Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Huvitavad müügikuulutused (Mercedes)
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDe...geNumber=2
Ostan vanu münte ja muud vanakraami.
Vasta
Läks aega, mis läks, aga paar OMG mersut jälle sisse toodud:
Mercedes-Benz E 200 Kompressor AMG 2.0 137 kW
[Pilt: 14070649.jpg]
Mercedes-Benz C 180 AMG Master Edition 1.8 90 kW
[Pilt: 14313343.jpg]
Vasta
T6nu Kirjutas:Läks aega, mis läks, aga paar OMG mersut jälle sisse toodud:
Mercedes-Benz E 200 Kompressor AMG 2.0 137 kW
[Pilt: 14070649.jpg]
Mercedes-Benz C 180 AMG Master Edition 1.8 90 kW
[Pilt: 14313343.jpg]

Jessas, kes siukest porri huvitav ostab?
Vasta
Laur Kirjutas:[Pilt: 14077929.jpg]


Kohutav, milleks sellise pildiga auto kuulutuse eest üldse maksta?

Erinevad veljed, ratas kinni 4 poldiga, tundub, et paigast ära ka, auto pesematta ja auto pood võiks osata pildistada ka nac.

Käisin  seda autot kohapeal vaatama, tundus suht enam vähem.......esisild ei olnud nagu üldse paigast ära.....puitdekoor oli suht läbi keskkonsoolil,aga poldid olid ikka puudu.Ja olid isegi ühesugused veljed ka all
Vasta
Taffinaff Kirjutas:Olen päris kindel, et kuu aega tagasi oli see müügis olev E500 läbisõiduga 250 000! Isegi auto sise pildid on samad, mis vanas kuulutuses Icon_smile
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html

keegi tahab osta, siis mul on samade lisadega auto, +webasto ja tagumised istmesoojedused, selle hinnaga müüks isegi maha.
Vasta
Seda OMG punnsilma õnnestus lives ka näha, pikalt sõitsin järgi ja tegin moblaga pilti ka.

See ikka................... Eusa_wall Narva AMG
Vasta
Ma olen sõitnud ka selle OMG PunnigaBadgrin
Vasta
Kas ma mäletan valesti või mingi aeg oli ka üks C55 meil müügis ja selle kilovatid küll ei ühinenud selle isendiga.
Antud autol siis kompressor ka lisaks ?
C55 AMG
Vasta
C63 AMG T6.2
Vasta
http://www.osta.ee/8358701
Vasta

[Pilt: 14077929.jpg]


[Pilt: 14242112.jpg]

[Pilt: 14614659.jpg]

Nüüd on uued veljed all ja rool välja keeratud, et kõver sild pildilt näha ei oleks või on ta lausa sirgemaks saadud. Dalinger on ikka omamoodi tase. Icon_lol

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html
Vasta
erx000 Kirjutas:
[Pilt: 14077929.jpg]


[Pilt: 14242112.jpg]

[Pilt: 14614659.jpg]

Nüüd on uued veljed all ja rool välja keeratud, et kõver sild pildilt näha ei oleks või on ta lausa sirgemaks saadud. Dalinger on ikka omamoodi tase. Icon_lol

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html

ma ei tea, mind lausa riivab selline asi. tra kui odav ikka...
Vasta
soovitan soojalt eemale hoida nendest platsidest seal! see on ikka müstika mida seal müüakse/müüdi.
Vasta
Käisin teisipäeval seal platsil. See kube on ikka ront mis ront. Kahju iseenesest.
Vasta
Piltide järgi on küll nagu saade totallne muutumine
Vasta
R129 Kirjutas:Piltide järgi on küll nagu saade totallne muutumine

Täpselt samad emotsioonid
Vasta
Nüüd on uued veljed all ja rool välja keeratud, et kõver sild pildilt näha ei oleks või on ta lausa sirgemaks saadud. Dalinger on ikka omamoodi tase.

Selle dalingeri kohta on mul ka oma seiklus pajatada!
nimelt eelmine kevad käisin seal ühte 17000.- -st vana kerega kupee Honda Legendi vaatamas!Kuulutuses oli kirjas et korralik ja hoitud auto,piltidelt paistiski täitsa kena ja sile isend olema.Ok,läxime siis töökaaslasega(kes ennem töötas auto remondi luxepana) autot vaatama,kuna olime just oma töö tallinnas valmis saanud ja hakkasime koju minema ja kadaka tee kaudu sõitsime nagunii.Jõudsime siis sinna,ma kohe autost krapsti välja ja kohe ligi ja uurima..Lõpux vaatasin et keski ei ilmuta huvigi,et näidata või seletada vms.,tallasin siis ise putkasse,et saax ehk uxed lahti ja hääled sisse ,kuulex ära kas ja kuidas tuksub siis mootor.Esimesed 30-45 minti jebisime uxelukuga kuna aku tühi ja puldist lahti ei saanud uksi,no siis suure jebimisega ikka saime lõpux!Siis otsis ta akut miskised veerand tundi....!Ok aku olemas ,hääled sisse,käis normaalselt!Avastasime, et olex mõistlik enne proovisõitu ka 1 tühi kumm täis pumbata,selgus et vendadel seal pole pumpa ega kompresorit!?Rolleyes
Läx siis 200 meetrit eemale angaari ,et sealsetel tegelastel olevat kompressor.No siis saime jälle oodata pool tundi,ma vahepeal pidin siis töökaaslst keelitama, et ootame ikka ära,olgugi ,et õues oli mingi -20 ja tal juba saiebal oli ootamisest!Tuli siis vend lõpux autoga tagasi,jäi seisma ja siis:::Mõlemalt poolt radikat jooxis sorinal sinine vedelik välja,mõõda stanget maha!?Näitasin siis vennale seda jama,see vastas et pole hullu õli tuli läx ka põlema ja õlisurve kadund.Eusa_doh
Ma siis küsisin ,et mis saab siis,ta sellepeale ütles:"osta ära siis ei ole see meie probleem, vaid sinu probleem ja meil siis juba pohh*i"Retard
Ausalt sellist suhtumist ma küll ei osanud oodata,hinda alla ka ei antud,kuigi ma pakkusin et 10k ja võtan ära kõigest jamast hoolimata aga ei.Ütles, et 17k on hind ja nii ongi. Sellepeale saatsin venna sõna otseses mõttes p**si ja jalutasime minema...Badgrin
Olin ikka närvis ,et pidime sitax kaua külmetama ja kasu ikka polnud.Icon_evil
Sellest peale ma sinna autoaeda ühtegi masinat ei ole vaatama läinud ja ei lähe ka enam,kuna suhtumine on küll selline et osta meie käest sitt ära ja vaata ise mis edasi saab!
Sellest kohast ei soovita ma küll mitte kellegil osta ühtegi autod,kui siis doonoriks ehk.
Vabandan väga ,et pikk jut sai aga omal selline jama kogemus selle kohaga ja ei tahax ,et keski sealt omale mingi sita kaela ostab.Nod
Parimat kõigile!
Priit
Vasta
[Pilt: 14770590.jpg]
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html
Vasta
Auto on huvitav aga minul isiklukult viskavad juba üle pildid kus lastakse vesi peale ja siis tekakse kiirelt pilt. Kui auto vahepeal kuivama hakkab siis lastakse kiirelt vett juurde.. selline kriimude a muude kahjustuste peitmine on juba nõmedaks muutumas.
Vasta
Kui vaadata kui ühtlaselt see auto märg on, siis võib vist küll eeldada, et see masin pole viimased XX aastat ühtegi vahakübet näinud.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Huvitavad Mersud müügis. taaviw126 3,071 2,409,511 15-04-2024, 06:38 PM
Viimane postitus: .Alar.
  Mercedes erakogu MAV 3 596 17-05-2023, 07:43 AM
Viimane postitus: v6sa
  Hartan Mercedes-Benz Collection lapsevanker ignar 0 322 27-01-2022, 07:26 PM
Viimane postitus: ignar
  Mercedes GP Petronas F1 Team Ott 38 28,388 01-11-2020, 04:59 PM
Viimane postitus: Ott
  Mercedes Benz küljekarbi plastikkate. Vigrii 0 2,088 14-07-2016, 08:48 PM
Viimane postitus: Vigrii
  Mercedes-Benz mudelid 1:18 andres23 5 4,331 13-03-2016, 09:41 PM
Viimane postitus: andres23
  Mercedes-Benz mudelid 1:43 Sm. Västrik 2 3,067 12-03-2016, 03:11 PM
Viimane postitus: sass730ia
  Taastatud: Mercedes-Benz E 320 Avantgarde 4Matic 3.2 165kW tafga007 8 10,344 02-10-2014, 12:08 PM
Viimane postitus: tafga007
  Mercedes-Benz C 180 Kompressor Avantgarde BlueEfficiency 115kW urri 0 2,405 11-08-2014, 10:21 AM
Viimane postitus: urri
  Autotelefon Mercedes Benz w203 Johannes. 1 2,771 04-07-2014, 05:40 PM
Viimane postitus: Treiku



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne