Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SIM-kaardi pesa
#1
Tere!

Sai siis oma elu esimene MB soetatud - S500 L 1999a.
Enamus asju selgeks saadud, kuid selline asi nagu SIM pesa ikka leidmata.
Telefon käetoe sees on Nokia. Osadel neist olen näinud kaardipesa toru küljes, ent sellel pole. Otsitud pea kõikjalt, aga mida pole, seda pole.

Äkki kellelgi siin on vihjeid anda?
Silberist ei osatud ka öelda.

Tänud ette!
Vasta
#2
tee mõni pilt, raske lambist pakkuda... äkki on üldse nokia HF.
Vasta
#3
Tere!Arvan ,et telefoni all kuhu toru peale käib on peenike pilu kuhu käib suur SIM kaart,minu W220 99a. vähemasti on nii
PS! Esinduses öeldi!!!!
  Edu.
Vasta
#4
Tere,
sama probleem 1999.a. S430, millel toru on käetoe sees, mitte keegi ei tea, kuhu käib SIM kaart! Sad
Esindusest ei osatud midagi abistavat öelda, kuid mehed ise otsima ka ei tulnud. Pakuti ka seda, et kaardipesa on tagumise istme all (?!), mida ma sealt muidugi ei leidnud. Otsisin google'st -- mitte kui midagi. Siis leidsin google'ist suure otsimise peale lõpuks W220 kasutusjuhendi (PDF), kus õpetatakse põhjalikult telefoni (handsfree) kasutamist ja kõike pudru-kapsaid, aga mitte piiksugi sellest, kuidas see telefon alguses üleüldse tööle saada! Väga haige...
Vasta
#5
Leidsin lõpuks ise selle koha üles. See asub käetoe sees telefonitoru aluse/docki all serva vahel, tagapoolses küljes. Seda niisama ei näe ega üles ei leia, kui sa ei tea, kust otsida - ja kui sel juhul seda värki lahti ei kisu, et selline kaardipesa sealt avastada.
Mul käib sinna suur kaart. Panin väikese kaardi suure kaardi kesta/raami sisse (algselt antaksegi SIM kaart suure kaardi sees) ja kõik toimibki nagu peab. Smile
Mul ei ole Nokia telefonitoru, mul on MB logoga ja peale selle pole seal mingeid nimesid.
Äkki on kellelgi veel abi sellest "avastusest".
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  W220 Keyless go kaardi vahetus icecube 2 419 28-10-2022, 07:02 PM
Viimane postitus: Rolz



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne