeva maailmas. Enamus neist väidavad, et kui sa ei ole nende usku, siis sa lähed peale surma põrgu. Kuna korraga eksisteerib rohkem kui üks sellistest religioonidest, siis sellest tulenevalt satuvad põrgu kõik hinged.
Sündide-surmade arvu ja selle kasvu tänapäeval arvestades võime me oletada, et hingede arv põrgus kasvab eksponentsiaalselt. Nüüd vaatame põrgu mahu suurenemise kiirust, kuna Boyle seadus ütleb: selleks, et temperatuur ja rõhk põrgus jääks samaks, põrgu ruumala peab suurenema propotsionaalselt hingede lisandumisega.
See jätab 2 võimalust:
1. Põrgu ruumala suureneb aeglasemalt kui sinna hingesid lisandub.
Sellisel juhul temperatuur ja rõhk suureneb kuni on täielik põrgu lahti (inglise keeles: all Hell breaks loose).
2. Kui põrgu ruumala suureneb kiiremini kui sinna hingesid lisandub, siis temperatuur ja rõhk langevad, kuni põrgu jäätub.
Seega, kumb nendest?
Kui me võtame arvesse väite, mille mulle esitas Teresa minu esimesel ülikooliaastal, et "Enne jäätub põrgu ära kui ma sinuga magan" ja võtta arvesse fakt, et ma magasin temaga eile, siis võimalus number 2 peaks olema tõene ja seega ma olen suhteliselt kindel, et põrgu on eksotermiline ning on juba külmunud.
Loomulik järeldus sellest teooriast (kuna põrgu on jäätunud) on, et põrgusse enam hingi ei pääse ja teda enam ei eksisteeri, seega on jäänud alles ainult paradiis, tõestades sellega püha vaimu eksistentsi, mis omakorda seletab fakti, miks Teresa eile öösel pidevalt karjatas "Püha jumal!""
Hinne: "A"


RE: Nali vol.2 - Rait - 28-11-2008

[Pilt: yhisteenusprn.jpg]


RE: Nali vol.2 - väikemees - 30-11-2008

   
ilmatüdrukBadgrinBadgrinBadgrin


RE: Nali vol.2 - väikemees - 30-11-2008

Blondiin istub taksosse ja palub juhil sõitma hakata. Mõne aja möödudes kihutab takso lumme ja jääb kinni. Taksojuht lausub ärritunult: "Nii! Nüüd hakkab n*** peale!" Blondiin tagaistmel muidugi mõista äärmiselt närvis. Taksojuht proovib paar korda autot liikuma saada, kuid ei midagi. Lausub siis tõsimeeli: "Peab kummile ketid peale panema!" Blondiin, näost lubivalge ja on nüüd juba kabuhirmus ja küsib: "Kas kuidagi ilma kettideta ei saaks?" Taksojuht: "Saab ikka aga sellisel juhul nussime siin hommikuni!"


RE: Nali vol.2 - T6nu - 04-12-2008

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/818/auto_php-id=561818-www_auto24_ee.html

Uus H2 AMG 6.0 V8 236 kW välja töötatud töökate AMG inseneride poolt Icon_lolIcon_lolIcon_lol


RE: Nali vol.2 - janek126 - 04-12-2008

Tõnu_111 Kirjutas:http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/818/auto_php-id=561818-www_auto24_ee.html

Uus H2 AMG 6.0 V8 236 kW välja töötatud töökate AMG inseneride poolt Icon_lolIcon_lolIcon_lol

Ainuke Hummer minu arvates on H1, aga see ka ju suht soodne, kui TÕESTI orangede poolt tuunatud.


RE: Nali vol.2 - Annakas - 05-12-2008

Dear Sir/Madam,

Due to the current financial crisis facing the world at the moment, the light at the end of the tunnel will be switched off to save on electricity costs, until further notice.

Yours Sincerely,
God


RE: Nali vol.2 - Annakas - 09-12-2008

50 viisi, kuidas mendile pinda käia

1. Kui sind kinni peetakse, siis ütle midagi sellist: "Mis viga, kas mu alkoholiringes ei ole üldse verd?"
2. Teeskle, et sa oled varas.
3. Kui sa ületasid kiirust, siis ütle, et sa tahtsid temaga võidu sõita.
4. Pöördu ta poole, kasutades eesnime.
5. Küsi, kust ta oma laheda mütsi sai?
6. Ütle midagi sellist: "Ja mina mõtlesin, et politseinik peab olema heas füüsilises vormis."
7. Küsi kas ta kannab selle pärast relva, et väiksest peale ema ei lubanud püssidega mängida?
8. Kui tegemist on naisega, siis ütle kui kole ta tegelikult on, kuid viisakalt.
9. Proovi teda puudutada.
10. Kui sul palutakse väljuda, siis visku automaatselt kapotile ning aseta käed seljale.
11. Kui ta soovib sind läbi otsida, siis vihja sellele, et see on alles teie esimene kohtamine ja sa oled vanamoodne.
12. Kui käiku lähevad käerauad, siis kinnita siiralt, et SM on sulle vastumeelne.
13. Kui oled oma trahvikviitungile alla kirjutanud, siis ütle "Oops, see oli vale nimi."
14. Proovi altkäemaksuks sõõrikuid pakkuda ning kui ta nõustub, vabanda ja ütle et sõid just viimase.
15. Proovi teda ennetada ja küsi talt lubasid ja ta auto tehnilist passi.
16. Kui ta proovib sulle midagi öelda siis laula: "La La La, I can't hear you!"
17. Kui avaneb võimalus, siis komista ja kuku talle sülle.
18. Kui ta sind eemale tõukab, siis süüdista teda jõhkruses.
19. Enne kui sa kuhugi alla kirjutad noki nina, sest sa kasutad ju tema pliiatsit.
20. Näri närviliselt pliiatsit ja urgitse sellega kõrva.
21. Kui saab siis lammuta pliiats tükkideks ja hakka vedruga mängima.
22. Küsi kas tal on tütar. Kui vastus on jaatav, siis maini, et sellepärast tunduski ta nimi tuttav.
23. Tee lolle nägusid ja teeskle, et oled alaarenenud.
24. Kui ta midagi ütleb, siis korda kõike vaiksel häälel.
25. Räägi pomisedes iseendaga või proovi rääkida aktsendiga.
26. Küsi kuidas sõõrikuid valmistatakse.
27. Ütle, et kodus on sul samasugune läikiv ametimärk.
28. Vaidle oma käega poliitiliste probleemide üle.
29. Kui ta soovib su auto läbi otsida, siis ütle, et sul ei ole enam alkoholi. Eelmine ment võttis kõik ära.
30. Proovi talle oma autot maha müüa.
31. Küsi kas sa saaksid tema autot osta.
32. Kui tuleb sõita jaoskonda, siis küsi kas ees saaks sõita.
33. Mängi sireeniga.
34. Proovi seda häälega imiteerida.
35. Naerata meelitavalt.
36. Torka teda.
37. Keera pea ära ja vilista.
38. Kui ta võtab välja oma kumminuia, siis küsi üllatunult: "Mida te küll sellega teha tahate?"
39. Kui te olete naine, siis punastage ja öelge, et see on alles teie esimene kohtumine.
40. Kui istud tagaistmel, siis istu nurka, ime pöialt ja vingu.
41. Küsi kas sa saaksid ta relva katsuda.
42. Kui ei lubata, siis ütle, et sa tahtsid lihtsalt vaadata, kas sinu oma on suurem.
43. Ütle, et sulle meeldivad mundris mehed.
44. Küsi, kas sa saaksid ta riietust karnevaliks laenata.
45. Vaata taevasse ja lehvita.
46. Teeskle, et sa oled homo ja kutsu ta kohtamisele.
47. Kui ta keeldub, nuta.
48. Kui ta nõustub, süüdista teda seksuaalses ahistamises.
49. Vabanda, et su radaridetektor oli välja lülitatud.
50. Maini, et ka sina tahtsid politseinikuks saada, aga otsustasid, siiski parem keskkooli minna.


RE: Nali vol.2 - Boamadu - 09-12-2008

väikemees Kirjutas:Blondiin istub taksosse ja palub juhil sõitma hakata. Mõne aja möödudes kihutab takso lumme ja jääb kinni. Taksojuht lausub ärritunult: "Nii! Nüüd hakkab n*** peale!" Blondiin tagaistmel muidugi mõista äärmiselt närvis. Taksojuht proovib paar korda autot liikuma saada, kuid ei midagi. Lausub siis tõsimeeli: "Peab kummile ketid peale panema!" Blondiin, näost lubivalge ja on nüüd juba kabuhirmus ja küsib: "Kas kuidagi ilma kettideta ei saaks?" Taksojuht: "Saab ikka aga sellisel juhul nussime siin hommikuni!"

Nii, umbes sama:
Blondiin istub taksosse ja laseb end sõidutada. Kohale jõudes sõnab , et "päris raha" pole ja tõstab seeliku esiserva üles. Taksojuht pungitab silmi ja küsib, et ega "väiksemat raha" pole. Sellepeale keerab blond p***se ette ja seeliku üle pea. Taksojuht vangutab pead ja sõnab, et rootsi raha meil ei maksa.


RE: Nali vol.2 - nordrainbow - 09-12-2008

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/623/auto_php-id=565623-www_auto24_ee.html


RE: Nali vol.2 - väikemees - 11-12-2008

allikas: http://www.lhv.ee/forums/index.cfm?id=197497&start=51

"Huvitav - kui asutada Trans West ÖÜ ja palgata sinna telefoni vastu võtma keegi Tiit, kuidas ta siis telefonile vastaks? "


RE: Nali vol.2 - hents99 - 12-12-2008

[Pilt: image13207.jpg]
[Pilt: image13213.jpg]
[Pilt: image13215.jpg]
[Pilt: image13214.jpg]